Solutions Polska Sp.z.o.o.

Gdynia

Opinie o Solutions Polska Sp.z.o.o.

''przyszły pracownik '' 2015-09-13 13:46
Pracujesz w Solutions jak jest w tej firmie ,czy warto podjąć w niej pracę. Jak pensje i atmosfera.
sherry 2016-02-08 12:13
Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu , generalnie duży chaos i nie przyjazna atmosfera pracy.Nie poleciłbym tej pracy nikomu.
nick nicki 2016-07-20 20:21
Nie polecam tej firmy ze względu na:
- chaos organizacyjny,
- przerzucanie odpowiedzialności na innych,
- ciągłe szukanie kozła ofiarnego,
- mobbing,
- bardzo negatywną atmosferę pracy,
- częste zwolnienia pracowników,
- maskowanie braku kompetencji ciągłym krzykiem.
To nie ja 2016-08-20 21:37
Popieram w/w opinię. Mianowicie od pewnego czasu, kiedy zmieniła się osoba na stanowisku kierowniczym, w firmie zaczęło dziać się coraz gorzej.
Brak podziału obowiązków, brak jakiejkolwiek informacji od przełożonych, mobbing, wymiana kadry pracowniczej.
Najgorsze jednak to, że czasami zwykli pracownicy siedzą w pracy od 6 rano do 24 w nocy, a nadgodziny zostały im ucięte. Wystarczy zapytać nawet zwykłego chałupnika.
Nie polecam
Marek 2016-09-05 19:35
nie polecam tej firmy, pracując tam godzisz się być niewolnikiem, nie masz rodziny, nie masz życia, żyjesz tylko dla pracy bez innych obowiązków to pracuj dalej, Powodzenia
Szkoda gadać 2017-01-10 19:50
Nie polecam nikomu tej pracy, żadnemu chałupnikowi. Chałupnicy nie otrzymują danej ilości towaru a są obciążani za ich brak. Brak dyscypliny u pracowników firmy. Lekceważenie chałupników. Pracowałem tam niecały miesiąc dla mnie był to wyzysk człowieka za marne grosze. Dziękuje pozdrawiam.
Niezadowolony 2017-01-17 00:27
Co to może być za praca.skoro wszyscy tak narzekają? Chaos? Może i tak..skoro koordynator ma doświadczenia tylko w sprzątaniu...z takimi referencjami to ciężko ogarnąć tyle ludzi..wiec co tu się dziwić..ja nie polecam napewno
CHUDY 2017-02-13 17:07
mam pytanie do osób pracujących w tej firmie -chciał bym chałupnictwo ale z tego co słyszałem jest tam malo uczciwie jeśli chodzi o przydział pracy do domu trzeba się prosić , jedni dostają stale a inni wcale nie wiem czy warto w to się pakować chociaż praca jest mi potrzebna. Proszę o szczerą odpowiedź
ups i did it again... 2017-03-09 12:08
Teraz to już tylko równia pochyła ...w dół...
hmmm 2017-03-12 20:23
opinie są naprawdę złe - a jednak ludzie tam caly czas się zatrudniają w większości z polecenia....
wiem że chalupnictwo trzeba odbierać osobiście i zdwać też ale zastanawia mnie jakie jest kryterium przyznawania tej pracy czy ktoś coś na ten temat może wie?
Zostaw swoją opinię o Solutions Polska Sp.z.o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.