Trade Media International Holdings Sp. z o.o.

Opinie o Trade Media International Holdings Sp. z o.o.

anonim 2011-10-13 11:27
Ciekawe, skoro jest w tej firmie aż tak źle to dlaczego pracowałeś w niej aż dwa lata? I skąd wiesz o kontroli policji skoro sprawa jest dość poufna? Firma nadal istnieje i się rozwija, część z osób które kiedyś zakończyły współpracę z tą firmą do niej wróciło. To chyba o czymś świadczy.
free 2012-10-26 22:32
Komentarz na temat \"pozytywnych zmian\" w firmie został napisany na polecenie prezesa zarządu, tak naprawdę nic się nie zmieniło.
Pracownik 2013-02-18 12:57
Kontrola policji nie była żadną sprawą poufną - po prostu przyszło kilku funkcjonariuszy do firmy i zajęli sprzęt. Trudno takie coś zrobić poufnie, jak pracującym ludziom w południe zabrano wszystkie twarde dyski. Jak przychodzi komornik to szef chowa się do piwnicy :-)
Firma generalnie fajna, ale szef nie potrafi nią zarządzać. (usunięte przez moderatora)
ahh 2013-03-15 10:08
Popieram powyższe opinie, wszystkim zainteresowanym podjęciem ewentualnej pracy w tej firmie stanowczo odradzam no chyba że nieopłacanie składek do ZUS, nie wypłacanie NOTORYCZNIE pensji na czas będzie odpowiadało. W tej firmie to "wielki pan prezes" jest poszkodowany i oszukiwany wg jego opinii przez innych a jeśli ktoś się upomni o to co mu się należy to taki pracownik jest nielojalny:). Oczywiście na niepłaceniu pensji i składek się nie kończy to dopiero początek długiej listy. Ten człowiek to jeden wielki dług i zero - zero szacunku wobec innych, (usunięte przez moderatora).Tak więc moja osobista ocena równa = 0.
deli 2013-07-24 22:22
A jednak od lat ta sama "wolna amerykanka". Współczuje każdemu kto tam obecnie pracuje a gratuluje każdemu kto zostawił to bagno za sobą. PS. Jeżeli kiedykolwiek ktoś miał uczucie, że gorzej być nie może z pewnością "polecam" te firmę oraz każdy jej nowo powstały organ. Mówi się, że co nas nie zabije to nas wzmocni ale w tym przypadku bardziej pasuje co nas nie zabije teraz to dobije nas na emeryturze, która zostanie pomniejszona bo ktoś zamiast przekazywać składki do ZUS chował je do własnej kieszeni.
Gość 2014-06-04 12:31
Obecnie firma nazywa się Media 4 Engineers.
katarzyna 2014-11-25 09:08
czy ta firma miesci w Warszawie przy koszykowej 6?
wiola 2014-11-25 11:53
proszę o opinię na dzień dzisiejszy - jak się tam pracuje?
Anonymous 2014-12-19 15:36
Dajcie sobie spokój z tą śmieszną firmą. Najchętniej zatrudniają na własną działalność. Kasy nie mają dosłownie na nic - o szkoleniach i dodatkowym ubezpieczeniu nie wspomnę. No chyba, że ktoś chce mieć własną działalność i być traktowany jak zwykły pracownik, ewentualnie mieć głodową pensję, która na mało co wystarczy.
Ktoś 2014-12-19 17:13
Olbrzymia rotacja pracowników. Zostają nieliczni z własną działalnością, bo nie trzeba płacić za nich zus-u. Przestarzałe podejście "prezesa" do biznesu i ludzi. Jest miły tylko na pozór. W rzeczywistości jest arogancki i chamski. Nie szanuje pracowników zwłaszcza tych którzy sami odchodzą z tej garażowej firmy :).
Anonymous 2015-01-31 18:24
Do bingo, zadajesz pytania jak małe dziecko. Pomyśl!
Anonymous 2015-03-04 16:00
Specjalistów? To są czasopisma na licencji i artykuły mają ze stanów, często to tylko tłumaczenia i to jeszcze wątpliwej jakości. Autorzy to ludzie piszący na metry wszędzie i o wszystkim. Kiedyś te czasopisma coś znaczyły teraz zostały tylko tytuły i dzięki nim jeszcze istnieją. Konkurencja już dawno je wyprzedziła, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i graficznym. Polecam nowe czasopismo Główny Mechanik.
Frankie Goes to Hollywood 2015-03-11 18:54
Racja w 100%.
Anonymous 2015-03-17 22:05
Zależy kto czego oczekuje po danym czasopiśmie. Dla mnie wartość merytoryczna jest na niskim poziomie. A co do konkurencji - jest i będzie chociażby: Urządzenia dla Energetyki, Przegląd Techniczny,iProdukcja, Elektronik, Robotyka etc. I będzie coraz większa.

Anonymous 2015-03-19 21:15
Od stycznia firma nazywa się WYDAWNICTWO BRANŻOWE LEW SP. Z O.O...
Gość 2015-03-24 20:45
Coś często zmienia się nazwa tej "firmy". To wiele mówi...
Były pracownik 2015-03-30 21:55
Pracowałam w tej firmie ponad rok i wszystkie powyższe wpisy się zgadzają. Właściciel nie opłaca ZUSu, nie płaci na czas pracownikom i kontrahentom. Odradzam wszystkim świadomym osobom. Ja nie miałam wyjścia więc musiałam tam przesiedzieć, ale nie polecam. Wiarygodność pod kątem poziomu merytorycznego magazynu również pod dużym znakiem zapytania
Anonymous 2015-09-19 23:23
Firma cienka jak wypłata w tej pseudo firmie.
Anonymous 2015-09-21 14:46
Do janka / Odpowiedzi na pytania które zadałeś znajdują się w powyższych mailach. Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Taka "firma".
Zadowolony pracownik 2015-10-23 12:03
Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie rozumiem skąd negatywne opinie. Polecam!
hmm 2015-10-23 12:06
Ciekawe, że Głównego Mechanika założył zwolniony były redaktor naczelny tego wydawnictwa, a ty teraz anonimowo to polecasz. Przypadek?
:) 2015-10-23 12:08
Mnie się super tam pracuje. Młodzi, profesjonalni ludzie, międzynarodowa atmosfera. :)
Anonymous 2015-10-23 16:49
Do :). Weź się lepiej za pracę i nie wypisuj głupot. Międzynarodowa atmosfera - dobre sobie a zarobki i premie jak w trzecim świecie. I po co tak łgać?
Kolo 2015-10-23 17:48
Prezes jest pewnie dumny z tych bredni : ).
rm89 2015-10-26 16:19
Ja pracowałam tam króciutko i też jestem zadowolona.
Gość 2015-10-26 17:41
Jeśli komuś pasuje pensja poniżej średniej krajowej i niskie premie (jeśli je uzyskasz), ogólnie zarobki jak już ktoś napisał - jak w trzecim świecie to jest to praca dla ciebie. Same kontakty interpersonalne pomiędzy pracownikami nic nie dają jak pensja niejednokrotnie z "premią" jest cienka jak kartka papieru a rachunki płacić trzeba.
Gość 2015-11-27 13:09
Mowa jest o stawkach mocno poniżej średniej krajowej. Sam fakt zatrudnienia w tak "branżowym" wydawnictwie i prestiż może jest dla ciebie ale nie dla mnie. Takim plusem, prestiżem i optymizmem przyjaciółko, proponuję pochwalić się przy płaceniu rachunków i rat - efekt murowany. Z pewnością zostanie to docenione. Życzę jeszcze więcej optymizmu w robieniu z siebie taniej siły roboczej. Na odległość widać, że mamy inne cele i priorytety.
Obserwator 2015-12-06 16:25
Jedni pracują dla pieniędzy /aby móc normalnie żyć a nie wegetować/ a inni dla "prestiżu" marnej jakości zamkniętym w paru wynajmowanych pokoikach przez pseudo firmę. To co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą :).
Obserwator 2015-12-16 19:54
ty /specjalnie z małej litery/ @iza - sądząc po sposobie pisowni i zadania pytania, jesteś osobą niezbyt rozgarniętą i nie potrafiącą czytać ze zrozumieniem. Moja rada - przeczytaj parę razy mój post ze zrozumieniem to otrzymasz odpowiedź.
Obserwer 2016-03-23 17:07
Magazyny coraz cieńsze. Coraz większe poślizgi z nowymi numerami. Coraz więcej własnej reklamy. Wartość merytoryczna nie powala. Jednym słowem nędza. Cienko to widzę...
bb 2016-05-08 13:15
No też mi się wydaje, że tam warto sprawdzać, bo dość często aktualizują te informacje na stronie @aa.
Obserwer 2017-03-07 18:19
Prezio nadal ma poślizgi w wypłacaniu "pensji" i wynagrodzeń dla kontrahentów?
Zorientowany do Obserwer 2017-03-13 15:28
Niestety prezio nadal rżnie głupa i ma zaległości w płatnościach nie tylko pensji
ale także w innych zobowiązaniach finansowych. To skończone dno.
Karolina 2017-08-17 22:27
@Zorientowany do Obserwer , może napiszesz czy obecnie już udało się wyjaśnić wszystko? Płatności firma z Tobą uregulowała czy być może to było jednak chwilowe opóźnienie? Daj znać by ktoś od razu nie wyrabiał sobie negatywnego zdania, że coś jest nie tak. Czy w firmie poszukują nadal Specjalistów ds sprzedaży?
Zostaw swoją opinię o Trade Media International Holdings Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Media International Holdings Sp. z o.o.