Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

P.

Długoletni pracownik rozpisał się jaką wspaniałą osobą jest P. Kierowniczka O zapewne w niedługim czasie tego pożałuje jak się uspokoi to,, poczuje dobroć na własnej skórze." Powodzenia dla długo letniego pracownika.

@P.

Nie raz zostałam skarcona , upomniana . Nie raz również patrząc na P.O widziałam że nie jest w najlepszym humorze . Ale Jej stanowisko również i tego wymaga. P.O ma pod sobą mnóstwo ludzi i mnóstwo obowiązków. Każdy coś od nie chce każdy ma jakieś pytanie każdy chce uwagi ...pomyslcie troche...P.O nie może być dla wszystkich najlepsza przyjaciółka. ALE ZAWSZE KIEDY POTRZRBUJE KIEDY MAM PROBLEM KIEDY CHCE WYRAZIC SWOJE ZDANIE ZAWSZE IDE I TO MOWIE. Nie boję się mobbingu nie boję się prześladowania. Zawsze otrzymam pomóc. Zawsze problem jest rozwiązany. Więc ZMIENCIE swoje podejście A nie tylko niszczyć i oczerniac .

Długoletni pracownik

Raczej to Ty źle zrozumiałaś co napisałam. Skoro jest problem to stancje twarzą w twarz A nie w Internecie niszczyć osobę. A nie o kochanie się na kogokolwiek stanowisko

Wkradł się błąd.... Pchanie się na czyjeś stanowisko . I Stancie twarzą w twarz

Długoletni pracownik

Skoro nie macie tyle odwagi aby porozmawiac twarzą w twarz - wyślijcie list polecony ???? A nie na forum żale wylewać . Robicie tylko negatywna opinie i krzywdzicie innych ... Bez sensu . A dla zainteresowanych dlaczego krytykuje osoby które są anonimowe A sama ukrywam się pod Nickiem..... abyście miały nad czym się zastanawiać i dyskutować przy stołach. ..... zakonczcie już te gorzkie żale bo to jest już niesmaczne . Wszyscy poszkodowani i prześladowani, obrazani i źle traktowani ....mam dla Was propozycję ZMIENCIE PRACE i tyle .

x

z tego powodu co ty

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
N

Witam. Rozchocdzi się o to że nadszedł czas aby uświadomić P. O jaką jest osobą, że ludzi się nie powinna poniżać. Osobiście widziałam wiele - nazwijmy to delikatnie brzytkich bardzo brzytkich zachowań nie będę się rozpisywać bo pracownicy bardzo dobrze wiedzą jak się zachowuje i końca nie widać. Nikt na forum nie podejmie dyskusji bo zgodnie stwierdziłyśmy że nic by się nie zmieniło ale jest w zastraszeniu ludzi mistrzem. Nikt nie pisze o P. O że nie umie kleić palet bo umie.

L.

Biedna P. O A jeszcze biedniejszy obrońca anonimowy . Nikt o P. O nie pisze bez przyczyny.

Długoletni pracownik

Witam. Nie chciałam zabierać głosu na tym portalu . Niestety tego już nie chce się dosłownie czytać. Ktoś kto jest totalnym tchórzem i jest na tyle mało ambitny aby pójść i powiedzieć prosto w oczy P ,O to co ma do powiedzenia ,skrywa się za anonimowym wpisem aby zrobić zamieszanie i mieć swoje pięć minut. Śmieszy mnie to że są tu wpisy tak obrażające kobietę która coś osiągnęła. Możecie teraz się śmiać pisać że jestem (usunięte przez administratora) czy że się podlizuje... Jestem pewna że nie jedna z Was drogie koleżanki zazdrości tego co reprezentuje Sobą P O. A co najważniejsze nie ma na hali ani jednej osoby która by to wszystko tak ogarnęła jak P.O. żadna powtarzam żadna z Pan które razem że mną pracują nie nadaje się na to stanowisko. Potraficie tylko obgadywac,szeptac i robic zamieszanie . Jesli tak wam sie nie podoba praca czy postepowanie P.O to idźcie do P.Jarka ,P.Ostrowskiego P.Pilachowskiego . A może łatwiej iść i porozmawiać z P. O. Ale nie przecież tchórze zakrywaja się anonimowością. Oczywiście że nie wszystko Nam się podoba ale nie jest to powód do takiego oczerniania innych. Jeśli uważacie że możecie być lepsze to proszę starać się o jakieś wyższe stanowiska. Nikt się nie zastanowił co teraz czuje PO nikt nie pomyślał co z jej emocjami . Wielu z Was nawet nie pomyśli ile takimi słowami wyrządza krzywdy . Nikt nie jest idealny i każda z Nas ma codziennie inny humor . Każda z Nas ma każdego dnia inne problemy i nikt Od Was nie wymaga wiecznego uśmiechu . Każda Nas ma lepszy bądź gorszy dzień. Dziewczyny zastanówcie się trochę co robicie . Tu należało by się słowo PRZEPRASZAM za te głupie obrażające wpisy . A teraz czas na krytykę moich błędów i formy wypowiedzi bo na tyle tylko was stać i to pod anonimem .

I

Analfabetko , skoro lepiej będziesz wykonywać pracę Pani O , to aplikuj na jej stanowisko. Czemu tylko za plecami potraficie obmawiać . Na GW ????

O.

A na czym?...

H.

Ktoś wyraził swoje zdanie na temat P. O. myślimy że opinia trafna. Taka gwiazda a zapewne słabą głowę miała do nauki że karierę zakończyła na.........

A.

Niech nikt nie myśli że kierowniczka O.z kimś się liczy. Że pracownice nie wywiozły jej na przysłowiowej taczce.

Ola

Anonimowo dużo łatwiej przychodzi oczernianie innych. Autor komentarza napisał, że kierowniczka po podstawówce, a sam chyba się nie uczył. Rzekomo napisane przez ż dobrze nie wygląda w wyrażeniu opinii publicznej (o ile można nazwać tą wypowiedź opinią). Rynek pracy stoi otworem na nowych, zdolnych i umiejących dobrze liczyć ludzi. Bez pozdrowień, zero klasy i taktu.

Hglb

Parodią tej firmy jest brak szacunku do pracowników. Zwalniają dobrych i wydajnych Polaków pod przykrywką braku pracy, a ukraińców zostawiają bo jakoś dla nich praca jest. Żałosne jest także zastraszanie tym, że jeśli będzie się chodziło na l4 lub opiekę na dziecko to zostanie się zwolnionym. Brak uznania dobrych pracowników, nie wspominając o jakichkolwiek podwyżkach czy premiach. W tej firmie można dorobić się jedynie depresji i różnych schorzeń od przepracowania

Niezadowolony pracownik

Niestety wszystko co jest napisane poniżej na temat kierowniczki Pani(usunięte przez administratora).jest prawda...Dodam że jako były pracownik jej działu zaobserwować nie trudno takie sytuacje jak:faworyzowanie "pupilow",obgadywanie przez kierowniczke pracowników niekiedy w bardzo ponizajacy sposób!Klamanie jednemu pracownikowi na drugiego przez KIEROWNICZKE ponieważ sama nie umie wymyśleć konstruktywnej wypowiedzi.Myslac że ludzie że sobą nie rozmawiaja????Premie przyznawane są nie dlatego że ktoś zasłużył ale dlatego że ona kogoś "lubi"...Śmiech na sali...Zero motywacji do pracy przez ta Panią.Dodam jeszcze że o sprawach dotyczących siebie samego szybciej dowiesz się od kolegów z działu niż od kierowniczki,ponieważ ona nie umie rozmawiać z ludźmi.Twierdzila że jest wielce zapracowana siedząc przed komputerem i przeglądając gazetki z Lidla.Parodiaaaaa.Nie polecam!Inne działy ok

Niezadowolony pracownik
@Niezadowolony pracownik

Zapomniałem napisać że potrafiła się wydzierac jak opetana,po czym przychodziła i łagodzila sytuacje po przemyśleniu że źle postąpiła.Cos tu nie tak z samokontrola?

pracownik ..............

To wszystko jest prawdą .

Joanna

@kolega Rozumiem, że nie zgadzasz się z tym co pisze @co cie to2017-03-23 17:36. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach. Co Ty możesz powiedzieć na temat firmy jako pracodawcy? @Operator pralkiKodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zachowania występują w firmie? Jeśli tak, to czy próbowałeś je zgłaszać do przełożonego lub działu HR?

@Joanna

No przepraszam bardzo ale akurat Pani kierownik działu produkcji włosa przechodzi samą siebie w działaniu na szkodę pracowników i to własnych pracowników w szczególności. Cała poranna zmiana czeka w napięciu w jakim humorze szanowna Pani pojawi się w pracy i kto oberwie na dzień dobry. Druga zmiana to już jest szopka z podpisywaniem listy i czekaniem na wyznaczanie aktualnego stanowiska pracy i możliwość trafienia na fatalny humor przełożonej po zebraniu firmowym lub innej sytuacji. Wszelkie obiekcje co do pracy są obmawiane poza zainteresowaną osobą najlepiej ze wszystkimi innymi pracownikami, którzy prędzej czy później przekazują delikwentowi jakim to jest nieudacznikiem i jak to sobie nie radzi z pracą. Wprowadzanie zamętu wśród podwładnych, rozkręcanie afer, doprowadzanie do płaczu. Nękanie i zastraszanie przez innych współpracowników, którego zgłoszenie odbiło się szerokim echem i dotarło do samego prezesa z powodu braku reakcji kierowniczki. Ośmieszanie pracowników na forum przez teksty w stylu ,, jak ta albo ten jest na maszynie to zawsze musi coś zepsuć! '' ,, ta znowu idzie na zwolnienie, znowu jej coś jest" Dyskredytacja problemów innych niż problemy kierowniczki. Łamanie kodeksu pracy odnośnie grafiku, który powinien powstawać z miesięcznym wyprzedzeniem, a w zamian za to w piątki o 14 wszyscy czekają na łaskawą rozpiskę kto z kim, na której zmianie i na jakim stanowisku będzie pracował w przyszłym tygodniu. Oczywiście wszystko w ogromnej tajemnicy do ostatniej chwili obmyśla po swojej myśli kierowniczka ze swoją "zaufaną" pracownicą. To i tak nie daje gwarancji jak przyszły tydzień będzie wyglądał naprawdę. Sam fakt okoliczności zwalniania się z tego działu długoletnich pracowników powinien dać do myślenia szanownemu działowi HR... A zgłaszanie tego?? Dobry żart:) Bo żeby jeszcze było komu. Prawie cała struktura kierownicza w tej firmie to parodia w krzywym zwierciadle. Jedyne co można zaliczyć na duży plus pracy tam, to możliwość przychodzenia na różne zmiany z pewnym "poślizgiem" lub przed czasem i opuszczanie firmy przed ukończeniem zmiany :D szczególnie podczas nocek i nocnych nadgodzin. Również przerwy są "wydłużone" i nie ma wyznaczonych godzin co jest dużą zaletą. Możliwość chodzenia 10 razy na papierosa dla palaczy to istny raj. Jeśli komuś nie zależy na zdrowiu psychicznym i lubi pracować w fatalnej atmosferze, a plusy wydają się mu znaczące to gorąco polecam. :)

Najgorsze jest to że góra o wszystkim wie i nic z tym nie robi bo kontrakty są zrobione A to że dwie byłe pracownice leczyły się na depresje przez tom chorom psychicznie kobietę nie ma znaczenia

dz

Ludzie szkoda czasu na pisanie bo to i tak nic nie da. Pracownik bez umowy o pracę w tej firmie jest nikim , dziewczyny u Pani O są zastraszone, bez urlopu i podwyżek harują latami i co mają z tego marną pensje i wyeksploatowane ręce i kręgosłupy . Jak chcesz pracować to siedź cicho i za dużo się nie interesuj ,to najlepiej na tym się wychodzi.

Rozsądna
@dz

Narzekacie, że jest tak źle? Otwórzcie oczy. Czasy się zmieniły. Za dużo lepszą kasę można pracować gdzie indziej. Wybór jest wielki. Tak zrobiłam rok temu i nie mam powodów do narzekań. Ale może są tacy co będą narzekać, ale zmienić cokolwiek w życiu nie potrafią, albo się boją. Takich nieudaczników nie żałuję, narzekajcie dalej.

ha

Jednym słowem po prostu tylko płakać , większości parę tygodni brakowało aby dostać zasiłek dla bezrobotnych i na bruk z dnia na dzień. Wielkie szefowe O i A mogły poinformować ludzi wcześniej ,ale nic w nich się nie zmienia trzeba być sobą fujjjjjjjjjjjjj.

@ha

Oczywiście że było informowanie. Proszę sobie przypomnieć ostrzeżenia i rozmowy sprzed miesiąca. Najlepiej obgadać na forum niż przyjść i osobiście porozmawiać. Pozdrawiam

p.o.p

Lepsi Ukraińcy od polek gdzie tu patriotyzm .

pracownica

A prawdopodobnie ludzi im brakuje.he he he be

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c