Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

Opinie o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.

znawca

W Warszawie jest zupełnie inaczej niż wszędzie :)

Magazynier

...to juz koniec , było miło ..pozostala nadzieje ktora nigdy nie zostala spełniona ....Pensja jak z biedronki ,albo gorzej....a pracy i odpowiedzialnosci 5 razy wiecej .

Eryk z Miletu

Chełm na dniach padnie. kto następny? :(

elektryczny mors

a slyszalem ze Chełm do odstrzału , decyzje zapadly ,good bye amigos

Proces rekrutacji składał się z trzech etapów - gdzie na ostatnim byłem informowany o decyzji i proponowanych warunkach. Każdy etap był oczywiście określony terminowo wraz z informacją co będzie się składało na kolejne etapy. Sama rozmowa była w bardzo przyjaznej atmosferze co też wpłynęło na jakość wymiany informacji i zbudowania odpowiedniej komunikacji. Oczywiście na samej rozmowie były pytania ale nie miało to charakteru "odpytywania" i utkwił mi fakt że Pani Dyrektor wraz z Dyrektorem Regionu chcieli mnie poznać również "jako człowieka" - przyłożyli dużą wagę do tego aby rekrutowana osoba pasowała do ich organizacji i oczywiście w drugą stronę. Rozmowa była miła, profesjonalnie przepleciona elementami biznesowymi

Poza standardowymi pytaniami o doświadczenie zawodowe czy dotychczasowe doświadczenia pojawiły się pytania o zainteresowania, sposoby na odpoczynek itp.

biały murzyn

a co słyszałeś o Chełmie?

odkrywca

Słyszałem, że Chełm

pytanie

a o ikm mowa tym razem ???

poszukiwacz złota

a co tam na magazynie słychać?

xxx

kogo tym razem, ktory oddzial?

max

komu wolno temu wolno :) jak mowi stare przyslowie : ,, co wojewodzie to nie tobie smrodzie" :):):):):):):) i robta co chceta !!!

kom

tak dla przypomnienia wyrzucali pisze się przez "rz" więc wcale się nie dziwię że z niektórymi trzeba się pożegnać jak nawet poprawnie nie potrafią pisać. A kogo już zwolnił ?

do lalum

a moze ty sie podpiszesz bo lalum to chyba u nas nie pracuje. brakuje odwagi?

do lalum

dawaj czekam na to

lalum

wszystkich niezadowolonych zapraszam do kadr...stać Was na to czy tylko na wylewanie swoich żali na portalu ? a może decyzję należy podjąć za Was ? hmmmm

ktos

Kryzys przyszedł ale do nie znaczy że trzeba zawalać za innych za niewielkie pieniądze. Wiadomo trzeba solidnie pracować żeby zarobić na siebie i firmę ale jest pewna granica, która w tej firmie nie istnieje, tak i w wielu firmach w naszym kraju, w końcu jesteśmy [usuniete przez moderatora]. Pozdrawiam wszystkich nisko zatrudnionych

do loży

wszyscy wypisujecie się, że koś będzie robił coś za kogoś itp... a kto bedzie pracował za Was ????????? Wszystkim jest źle i Wszysycy są zniesmaczeni sytuacją !!! Proszę wziąć pod uwagę kryzys jaki naprawdę przyszedł do naszego kraju a później się rozpisywać jak to jest źle. Malkontenci [usuniete przez moderatora] weźcie się do pracy !!!

xxx

a co to takiego sie stało?

pająk

Like,To świetnie, że stoisz murem za Kopelem - takich ludzi tam potrzeba. Tylko widzisz ja, także przez długi czas stałem murem dopóki nie dotarło do mnie to co mówią inni - słuchaj ich i nie obrażaj. Uwierz mi ,że odeszło DUŻO wartościowych pracowników... (usunięte przez administratora) To jeden z przykładów różniących tych co odeszli od tych, co pozostali w Kopelu.

szczesliwy

like to ja ci powiem tak. Każdy kto się zwolnił z Kopla nie żałuję a znam takich osób kilka.

like

no i dobrze że was nie ma w Kopelu (myslę ze was zwolniono bo były słabe efekty pracy) Ciekawe ile popracujecie w konkurencji hahahah zycie was zweryfikuje i pewnie nastepny pracodawca - jeszcze zatesknicie za Kopelem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o.