DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.

BRAWO 2012-02-17 12:13:44
twoi przedmówcy maja racje zarobi ten ktory umie sprzedac wasz kit tak zwane zakurzacze
xxx 2012-02-21 15:42:58
pracowałem/am i dosyć się napatrzyłem/łam. powiem tyle na setki przedstawicieli którzy przewinęli się przez firmę i jej oddziały dorobiło się może 5-6 i to samochodów, domów na kredyty, które będą spłacać przez kolejne 30 lat :). no i oczywiście właściciele firmy....ci to się dorobili na tym interesie i na tym, że ludzie pracujący dla nich są tak naiwni i dzięki unikaniu płatności tego co się należy. ale cóż próbujcie skoro chcecie pracować dla nierzetelnych pracodawców. powodzenia życzę
ona 2012-03-12 21:22:32
Jak naprawde jest w tej firmie?
bolo 2012-03-20 20:32:06
zgadzam się zinnymi szyld firmy był zdjęty twierdzili że ktoś im ukradł a to pasuje co wy mówicie ze zmieniają nazwe bo ja czesto przechodze obok tego lokalu do pracy wcześniej szkoły
obiecywali( usunięte przez administratora )i zwrot za auto oraz ze bede tylko dostarczać towar( usunięte przez administratora )
Mike 2012-04-02 18:52:12
A co powiecie o sprzęcie tej firmy?
Maro009007 2012-05-23 12:44:08
Ja właśnie dzisiaj pofatyguje się na rozmowę do tej firmy ale jeżeli naprawdę będzie lipa jak wszyscy tutaj piszą to nie pójdę do tej pracy poszukam czegoś bardziej interesującego jeżeli to prawda to szkoda czasu i paliwa.
Toruń2013 2013-07-10 13:22:16
Szkolenie trwa ok miesiąca, jest to nauka wciskania tzw. Ritello za 5920 (po obniżce po telefonie do niby dyrektora a tak prawdę mówiąc do kolesia który Cię szkoli dyrektor obniża za złomowanie zakurzacza cenę o 1tys.zł). Nie ważne czy to jest staruszka co nie ma na chleb czy rodzina bezrobotnych ty masz im go wcisnąć na siłę.
Liczy się tylko zysk firmy, spotkanie trwa jak dobry FILM (Avatar) 4 GODZINY z kawałkiem,
chyba, że wcześniej złamiesz klienta i zakupi sprzęt z garami . Ritello taki sobie odkurzacz, do niego dołączony jest Turbo Trzepak(Elektro szczotka ) rozlatuje się po kilku sprzątaniach oraz zestaw piorący (zwykły bidon z rurką za ok. 700 zł ha ha ha ). 2400 za same prezentacje to lipa nikt w tej firmie jeszcze takiej umowy nie podpisał i nawet przy podpisywaniu z tobą umowy nie zaproponuje (jest to lep na naiwnych i bezrobotnych szukających pracy). Ludzie bez sumienia, fałsz i obłuda. NIE POLECAM

[usunięte przez administratora]
Toruń2013 2013-07-11 12:47:03
Kolego tam jest umowa o dzieło, sam się musisz ubezpieczyć (ZUS) zarobisz jak coś sprzedasz. Są tam tacy co jeżdżą na dwie prezentacje dziennie (czs ok. 8-9H) i nic przez miesiąc nie sprzedadzą, jak nie wyciągniesz od ludzi min 18 telefonów do znajomych to nie masz zwrotu za paliwo. Jeśli zaliczysz ,,Klamkę" ( nie zastaniesz osoby do której dostałeś adres) też nie dostajesz zwrotu za paliwo. Często ludzie wydają dużo kasy na paliwo ze swojej kieszeni.Możesz po prostu utopić czas i kasę dla idei. Możesz między bajki włożyć opowieści o sprzedaży 2 sztuk tygodniowo przez prezenterów. Nawet ci co szkolą innych sprzedadzą góra w miesiącu 1-2 szt. Są częste zwroty kupionych przez ludzi maszyn i wtedy też nic nie dostajesz. Ogólnie LIPA :{
Toruń2013 2013-07-12 08:18:24
Kolego widzę, że nic nie zrozumiałeś z moich wypowiedzi dlatego idź i zacznij szkolenie tam ci wszystko ,, dokładnie wytłumaczą (wypiorą mózg)". Powodzenia i napisz po miesiącu jak ci idzie sprzedaż !!! Dołączysz do pozostałych co bez sensu stracili czas i kasę . :)
bodzio 2013-07-12 15:45:28
Na przykładzie Antka widać, że naiwnych w Polsce nie brakuje. Szkoda tylko, że młodzi muszą się tak sparzyć, żeby załapać, że za ładnym "pazłotkiem" kryje si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Toruń2013 2013-07-16 12:55:22
Kolego byłem w tej firmie ok. 2 miesięcy, zrobiłem ok 20 prezentacji i zero sprzedaży. Kolesie w firmie powiedzą ci, że to wyjątek. Znam kilku co robili 2 prezentacje dziennie. ok. 26 w miesiącu i nic nie sprzedali. Gdyby ludzie sprzedawali 2 sztuki tygodniowo to pewnie by dalej pracowali.Policz sobie , stracony czas, stracona kasa za paliwo, zszargane nerwy i powiedz czy warto?
Toruń2013 2013-07-16 12:57:30
Toruń2013 - 2013-07-16 12:55:22

Sorry chciałem napisać 2 sztuki w miesiącu. Pozdrawiam
Toruń2013 2013-08-09 19:10:07
OK Jak wrócę z wakacji to się odezwę.
markus 2013-08-10 12:10:35
OK! Dziękuję
Jaromir 2013-08-21 11:50:12
Witam
Firma jest nie słowna , jest mi winna za przejechane swoim samochodem 340 km, chciałem odebrać kasę ale ich już niema [usunięte przez administratora] Nie płaci kasy, jeśli możesz to podaj mi adres gdzie teraz znajduje się firma,

Pozdrawiam
xxx 2013-08-26 13:46:41
firma przeniosła się na wrzosy ale niestety nie wiem na jaką ulicę
Kandytat na oszukanego 2013-08-27 14:48:58
Firma jest teraz na [usunięte przez administratora] ,nowiutki szyld przed wejściem pewnie z nową nazwą
" coaching menager"
sekretariat czynny w godz 10-17
oraz drugi
Serwis centralny
Jest to ta sama firma , byłem na szkoleniu i pokazywali Ritello

[usunięte przez administratora]
Sławek 2013-09-24 11:29:01
Witam
Firma Coaching Menager która znajduje się w Toruniu [usunięte przez administratora] , jest to dawna firma DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. [usunięte przez administratora]
2013-10-02 12:39:44
witam
Właśnie jestem jedną z naiwnych, która była na szkoleniu ale po przeczytaniu wszystkich wpisów już nie pójdę. Wiedziałam że to za piękne 2400zł. bo nikt w Polsce tyle nie daje. Jestem bardzo zawiedziona bo chyba tylko w Polsce można tak zarabiać kasę. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi jak można tak ludzi robić w [usunięte przez administratora]
Straciłam już nadzieję że w tym karju można znaleść uczciwą i dobrze płatną pracę.
ed 2013-11-20 17:45:45
dobrze że do was trafiłem o mały włos dałbym się nabrać na prace w tej firmie Ritello Polska mówili że taka renomowana korporacja i miedzynarodowa a tu taki(usunięte przez administratora)się okazzuje
bodzio 2013-11-21 14:30:33
To Wy możecie i jedynie Wy macie prawo zrobić z tym porządek.Jest was tylu, że możecie złożyć zbiorowy wniosek do Prokuratury ( najbliższy komisariat Policji lub komisariat, w regionie którego znajduje się ta firma) i żądać ukarania firmy i zwrotu poniesionych kosztów czy utraty korzyści, które miały wystąpić. Powinni wam wypłacić tyle ile ustnie obiecywali + koszty postępowania i za utracony czas z tym związany. Wszyscy, którzy zostali oszukani w ciągu ostatnich trzech lat mogą się do tego wniosku dopisywać. Świadków chyba wam nie zabraknie :-)Żeby Prokuratura nie zamiotła waszych wniosków o wyłudzenie pracy pod dywan, proponuję oprzeć się o młodych polityków w regionie, którzy jeszcze mają moce przerobowe i którym zależy, żeby się wykazać. Znam takich i mogę wam przekazać namiary. Proszę pisać na solidarnapolska4@wp.pl
pracownik z olsztynskiego oddzialu 2014-04-30 01:47:47
Musisz byc totalnym imbecylem zeby nie sprzedac ritello. TO URZĄDZENIE SPRZEDAJE SIE SAMO!!!REWELACJA, A TE WSZYSTKIE BUJDY O FIRMIE PISZA NIEDOJDY KTORE NIE PODOLALY PSYCHICZNIE,ORAZ SZANOWNA ODSTAJĄCA JAKŻE DALEKO KONKURENCJA. Jak jade do ludzi to smiesza mnie tacy ktorzy sprzataja przed prezentacja i mysla ze maja czysto w domu i potem robia sie czerwoni ze wstydu. go.no a nie czysto macie ludzie, umowcie sie na prezentacje to zobaczycie co to cudo potrafi :)
bodzio 2014-10-06 11:43:41
Właściwie, to takie firmy na starcie w dorosłe życie są bardzo potrzebne. Potrafią zdziałać więcej w 2-3 miesiące, niż kilka lat szkoły czy studiów. Takim firmom powinny być przyznawane dotacje unijne na " uczenie rozumu" i za " zimny kubeł wody na łeb". Jest to bardzo cenna nauka, która w sumie niewiele kosztuje :-) Takie firmy powinny powstawać w każdym mieście i w każdej gminie :-)
jam 2014-10-15 16:48:55
Wrzosowa 19 firma się tam aktualnie znajduje
Kris 2014-11-13 01:01:46
Firma zaczyna tera działalność w Szczecinie jako Gold Brand, strzezcie sie!!!
toruń2014 2014-12-26 20:58:25
jak dla mnie to wielu ludzi daje się nabrać na pracę w podobnych i obiecywane wysokie zarobki
po pierwsze
szkolenia za które trzeba im zapłacić

po drugie
prezentacje które trzeba odbębnić i powiązane z tym koszty własne

po trzecie
prowizyjny system wynagradzania czyli jak sprzedaż to może coś zarobisz
obiecanka cacanka - 2000 do 3000 PLN
ale
jeżeli 1szt. produktu w sprzedaży
np.
tzw. Ritello za 5900,- + Turbo Trzepak 600,- + zestaw piorący za 700,-
razem niech będzie 7200,- z upustem specjalnym 7000 złotych
prowizja to max 5-10% - czyli 350-700 PLN-ów

to ile szt. trzeba sprzedać żeby zarobić te trzy tysiączki

a co ciekawe czasem jakimś dziwnym trafem klienci których potencjalnie zainteresowaliśmy kupnem produktu podczas naszej prezentacji, kupują go u kogoś innego
/być może u naszego opiekuna/wprowadzającego/czy jak to się nazywa i wtedy prowizji nie dostajemy

tak to działa wszędzie we wszystkich firmach tego typu dla których nie jesteśmy pracownikami a tylko kooperantami czyli kimś na kim mogą zarobić
nodquake 2015-02-03 17:50:37
jestes kretynem któremu wyprali juz mozg pozdro sprzedawaj odkurzacze za 8 tys az do smierci:)
Sylwia 2015-04-07 21:03:48
Witam. Pracowałam troche w tej firmie w Suwałkach. Jeśli chodzi o kierowników do bani zero podejscia, zachwalaja a potem daja zjeby jak leci i to dla tych co sprzedaja ha ha ha Jednak najlepsze jest to jak się gubia w swoich kłamstwach, i to mozna najszybciej zobaczyc. Dokumenty totalny nieład nic nie wiedza gdzie co maja sam ludzie siedza po godzinach i szukaja papierów gdzie co jest...niektórzy miesiac czekaja na swoje wypłaty bo jedna sztuka sprzedana inni na nagrody firmowe a kasa za paliwo zwrot całkowity pytajcie sie na jakich zasadach to sie dowiecie i tez nie zwracaja jej bo to sie nie nalezy to cos tak kilometry i tylko przez 1 miesiac
markus 2015-04-30 08:30:59
Witam bardzo proszę o informację jak obecnie nazywa się ta firma i na jakim adresie jest zarejstrowana .
XYZ 2015-08-26 14:19:08
OBECNIE MAJĄ SIEDZIBĘ W TORUNIU PRZY UL. KONFEKCYJNEJ CHYBA NR 33 , ALE CIĄGLE SIĘ PRZEPROWADZAJĄ. PRAWDZIWA, RENOMOWANA FIRMA STALE SIEDZIBY NIE ZMIENIA.
eldoka 2015-10-14 16:59:09
Obecnie mają siedzibę na filtrowej 23(koniuchy)
Sumik2 2016-05-14 10:58:54
ja chcialema w tej firmie pracowacodwac mowili o krotkim szkoleniu ale chodzilem 2 tygodnie w dzien w dzien i dopero inni mi uswiadomili ze bedzie to trwalo prawie miesiac i prwdopodobnie jak bym nie przyjal ich warunkow czyli prace nie na umowe-pensja stala to i tak cie nie zatrudnia bo ty masz sprzedawac a nie jezdzic tylko na pokazy przeciez musisz ich utrzymac a tobie dadza pare groszy jak dadza obiecuja na poczatku wielkie pieniadze ale czym dluzej trwa szkolenie i zadaje sie im pytania tym bardziej sa nie ufni chociaz nie daja tego po sobie poznac mowili ze mozemy sobie wybrac wariant zatrudnienia a teraz wmawiaja ze kazdy zatrudnia sie za wynagrodzenie od sprzedazy za szt to firma torunska ktora zmienia ciagle swoja siedzbe ostrzegam innych poszukjacych pracy nie dajcie sie oszukac znow jest kolejne ogloszenie w dzienniku nowosci dnia 13.06.2016 pisza ze zarobisz 2800 idziesz do firmy mowia ze to pomylka w gazecie tobie dadza 2400 kaza ci powtarzac ciagle wszystko na okraglo o tym urzadzeniu to jest pranie mozgu abys sie przekonal do tego urzadzenia ktore masz sprzedawac jak pytasz kiedy bedziesz otrzymywal wyplate to odpowidaja lakonicznie ze po sprzedazy to trwa okolo misiaca nie liczcie ze zaplaca wam za paliwo nie sprzedasz nie masz pieniedzy tylko swoje straty dobra szanujace firma nie zmienia siedziby tak czesto oni uciekaja przed ludzmi ktorzy pracowli w tej firmie i sa im winni pieniadze to mozna przecytac na roznych blogach jak pytaja sie gdzie jest ich siedziba bo sa im winni jakies pieniadze a nie znaja nowego adresu,jak ktos jest zainteresowany ich nowym adresem to podaje ul wschodnia na przeciwko salonu samochodowego autosar firma nazywa sie medical miesci sie w domku jednorodzinnym.pozdrawiam
optymista 2016-05-14 11:52:34
firma torunska sprzet ritello musisz sprzedac cena oczywiscie zawyzona poniewaz trzeba utrzymac pracodawcow obiecuja gruszki na wierzbie czym wiecej zadajesz pytan tym bardziej ci nie ufaja szkolenie-pranie mozgu do miesiaca marnujesz swoj czas pieniedzy zero jak cie zatrudnia musisz sprzedawac nie uda ci sie pracujesz za darmo nie licz na umowe o prace 2800 pomylka mowia jest 2400 to fikcja po to tylko abys zglossil sie do firmy bo tak nikt by nie zainteresowal sie ogloszeniem bardzo duza rotacja ludzie przychodza i odchodza jak sie zorietuja o co chodzi potrzebuja niby kierowcy a tu chodzi wciskanie ludzia drogiego sprzetu mowia ze dostaniesz 40-50 zlecen w miesiacu ale to bzdura sam bedziesz musial sobie szukac potencjalnych klientow,kilkaktotnie zmienili siedzbe po co wiadomo ucieczka przed ludzmi ktorym maja zobowiazania,widac to na blogach internetowych.Chcesz pracowac w tej firmie siedziba obecna ul wschodnia pracuja ale pamietaj ostrzegalem wszystkich jak bedziesz wydawal swoje piniadze marnowal swoj czas to mozesz miec pretensje tylko do siebie,wiec zastanow sie czy warto decyzja nalezy do ciebie.zawiedziony optymista

ss 2016-06-15 23:28:01
Posiadanie odpowiedniego doświadczenia stanowi oczywisty wymóg do spełnienia @finanse, bo zależy im na profesjonaliźmie od pracowników i tego samego oczekują od swoich pracowników. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.
Zostaw swoją opinię o DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.