Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

Julita

Na forum sporo negatywnych opinii na temat firmy, ale wiele też mogło się zmienić. Jak oceniacie obecną sytuację? Czy pracodawca jest godny polecenia? Czy organizuje transport do pracy? Można liczyć na pomoc w znalezieniu zakwaterowania? Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo?

krzysztof
@Julita

hmmm. ja sobie chwalę. generalnie wszystkim się zahjęli za mnie. Ludziom zawsze coś nie pasuje tylko w tym wypadku nie wiem co. Mam dobry kontakt z opiekunem i to co najważniejsxz to kasa zawsze na czas

Zbynio

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Tymon

Jak ktoś będzie chciała to zawsze znajdzie powód żeby narzekać!!

Darek
@Tymon

Znam gościa który pracował w tej firmie i narzekał ze śpi w appart city .

Hwdt

NIE POLECAM! Jak dzwonial do Ciebie z biura w polsce wszystko milo, ladnie, pieknie. Schody zaczynaja sie na miejscu we Francji . Pomieszkalem 3 tygodnie na gitcie i przeprowadzka nastepne 2tyg i nastepna przeprowadzka, pomimo tego ze prace mialem s jednym miejscu... NIE SZANUJA PRACOWNIKA!!!

Julia
@Hwdt

A nie pracowal Pan przypadkiem w trzech miejscach? O ile dobrze pamietam bylo to Cadillac, Bordeaux, Monségur. Wiec nie sposob nie zmieniac gita skoro te miejscowosci sa od siebie oddalone po kilkadziesiat kilometrow....

A.Łątka
@Julia

1 budowa 35kl(70) 1 tydzień 1budowa26kl(52)1 tydzień 2budowa 70kl(140)1tydzień 10kl(20)1 tydzień 1budowa 12kl(24)1 tydzień 1budowa 35kl(70)1tydzień 3budowa przez przypadek nie przeprowadzaliśmy się i było tylko 10kl(20)mamy tu pracować jeszcze minimum dwa tygodnie. i nagle pani wymyśla przeprowadzke na 50 kl czyli 100 dziennie to już za wiele!!!!! A.Łątka

Mentalny wampir
@Hwdt

zawsze tak było ,wiec skad to zdziwienie?? namiot trzeba było sobie wziąć a nie narzekać na darmowe spanie .....

on
@A.Łątka

jednostka odległości o której piszesz to ,,km" a nie ,,kl" tłuczku...

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Irek

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy , być może nie każdy nadaje się do pracy za granicą?

Ktos

Chciałem rozpocząć pracę w waszej firmie na stanowisku rekruter Czy może ktoś napisać jak wygląda ogólnie atmosfera iprzede wszytskim widełki zarobkowe ?

A.Łątka

Szkoda że współpracują z Francuską agencja która robi im denną opinie same p.....ł m..... zero myślenia zero komunikacji :::::::::same geniusze:::::::::::::::::::::

A,Łątka

za sześć tygodni pracy pięć przeprowadzek olewanie ludzi za 63 godziny pracy 492€ na wypłatę to około 7 na godzinę ŻENADA za ubrania zakupione na fakturę czekam już ponad miesiąc i nic. OLEWATOR WIELKI Akcja jeszcze jak cię mogę ale TERRA COMPETONSA to jest już DNO ,CHAMSTWO I są beznadziejni i żałośni ODRADZAM BARDZO MYŚLENIE O PRACY DLA TERRA COMPETONSA

Julita

Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele nowych ofert pracy opublikowanych przez firmę Akcja JOB w wielu różnych lokalizacjach w Polsce: https://www.gowork.pl/praca/akcja-job;pr - czy ktoś jest zainteresowany którymś z proponowanych stanowisk? A może ktoś z Was już brał udział w rekrutacji i może powiedzieć coś więcej na temat jej przebiegu?

el toro

Witam Dlaczego podejmujecie pracę przez polską firmę? Przecież w Francuskich interimach są tysiące ofert pracy.

Puerto
@el toro

To nie jest polska firma. Umowa jest z firmą francuską, oni ją jedynie koordynują i tłumaczą każdemu kto nie czai francuskiego.

Igor

Widziałem ofertę pracy dla pracownika produkcji . Możecie coś podpowiedzieć? Czy rekrutacja jest trudna?

Julita

@Iza w tej chwili już nie widać teh oferty pracy, więc pewnie już nie. Wzięłaś może udział w rekrutacji? Jak przebiegała?

Iza

Zainteresowałam sie ofertą pracy dla pracownika administracyjno-biurowego, czy jeszcze aktualna?

Julita

@Marek85, Akcja JOB posiada wiele aktualnych ofert pracy, na wiele różnych lokalizacji. Możliwe zatem, że w niektórych mógł wkraść się błąd. Ważne tylko czy agencja zrobiła wszystko żeby sprawę wyprostować?

Natalia

Myślę, że często nie patrzymy na swoje faktyczne umiejętności i przy podejmowaniu pracy nie zawsze widzimy czy to jest dla nas praca. Stąd biorą się rozczarowania a później oskarżenia wobec firmy. Akcja JOB to dobra agencja!

Marek85

Dot. Oddziału Akcja Job w Poznaniu. Beznadziejne podejście do szukających pracę, treść ogłoszenia niezgodna a wręcz odwrotna do faktycznych warunków pracy, bałagan w ogłoszeniach na serwisach takich jak olx, aktywne ogłoszenia mimo że oferta pracy nieaktualna od dawna

Daniel
@Marek85

Jak dla mnie miłe panie, wszystko wytlumacza po ludzku. po raz pierwszy bylem tak milo potraktowany w agencji. no i ladne są tez:)

Kolo

Akcja JOB to normalna , spoko firma niestety pracownicy nie zawsze.

spawacz
@Kolo

którzy ? przykłady

Natalia

Może ktoś wie coś więcej na temat pracy dla przedstawiciela handlowego w Poznaniu? Taką ofertę widziałam w lutym. Jakieś szczegóły dotyczące tej pracy typu rejon, samochód, telefon laptop? Będę wdzięczna za pomoc.

Julita

Akcja JOB prowadzi rekrutacje do pracy we Francji, czy cos więcej dowiem sie o ofertcie pracy.?

magda
@Julita

zadzwon do nich i sie dowiesz .

magda
@Julita

zadzwon do nich i sie dowiesz .

elek

wybierz sobie u nich dobrze odpowiednie stanowisko a na zarobki nie będziesz przyjacielu narzekał ofert jest sporo. ja myśląc o pieniadzach będę wysyłała do nich cv na Pracownik ds obsługi Naziemnej Lotniska OKĘCIE, nie wiem tylko czemu chcą prawo jazdy

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB