Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.

Toruń

Opinie o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.

on 2014-12-07 12:48
ja 2015-01-01 21:41
20 lat magazynierem? Tak, twoje ambicje nadają się do H.E. Kopel możesz startować :)
jowisz 2015-01-02 11:39
na magazynierze w kopelu można zarobic tak 1600-1800 netto no moze czasem troche wiecej 1900-2000...zalezy od miasta
PS. 2015-01-15 19:50
można też zarobić nieźle za nic nie robienie , sztuka kamuflażu ale już nie za 1900-2000
PX 2015-02-20 20:44
no niezłe rzeczy wychodzą
NN 2015-02-20 21:20
ale tu nic się nie zmienia dziwne stanowiska "dyrektorskie" aby zadowolić tych którzy chcą mieć taki tytuł a że zarządzają tylko swoim nosem to już szczegół tego dyrektorowania, a co robią "?" no jak !!!!!! są " DYREKTOREM", "SWOIM DYREKTOREM"
only you 2015-03-31 22:01
brawo! robcie tak dalej...
Pati 2015-05-04 19:13
o Płockim oddziale tej firmy coś wiecie??
Kopel strata czasu 2015-09-22 20:07
firma pisze w ogłoszeniu atrakcyjne narzędzia pracy i możliwość rozwoju (szkolenia) a pracowałem w niej kilka miesięcy i nic takiego nie ma. Ba nawet auta służbowego nie ma. Handlowcy mają rozwozić towar klientom a później problem, że się planu nie wyrabia. Totalna strata czasu, premii zero a tez oczywiscie ma być i zarobki poniżej krytyki
Kopel handlowiec 2015-09-23 15:00
przesadzasz piszac, ze nie ma szkolen. mialem zarowno w centrali jak zaczynalem prace (nie bylem wczesniej w branzy), potem byly tez szkolenia sprzedazowe robione w oddziale. szkolenia z dostawcami - to zalezy od obrotnosci kieronika oddzialu. u nas aut sluzbowych nie brakuje. nowy system premiowy dopiero co wszedł w zycie, komu sie chce pracowac to wyjdzie na swoje, najlatwiej narzekac - to kazdy w tym kraju potrafi
etam 2015-09-26 23:33
pracowałem w firmie Kopel przez parę ładnych lat.
Niestety dopiero gdy zmieniłem prace to .........zobaczyłem jak mogłem zarabiać za wynik,który osiągałem. Firma Kopel to przedsiębiorstwo z dużym potencjałem, jednak właściciel ma "węza w kieszeni" a ludzie na stanowiskach zarządzających nie czują biznesu. Brak stabilnej i przemyślanej polityki handlowej.Ogólny nieład, karierę robią lizusi.
Kopel 2015-10-05 12:52
Zarobki w firmie KOPEL nie odbiegają od średniej rynkowej jeśli chodzi o wynagrodzenie w hurtowniach technicznych. Wysokość premii jest ściśle powiązana z osiąganymi wynikami. Obraźliwe określenia wobec właściciela i zarządu firmy uważamy za niestosowne, szczególnie biorąc pod uwagę jaką pozycję rynkową osiągnął KOPEL na przestrzeni ponad 20 lat działania. Doceniają to także pracownicy konkurencyjnych hurtowni elektrycznych, którzy chętnie aplikują do hurtowni KOPEL i z satysfakcją rozwijają się w naszej firmie.
wiechu pałys 2015-10-18 14:09
Zauwazylem, ze Kopel to taka wylegarnia. po kilku latach nauki 'fachu', pracownicy przechodza do konkurencji w 90% tylko ze wzgledow finansowych...
XX 2015-11-05 21:02
masakra
pracownik 2015-11-09 06:45
Możliwość awansu również istnieje, tylko trzeba pokazać "górze" że potrafi się coś więcej.
adel 2015-11-26 20:27
praca w Koplu nie jest zla, oczywiscie masz cyferki do zrobienia ale to jest normalne wszedzie, z przelozonymi mozesz dyskutowac, gdzie indziej NIE
Polecam tam prace naprawde warto jako pracodawca 5+
ytfe 2015-11-26 20:42
Montowania u klientów? chyba nie wiesz na czym polega handel w dystrybucji, poszukaj sobie pracy w innej firmie bo juz widac ze nie wiesz o co chodzi
Ja bym na twoim miejscu nie aplikowal z taka znajomoscia tematu
yeti 2015-11-27 08:17
zgadzam się z adel - praca nie jest zła zawsze są jakieś poziomy które trzeba wykonana ale to trzeba traktować jako cel do zrealizowania.
PRACA 2015-12-07 15:31
MOŻECIE COŚ SZERZEJ O ODDZIALE W Płocku??? bo jestem zainteresowany!!!
xyz 2015-12-07 15:38
Bardzo w porządku Dyrektor oddziału, pomocny.
Polecam finansowo porównywalnie jak gdzie indziej.
błażej 2015-12-13 13:32
"tysionc pincet" troche demotywuje :(
błażej 2016-01-07 17:53
"tysionc pincet" drugi raz z rzedu CIUT bardziej demotywuje
błażej 2016-02-01 18:51
@łuki, 'zdrowa' umowa - jedyny plus, ze legalna i wszystkie świadczenia sa odprowadzane na emeryture, do której nie dożyje... No, ale 1500 zł to chyba troche przegiecie, co. Zwłaszcza, ze jest to centrala jednej z najwiekszych hurtowni w północnej Polsce (kiedys gdzies tak słyszałem;))
dno 2016-02-09 22:26
zalosna firma
błażej 2016-02-29 19:01
hahaha. niezłe prowo ;)
dno 2016-10-07 15:43
ta firma osiągnęła dno. rodzinka się dobrała do rządów
pracownik 2016-10-07 22:21
Jaka rodzinka?
Andrzej 2016-10-19 22:39
To co się dzieje w tej firmie przerasta ludzkie myślenie. Wystarczy spojrzeć na ilość zwolnień, chociażby w tym tygodniu. Dyrektorzy, kierownicy. Pan K. I pani D. Doprowadzają firmę do upadku a sam prezes jest slepy... kiedyś odbije się im to czkawka, takie traktowanie pracownikow.
NNs 2016-10-19 22:48
No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie moim zdaniem nie można trafić lepiej
zażenowany 2016-11-15 17:13
to co się dzieje w tej firmie to upadek. Pracownicy są traktowani jak śmieci, brakuję ludzi do pracy, wszyscy hurtowo przynoszą zwolnienia lekarskie, obroty spadają. Przez ostatnie pół roku sytuacja w centrali pogorszyła się diametralnie, odchodzą nawet kierownicy i dyrektorzy a to dopiero początek lawiny. W tej firmie 80% pracowników szuka pracy i to na każdym stanowisku, dramat. Można odnieść wrażenie, że sytuacja wymknęła się z pod kontroli i sami już nie widzą co mają robić. Apeluję traktujcie swoich pracowników godnie bo zostaniecie na tym tonącym okręcie sami i skończycie jak titanic. Coraz mniej ludzi godzi się na takie traktowanie za 1600-1800 zł. Pracy jest coraz więcej w najróżniejszych branżach. Pozdrawiam już niewielu normalnych i uczciwych pracowników.
zażenowany 2016-11-15 17:14
BajkopisarzAndersen 2016-11-17 17:26
Widząc jaki syf (i nie chodzi mi tu o kurz na świeżo malowanych [za gruby hajs] regałach ;) ) panuje w centrali, stwierdzam ze magazyn centralny chyli sie ku upadkowi. Może i stan konta firmowego sie zgadza, ale jesli pracownicy MG nie zostana odpowiednio docenieni za swoją pracę, jakosc obslugiwania oddzialow jak i klientow spadnie jeszcze bardziej. Niech w końcu ktoś otworzy oczy, bo firma pozbywa sie pracowników, którzy mają pojecie na czym polega praca w magazynie.
Quo Vadis Kopel ?
dno 2016-12-05 19:31
i kolejne wypowiedzenia :D Brawo kopel... tak trzymać to 2017 bedzie ostatnim tej firmy.
ja 2016-12-06 22:21
a kto tym razem?
Kazik Mróz 2016-12-12 21:28
o co sie stało z Przemkiem Busikiem?
pozdrawiam
Ł 2016-12-13 09:31
Pracuje już w firmie jakiś czas. Jest to okres w którym mogłem poznać zalety i wady firmy które ma przecież każda firma. Wcześniej pracowałem u kilku pracodawców także tych dużych które określają się jako korporacje. Jedno wiem, trafiłem dobrze.

To duża firma która ma duży potencjał który nie jest jeszcze w pełni wykorzystany. I tu jest miejsce dla wszystkich tych pracowników którzy chcą coś zrobić, którzy przychodzą do pracy a nie do roboty.

Dużą zaletą firmy rodzinnej jest fakt, iż nie jest to firma "zabetonowana" standardami, instrukcjami co na plus wyróżnia ją spośród tych pracodawców których znam - "nie musisz się pytać czy możesz pierdnąć" nie wisi nad tobą "kapo" który popędza Cię biczem.
dno 2016-12-13 19:48
do Ł. haha albo jednym z tych, którzy wchodza gdzies.. komus.. albo po prostu jestes jednym z nich. wszystko by się zgadzało z tym co napisałeś oprócz małego szczegółu wszysto jest całkiem na odwrót, firma już straciła potencjał i stoi kapo z batem, który popędza pracowników wymyślając przy tym absurdalne zasady premiowania, wrecz kosmiczne i totalnie absurdalne.

kierownik podziekował za współprace dokładnie jak drugi kierownik i kilku pracowników w ostatnich miesiącach również (widocznie nie dostrzegali tych zalet i ogromu potencjału) :D
Telesfor Biedrzycki 2016-12-17 00:06
To znaczy ze juz zatrudnili nowego kierownika?
KiKi 2017-01-04 07:10
Ku pamięci nieporozumieniu dnia codziennego w koplu.
"To są najlepsi z najlepszych"
Dla mniej wtajemniczonych, to są słowa wypowiedziane przez p.o. Dyrektorkę Kopla w czasie zebrania z pracownikami, a dotyczyły nowego kierownictwa magazynu ( sytuacja z 2016 roku ).
Gdzie jeden z nich był szeregowym pracownikiem konkurencji gdzie przewijał przewody i wpisywał numery bębnów próbując przy tym od 12 lat skończyć studia a drugi w lidlu marchewkę i porę rozładowywał.
Cha cha cha szczegółów "osiągnięć" jakich dokonali ci byli kierownicy magazynu ze wstydu nie podam.
Niemniej jednak.
To była kadra kierownicza - świadomie i starannie dobrana, wybrana, przebrana - "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH".
Od autora:
Wbrew temu co czytacie i jakiemu wrażeniu ulec mogliście - Szanuję Panią p.o.Dyrektora gdyż jako osoba odpowiedzialna za nabór mogła zostać oszukana przez tych ludzi mimo swych dobrych intencji
rob 2017-01-22 09:17
kolejni ludzie odchodzą
Dziki 2017-01-23 09:26
Kto znow ?
KiKi 2017-02-06 23:42
Czy opłaca się zatrudniać dyrektorów o psychopatycznych cechach?
Są pewni siebie, potrafią podejmować trudne decyzje. Są bezwzględni i skupieni na celu. Jeśli dostaną zadanie zrestrukturyzowania Kopla, to zwolnią połowę załogi i zapewnią właścicielowi szybkie zyski. Zostawią po sobie spaloną ziemię: zrujnowane oblicze, zniszczone bezrobociem rodziny, a potem sami zostaną spaleni przez głód nowych wyzwań . . .
Kiepscy z nich liderzy, bo nie umieją przewodzić ludziom.
pracownik 2017-02-08 20:09
a dyrektor, który z kolei ?ha ha bo wg mnie jest już ich sporo, tylko kto na nich zarobi ??????
dno 2017-02-08 21:01
kto zarobi? Magazynierzy z magazynu centralnego. Dostaną po 1600-1700 pan dyrektor z panią dyerktor pochwałę strzelą i na pensyjkę dla kolejnego dyrektorka będzie a nawet dwóch :)
zażenowany 2017-02-13 22:20
jeżeli im to odpowiada to niech pracują. Nie potrafią znaleźć innej pracy to będą w koplu pracować do końca życia ku radości zarządzającym :) podobno idzie rewolucja :) pożyjemy zobaczymy. to ma być prawdziwa booooomba :)
magazynier 2017-02-15 09:08
jak rewolucja? kto ją wprowadzi? bo cisza coś
Sz 2017-02-21 10:54
przestań marudzić. Wreszcie ktoś się tam za was wziął. Większość zbijała bąki i kryła się po katach udając, że coś robi.
dno 2017-03-09 20:22
firma coraz niżej upada a pan z marketingu nie wie na czym polega ta praca...
Były_pracownik 2017-03-10 21:44
Jak ta firma jest taka żałosna to zostaw ją w cholerę, idź gdzieś indziej, gdzie będziesz miał lepiej. Mam jednak wrażenie że na nic więcej cię nie stać. Jesteś pewnie jednym z tych marudzących, nic nie robiących magazynierów. Wszystko wam się należy, tylko żeby dać choć minimum od siebie to jest problem. Wystarczy się przejść po magazynie dwa razy żeby zobaczyć kto robi a kto ściemnia. Niestety większość ściemnia, wybierając łatwe zlecenia żeby wyrobić limit miesięcznych pozycji i krzyczeć że mu się premia należy.
Jestem jednym z byłych pracowników Kopla, mi również wiele rzeczy tam nie odpowiadało, nie czekałem więc długo i się zwolniłem. Ale żeby to zrobić trzeba mieć doświadczenie, wykształcenie i odwagę na zmiany. Tego wszystkiego wam, maruderom brakuje. Więc siedźcie tam i narzekajcie.
dno 2017-03-11 12:00
chyba nie jestes byłym pracownikiem tylko przedstawicielem "góry" chłopcem na posyłki, który szczeka jak mu dyrekcja rozkazuje
Zostaw swoją opinię o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. zo.o.