Opinie o Trade Media International Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trade Media International Holdings Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trade Media International Holdings Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade Media International Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Zadowolony pracownik

Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie rozumiem skąd negatywne opinie. Polecam!

Kolo
@Zadowolony pracownik

Prezes jest pewnie dumny z tych bredni : ).

Anonymous

Do janka / Odpowiedzi na pytania które zadałeś znajdują się w powyższych mailach. Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Taka "firma".

Anonymous

Firma cienka jak wypłata w tej pseudo firmie.

Pracowałam w tej firmie ponad rok i wszystkie powyższe wpisy się zgadzają. Właściciel nie opłaca ZUSu, nie płaci na czas pracownikom i kontrahentom. Odradzam wszystkim świadomym osobom. Ja nie miałam wyjścia więc musiałam tam przesiedzieć, ale nie polecam. Wiarygodność pod kątem poziomu merytorycznego magazynu również pod dużym znakiem zapytania

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Trade Media International Holdings Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Coś często zmienia się nazwa tej "firmy". To wiele mówi...

Anonymous

Od stycznia firma nazywa się WYDAWNICTWO BRANŻOWE LEW SP. Z O.O...

Frankie Goes to Hollywood

Racja w 100%.

Anonymous

Specjalistów? To są czasopisma na licencji i artykuły mają ze stanów, często to tylko tłumaczenia i to jeszcze wątpliwej jakości. Autorzy to ludzie piszący na metry wszędzie i o wszystkim. Kiedyś te czasopisma coś znaczyły teraz zostały tylko tytuły i dzięki nim jeszcze istnieją. Konkurencja już dawno je wyprzedziła, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i graficznym. Polecam nowe czasopismo Główny Mechanik.

Anonymous

Zależy kto czego oczekuje po danym czasopiśmie. Dla mnie wartość merytoryczna jest na niskim poziomie. A co do konkurencji - jest i będzie chociażby: Urządzenia dla Energetyki, Przegląd Techniczny,iProdukcja, Elektronik, Robotyka etc. I będzie coraz większa.

hmm
@Anonymous

Ciekawe, że Głównego Mechanika założył zwolniony były redaktor naczelny tego wydawnictwa, a ty teraz anonimowo to polecasz. Przypadek?

Anonymous

Do bingo, zadajesz pytania jak małe dziecko. Pomyśl!

Ktoś

Olbrzymia rotacja pracowników. Zostają nieliczni z własną działalnością, bo nie trzeba płacić za nich zus-u. Przestarzałe podejście "prezesa" do biznesu i ludzi. Jest miły tylko na pozór. W rzeczywistości jest arogancki i chamski. Nie szanuje pracowników zwłaszcza tych którzy sami odchodzą z tej garażowej firmy :).

Anonymous

Dajcie sobie spokój z tą śmieszną firmą. Najchętniej zatrudniają na własną działalność. Kasy nie mają dosłownie na nic - o szkoleniach i dodatkowym ubezpieczeniu nie wspomnę. No chyba, że ktoś chce mieć własną działalność i być traktowany jak zwykły pracownik, ewentualnie mieć głodową pensję, która na mało co wystarczy.

wiola

proszę o opinię na dzień dzisiejszy - jak się tam pracuje?

katarzyna

czy ta firma miesci w Warszawie przy koszykowej 6?

Obecnie firma nazywa się Media 4 Engineers.

deli

A jednak od lat ta sama "wolna amerykanka". Współczuje każdemu kto tam obecnie pracuje a gratuluje każdemu kto zostawił to bagno za sobą. PS. Jeżeli kiedykolwiek ktoś miał uczucie, że gorzej być nie może z pewnością "polecam" te firmę oraz każdy jej nowo powstały organ. Mówi się, że co nas nie zabije to nas wzmocni ale w tym przypadku bardziej pasuje co nas nie zabije teraz to dobije nas na emeryturze, która zostanie pomniejszona bo ktoś zamiast przekazywać składki do ZUS chował je do własnej kieszeni.

ahh

Popieram powyższe opinie, wszystkim zainteresowanym podjęciem ewentualnej pracy w tej firmie stanowczo odradzam no chyba że nieopłacanie składek do ZUS, nie wypłacanie NOTORYCZNIE pensji na czas będzie odpowiadało. W tej firmie to "wielki pan prezes" jest poszkodowany i oszukiwany wg jego opinii przez innych a jeśli ktoś się upomni o to co mu się należy to taki pracownik jest nielojalny:). Oczywiście na niepłaceniu pensji i składek się nie kończy to dopiero początek długiej listy. Ten człowiek to jeden wielki dług i zero - zero szacunku wobec innych, (usunięte przez moderatora).Tak więc moja osobista ocena równa = 0.

Kontrola policji nie była żadną sprawą poufną - po prostu przyszło kilku funkcjonariuszy do firmy i zajęli sprzęt. Trudno takie coś zrobić poufnie, jak pracującym ludziom w południe zabrano wszystkie twarde dyski. Jak przychodzi komornik to szef chowa się do piwnicy :-) Firma generalnie fajna, ale szef nie potrafi nią zarządzać. (usunięte przez moderatora)

free

Komentarz na temat "pozytywnych zmian" w firmie został napisany na polecenie prezesa zarządu, tak naprawdę nic się nie zmieniło.

Ciekawe, skoro jest w tej firmie aż tak źle to dlaczego pracowałeś w niej aż dwa lata? I skąd wiesz o kontroli policji skoro sprawa jest dość poufna? Firma nadal istnieje i się rozwija, część z osób które kiedyś zakończyły współpracę z tą firmą do niej wróciło. To chyba o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Trade Media International Holdings Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trade Media International Holdings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trade Media International Holdings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trade Media International Holdings Sp. z o.o.?

Trade Media International Holdings Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 30 lok. 413A
    02-697 Warszawa

Trade Media International Holdings Sp. z o.o.