Opinie o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Golden Rule Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Rule Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

xyz

Dbają o pracownika ? Premie ? Nagrody? dobre sobie ! Nikomu nie polecam pracy w tej firmie gorzej trafic juz sie nie da

pracownica g/d

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Pracuje już w niej rok i nie narzekam dbają wszelkimi sposobami o pracownika. Premie, nagrody, ubezpieczenie itd.. Każdemu polecam pracę w tej firmie ponieważ można wiele zyskać.

aaa

Praca jest w porzadku , 3 zmiany od 6 do 14 od 14 do 22 i od 22 do 6. Wynagrodzenie to 6 zł na h nocka 6,5 po pòł roku 7 na h . Praca nie jest lekka są to duże hale do tego dochodzi chłodnia i mroźnia. Ja nie narzekam teraz ciężko jest z pracą a kierowniczka jest bardzo wyrozumialą kobietą zawsze jak ma się problem można się z nią dogadać. A te głupoty co piszą to osoby które wyleciały bo nic nie robiły bądź za alkohol.

aaa

Panie mądry ing a gdzie niby pracowałeś z Anką?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Golden Rule Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
bbb.125

kolezanka która wypisala takie bzdury,jest chyba chora,pracuje w tej firmie i to co tu przeczytałam to same bzdury;na zmianie jest po6lub 7osob,kobiety nigdy nie zbieraly palet,na każdej zmianie jest przynajmniej jeden mezczyzna!juz trochę tam pracuje i ani razu nie miałam takiej sytuacji żeby mi się wyplata nie zgadzala,malo tego bo dostajemy premie!!!nie rozumiem w jakim celu "kolezanka"tyka corki kierowniczki???pracuje z nami jedna z córek kierowniczki,pracuje tak jak każdy,nie ma zadnych forow,uczciwie zarabia na swoja pensje.a te niezadowolone opinie wyplywaja z ust osob które licza na prace lzejsza od lezenia,niestety takiej nie znajdzie się,jak się komus nie chce pracować to najlepiej powiedzieć ze kierowniczka zla,kobieto zastanow się trochce nad sobą,bo wydaje mi się ze jesteś sfrustrowana wariatka...ja jestem zadowolona z pracy i nie narzekam,nasza kierowniczka jest osoba otwarta i wyrozumiala,traktuje pracowników z szacunkiem,pozdrawiam

Pracuje tam juz jakis czas i to co nasza byla " koleżanka " wypisuje to jakies brednie wyssane z palca! Praca jak każda inna kobiety nie zbierają palet bo nawet nie były by w stanie! Nasza byla " kolezanka" chyba nie wie co mowi . Kierowniczka nikogo do pracy nie zmusza nikogo tez nie obraza .

goldeś

i znowu jakaś nieszczęśliwa się ujawniła...nam jest dobrze i wszystko jest ok.

byla pracownica

Zarobki w tej firmie sa faktycznie niskie. 6.50zl za godzine na nocce to byle g*wno. Najczesciej na zmianie jest 5 osob. Robi sie za dwie osoby a od "kierowniczki" slyszy sie tylko, ze cos zostalo niezrobione albo ze zostalo cos zle wykonane. Z kazda wyplata brakuje kilku godzin bo przeciez corki "kierowniczki" tez musza zarobic mimo, ze nie pracuja. Zmiany od 6 do 14 wogole sie nie liczy bo pracuje tam tylko elita, osoby ktore maja umowe o prace, po prostu idealy. Czlowiek moze sie starac a i tak pozniej dostanie zj*eby. Kazdy jest nienormalny wedlug "kierowniczki". Dzien wolny jak to kiedys uslyszalam od kierowniczki jest tylko w grafiku a nie jest to dzien wolny od pracy. Sciaganie ludzi po nocce na 14 i po drugiej zmianie na 6 rano. Wedlug "kierowniczki" nie mozna miec swoich planow. Dzwiganie palet przez kobiety bo przeciez maja uprwnienia na wozki to moga rzucac po 25kg na1.2m wysokosci. Bo przeciez Golden najwaznieszy jest. (usunięte przez administratora)zeby Zabka zarabiala. Pozdrawiam.

kominiarz

Ewcia zjedz snikersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzysz ;-)

niki

(usunięte przez administratora) zjedz snikersa bo za bardzo gwiazdorzysz ;-)

Wici

Ewcia a w jakim czasie pracowałaś ?Sama odeszłaś czy cię wywalili?

anonimowy billi

witam po 1 to w carrefour na turawa park nie ma brygadzistki info wyssane z palca po 2 jest tam postać płuci męskiej i jest brygadzistą jest to osoba mega płytka obowiazkowo nie kompetętna i moim skromnym perpsektywowanym okiem pracownika jezykiem beznadziejny po 3 pracowałem tam długo i wersja na zleceniówce po półrok0 dostaje sie podwyżke jest jawna kpiną i kłamstwem ogólnie firma płytka tandetna i bez zabezpieczenia finansowego (usunięte przez administratora)ych środków jak mopy kije itd itp. dziekuję :)

cześć w tej kupie robi się za 6 blaszek po 12 godz przez 7 dni w tygodniu wypłata cienka jak szynka szwarcwaldzka (usunięte przez administratora)

sprawiedliwy

W firmie golden rule na terenie carrefour pracuje brygadzistka (usunięte przez administratora)

Golden Rule

Chcemy nawiązać do waszych komentarzy i wyjaśnić .. Wynagrodzenie fakt jest 6/6,50 i 7 zł na godzinę do ręki ( normy przekraczają 1000 zł) premie również są np w zeszłym miesiącu dostało ich aż 16 osób a to nie mało na stałą załogę (w tym jedna 500 zł)Praca jest ciężka jak w każdym takim magazynie nie ma co się oszukiwać ale kiedy pracownik chce stara się to i My się odwdzięczamy. Proszę zrozumieć jedno kiedy przyjmiecie się do naszej firmy to nie oczekujcie że będziecie leżeć czy też podpierać ściany bo nawet i nasz klient na to nie pozwoli bo przecież sam za naszą pracę płaci !!! Dodatkowo uruchomiliśmy program premiowania pracowników w inny sposób niż dodatkowe wynagrodzenie Nasi stali pracownicy którzy wykazują chęci do współpracy i nie ma zarzutów do ich pracy mogą dostać od nas kartę dla siebie i rodziny Benefit System http://www.kartamultisport.pl/multisportk.aspx gdzie ich dzieci rodzina może bez limitu korzystać z różnych form sportu na terenie całego kraju, oprócz Benefit System mamy też podpisaną umowę z towarzystwem ubezpieczeniowym PZU gdzie każdy pracownik może się ubezpieczyć dodatkowo za naszym pośrednictwem i dostawać dodatkowe świadczenie pieniężne w razie pobytu w szpitalu czy też wypadku w pracy czy ciężkiej choroby itd. Jeśli jesteście zainteresowani pracą w naszym zakładzie pracy zapraszam bezpośrednio do JMD Biedronka w Skarbimierzu lub (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

jurgen

dostałes samą premię bez wypłaty ha ha

jurgen

i wszystko jasne,miło poczytać takie komentarze , pozdrawiam cie paronormalna :)

Paranormalna

Do niedawna pracowałam w tej firmie, w Skarbimierzu. Praca jest na 3 zmiany, w teorii. W praktyce wygląda to tak, że jest brygada która ma tylko pierwsze zmiany, a pozostałe brygady mają drugie lub trzecie zmiany. Dostaje się umowę o dzieło, czyli brak jakichkolwiek składek, ubezpieczenia itd, to trzeba sobie samemu zapewnić. Płaca jest 6 zł za godzinę, za nockę 6,50 (po 3 miesiącach jest zlecenia, po pół roku dostaje się na stałe 7 zł za godzinę). Praca po 8 godzin, 6-14, 14-22, 22-6. W niedzielę jest tylko nocka w godzinach 20-6. Na nockach z soboty na niedzielę czasami trzeba zostać dłużej, to zależy o której skończy kompletacja, bo wszytko musi zostać zrobione, wymopowane (ponieważ w niedzielę nie ma 1 i 2 zmiany). Często brakuje ludzi, więc trzeba zapieprzać za 3 osoby. Brak podstawowego sprzętu, tj. wiaderka, mopy, miotły, płyny, nożyki i ostrza. Ubranie (polar, czapka, kamizelka) dostaje się po kimś, z reguły było to noszone przez kilka wcześniejszych osób. Ludzie tam pracujący są wykorzystywani, atmosfera jest nie ciekawa. Kierowniczka wg. mnie (jak i wielu innych osób) to osoba nie kompetentna[[usunięte przez administratora]Pracują tam ludzie, którzy naprawdę nie mogą znaleźć niczego innego, również osoby młode, po szkole, których nigdzie indziej nie przyjmą, a nie mają pieniędzy na studia. Skargi do[usunięte przez administratora]nic nie dają, ludzie są traktowani przez nich jak śmieci. Oprócz sprzątania trzeba wozić lodówki i zbierać palety (czasami muszą je dźwigać kobiety), co jakiś czas są szkolenia na wózki, ale jeśli zwolnisz się przed upływem roku, potrącają ci 100 zł z wypłaty. Na premie nie ma co liczyć, wręcz trzeba obliczać sobie wszystkie godziny i pilnować wypłat, bo często się nie zgadza. Należy uważać przede wszystkim z nadgodzinami, bo często w ogóle nie są wliczane. Ogólnie nie polecam, a na pewno nie jako prace stałą, bo z tego nie ma możliwości aby się utrzymać. Wypłata raczej nie przekracza 1000 zł.

Goldenka

Jak się dogadasz to może na nocki uda się wskoczyć .Idż się dowiedzieć a nie wypisujesz .

Nigdy więcej w tej firmie zarobki mierne około 900Zł i od pon do soboty są 2 lub 3 zmiany zależy jak grafik wypadnie a w niedzielę nocki zaczynają się od 20 do 6 rano jak by było 1500 netto to bym poszła robić ale wszawa kasa i mam we w[usunięte przez administratora]tą robotę jeździsz wózkiem i targasz folię i karton za tyle ile wypracujesz jak chcesz mieć 1500zł to [usunięte przez administratora]po16 godz koniec mużynij teraz robię za 2300 netto i mam haj lajf ciepło blisko i chepi powodzenia dla wytrwałych [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rule Sp. z o.o. - Ciemne

• Jak się pracuje w Golden Rule Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rule Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Golden Rule Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Golden Rule Sp. z o.o.