Solutions Polska Sp.z.o.o.

Gdynia

Opinie o Solutions Polska Sp.z.o.o.

''przyszły pracownik '' 2015-09-13 13:46
Pracujesz w Solutions jak jest w tej firmie ,czy warto podjąć w niej pracę. Jak pensje i atmosfera.
sherry 2016-02-08 12:13
Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu , generalnie duży chaos i nie przyjazna atmosfera pracy.Nie poleciłbym tej pracy nikomu.
nick nicki 2016-07-20 20:21
Nie polecam tej firmy ze względu na:
- chaos organizacyjny,
- przerzucanie odpowiedzialności na innych,
- ciągłe szukanie kozła ofiarnego,
- mobbing,
- bardzo negatywną atmosferę pracy,
- częste zwolnienia pracowników,
- maskowanie braku kompetencji ciągłym krzykiem.
To nie ja 2016-08-20 21:37
Popieram w/w opinię. Mianowicie od pewnego czasu, kiedy zmieniła się osoba na stanowisku kierowniczym, w firmie zaczęło dziać się coraz gorzej.
Brak podziału obowiązków, brak jakiejkolwiek informacji od przełożonych, mobbing, wymiana kadry pracowniczej.
Najgorsze jednak to, że czasami zwykli pracownicy siedzą w pracy od 6 rano do 24 w nocy, a nadgodziny zostały im ucięte. Wystarczy zapytać nawet zwykłego chałupnika.
Nie polecam
Marek 2016-09-05 19:35
nie polecam tej firmy, pracując tam godzisz się być niewolnikiem, nie masz rodziny, nie masz życia, żyjesz tylko dla pracy bez innych obowiązków to pracuj dalej, Powodzenia
Szkoda gadać 2017-01-10 19:50
Nie polecam nikomu tej pracy, żadnemu chałupnikowi. Chałupnicy nie otrzymują danej ilości towaru a są obciążani za ich brak. Brak dyscypliny u pracowników firmy. Lekceważenie chałupników. Pracowałem tam niecały miesiąc dla mnie był to wyzysk człowieka za marne grosze. Dziękuje pozdrawiam.
Niezadowolony 2017-01-17 00:27
Co to może być za praca.skoro wszyscy tak narzekają? Chaos? Może i tak..skoro koordynator ma doświadczenia tylko w sprzątaniu...z takimi referencjami to ciężko ogarnąć tyle ludzi..wiec co tu się dziwić..ja nie polecam napewno
CHUDY 2017-02-13 17:07
mam pytanie do osób pracujących w tej firmie -chciał bym chałupnictwo ale z tego co słyszałem jest tam malo uczciwie jeśli chodzi o przydział pracy do domu trzeba się prosić , jedni dostają stale a inni wcale nie wiem czy warto w to się pakować chociaż praca jest mi potrzebna. Proszę o szczerą odpowiedź
ups i did it again... 2017-03-09 12:08
Teraz to już tylko równia pochyła ...w dół...
hmmm 2017-03-12 20:23
opinie są naprawdę złe - a jednak ludzie tam caly czas się zatrudniają w większości z polecenia....
wiem że chalupnictwo trzeba odbierać osobiście i zdwać też ale zastanawia mnie jakie jest kryterium przyznawania tej pracy czy ktoś coś na ten temat może wie?
anon 2017-04-04 12:05
Szukają teraz pracownika do działu IT, jak w tym dziale wygląda praca? Jak zarobki?
Czy warto wysyłać CV, bo z tego co widzę jest sporo tam ciekawych projektów.
rozżalony 2017-04-26 14:00
dziwna firma - nie ma tam osoby kompetentnej która zrobiła by porządek z przydziałem pracy chałupnikom. Ludzi traktuje się jak ,,NIC'' najlepiej nagrać formułkę w telefonie i koniec- a co jeśli chcę zasięgnąć informacji lub chcę się dowiedzieć dlaczego są tacy którzy pracę dostają stale a inni tylko wtedy gdy jest mniej płatna lub brudząca ? do kogo mogę się zwrócić za skargą? bo chyba nie do osoby która z łaską zadzwoni po długich prośbach że coś tam jest do pakowania za parę groszy i albo biorę albo da to komuś innemu ale koleżaneczki stale podjeżdżają i dostają co lepsze. Czy ktoś właściwy w tej firmie może się tym zająć czy trzeba to raczej do wyższych przełożonych zgłosić? Tak jak to już ktoś napisał wyżej lekceważenie chałupników czy tak to powinno wyglądać?
poszukujaca 2017-06-29 08:02
czy mozna prosic o jakis kontakt @ do firmy?
Zniesmaczona 2017-07-02 17:35
Jestem ciekaw czy kierownictwo nie wiem, czy przymyka oczy na to jak załoga popala sobie zioło w trakcie pracy?! Smród od palenia kiedy ostatnio oddawałam pracę był niesamowity... szkoda słów.
sel 2017-07-26 11:31
praca jak każda jak ma się trochę czasu i sprytu to na chałupnictwu można naprawdę nieźle zarobić
jesteś nowy to dostajesz prace prosta aby się wdrożyć ,potem coraz trudniejsze i co za tym idzie lepiej płatne ja jestem zadowolona z zarobków
chaos jak w każdym większym zakładzie ja osobiście polecam :) pracę do domu
pyk 2017-09-06 10:04
Sel zgodziła bym się z Tobą gdyby nie fakt że żeby zarobić trzeba tę pracę jeszcze dostać i tu się zaczyna problem bo Pan J. niestety daje pracę raczej młodym dziewczynom -sama byłam świadkiem jak jedna starsza Pani zapytała o Tipiny na Pan J odpowiedział że ,,nie ma jest tylko pakowanie" po czym przy wszystkich którzy tam stali podchodzi do młodej dziewczyny i pyta czy chce Tipiny bez jakiejkolwiek dyskrecji i to jest w tej firmie problem - tam lepszą robotę dostają koleżanki i znajomi no i wtedy można pewnie zarobić a g..... dostają inni i to jest cała prawda.
Były pracownik 2017-10-16 21:49
Wielki haos, praca chalupnicza tylko za łapówki. Niemiła atmosfera,przerzucanie odpowiedzialnosci na innych, wrrrr . Małe zarobki brak szacunku- tylko wyplata wynagrodzenia jest na czas.
Zostaw swoją opinię o Solutions Polska Sp.z.o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.