Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Kiedy rozpoczęłam to forum swoimi przemyśleniami, myślałam naiwnie, że odniesie ono skutek. Tymczasem zrobił się prawdziwy magiel. Jak widzę wielu z Was nie zrozumiało istoty sprawy. Zamierzeniem było staranie o poprawę naszych warunków i zmierzanie do kompromisu, a nie jak wynika z niektórych wpisów prosta droga do zakończenia pracy. Tylko od Właścicieli firmy zależy czy coś wywalczymy czy nie. W końcu to on nam daję pracę, w ostateczności może sprzedać firmę. Kto wtedy będzie miał pieniądze? My na pewno nie. Ale siedząc na bezrobociu będziemy się cieszyć, że doprowadziliśmy do końca firmy - czy tak? Czy z nami czy też bez nas tak firma też jednak może istnieć. Obrażanie się nawzajem, a przede wszystkim obrażanie Właścicieli działa tylko na naszą niekorzyść. Poczytajcie wpisy, zastanówcie się. Ponieważ nie o to mi chodziło chciałabym zamknąć ten temat. Zrozumiałam, że nie tak powinniśmy starać się o polepszenie naszych warunków. Dlatego też skorzystam z zaproszenia i porozmawiam z Właścicielami. Nie sądzę, abym została zwolniona.

&

SZCZESLIWA NA SZEFA FIRMY!!!!!!!!!!hehehehehe!!!!! Sama napisałas,ze te zadowolone,to mniejszość....Także wszystko wiadomo. A wiekszoszc pragnie godnie pracowac na godziwych warunkach,zeby traktowano nas jak ludzi,a nie bydło i płacono adekwatnie do wykonywanej pracy i tyle!!!!

szczęśliwa

1. Piszecie, że jesteście z firmą na dobre i na złe, jakoś tego nie widać, bo jak firma „miewa gorsze dni”, wy jeszcze bardziej chcecie ją pogrążyć. Według mnie osoby najlepiej pracujące bardziej dbają o firmę, niż te, które pracują 10-15 lat a pracujące najsłabiej. 2. Może faktycznie mało zarabiacie, bo chyba nie macie telewizorów, nie czytacie gazet, wiadomości w Internecie, nie rozmawiacie o sytuacji na świecie. Ludzie, mamy kryzys gospodarczy w Europie, wiecie o tym? A wy jeszcze podwyżki chcecie? Przez takich ludzi jak wy, którym wszystko się powinno należeć, będziemy następnym krajem, który będzie musiał od UE pożyczać pieniądze. 3. Piszecie, że jak garstka ludzi dostanie umowę o pracę to prezesi będą bardziej starać się o zamówienia. PREZESOM BARDZIEJ ZALEŻY NA PODPISYWANIU KONTRAKTÓW, BARDZIEJ OD WAS, PRZECIEŻ JAK NIE MA ZAMÓWIEŃ TO ONI TEŻ NIE MAJĄ Z TEGO ZYSKÓW. MAJĄ NA GŁOWIE OPŁACENIE WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW W FIRMIE, A NIE TYLKO WAS. 4. Same przyznajecie, że jak dostaniecie umowę o pracę, to nie będziecie się tak przykładały do pracy. Wychodzi na to, że firma będzie miała większe kłopoty, bo nie będzie wywiązywała się z terminów. 5. Wypisujecie już niestworzone historie (hakerka - jak jesteś taka dobra to co ty robisz w tej firmie na stanowisku produkcyjnym? Zbigniew, redaktor – redaktor, a nie potrafi pisać, obowiązują duże litery na początku zdania, przecinki, nazwy własne z dużych liter). 6. Jest to strona poświęcona opinii o pracodawcach, więc OPINIE POZYTYWNE SĄ TU JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU 7. Jak już zaczynacie pisać na tym forum to trzymajcie się tych samych nick-ów, bo i tak wiadomo, że ciągle piszą te same osoby ([usunięte przez moderatora]to XX) 8. Jeżeli was nie obchodzi sytuacja życiowa koleżanki z otoczenia [usunięte przez moderatora]- bardzo mi przykro), to czemu prezesów ma obchodzić wasza sytuacja życiowa, że nie starcza wam do końca miesiąca. HIPOKRYZJA Z WASZEJ STRONY 9. „Głupie pyskówki” będą zawsze, bo taki już wasz charakter, szkoda mi tych osób, które są zadowolone z tej pracy, a są w mniejszości i co za tym idzie są gnębione i utożsamiane z tymi niezadowolonymi z życia. Tak na koniec, jeżeli osoby negatywne w stosunku do firmy przedstawiają tu swoje postulaty, to osoby pozytywnie nastawione mogą też je tu przedstawić. Może żeby uzdrowić sytuację na hali potrzeba usunąć osoby najbardziej krzykliwe i buntujące wszystkich?

T-a

Witam wszystkich na forum i Panow Szefów również.... Ja jestem bylym pracownikiem Marc Kolor,pracowałam na zaklejarni...Na szczescie już nie pracuję,bo znalazłam inną prace i jestem naprawde z tego faktu bardzo i to bardzo szczęśliwa.Niektóre dziewczyny piszecie tu,ze zarabiacie ok.3000 PLN,no może i tak...tylko pozazdrościć.Z takiej kwoty ,to faktycznie można coś odłożyc na gorsze czasy,na zaklejarni zarobki to około 1000zł m-c i niestety z tego nawet wyżyc sie nie da ,a co dopiero odłożyć na przestojowe? Zapierdziel jest straszny,a płaca najgorsza w całej firmie...Tego nigdy nie mogłam zrozumieć...i nie zrozumiem,ale już nie musze(na szczęście!) Naprawdę bardzo się cieszę,ze już nie muszę tam orac za głodową stawke i życzę Wam wszystkim kobietkom i facetom z zaklejarni abyscie wreszcie zostali docenieni,bo faktycznie to co sie tam dzieje,to poprostu wyzysk człowieka. Jesli Panowie Szefowie mi nie wierzą,albo nie wiedzą o takiej sytuacji(bo tak na forum pisze "nic niewiedzący"Pan [usunięte przez moderatora])..,to prosze sprawdzić u księgowej zarobki ludzi z zaklejarni...może w końcu oczy się Wam otworzą. Pozdrawiam Wszystkich pracowników Marc Kolor!!! Walczcie o swoje!!!POWODZENIA WAM ZYCZE!!! Wesołych Świąt!!!! T-a.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
xx

Słuchajcie dziewczyny ale teraz nie przesadzajmy.Tylko dlatego że chciałybyśmy normalne umowy to nie znaczy że ma spaść nasza wydajność.Skoro teraz potrafimy całkiem nieźle zadylać to potem też możemy.Poza tym jeszcze raz wspomnę odnośnie stażu pracy.Nie można porównywać pracownika z niewielkim stażem do tego który ma długi staż.Tak jest wszędzie.Lata wypracowane dają większe przywileje.Bo przecież tak jest wszędzie i ze wszystkim.Jedyne co mnie dobija do granic możliwości to fakt że jak jesteś córką bądź synem brygadzistki to mimo że pracujesz krótko masz stanowisko i pracę zawsze.A co do nowych pracowników i drugiej zmiany to wystarczy podpytać jak to było kiedyś.Jak zaczynali pracę to zawsze od drugiej zmiany a jak było się dobrym pracownikiem to gdy zwalniało się miejsce na pierwszej to cię przenosili.Naprawdę pracownicy którzy są z tą firmą od prawie początku mogą więcej powiedzieć.A ostatnimi czasy wydaje się że nowo przyjęci chcą bóg wie co.Przejść trzeba wszystko a nie od razu same luksusy.Walczmy więc o to co można wywalczyć i wspólnie dla dobra wszystkich ale w sposób logiczny bo inaczej nic z tego nie będzie.Znowu skończy się na głupiej pyskówce jakie dotąd miały miejsce podczas rozmów z prezesami.Napiszcie co was boli odnośnie pracy a nie odnośnie tego co napisała jedna z nas

IP

Żeby sprawdzić nr IP trzeba mieć nakaz prokuratorski, chyba, że jest się kimś ze znajomych administratorów, którzy bezpodstawnie zdradzają takie dane!!

Kolorowa

do XX ; zgadzam sie z Tobą tyle ze zaraz bedzie post typu o Boze o Boze o Boze co wy chciecie od tej firmy ... Wiec nie dogodzimy wszystkim a ja tak jak Ty chce zeby w tej firmie bylo postojowe. Mi z kolei nie chodzi o ta zasrana umowe o prace bo dzielo to dzielo tylko postojowe sie dla mnie liczy. Dlaczego ja mam siedziec w domu za free gdzie brygadzistki za nic maja platne za godz ? Z reszta nie tylko brygadzistki, bo jest jeden dzial (foliownica) i tam tez maja umowe o prace. Ja w takowym razie chce miec tez PŁATNE POSTOJOWE chociaz 5zł za godz ! A co do umow to 4,5 lat temu dziewczyny pracowaly na czarno a teraz ubiegaja sie o umowy o prace ? Haha smiech na sali mi wystarczy to dzielo .... ! ! ! !

iwona

Dziewczyny, należy też ustalić jaką musielibyśmy mieć wydajność na etacie. Teraz musimy zapieprzać ile wlezie. Na etacie chyba nie musimy tyle robić, a jak chcą to niech płacą nadgodziny. Zbudowali stołówkę i co z tego kiedy jak tam siedzimy to nikt nam nie płaci. Teraz moglibyśmy sobie robić normalne posiłki i jeść w spokoju. Etat to najlepsza sprawa. Aha, i tylko pierwsza zmiana. Pracuje od niedawna a juz chcieli, że bym robiła na druga zmianę.

XX

Wiecie co to forum powoli traci swój cel.Zamiast walczyć o to co słuszne to każdy czepia się tego co kto napisał.Zrozumcie że chodzi o to by poprawić nam wszystkim warunki.Niech docenią tych z długim stażem po wypracowali sobie to zasłużenie ale nie oznacza to że ci z krótszym są gorsi.Zwyczajnie niech dadzą nam choć części normalne umowy a pozostali również powinni mieć jakieś zabezpieczenie w formie np opłacania im postojowego.Przecież musimy walczyć o wspólne dobro dla wszystkich ale skoro firma nie może sobie pozwolić na normalne umowy dla wszystkich to niech dostaną je ci co mają wypracowane lata.Jednocześnie zagwarantujmy innym postojowe.W ten sposób można rozwiązać wiele.Do tego walczmy o podniesienie stawek które są od wieeeeelu lat takie same.Pomoże to nam choć odrobinę więcej zarobić.Poza tym wracając do zatrudnienia pewnej części pracowników na normalną umowę.Zastanówmy się czy w takim przypadku gdy będą musieli ponosić wszelkie wydatki związane z zatrudnieniem pewnej grupy ludzi nie zmotywuje szefostwa do większego działania.Może wtedy bardziej będą dbali o to byśmy mieli stale pracę.A wtedy nikomu ani postojowe ani nic innego nie będzie potrzebne bo będziemy mogli uczciwie ciężką pracą zarabiać na życie.Walczmy więc wspólnie a nie doczepiajmy się do siebie bo to nam nie pomoże.Mi zależy na tym by polepszyć warunki wszystkim dziewczynom a nie wybrańcom.

hakerka

czesc chcecie cos ciekawego to powiem tylko tyle ze wszystkie pozytywy tej[usunięte przez moderatora] firmy wyszły tylko z trzech numerów ip czyli oczywiste ze [usunięte przez moderatora] panu [usunięte przez moderatora]

XX, piszesz \\\"Może faktycznie firma nie może sobie pozwolić na zatrudnienie na normalną umowę wszystkich ale tych co mają długi staż w firmie\\\" - kto dał ci prawo do dzielenia na lepszych i gorszych? Jak pracuję dwa lata to mi się nie należy, a jak trzy to tak? Rozumiem, ze każdy dba o swój tyłek, ale czemu na moich plecach. Jak mi opowiadano to za staż pracy wynagradzano za komuny. Teraz wynagradza sie za pracę. Halo, obudź się, komuny już nie ma.

Kolorowa

O to wlasnie chodzi ! Postojowe. Żadne umowy o prace tylko zwykłe postojowe ...

Zbigniew Czajko

witam serdecznie jestem redaktorem gazety d,b z przeprowadzonych prze ze mnie rozmów wynika że w tym wszystkim chodzi głównie o przestój w pracy i niewynagradzanie czasu przestoju czytałem umowę jednej z was wszystkie macie prawo otrzymywania wynagrodzenia zgodnego z prawem kodeksu pracy za czas przestoju w pracy w przyszłym tygodniu będę prowadził w tej sprawie wywiad w p.i.p państwowa inspekcja pracy .możecie liczyć na naszą pomoc w rozwiązaniu tego problemu .Pozdrawiam

Kolorowa

Piszecie o sudiach, wykształceniu ale co to ludzie zmienia ? Nawet dla takich nie ma pracy. Zrozumcie to co po niektorzy ze jestesmy w tej pracy dlatego ze jest ciezko znalesc cos innego, smiesza mnie ludzie ktorzy tu pisza ze sa odprowadzane skladki. Owszem sa za nasze pieniadze hehe. Ludzie gdyby nie bylo problemu nie byloby nas tu. I raz jeszcze pisze ze skoro niektorym wszystko pasuje w tej firmie to ok, juz dalej nie zabierajcie glosu. Pierwsza nota byla napisana wlasnie na temat co sie nie PODOBA a wy juz tu awantury wszczynacie nie w tym rzecz. Chodzi tylko o to by dojsc do sensownego porozumienia a nie awantur... Co po niektorzy naprawde sie wczuli w role;" Jak komus nie pasuje to [usunięte przez moderatora] inteligentnie i to bardzo, tylko pogratulowac slownictwa kolezance ...

XX

Pracuję w tej firmie bardzo długo i wiem jak ta praca wygląda.Fakt można tu zarobić ale naprawdę ciężko i czasami wiele trzeba poświęcić.Na hali niestety nie jesteśmy w stanie aż tyle zarobić by godnie przeżyć miesiąc.Choć w porównaniu z innymi pracami jest to nawet ładny zarobek.Jednak po tylu latach pracy wydaje mi się że powinny nastąpić jakieś podwyżki.Stawki mamy cały czas te same i niezmienne od bardzo wielu lat, a niestety życie jest coraz droższe.Łatwo jest mówić o ciągłym zadowoleniu z naszej pracy bo zawsze się coś znajdzie co nam nie odpowiada.W tej czy innej pracy.Fakt że chciałybyśmy mieć stałą pensję albo zapewnione jakieś minimum bo fakt jest taki że ciężko jest coś odłożyć z tego co zarabiamy.A co do jednej z wypowiedzi na temat drobiazgu na mikołaja to błagam nie rób sobie wstydu takim gadaniem.Tego mikołaja mamy dopiero trzeci raz i to dlatego że ktoś wspomniał że miło by nam było.No i fakt tak jest.Co do wigilii to prawda jest taka ze raczej jest to przykra konieczność siedzenia a nie przyjemność.Poza tym wystarczy posłuchać tego co mówią dziewczyny.Wolałybyśmy dostać skromną paczkę na święta i zwykłe życzenia niż siedzieć i czekać kiedy można wyjść.Na koniec wrócę do umów naszych.Może faktycznie firma nie może sobie pozwolić na zatrudnienie na normalną umowę wszystkich ale tych co mają długi staż w firmie można byłoby docenić że były z firmą w złych i dobrych momentach.I nikt mi nie powie że po tylu latach pracy jest złym pracownikiem.Gdyby się nie sprawdził nie pracowałby tyle czasu.

D.

szczęśliwa - 2011-12-17 00:30:26 Wchodząc po raz pierwszy na to forum nie mogę się powstrzymać od napisania długiego listu do „skrzywdzonych przez los” Pracując w firmie kilka lat nie spotkałam się z tym, żeby ktoś mnie kiedykolwiek zastraszył. Wy nie chcecie rozmawiać głośno o tej sytuacji, nie dlatego, że się boicie, ale dlatego, żeby zrobić aferę. Nie chcecie spotkać się z panem ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c, który jest najbardziej kompetentną osobą jaką widziałam, dlatego że nie macie po prostu żadnych argumentów. Piszecie, że czekacie na krok ze strony prezesów, ale w jakim celu? Żeby odbyło się spotkanie, na którym jedna przekupa przekrzykuje drugą, żeby zachowywać się niekulturalnie, wulgarnie, wygadywać niestworzone rzeczy, a później się dziwić dlaczego tak was traktują. Same sobie zakładacie sznur na szyi!!! Negatywne opinie na pewno wypisują osoby niezadowolone z życia, które obarczają winą wszystkich dookoła, w tym swojego pracodawcę, a nie siebie. Każdy jest kowalem własnego losu. Nie wszystkie kobiety zgadzają się z tym, że w tej pracy wykorzystują ludzi (bo w jaki sposób? – za pracę wykonaną macie godnie zapłacone, w terminie, nikt nad wami nie stoi i batem nie bije), ale niestety te osoby są w mniejszości i są szykanowane przez to, że mają inne zdanie. Nawet na forum widać, że osoby wyrażające się pozytywnie są obrażane przez tych „uciskanych przez los”. Przyjmując się do pracy w systemie akordowym, trzeba się liczyć z tym, że może być jakiś przestój, więc trzeba tak gospodarować pieniędzmi, żeby można było zaoszczędzić na czarną godzinę. To już wasza sprawa, że nie potraficie zarządzać własnym portfelem. Niech nikt mi tu nie wmawia, że pracownicy na hali mało zarabiają!!!!!!!!! Niejedna osoba z bardziej odpowiedzialną pracą, a nawet niejeden kierownik chciałby zarabiać tyle, ile są w stanie wyciągnąć panie z hali produkcyjnej. Można zarobić wiele, jeżeli nie plotkuje się na boku, nie chodzi na papierosa co 5 minut i traktuje się pracę jak pracę, a nie jak spotkanie z koleżankami. Jeżeli chodzi o dorabianie w domu, dla was dobrze, że nie musicie szukać dodatkowego zarobku gdzie indziej. Co z tego, że niektóre z was pracują 10 lat, w systemie akordowym powinno się nagradzać osoby, które nie najdłużej pracują, a najlepiej. Długo nie znaczy dobrze :) Wy, pracownice z hali, bo prawie tylko wasze opinie tu czytam (niektórych można rozszyfrować po sposobie pisania) nie jesteście jedynymi pracownikami, które pracują na firmę. Są to wszyscy (pracownicy produkcyjni, administracyjni, handlowcy, zarządzający itp.). Nie jesteście pępkiem świata, a uważacie, że wszystko wam się należy. Trzeba mieć trochę samokrytyki, a później krytykować innych. Chcecie, żeby płacić wam za przestój w pracy? Z jakiej racji? Kiedy firma nie ma zamówień to nie przynosi zysków, a firmę utrzymać muszą. Jaki według was powinien być pracodawca? – taki, który rozdaje pieniądze na lewo i prawo po czym po roku firma bankrutuje? Wtedy to dopiero będziecie płakać. Cieszcie się, że w dobie kryzysu firma nadal istnieje i w jakimś stopniu ciągle się rozwija. Im bardziej rozwinięta firma, zaplecze socjalne, większe hale itp. o którym wspominał pan Jarek, tym większe możliwości produkcyjne, a co za tym idzie więcej kontraktów i więcej pracy. Jak na pracę, która nie wymaga myślenia, bez żadnej odpowiedzialności, pracując na najniższym szczeblu wasze zarobki są wysokie. Nie potraficie docenić tego co macie. Wam zawsze jest mało, piszecie, że po co wam nowa kuchnia, stoły, krzesła. To po jaką cholerę wymyślałyście sobie do kuchni nową lodówkę, piekarnik, mikrofalę, więcej czajników, sztućce, kubki, talerzyki, miseczki itp. Dostałyście to macie, ale wam jeszcze mało. Od kilku lat organizowana jest wigilia na naprawdę wysokim poziomie, dostajecie symboliczne prezenty na mikołajki itp. ale jeszcze narzekacie. Nie macie problemu, żeby wziąć kilka dni wolnego, nikt was z tego nie rozlicza, potrzebujecie, bierzecie. Dostaniecie złote góry, macie taką mentalność, że zawsze będzie wam mało i zawsze będziecie narzekać. BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

szczęśliwa

Wchodząc po raz pierwszy na to forum nie mogę się powstrzymać od napisania długiego listu do „skrzywdzonych przez los” Pracując w firmie kilka lat nie spotkałam się z tym, żeby ktoś mnie kiedykolwiek zastraszył. Wy nie chcecie rozmawiać głośno o tej sytuacji, nie dlatego, że się boicie, ale dlatego, żeby zrobić aferę. Nie chcecie spotkać się z panem Jarkiem, który jest najbardziej kompetentną osobą jaką widziałam, dlatego że nie macie po prostu żadnych argumentów. Piszecie, że czekacie na krok ze strony prezesów, ale w jakim celu? Żeby odbyło się spotkanie, na którym jedna przekupa przekrzykuje drugą, żeby zachowywać się niekulturalnie, wulgarnie, wygadywać niestworzone rzeczy, a później się dziwić dlaczego tak was traktują. Same sobie zakładacie sznur na szyi!!! Negatywne opinie na pewno wypisują osoby niezadowolone z życia, które obarczają winą wszystkich dookoła, w tym swojego pracodawcę, a nie siebie. Każdy jest kowalem własnego losu. Nie wszystkie kobiety zgadzają się z tym, że w tej pracy wykorzystują ludzi (bo w jaki sposób? – za pracę wykonaną macie godnie zapłacone, w terminie, nikt nad wami nie stoi i batem nie bije), ale niestety te osoby są w mniejszości i są szykanowane przez to, że mają inne zdanie. Nawet na forum widać, że osoby wyrażające się pozytywnie są obrażane przez tych „uciskanych przez los”. Przyjmując się do pracy w systemie akordowym, trzeba się liczyć z tym, że może być jakiś przestój, więc trzeba tak gospodarować pieniędzmi, żeby można było zaoszczędzić na czarną godzinę. To już wasza sprawa, że nie potraficie zarządzać własnym portfelem. Niech nikt mi tu nie wmawia, że pracownicy na hali mało zarabiają!!!!!!!!! Niejedna osoba z bardziej odpowiedzialną pracą, a nawet niejeden kierownik chciałby zarabiać tyle, ile są w stanie wyciągnąć panie z hali produkcyjnej. Można zarobić wiele, jeżeli nie plotkuje się na boku, nie chodzi na papierosa co 5 minut i traktuje się pracę jak pracę, a nie jak spotkanie z koleżankami. Jeżeli chodzi o dorabianie w domu, dla was dobrze, że nie musicie szukać dodatkowego zarobku gdzie indziej. Co z tego, że niektóre z was pracują 10 lat, w systemie akordowym powinno się nagradzać osoby, które nie najdłużej pracują, a najlepiej. Długo nie znaczy dobrze :) Wy, pracownice z hali, bo prawie tylko wasze opinie tu czytam (niektórych można rozszyfrować po sposobie pisania) nie jesteście jedynymi pracownikami, które pracują na firmę. Są to wszyscy (pracownicy produkcyjni, administracyjni, handlowcy, zarządzający itp.). Nie jesteście pępkiem świata, a uważacie, że wszystko wam się należy. Trzeba mieć trochę samokrytyki, a później krytykować innych. Chcecie, żeby płacić wam za przestój w pracy? Z jakiej racji? Kiedy firma nie ma zamówień to nie przynosi zysków, a firmę utrzymać muszą. Jaki według was powinien być pracodawca? – taki, który rozdaje pieniądze na lewo i prawo po czym po roku firma bankrutuje? Wtedy to dopiero będziecie płakać. Cieszcie się, że w dobie kryzysu firma nadal istnieje i w jakimś stopniu ciągle się rozwija. Im bardziej rozwinięta firma, zaplecze socjalne, większe hale itp. o którym wspominał pan Jarek, tym większe możliwości produkcyjne, a co za tym idzie więcej kontraktów i więcej pracy. Jak na pracę, która nie wymaga myślenia, bez żadnej odpowiedzialności, pracując na najniższym szczeblu wasze zarobki są wysokie. Nie potraficie docenić tego co macie. Wam zawsze jest mało, piszecie, że po co wam nowa kuchnia, stoły, krzesła. To po jaką cholerę wymyślałyście sobie do kuchni nową lodówkę, piekarnik, mikrofalę, więcej czajników, sztućce, kubki, talerzyki, miseczki itp. Dostałyście to macie, ale wam jeszcze mało. Od kilku lat organizowana jest wigilia na naprawdę wysokim poziomie, dostajecie symboliczne prezenty na mikołajki itp. ale jeszcze narzekacie. Nie macie problemu, żeby wziąć kilka dni wolnego, nikt was z tego nie rozlicza, potrzebujecie, bierzecie. Dostaniecie złote góry, macie taką mentalność, że zawsze będzie wam mało i zawsze będziecie narzekać.

hoho

Czemu walczycie i kłócicie się miedzy sobą? Teraz ma to polegac na obrażaniu innych? Nie z tym tu przyszedł Ktoś. Dochodzi do tego ze jedna (jeden) skacze sobie do oczu i swoje racje chce narzucać innym. A Góra ma ubaw jak sie zaczynaja walki wirtualne miedzy ludzmi a temat pierwotny odchodzi w zapomnienie.

bla bla

pracownica - 2011-12-16 23:02:11 K - 2011-12-16 15:17:15 Witam osoba która pisze cytuje \\\". Osobiście jestem zadowolona z pracy w tej firmie, nie jestem zastraszana. Jeśli ktoś jest w stanie oczerniać firmę Ostrowski-Pilachowski anonimowo na forum internetowym, jest zwykłym tchórzem! Odwagi! Jeżeli nie podobają Ci się warunki zatrudnienia oraz atmosfera panująca w zakładzie - Pan Jarek zaprasza. \\\"Osoba ta jest najgorszego rodzaju obłudnikiem sama nie podpisuje się ani imieniem ani nazwiskiem ,zadowolona jest z tego że niema umowy o pracę po co urlop ,badania lekarskie ,no i brak przestojów.Szkoda mi Cię tajniaku .A wyrazilam swoja opinie :) nie podoba sie? won mi z forum.. śmietnik swoim robisz tutaj :)sama sie podpisz imieniem i nazwiskiem cwaniaro. :] Żal mi Ciebie

pracownica

swoim wpisem oczywiscie mialo byc. jak to wszystko czytam to nie wiem czy smiac sie czy plakac... zal mi was strasznie... chcecie negocjowac? z czym do ludzi. tutaj pokazujecie wlasnie swoje podejscie do sprawy... zachowujecie sie jak dzieci z podstawówki. porobcie studia i zmiencie firme albo zacisnijcie zeby i pracujcie... brak mi słów żeby opisac to co sobą i swoimi wpisami reprezentujecie...

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c