Opinie o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Banimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Banimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

emperius

Ktoś się oburza że kontrola w tej firmie ma wieksze stawki od spawaczy Spawacze na tej firmie to porażka 3/4 spawaczy podbija się pod zaporowanymi spoinami jak i Podtopieniami po całości to o czym tu mowa , kontrola sprawdza każdy centymetr elementu i nic im nie można zarzucić wszystko w terminie chłopaki radzą sobie jak nikt wcześniej i to się ceni . Kontroler jakości spoin stawki zaczynają się od 30zl na rękę więc jak spawacz zgadza się na 21 zł to coś o nim świadczy . I z tego co wiem to największa stawkę miał R z kontroli Ponieważ wiem że on tam wszystko ogarniał wykonywał polecenia przełożonej dobrze się z nią dogadywal I był neutralny dla wszystkich , nie miał z niczym problemu .

Joanna
@emperius

Ok, ale jak ktoś by się np. nie zgadzał na stawkę 21 zł to czy istnieje szansa na jej negocjacje? Chciałabym się dowiedzieć ile może realnie zarabiać doświadczony spawacz w Banimexie.. Czy są osoby, które mają jednak trochę wyższe wynagrodzenie bo sobie to wynegocjowały?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Banimex Sp. z o.o.?

Lis

Raczej nie ma co się spodziewać jej za szybko. Przedłużają czasowymi... Zalezy też czy jest potrzeba na dłużej bo czasem to tylko chwilka i część. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Dopiero po 33 miesiącach.

xyz
@Mariusz

Standard na WKS to: Pierwsza umowa na rok, druga na rok, następna na nieokreślony. Jeśli to daje ci 33 miesiące to gratuluję umiejętności liczenia. No comment.

@xyz

Po co tak kłamiesz. Standard to 33 miesiące na umowach na czas określony. Odstępstw od tej reguły nie ma.

Magowiec

Jakie stawki dla spawaczy 135? Czy aktualnie szukają spawaczy? Jakie są próbki? Jakie są możliwości zatrudnienia ?

Czy można liczyć w Banimex Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Banimex Sp. z o.o.

Zarówno w spółce Banimex, jak i w spółce Duna Polska, pracownicy objęci są profesjonalną opieką medyczną w ponad 2000 placówek PZU w całej Polsce.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Marian

Banimex, obecnie Duna to zakład (jak już opisano nie raz), który nie szanuje pracowników, najbardziej poszkodowani są fachowcy, którzy coś potrafią. Pracują dobrze, dokładnie i potrafią wiele a wynagrodzenie często bywa nieco wyższe od osoby, która nie potrafi nic. Nadgodziny płatne jak zwykle godziny, premie uznaniowe nie istnieją. Da się pracować, wypłaty terminowo ale kariery nie wiązał bym z tą firmą. Podejście do człowieka przedmiotowe bez względu czy pracujesz miesiąc czy parę lat

KJ

Jak wygląda praca w KJ ? jakie stawki ?

xxx

W wigilię praca na 2 zmiany. Do 22. Dla chętnych.

Ryszard
@xxx

W ubiegłym roku byli chętni do tego, aby pracować w wigilię? Czy z tego tytułu pracodawca dla tych osób przewidział ewentualne dodatki do pensji? Za pracę w taki dzień niektórzy pracodawcy zwiększają stawkę wynagrodzenia, więc chętnie dowiem się, jak wyglądało to w tym przypadku.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Banimex Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem wolnym

Tom

Pracuję w Banimex ostatni rok. Dyrektorzy ds. realizacji (SN&DT) to jakaś masakra. Grają tylko na siebie. Dla nich człowiek się nie liczy. Sukces to ich zasługa, obsuwa to Twoja wina. Jeśli chcesz zobaczyć jak nie powinno się prowadzić budów to właściwy poligon. Wyeksploatują ciebie na maxa. 16 h/dobę i więcej - tego możesz się tu spodziewać bez nadgodzin. Rotacja kadry na budowie to jakaś sztafeta. Kadra dyrektorska to zwyczajni kłamcy i ściemniacze. Nie można ufać tym ludziom ! Co innego będą opowiadać ci na wejściu a co innego będziesz musiał/a robić w do-celu. Praca na WKS to trochę inna bajka. Ludzie z WKS-u mówią że tam inne osoby zarządzają i jest zdeko poważniej i inaczej. Pion realizacji budów to porażka !!! Wszystkie budowy podobno idą ostro na stratę. Ja już mam dość i spadam. PIP powinien zainteresować się tą firmą. Po 2 latach pracy tutaj szczerze odradzam. Po prostu szkoda czasu.

Lis
@Tom

W pełni zgadzam się z powyższym. Szkoda życia na tych ludzi! Jest tyle innych, bardzo dobrych firm, które cenią i szanują ludzi!

Grzegorz
@Tom

A ja mam inne zdanie. Miałem okazję pracować kiedyś w Banimexie i trzeba przyznać, faktycznie trzeba było zapier…alać, ale to ty jako kierownik decydowałeś o swoim czasie pracy. Kwestia organizacji, jeden potrafi ogarnąć się w 8 godzin, a drugiemu i 16 będzie mało. Co do dyrekcji, to różnie to bywało, ale jak był problem to potrafili to jakoś ogarnąć i faktycznie ciągnęli tą firmę do przodu. Nie wiem jak jest teraz, ale podejrzewam, że wiele się nie zmieniło, a narzekają ci którym po prostu nie chce się robić i myślą że za siedzenie na (usunięte przez administratora) będą zarabiać niewiadomo ile.

Lis2
@Grzegorz

A ja pamiętam, że kiedyś w tej firmie był taki jeden pseudo dyrektorek GB, który nic potrafił ogarnąć i zastąpił go szybko DT. Opis idealnie pasuje do Grzegorza

budowlany
@Tom

Ta firma na budowach to porażka, wszyscy, łącznie z górą, począwszy od kierownictwa albo nawet wyżej wszystko olewają. Pracowałem tam parę miesięcy i wiem trochę o co biega.

MONTEROOO
@Tom

Powinien i to już dawno, ale takie mamy prawo, jak PIP ma przyjechać, to już wcześniej wiadomo, więc co to za kontrola. (SPODZIEWAMY SIĘ NIESPODZIEWANEJ KONTROLI).

Andrzej N
@Tom

Czy kumam. Pracujecie po 16 godzin na dobę a płacone za 8 godzin. Nie zgłaszacie tego do PIP ?

Łukasz W.

Wszystko pod dyktando dyrekcji. Na każdym kroku wycisk Podwykonawców, pan dyrektor karze podwładny musi. Jeszcze chwila i się zwalniam gorzej niż w Cyrku. Wydaje się co niektórym że na świecie jest tylko Banimex i wszyscy klęczą i błagają o robotę. Tematy się przeciągają potem trzeba kary na podwykonawców przenieść. Kierownicy przecież premie za temat muszą dostać. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy zawsze możesz nam dołożyć przecież GW ma zawsze rację.

Andrzej N
@Łukasz W.

Czy kara jest za to że podwykonawca zrobił dobrze czy może za to że zrobił robotę źle

Czy Banimex Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mała Mi

Mi od razu zaproponowali umowę o pracę

Janusz

Dla mnie bomba można mieć wszystko gdzieś jak góra. Zawsze wszystko można zwalić na Podwykonawców a ty lajt. Jak co to podwykonawcya zapłaci za to co ty zepsujesz. Wszystkich przyjmują z otwartymi rękami. Polecam od serca.

Hrabia

Nie polecam jedna wielka żenada. Podwykonawców rolują na każdym kroku. Chcesz się pozbyć kasy polecam. Na każdej budowie bałagan, braki kompetencyne widać na każdym kroku. Obsówy na każdej budowie.

swk39@o2.pl

Potrzebuje wynająć koparkę , czym dysponujecie i po ile?

To dobry pracodawca, dbający o pracowników. Zastanawiam się tylko jak przetrwamy ten trudny czas?

Hej, czy w firmie Banimex Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Sp

Płacą gołą stawke niema czegoś takiego jak 50% czy 100%

Nikoś
@Sp

Fizycznym płacą za każdą przepracowaną godzinę, a kierownictwo ma ryczałt, czyli brak jakiegokolwiek dodatkowej zapłaty za nadgodziny.

Piszę o inwestycji w Katowicach na uniwersytecie, jak Polak poganiany batem i nadrabia za tych nierobów z Ukrainy, tak tak pisze o Ukraincach jak stoją poustawiani w grupach i tylko dyskusje albo w telefony się patrzą.Prezes to chyba im abonament w HBO wykupił żeby mieli co oglądać bo nic innego nie robią. 10 min pracy 60 min przerwy. Kierowniczka (hahah) nazwijmy ja kierowniczka Agnieszka to samo, zero pojęcia o pracy a ludzi nawet zmotywować nie potrafi do pracy, po co jest tam na budowie? nie wiem. Moja firma na materiał czekała kilka dni bo zamówienia nie potrafią zrobić, dobrze że już tam nie współpracujemy. Ta budowa jak i firma to jakaś kpina, pracownicy do tego kierowniczka Agnieszka i kierownik Marcin = budowa nie będzie w terminie. Prezes powinien przespacerowac się po budowie i zobaczyć co się dzieje jak pieniądze są wyrzucanie w błoto...

Marian

To rozumiem że dzialales jako podwykonawca?

wadim

Ukraińcy często mają w tej firmie więcej na godzinę niż polak z uprawieniami na tym samym stanowisku, nie wspomnę o firmach zewnętrznych składających się prawie z samych wschodnich przybyszy lepiej wynagradzanych, niż w rodzimej firmie BANIMEX.

ernstiii

to jest firma przyjazna UKRAIŃCOM !!!

Agnieszka

Firma Banimex ma na swojej stronie sporo ofert pracy. Według ogłoszenia firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, a jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne, czy przysługują dni wolne? Zachęcam was do pisania najnowszych komentarzy związanych z tą firmą.

Lolek
@Agnieszka

W firmie niema żadnych benefitów pozapłacowych, robisz za gołą stawkę. (usunięte przez administratora)Niema wczasów pod gruszą niema paczek. Niema nic a szkoda bo pracownicy jak są doceniani to chcą pracować.

Konar musi płonąć
@Lolek

dobrze mowisz masz 100% racji ale ludzie sami się na to godzą wieć robią z nami co chcą przekręty i walki. Chciałoby się robić z ochotą jakbyś wiedział ze w sobote jak przyjdziesz to zarobić.

Agnieszka
@Konar musi płonąć

Po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że także pracujesz w Banimex. Na jakim poziomie mogą się spodziewać zarobków osoby, które rozpoczynają swoją współpracę z tą firmą? Wspominasz o nadgodzinach - czy często się one zdarzają w Banimex i czy zawsze są płatne? Proszę o odpowiedź.

???
@Agnieszka

Socjalu brak za urlop 100pln na dzień lepiej chorować niż się urlopowac po zatym nie jest źle jak by unormowali płacę za urlop złego słowa nie powiem

Damian
@???

Na Święta nawet zwykłemu pracownikowi premii nie dali ktory pracuje pare lat i sie stara więc nie warto .A co do urlopu to smiech na sali

Blady

Brak wsparcia dla budów. Wszystko robione byle jak i po łebkach. Budowa musi zrobić wszystko sama. Cokolwiek zrobisz i tak jest źle, za późno itd. Generalnie zamordyzm i niewolnicza praca. Miejsce dla naprawdę zdesperowanych i bez szans zatrudnienia w porządnej firmie.

Sp

Dokładnie niema nic gołe stawki fundusz socjalny nie istnieje madziary nie dają nic masz robić od dzwonka do dzwona

Zostaw merytoryczną opinię o Banimex Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Banimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banimex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banimex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banimex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banimex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 293 ocen.