LSJ HR GROUP

Opinie o LSJ HR GROUP

Maciej 123

Witam firma fajna tylko ze pracownicy sa wprowadzani w blod za prace w abc w pierwszym miesiacu nie bylo mowy o stawce 15,25 a taka daja na reke brak wynagrodzenia za urlop jesli nie przedluza ci umowy

@Maciej 123

Panie Macieju, w ofertach pracy zawsze podajemy wynagrodzenie brutto. W przywołanej przez Pana firmie wynagrodzenie na start wynosi 18 zł/h brutto. Od tej kwoty trzeba odliczyć składkę ZUS pracownika oraz podatek. Jeżeli zaś mowa o urlopie, to zgodnie z przepisami pracownik tymczasowy nabywa prawo do urlopu wypoczynkowego po przepracowaniu 30 dni w wymiarze 2 dni. W razie dodatkowych pytań związanych z pracą tymczasową, nasi doradcy są do Pana dyspozycji w biurze przy Al. Niepodległości 22 w Szczecinie lub pod numerem telefonu (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Kanarek

Osobiście jestem bardzo zadowolony. Złożyłem aplikację i zostałem zaproszony na rozmowę, podczas której zaproponowano mi udział w rekrutacji na inne- bardziej prestiżowe- stanowisko. Wynika z tego, że osoby rekrutujące- przynajmniej (usunięte przez administratora) ( nie wiem czy można używać imion)- analizuje profil kandydata. Dodatkowo po kilku dniach już osobiście skontaktowała się ze mną przedstawiając propozycję kolejnej pracy.

@Kanarek

Dziękujemy za pozytywną opinię. Nasi rekruterzy dokładnie analizują dokumenty aplikacyjne oraz informacje, które pozyskają podczas rozmowy z kandydatem, aby zaproponować ofertę pracy najbardziej adekwatną do kompetencji i aspiracji zawodowych. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Mamy nadzieję, że nowa praca pozwoli rozwinąć skrzydła! Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

@Pracodawca

No błagam mi nawet poprawnie zaświadczenia o zarobkach nie potrafili wypełnić i w ogóle dno.

Julia

A ile czasu pracowałeś w LSJ HR GROUP? Zechcesz proszę bardziej rozjaśnić swoją wypowiedź na forum dotyczącym tej firmy? Na jakie zarobki można tam liczyć i czy firma uznaje coś takiego jak premie?

Oli

Najgorsza agencja pracy!!!!!! Brak profesjonalizmu

@Oli

Przykro nam, że wystawiona ocena jest tak niska. Tym bardziej, że każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie wspierać kandydatów, pracowników i pracodawców. Nasz zespół tworzą osoby, które wysoko cenią sobie profesjonalne działanie i efektywne realizowanie zadań. Jeżeli zdarzyło się jednak, że któryś z pracowników LSJ nie sprostał oczekiwaniom, prosimy o dokładniejsze opisanie sprawy we wiadomości e-mail (biuro@lsj.pl). Prześledzimy przebieg sytuacji i wskażemy naszym rekruterom, jakiego działania oczekiwał w danej sytuacji kandydat/pracownik. Dzięki temu będziemy w stanie bardziej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i wyeliminujemy ewentualne potknięcia. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Beznadzieja. Brak kompetencji , jeden wielki zakład pracy chronionej nawet zaświadczenia o zarobkach kadry nie potrafią wypełnić prawidłowo

Dziękujemy za opinię, choć przykro nam, że pracownik działu kadr nie sprostał oczekiwaniom. Wystawiona ocena trafi do menadżera działu ze wskazaniem znalezienia przyczyny ewentualnego błędu. Zdecydowanie ułatwiłby nam to zadanie bezpośredni kontakt mailowy z precyzyjnym opisem sprawy. Zachęcamy więc do napisania wiadomości na adres biuro@lsj.pl. Dzięki szczegółowym informacjom uczulimy naszych pracowników na ewentualne błędy i ponownie wskażemy poprawną ścieżkę działania. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Mechanik Samochodowy

Rozmowy były dwie po 10 minut. Trzy osoby, dwóch Norwegów i polka z agencjii. W jednym pokoju spokojnie, na luzie z odrobiną żartu, w drugim pokoju ze stresem i nerwami dzięki polskiej przedstawiciele agencji- bardzo nerwowa, wchodzi co chwilę w słowo, nie da się wypowiedzec, ucina w połowie zdania co przy rozmowie po angielski nie jest proste. Po spotkaniu brak kontaktu, ogłoszenia w internecie pojawiają się na nowo.

Wszystkie pytania tematyczne, związane z branżą i doświadczeniem.

Najgorsze doświadczenie rekrutacyjne z jakim miałem nieprzyjemność. Rekrutacja zapraszając na rozmowę mówi mi, że się nie nadaje, a gdy wychodzę dodaje, że to była prowokacja. Czy w taki sposób się prowadzi rozmowę? Po co zapraszać kogoś kto się nie nadaje? Zmarnowany czas, a Pani M. mimo bliskiej 40 zachowuje się jak 15 letnia dziewczynka. Podchodzi do kandydata z góry, pretensjonalnie, negatywnie ocenia jego kompetencje nie znając go. Totalny brak profesjonalizmu. Mam nadzieję, że zwolnią Panią, a jej kariera w HR skończy się znacznie szybciej niż się zaczęła. Nigdy nie spotkałem się z takim buractwem. Żenada.

niestety były klient
@Gość

Moje odczucie o kompetencjach (usunięte przez administratora)sa podobne. Przedstawia mi oferty poniżej moich kompetencji. A te które znajduje u nich na stronie odpowiadające moim oczekiwania i przede wszystkim kompetencja słyszę ze się nie nadaje albo ale spróbuje mnie umówić po czym sie nie odzywa. Odradzam wszystkim firmę.

@Gość

Dziękujemy za opinię, chociaż przykro nam, że tak źle ocenił Pan naszą pracę. Nasi rekruterzy dokładają wielu starań, aby kandydaci o określonych predyspozycjach i umiejętnościach mogli realizować się w organizacjach, które właśnie takich kompetencji potrzebują. Jeżeli kandydat aplikujący na dane stanowisko nie spełnia najważniejszych kryteriów stawianych przez pracodawcę, ale rekruter widzi w nim potencjał na inne stanowisko, wówczas podejmuje próbę pozyskania wiedzy o tym kandydacie, jego umiejętnościach, doświadczeniu, podejściu do wyzwań stawianych podczas codziennej pracy. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w Pana przypadku. Przykro nam więc, że ze spotkania, którego celem było zakwalifikowanie Pana do procesu rekrutacyjnego rokującego na zatrudnienie, wyszedł Pan niezadowolony. Sytuację tę omówiliśmy z rekruterami i wskazaliśmy punkty, w których można było podjąć inne działania, jednak nadal prowadzące do tego samego celu: umożliwienia Panu podjęcia pracy na stanowisku odpowiadającemu Pana kompetencjom. Mamy nadzieję, że każdy kolejny feedback przekazany przez rekrutera będzie dla Pana impulsem do rozwijania się, zmotywuje oraz wzmocni do podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Firma LSJ HR GROUP to nie tylko pośrednictwo pracy i rekrutacja, ale także doradztwo personalne i różnego rodzaju szkolenia. Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej firmy: https://www.lsj.pl/kursy-i-szkolenia Firma specjalizuje się w szkoleniach otwartych oraz zamkniętych - a wszystkie organizuje w oparciu o teorię uczenia się przez całe życie i zgodnie z zasadami nauczania osób dorosłych. Można więc uznać, że świadomie podchodzi do kształcenia swoich kursantów. Może ktoś z Was brał w nich udział i chciałby napisać kilka słów na ten temat na forum? Gorąco zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Nie polecam z całego serca. Najgorsza agencja w której pracowałem. Ze wszystkim jest problem. Myślą, że mają ludzi głupich przed sobą. Oby ostatni raz w tej agencji. Jeszcze raz nie polecam.

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nasza współpraca została tak przez Panią odebrana. Mamy nadzieję, że uda nam się z Panem porozmawiać i wyjaśnić tę sytuację. Zależy nam, żeby dowiedzieć się dlaczego Pan tak sądzi. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Bolo

To niestety prawda..traktują ludzi którzy korzystają z ich pośrednictwa z góry..kompletnie jak jakichś idiotów..Pani zapytana o konkretny podpunkt dotyczący umowy którą mieliśmy podpisać odpowiada tekstem " Ma pan z tym jakiś problem ? ". Gówniarstwo i brak kultury...no ale cóż tak to jest jak rozkapryszona młodzież usiądzie za biurkiem. Nastepnym razem zaprowadzę ją za uszy do kierowniczki bo mam już dość tego opryskliwego gówniarstwa.

@Bolo

@Bolo, bardzo nam przykro, że spotkała Pana taka nieprzyjemna sytuacja ze strony naszego pracownika. Zapewniamy, że każdego dnia dokładamy starań, aby kandydaci, którzy pojawiają się w naszej firmie oraz zatrudnieni pracownicy byli traktowani z należnym szacunkiem i otrzymywali wszelkie niezbędne informacje na temat oferty, umowy, itp. W związku z opisaną przez Pana sytuacją spotkamy się z najmłodszymi pracownikami LSJ i ponownie poinstruujemy o standardach obsługi klienta obowiązujących w naszej agencji. Kierowników działów uczulimy zaś na baczniejsze zwracanie uwagi, czy standardy te są realizowane. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej interwencji Pana ponowna wizyta w LSJ odbędzie się w atmosferze wzajemnego szacunku. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Łoś
@Bolo

coraz częściej niestety czyta się i słyszy w bezpośrednich rozmowach, że tzw HR to zupełnie niepotrzebne ogniwo pomiędzy pracodawcą a potencjalnym pracownikiem. Pracodawca nic nie zyskuje na takim pośrednictwie !! To tak samo jak małżeństwa zawarte za pośrednictwem programu komputerowego. Większe zatrudnienie w HR niż u konkretnych pracodawców - to jest śmieszne. Może wreszcie pracodawcy się obudzą, bo za wiele chętnych do konkretnej pracy już nie ma, a będzie coraz mniej !!!

DabsHaps

Pani z którą rozmawiałem traktowała mnie jak (usunięte przez administratora), później klasycznie wypełnianie ankiet i dzień zmarnowany - nigdy nie zadzwonili, nawet ze miejsce się zajęło, ani że szukają do czegoś innego takich jak ja (może to moja wina, ale bez ich pomocy jakoś znalazłem pracę). Proponuję zmienić podejście do petenta i rozmowy mniej schematyczne

@DabsHaps

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu takiego odbioru naszej pracy. Bardzo się staramy, aby kandydaci, którzy do nas trafiają czuli jak mile widziani i wyczekiwani goście. Nie zawsze udaje się znaleźć idealną pracę każdemu aplikującemu kandydatowi, mimo iż sytuacja na rynku pracy może skłaniać do takich przemyśleń. Dążymy jednak do takich rozwiązań, które zapewnią kandydatom dostęp do najciekawszych ofert pracy w regionie. W kwestii braku informacji zwrotnej, ponownie wskażemy naszym doradcom konieczność jej przekazywania, tak aby osoby, które za naszym pośrednictwem starają się o daną pracę, miały pełną wiedzę na temat stanu prowadzonego procesu. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Xxxx

Spoznione wypłaty !!!!!!! Jest 11 a ja dalej nie mam pieniedzy

@Xxxx

Rzeczywiście 11 grudnia dotarły do nas niepokojące sygnały, że wynagrodzenia naszych pracowników, które zgodnie z umową zostały przekazane do wypłaty do 10-tego dnia miesiąca, nie wpłynęły na konta we wskazanym terminie. Z uwagi na fakt, że przykładamy wielką wagę do terminowego rozliczania należności, w tym wynagrodzeń pracowników, już po pierwszej wiadomości informującej nas o sytuacji podjęliśmy działania wyjaśniające. Okazało się, że opóźnienie we wpływie wynagrodzeń na konta wynika z awarii systemu bankowości internetowej, z którymi borykało się kilka banków. Awaria spowodowana była nadmiernym obciążeniem systemów, o czym zostaliśmy poinformowani przez Związek Banków Polskich. Jak zapewnił nas bank, którego jesteśmy klientem, awaria została usunięta, a wynagrodzenia powinno zostać zaksięgowane na koncie z lekkim opóźnieniem. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że podobne awarie systemu bankowości nie będą zbyt częste, a przynajmniej, że nie będzie do nich dochodziło w dniu wypłaty wynagrodzenia. Zapewniamy też, że dokładamy wszelkich starań, aby wynagrodzenia były przekazywane pracownikom w terminie określonym w umowie. Gwarancja terminowego wypłacania wynagrodzeń jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów.

Exbo

Marnują czas, zamiast zapytać się przez telefon jaki był zakres obowiązków we wcześniejszych miejscach pracy to Pani chce żeby przyjechać. Później jak się dowie co i jak, pokreci nosem i splawi. Znam tez osoby które dostały prace przez te agencje i warunki są beznadziejnie, działają na niekorzyść interesanta

@Exbo

Bardzo nam przykro z powodu tej negatywnej opinii. Odnosząc się do pierwszego zarzutu, spotkania są naturalnym etapem poszukiwania pracy. Z kandydatami umawiamy się na konkretny dzień i godzinę, a nasza siedziba znajduje się w centrum Szczecina - dla większości kandydatów jest to rozwiązanie akceptowalne, tym bardziej, że w trakcie wizyty mogą zapytać o szczegóły oferty pracy lub zapoznać z innymi propozycjami. Co do drugiego zarzutu, w LSJ HR Group każdego podejmujemy negocjacje z pracodawcami z regionu o lepsze warunki dla pracowników. Nasi rekruterzy znani są z tego, że walczą dla kandydata o każdą złotówkę. To pewnie z tego powodu kandydaci, którzy już brali udział w procesach prowadzonych przez naszą firmę, wracają gdy potrzebują zmiany pracy na lepszą i korzystają z naszego wsparcia. Mamy więc nadzieję, że kolejny kontakt @Exbo z naszą firmą odbędzie się w przyjemnej atmosferze i zakończy się zadowoleniem z podjętej współpracy. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w LSJ HR GROUP?

W LSJ HR Group mamy do czynienia z płaską strukturą organizacyjną, co sprawia, że członkowie zespołu chętnie angażują się w różne projekty i podejmują inicjatywę. Cotygodniowe zebrania pozwalają nam dzielić się doświadczeniami, komunikować wyzwania i wspólnie radzić sobie z nimi. Na dobrą atmosferę w firmie wpływa też czytelny i zrozumiały system premiowania oraz sprecyzowana ścieżka kariery. Czy ta atmosfera zmieniła się pod wpływem sytuacji na rynku pracy? Nie. Zawsze wspólnie (zarząd i pracownicy) dbaliśmy o to, by była ona dobra, a czas spędzony na realizacji zadań był czasem, który rodzi pozytywne emocje.

Dominika

Tak jakoś rzadko zaglądacie na forum, jest powód?

Szukający pracy

Tydzień po wysłaniu swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone przez tę firmę na portalu OLX zacząłem być atakowany sms-ami z propozycją pożyczki chwilówki. Wydaje mi się że pracownicy tej firmy handlują dodatkowo danymi osobowymi nie do celów rekrutacji !!!

Myślący
@Szukający pracy

Jak firma mogłaby sprzedawać dane osobowe? Przecież podczas rekrutacji dajesz swoje dane tylko do określonych celów (na potrzeby rekrutacji), a nie na potrzeby marketingowe. To niemożliwe.

@Szukający pracy

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu sytuacji, w której poczuł się Pan zaatakowany przez instytucje/firmy oferujące pożyczki. Nikt nie lubi, gdy reklama, której nie oczekuje, zajmuje mu czas i energię. Z naszej strony zapewniamy, że dane osobowe kandydatów, którzy składają do nas dokumenty aplikacyjne, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych, nie są ujawniane poza procesami rekrutacyjnymi, w których dani kandydaci biorą udział. Co więcej, jako firma rekrutacyjna, jesteśmy przygotowani do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, które o maja 2018 r. nakłada na nas nowe, zaostrzone standardy pracy z danymi osobowymi w obszarach takich jak: rekrutacje ukryte, bazy kandydatów odrzuconych oraz przechowywanie aplikacji kandydatów wewnątrz firmy. Zatem jesteśmy przekonani, że Pana numer telefonu pozostaje chroniony w naszej bazie kandydatów, a jego udostępnienie zewnętrznym podmiotom, nie leży po stronie rekruterów LSJ. W związku z Pana zgłoszeniem dokonamy jednak weryfikacji portalu Olx w zakresie ochrony danych osobowych udostępnianych za jego pośrednictwem. Jesteśmy przekonani, że administratorzy portalu, tak jak my, podejdą do tematu bardzo poważnie i sprawdzą procedury związane z ochroną danych osobowych.

Tonik

Czy trudno jest przejść rekrutację w firmie? Podpowiedzcie coś dla nowego chętnego

Гость

Добрый день. Нашел недавно вакансию "нужны работники в Бельгию на упаковку кормов для животных" от viktorvaska, скинул сертификат данного агентства. Хотелось бы уточнить правдоподобность данной информации.

@Гость

Доброе утро! пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом. имя: Natalia телефон: +48 503 313 700

Onr
@Pracodawca

Po Polaku nie można?

x
@Onr

Jak ktoś pisze po ukraińsku/rosyjsku to jak mają odpisać?

Nola
@Гость

A gdzie masz pracować przy tej karmie? Bo nie widzę ani firmy zatrudniającej ani miejsca, nic nie wiadomo to jak ocenić czy masz dobre informacje?

TAras

witam! chcialem spytac jakie sa warunki mieszkania w tej firmie> i czy sa pokoje dla 2 osob

Malik

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w LSJ HR GROUP?

@ROMAN EROSOMNAN, @Erektus, dyskusja powinna dotyczyć przede wszystkim rzeczy związanych z warunkami pracy oferowanymi przez LSJ HR GROUP, a nie poruszać wątki w ogole nie związane z tematem, dodatkowo obrażające innych użytkowników. Wczesniej pytałam o prace za granica, moze napiszecie cos w tym temacie?

@Mareczek jak wspominasz swój pierwszy wyjazd do pracy za granice? Czy odbywało się to właśnie dzięki tej agencji? Początki zawsze wydają się najtrudniejsze - potem już jest łatwiej.

Mareczek

Marudzenie i szukanie dziury w całym tak mogę skwitować te opinie. Ludzie bądźcie poważni, pilnujcie swoich spraw i pytajcie o wszystko . Wyjazd za granice do pracy to nie jest bajka. Agencja jest natomiast spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o LSJ HR GROUP - Szczecin

• Jak się pracuje w LSJ HR GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy LSJ HR GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSJ HR GROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSJ HR GROUP?

Kandydaci do pracy w LSJ HR GROUP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSJ HR GROUP