Opinie o Solutions Polska Sp.z.o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Solutions Polska Sp.z.o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solutions Polska Sp.z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions Polska Sp.z.o.o. w Gdynia

No cześć. Chcę się dowiedzieć co z tym kartkami okolicznościowymi oraz chałupnictwem, o którym ktoś kiedyś tu wspomniał. Już zaraz są święta, jest może praca na jakieś zlecenie? firma po tych 4ech latach dalej ma ten jakiś status o upadłości, co to oznacza?

Na jakie benefity można liczyć w Solutions Polska Sp.z.o.o.?

Maciek

Na jakie profity?To zależy,bo Solutions wysyła też do pracy gdzie Panie są molestowane przez pracodawcę i jest mobbing.

Edyta
@Maciek

To już poważne bardzo oskarżenia... Zdajesz sobie z nich sprawę?

Chałupnictwo Nowy wpis

Witam . Czy firma nadal zajmuje się tworzeniem kartek okolicznościowych i zatrudnia chałupników ?

Jaki jest wkład kierownictwa Solutions Polska Sp.z.o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Grzegorz

Mam pytanie, czy to są opinie o firmie która zajmowała się drukiem offsetowym ?.

Aneta
@Grzegorz

Dlaczego piszesz w czasie przeszłym, coś się zmieniło?

Grzegorz Nowy wpis
@Aneta

Myślałem że firma upadła.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Solutions Polska Sp.z.o.o.? Spoko traktują ludzi?

Żona

Jako żona Pracownika Solutions bardzo serdecznie pozdrawiam (usunięte przez administratora)...nie mam zamiaru nikogo obrażać,ale dobro zawsze wraca????co dasz- odbierzesz????potraktowanie Pracowników zostawia wiele do życzenia.Po „ludzku” mówiąc tak sie nie robi...Wstyd...Trzymajcie się Kochani Pracownicy!!!

Grzegorz

Hej. Pracowałem w tej firmie dawno temu i dość krótko, ale powiem jedno - praca była spoko, szef w porządku, kasa nędzna, ale za to ekipa pracowników wspaniała. Nie pracowałem nigdy z tak wspaniałymi ludźmi ja w tej firmie. Teraz czytam o tym wszystkim, i naprawdę bardzo mi przykro, bo firma miała potencjał, tylko nie można trzymać się jednego strategicznego odbiorcy, bo to żaden gwarant. Pozdrawiam ekipę (całą), oraz pana Tomasza.

Radek

A co tam się stało ? Co z pracownikami ??

PRZEMYSŁAW

NIE POLECAM ! NIE PŁACI ZA WYKONANE USŁUGI !

Byla

A co z zlegla pensja maja zamiar wypłacić .i Kiedy dadzą wypowiedzenia z pracy przeciesz firma jest w upadłości

Były

To co to tam się wydarzyło?

Józek

Jakie JAJA ? Puknij się w łeb, to jego decyzje do tego doprowadziły, a teraz bohater bo walczył do końca . To jego firma i nie miał innego wyjścia.

popeliniarz

Dobrze wiedzieliście,że produkcjia oparta jest na kliencie z Angli.Angli w UE już nie ma...... Klient drukuje w Chinach,taniej szybciej lepiej. Niestety ale,rynek poligraficzny w 3 city umiera. Został jeszcze Grafix i WL reszta to garaże,zostaje wycieczka do tczewa,albo się przebrańżowić. A może firma ze Starogardu was przejmie? Szkoda ludzi,paru mocarzy tam "pracuje"

????

Siedzę i czytam te komentarze. Drodzy koledzy i koleżanki!!!! Tak sobie myślę zróbmy co mamy zrobić i powiedzmy sobie dowidzenia, dozobaczenia... Bardzo przykra sytuacja i ciężka dla nas, ale Niema sensu wyzywać, obrażać nikogo, stało się jak stało, staraliśmy się każdego dnia i mówi się trudno, że nie wyszło. Pozdrawiam Najlepszych z najlepszych.

Xxx

To mu zawsze wychodzi najlepiej :)))

Becia

To co teraz Tomaszek zrobi ? Przecież sam jest sobie winien że otaczał się takimi ludźmi którzy się do tego wszystkiego przyczynili... Szkoda :(

Grażyna

Jest ustanowiony syndyk masy upadłościowej? W KRS jeszcze nie mam info o upadłości.

stary wydymany

Po latach mydlenia oczu-zawsze było coś nie tak- a to klient nie zapłacił czy firma w złej kondycji finansowej doczekaliśmy się upadłości firmy.Myśle że to efekt fatalnego zarządzania.Chylę czoła przed pracownikami produkcji bo stawali czasami na głowie żeby poszło cokolwiek a zwykłego słowa 'DZIEKUJE' nie usłyszeli (nie mówiąc o kasie/.Pozdrawiam Pana Bogdana (który z nami był niestety dopiero od lutego 2019) Szefa Produkcji.Jest to człowiek który jako jedyny wniósł do tej firmy wiedzę i doświadczenie .Panie Bogdanie jesteś Pan Wielki i współpraca z panem to była naprawdę przyjemność.Niestety jest to mój 1 i ostatni wpis na tej stronie bo uważałem że brudy pierzemy we własnej pralce.Pozdrawiam wszystkich pracowników produkcji - byłych i obecnych i Pana Bogdana.Życzę wam powodzenia i znalezienia normalnej i dobrze płatnej pracy.

Gofer wraca????

nikto
@Obecny

Tomasz już miał dobrego pracownika co widział co się dzieje i się go pozbył zamiast wprowadzić zmiany a gofer nic nie zmieni bo nadal ONA mu oczy mydli

Łukasz
@nikto

W najbliższym czasie mają zostać wprowadzone jakieś konkretne zmiany w strukturach zarządzania firmy Solutions Polska? Nie bardzo rozumiem stwierdzenia "Gofer", więc przypuszczam, iż jest to jakiś były pracownik. Jako osoba bez doświadczenia zawodowego związanego z tą firmą chciałbym się tego dowiedzieć.

Niestety
@Obecny

Niestety tak.. Nikogo innego nie dało się znalezc

@Niestety

Wystarczy ściągnąć z powrotem do firmy Panią którą Tomasz się pozbył to mu pokaże co jest nie tak w firmie

@Niestety

To będzie Akomex

@Obecny

Gdyby nie Akomex byś został bez pracy pokrako

były pracownik 2 miesiące temu

Nadal czekam od nich na wypłatę urlopowych pieniędzy i doprosic się nie mogę obiecali po 6 tyg to i tak bardzo długo minęły dalej nie widzę kasy na koncie porażka biuro

Miro

Ważne, że mamy dobrą firmę dla pracowników. Spokojnie polecam aplikować!!!

Ktoś z branży

Czy Małgorzata P. podebrała już wszystkich klientów ? czy na razie tych największych?

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions Polska Sp.z.o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Solutions Polska Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions Polska Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Solutions Polska Sp.z.o.o.
2.7/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Hutnicza 36b
    81-038 Gdynia