wypozyczalnia samochodów GLOBAL

Katowice

Opinie o wypozyczalnia samochodów GLOBAL

Borat 2011-12-06 11:38:42
Witam mialem okazje dosc troche pracowac w tej wypozyczalni i powiem ze to jedno wielkie dno tyrasz za grosze i najlepiej jakbys jezdzil po 16h bez obiadu wypoczynku ,najlepiej jak niemasz prywatnego zycia ,jestes studentem zeby bilety byly polowe tansze mimo ze i tak zawalisz studia b a wszystko za marne glodowe stawki ZA WYKONANY KURS podstawienie bądź zwrot samochodu NIE POLECAM !!!! chyba ze jestes totalnym desperatem bo niemasz co liczyc na zadna podwyzke a no i na normalne traktowanie pracownika tez niemasz co liczyc ....
KATOWICE „CIEKAWA PRACA OD ZARAZ” na Gumtree 2012-08-02 21:24:26
bylem na rozmowie oferta na gumtree - 1300zl (wychodzi 6,5zl za godz) 4 dni praca po 12 godz 3 wolne, kary za kazdy blad potracane z wyplaty, wyciaganie od klientow pieniedzy za brudne auto itd, w sumie cala polska powrot pociagiem, pksem itd ogolnie patrzac na to, to tylko desperat sie podejmie tej pracy, poniewaz odpowiedzialnosc duza za smieszne pieniadze moim zdaniem niepowazne podjescie do ludzi. Oczywscie odpowiedzialnosc materialna za samochod. Duza rotacja - po mnie 3 osoby na rozmowe kwalifikacyjna, 4 przyjete 2 dni wczesniej byly na szkoleniu
Wynajmujący 2013-11-07 09:10:55
Chciałem się podzielić z postrzeżeniami co do wynajmowania samochodu w Gdańsku. Dostałem samochód z niepełnym bakiem a w karcie przekazania pojazdu było napisane 1/1 (czyli pełny). Niestety po pierwszych kilometrach zorientowałem się, że tak nie jest bo wystarcza mi paliwa na 430 kilometrów a na wyświetlaczu brakuje mi jednej kreseczki wskaźnika napełnienia baku. Po zatankowaniu samochodu okazało się że na pełnym baku mogę przejechać 560 kilometrów. Natomiast jak oddawałem samochód to Pani, która przyjmowała samochód mocno przyglądała się wskaźnikowi, który miał wszystkie kreski (czyli 1/1). Po godzinie dostałem smsa że samochód nie był zatankowany do pełna bo Pani pojechała na stacje benzynową i dotankowała jeszcze 7 litrów za które zapłaciła 39 zł. Po kilku dniach dostałem fakturę obciążeniową za dotankowane paliwo na kwotę 49 zł. cena za jeden litr oleju napędowego wyniosła 6,86 złotych. Jest to najdroższe paliwo za które musiałem zapłacić. Uważam to za (usunięte przez administratora) i cwaniactwo więc uważajcie na Gdański oddział.
Krzysztof 2014-09-27 20:13:41
Ja dość często korzystam z różnych wypożyczalni i ostatnio zamiast bezpośrednio od wypożyczalni korzystam z portalu agregującego oferty np. RentCar.pl. Portal robi dobrą robotę gdyż zbiera, opiniuje i potem stara się wybrać tylko te najlepsze wypożyczalnie. A wypożyczalnie dają lepsze ceny bo zdrowa konkurencja na portalu jest dla klienta korzystna to tak jak na allegro. A co najważniejsze w jednym miejscu znajdziesz oferty z całej Polski..
Mont 2016-04-20 21:43:11
Zastanawiam się czy wypozyczalnia samochodów GLOBAL to doskonała alternatywa dla sami wiecie kogo, ich konkurencji czy nie. Ogólnie to jestem ciekawy czy praca wczesniejsza w branżyu, ale u konkurencji jest źle widziana, czy jest w miarę okej i potrzeba takich jak ja
Zostaw swoją opinię o wypozyczalnia samochodów GLOBAL - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wypozyczalnia samochodów GLOBAL