Solutions Polska Sp.z.o.o.

Gdynia

Opinie o Solutions Polska Sp.z.o.o.

''przyszły pracownik '' 2015-09-13 13:46:29
Pracujesz w Solutions jak jest w tej firmie ,czy warto podjąć w niej pracę. Jak pensje i atmosfera.
sherry 2016-02-08 12:13:08
Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu , generalnie duży chaos i nie przyjazna atmosfera pracy.Nie poleciłbym tej pracy nikomu.
nick nicki 2016-07-20 20:21:54
Nie polecam tej firmy ze względu na:
- chaos organizacyjny,
- przerzucanie odpowiedzialności na innych,
- ciągłe szukanie kozła ofiarnego,
- mobbing,
- bardzo negatywną atmosferę pracy,
- częste zwolnienia pracowników,
- maskowanie braku kompetencji ciągłym krzykiem.
To nie ja 2016-08-20 21:37:38
Popieram w/w opinię. Mianowicie od pewnego czasu, kiedy zmieniła się osoba na stanowisku kierowniczym, w firmie zaczęło dziać się coraz gorzej.
Brak podziału obowiązków, brak jakiejkolwiek informacji od przełożonych, mobbing, wymiana kadry pracowniczej.
Najgorsze jednak to, że czasami zwykli pracownicy siedzą w pracy od 6 rano do 24 w nocy, a nadgodziny zostały im ucięte. Wystarczy zapytać nawet zwykłego chałupnika.
Nie polecam
Marek 2016-09-05 19:35:51
nie polecam tej firmy, pracując tam godzisz się być niewolnikiem, nie masz rodziny, nie masz życia, żyjesz tylko dla pracy bez innych obowiązków to pracuj dalej, Powodzenia
Zostaw swoją opinię o Solutions Polska Sp.z.o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.