Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Opinie o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Emilia

@123Miś, spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja związana z jakością obsługi w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL? Rozumiem, że byłeś jako klient, który potrzebował pomocy pracownika sekretariatu? Opisz bardziej szczegółowo całą sytuację, która wynikła w tej sprawie.

Emilia

@123Miś, rozumiem. Z tego, co napisałaś posiadasz doświadczenie na stanowiskach, które Cię interesują. Myślę, że warto zadzwonić do firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL i dowiedzieć się, czy w najbliższym czasie firma planuję rekrutację i poszukiwania pracownika na stanowisko sekretarki bądź asystentki, gdyż na oficjalnej stronie internetowej firmy brakuje informacji na ten temat.

Emilia

@123Miś, jak widać na oficjalnej stronie internetowej firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL poszukują pracowników na nieco inne stanowiska, które Cię interesują. Oferty można znaleźć w tym miejscu http://www.kopel.pl/kariera Może warto, abyś złożył swoje CV na któreś z tych ogłoszeń? Myślisz, że dałbyś radę jako handlowiec?

123Miś
@Emilia

Jestem kobietą :) interesuje mnie praca jako sekretarka, ewentualnie asystentka. Studiowałam za granica i znam biegle dwa języki obce. Posiadam doswiadczenie zawodowe za zachodnia granica, praca przedstawiciela tonie dla mnie

123Miś

Szukam pracy w biurze, ksiegowość lub asystent zarządu. Czy jest sens wysyłać CV? Wie ktoś może, czy mają wolne etaty?

Proces rekrutacji składał się z trzech etapów - gdzie na ostatnim byłem informowany o decyzji i proponowanych warunkach. Każdy etap był oczywiście określony terminowo wraz z informacją co będzie się składało na kolejne etapy. Sama rozmowa była w bardzo przyjaznej atmosferze co też wpłynęło na jakość wymiany informacji i zbudowania odpowiedniej komunikacji. Oczywiście na samej rozmowie były pytania ale nie miało to charakteru "odpytywania" i utkwił mi fakt że Pani Dyrektor wraz z Dyrektorem Regionu chcieli mnie poznać również "jako człowieka" - przyłożyli dużą wagę do tego aby rekrutowana osoba pasowała do ich organizacji i oczywiście w drugą stronę. Rozmowa była miła, profesjonalnie przepleciona elementami biznesowymi

Poza standardowymi pytaniami o doświadczenie zawodowe czy dotychczasowe doświadczenia pojawiły się pytania o zainteresowania, sposoby na odpoczynek itp.

Emilia

@hahah, zachęcam do pozostawienia swojej opinii o firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL. Jak Ci się wydaje, czym są spowodowane te intensywne zmiany kadrowe? Jaki to może mieć wpływ na warunki pracy i atmosferę wśród pracowników?

Emilia

@Łukasz, ponieważ jest to strona poświęcona firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o. to Twoja opinia na jej temat jest jak najbardziej pożądana i dobrze, że znalazła się tutaj właśnie.Natomiast uwagi na temat innych miejsc pracy niepotrzebnie zaciemniają obraz i mogą być źle interpretowane przez osoby odwiedzające to forum.

Emilia

@Derek, rozumiem że jesteś zadowolony z pracy w firmie! Oprócz dobrych zarobków są jeszcze jakieś powody dla których warto się tam zatrudniać? Wiesz w ogóle czy są obecnie jakieś rekrutacje prowadzone?

Ula

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

git

Witam jutro wybieram sie na rozmowe do firmy kopel na stanowisko magazyniera moglby m ktos powiedziec cos wiecej czego moge sie spodziewac jaka płaca ile h w miesiacu jakie godziny pracy ?

Były_pracownik

Jak ta firma jest taka żałosna to zostaw ją w cholerę, idź gdzieś indziej, gdzie będziesz miał lepiej. Mam jednak wrażenie że na nic więcej cię nie stać. Jesteś pewnie jednym z tych marudzących, nic nie robiących magazynierów. Wszystko wam się należy, tylko żeby dać choć minimum od siebie to jest problem. Wystarczy się przejść po magazynie dwa razy żeby zobaczyć kto robi a kto ściemnia. Niestety większość ściemnia, wybierając łatwe zlecenia żeby wyrobić limit miesięcznych pozycji i krzyczeć że mu się premia należy. Jestem jednym z byłych pracowników Kopla, mi również wiele rzeczy tam nie odpowiadało, nie czekałem więc długo i się zwolniłem. Ale żeby to zrobić trzeba mieć doświadczenie, wykształcenie i odwagę na zmiany. Tego wszystkiego wam, maruderom brakuje. Więc siedźcie tam i narzekajcie.

zażenowany

jeżeli im to odpowiada to niech pracują. Nie potrafią znaleźć innej pracy to będą w koplu pracować do końca życia ku radości zarządzającym :) podobno idzie rewolucja :) pożyjemy zobaczymy. to ma być prawdziwa booooomba :)

magazynier
@zażenowany

jak rewolucja? kto ją wprowadzi? bo cisza coś

Ł

Pracuje już w firmie jakiś czas. Jest to okres w którym mogłem poznać zalety i wady firmy które ma przecież każda firma. Wcześniej pracowałem u kilku pracodawców także tych dużych które określają się jako korporacje. Jedno wiem, trafiłem dobrze. To duża firma która ma duży potencjał który nie jest jeszcze w pełni wykorzystany. I tu jest miejsce dla wszystkich tych pracowników którzy chcą coś zrobić, którzy przychodzą do pracy a nie do roboty. Dużą zaletą firmy rodzinnej jest fakt, iż nie jest to firma "zabetonowana" standardami, instrukcjami co na plus wyróżnia ją spośród tych pracodawców których znam - (usunięte przez administratora)

Sz

przestań marudzić. Wreszcie ktoś się tam za was wziął. Większość zbijała bąki i kryła się po katach udając, że coś robi.

NNs

No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie moim zdaniem nie można trafić lepiej

PRACA

MOŻECIE COŚ SZERZEJ O ODDZIALE W Płocku??? bo jestem zainteresowany!!!

xyz
@PRACA

Bardzo w porządku Dyrektor oddziału, pomocny. Polecam finansowo porównywalnie jak gdzie indziej.

adel

praca w Koplu nie jest zla, oczywiscie masz cyferki do zrobienia ale to jest normalne wszedzie, z przelozonymi mozesz dyskutowac, gdzie indziej NIE Polecam tam prace naprawde warto jako pracodawca 5+

ytfe
@adel

Montowania u klientów? chyba nie wiesz na czym polega handel w dystrybucji, poszukaj sobie pracy w innej firmie bo juz widac ze nie wiesz o co chodzi Ja bym na twoim miejscu nie aplikowal z taka znajomoscia tematu

yeti
@ytfe

zgadzam się z adel - praca nie jest zła zawsze są jakieś poziomy które trzeba wykonana ale to trzeba traktować jako cel do zrealizowania.

Możliwość awansu również istnieje, tylko trzeba pokazać "górze" że potrafi się coś więcej.

wiechu pałys

Zauwazylem, ze(usunięte przez administratora)po kilku latach nauki 'fachu', pracownicy przechodza do konkurencji w 90% tylko ze wzgledow finansowych...

Kopel

Zarobki w firmie KOPEL nie odbiegają od średniej rynkowej jeśli chodzi o wynagrodzenie w hurtowniach technicznych. Wysokość premii jest ściśle powiązana z osiąganymi wynikami. Obraźliwe określenia wobec właściciela i zarządu firmy uważamy za niestosowne, szczególnie biorąc pod uwagę jaką pozycję rynkową osiągnął KOPEL na przestrzeni ponad 20 lat działania. Doceniają to także pracownicy konkurencyjnych hurtowni elektrycznych, którzy chętnie aplikują do hurtowni KOPEL i z satysfakcją rozwijają się w naszej firmie.

Kopel handlowiec

przesadzasz piszac, ze nie ma szkolen. mialem zarowno w centrali jak zaczynalem prace (nie bylem wczesniej w branzy), potem byly tez szkolenia sprzedazowe robione w oddziale. szkolenia z dostawcami - to zalezy od obrotnosci kieronika oddzialu. u nas aut sluzbowych nie brakuje. nowy system premiowy dopiero co wszedł w zycie, komu sie chce pracowac to wyjdzie na swoje, najlatwiej narzekac - to kazdy w tym kraju potrafi

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.