Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Janek

5. Teraz można sobie pluć w brodę że się odeszło. Trudno, tak się ułożyło. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to była dobra praca.

Piotrek

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa mozliwosc dogadania się w każdej kwestii i wiele benefitów miejsce pracy sterylne i przyjemne myśle ze kazdemu by się tu spodobało.

Moje odczucia są bardzo pozytywne, pracodawca zachowuje się póki co wzorowo- miejmy nadzieję że tak pozostanie. Praca jak praca- trzeba pracować by zarobić. Jestem zdania, ze warto i poleciłbym pracę tu każdemu!

Mirek

Nie spotkałem się z niczym złym ze strony tego pracodawcy. Jak na dzień dzisiejszy, wszystko w porządku. Terminowe wypłaty i możliwość porozumienia w wielu sytuacjach.

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Viva

Osobiście powiem tak. Musieliby Prezesa Komucha stamtąd usunąć, w następnej kolejności i jego potomstwo razem z pseudo kierownikiem działu tokarek i zmienić na bardziej ogarniętych ludzi. Do Marketingu jakiś zdolnych ogarniętych też. Wtedy by było lepiej i by ruszyła ta firma dopiero... Ogólnie z minusów: - Brak atmosfery - Chaos - Wyzysk na pracownikach, zawsze mało. - Marne pensje (około 200zł więcej niż obecnie najniższa krajowa w 2020 dla większości wyspecjalizowanych pracowników produkcji) - wstyd i hańba. - Brak wody pitnej w butelkach czy baniakach, tylko "kranówa" - Nie ma co liczyć na rozwój i nowe umiejętności - Donosiciele, coraz więcej "kierowników" którzy i tak nic nie robią - Socjal na wakacje, paczki dla dzieci i karpiowe nie istnieje (Karpiowe to 2 KARPIE, porażka...)

Philly

Jasno określone warunki, człowiek przychodzi do pracy, wie przysłowiowe "co, gdzie i jak", problemów z kasą nie ma, Nawet jeśli pracujesz po 9 lub 10 godzin to w przypadku konieczności wzięcia wolnego bez problemu mozna się dogadać.

Witcher

Mam pracę w zakładzie, stała praca, obawiałem się że mnie zwolnią, ale na szczęście pracuję dalej

Jak ktoś narzeka, to może w końcu powinien zrozumieć że to nie wakacje tylko robota? Już tylu się przewinęło marudystów że szkoda gadać. Praca jest pewna, a do tego podstawowa opieka zdrowotna z Medicover

Domino

Robię swoje i dostaję pieniądze na czas, może idealnie nie jest, ale dają solidne zatrudnienie a to ważne

Saszka

Nie ma gderać i narzekać tylko trzeba działać i pracować, wtedy każdemu będzie lepiej.

Zetel

Pracowałem w tej popapranej firmie i więcej już nie będę tam pracował ani nie będę o niej myślał wolałbym iść na bezrobotne i czerpać jałmużnę za nic nie robienie zamiast ponizac się i pracowac jak jeleń za pieniądze które są nieco większe niż zasilek Teraz spokojna praca dobre zarobki ponad 4 I jedną zmiana bez żadnej kontroli i najważniejsze święta i weekendy w domku ???? Pozdrawiam

Kolo87

Kasa jest zawsze na czas. Jak toś pisze że jest inaczej to nie pracował w ZMK. Ludzie tutaj piszą głupoty. Nie wiem czemu. Znam Mirka co go wywali, bo pił. To pewnie on pisze te głupoty. Normalny człowiek wie jak jest. Praca jest ciężka, ale wynagrodzenie dobre i na czas.

Lebiega
@Kolo87

Ja tam żadnego Mirka nie znam:) nie ma to jak zakrzykiwać negatywne opinie:) nikt nie twierdzi że wypłaty nie ma na czas i na konto. Ba, jakby nie było to pół załogi by poszło w długą. Gdzie indziej leży problem tej firmy.

Bronek

W firmie pracuje od 1,5 roku. Różne rzeczy widziałem, ale nigdy tego co piszecenie. Kasa zawsze spływa na konto na czas. Nigdy nie miałem ani jednego dnia opóźnienia.

Maksym

W firmie jest dobra atmosfera. Mam tu kumpli od piwa. Wypłaty są na czas. Wszystko na konto, więc ciesz się człowieku. Podatki trzeba płacić, a później jak masz L4 czy przestój to masz 100 % płatne z zus.

Jestem nowy na zakładzie. Te bzdury co piszą nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Sonny

Wiele jest firm które zalegają z wypłatą, a tutaj nie ma tego problemu. A co do samej pracy to ja nie spotkałem się z tym żeby ktoś musiał robić za 2 czy 3 osoby

Wcale
@Sonny

Nie wcale a jak ci każą na 2-3 maszynach pojedyncze detale?

Tiger

Praca mi odpowiada i uważam że Kazimieruk jest porządną firmą. Jak w każdej firmie raz roboty jest więcej, raz mniej. Robić trzeba wszędzie, a tu przynajmniej nie robię po 100 tys, sztuk tego samego! Ja chce i pracuje po 8h więc ci co marudzą że muszą w nadgodzinach to dlatego że sami chcą. Stawki wyższe niż gdzie indziej.

Lech

Czy w tym zakładzie pracują normalni pracownicy? Dlaczego nikt nie odpowiada na pytania normalnie tylko ogólnikowo. Na pytanie jakie stawki to odpowiadają ze wypłaty są na czas. Dlaczego na innych forach firm takie informacje się zdobędzie bez problemu a tu to chyba same pizdusie pracuja

Lobo
@Lech

Odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta. Te pochwalne opinie nie są pisane przez prawdziwych pracowników firmy. Albo przez pracowników biurowych których zadaniem jest ocieplenie wizerunku firmy. I ot, cała zagadka.

Młody

Sporo osób z polibudy z Poznania było na praktykach, więc pracują i młodsi i starsi. Ja pracuję już trzeci rok i jestem zadowolony, bo nie kombinują z kasą pod stołem tylko od wszystkiego opłacają składki, więc nie ma co się martwić że będzie źle

Mexo

Będę próbował się dostać, bo wiem że mają dobre opinie. Ktoś wie czy szukają teraz kogoś?

Astra
@Mexo

Najlepiej podbić bezpośrednio. Ja tak się właśnie dostałem.

Yugo
@Mexo

ile ludzi tyle opinii, ja ZMK polecam, bo znalazłem tam miejsce w którym pracuję i mam pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

Lupo
@Yugo

Pewne zatrudnienie i pieniądze na czas to w dzisiejszych czasach standard a nie przywilej. Pracodawca który powyższych nie zapewnia nie ma co liczyć na solidnych pracowników. Wiec jeśli to jedyne argumenty za pracą w ZMK to szału nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań