LSJ HR GROUP

Opinie o LSJ HR GROUP

pipin

wg mnie znajomośc języka to jednak nie wszystko. Co do ubecpieczenia, to jeśli wiesz wcześniej to spokojnie można sobie wyrobić a to nie jest aż taki wielki koszt. a w umowie to jest więc nie jest to oszustwo. A jak znasz język ale nie masz dobrego rozeznania to nie jest łątwo. Za pierwszym razem ja bym proponował jechać z agencją nawet z lsj a nastepnym juz mozna kombinowac samemu,

maro

No i jak tam ? Pojechal ktos juz we wrzesniu ? Podobno sezon sie konczy a oni rekrutuja?

skf
@maro

Daj sobie spokój z LSJ. Naucz się języka i jedź samemu.

kakako

Hej, Wyjechał ktos może do pracy w UK jako opiekun osób starszych z tą agencją? Macie jakies zdanie? Zostałam pozytywnie zweryfikowana podczas 3 rozmów o pracę, w tym równiez na skypie z pracodawca z GB ale jest tyle negatywnych opinii ze sie boję. Dajcie znać.

hello
@kakako

Udzial LSJ kończy się w Polsce. Twoja decyzja powinna zależeć od tego co oferuje pracodawca w UK, a tu żadnych szczególow nie podałaś i dlatego trudno cokolwiek powiedzieć.

kodar
@kakako

Czy ja dobrze zrozumiałem? Miałaś 3 rozmowy o te jedną pracę? Niestety, ale świat należy do odważnych. Jak się boisz nosa wychylić z polskiego zaścianka to wiele w życiu nie ugrasz.

jack

Ja wyjechalem do warsztatu Mercedesa po rozmowie w gdansku. Warunki są ok, na warsztacie jest jeszcze jeden polak, nie ma z nim problemów. Wyplaty sa na czas, mieszkanie calkiem w porzadku. Kontrakt dostajecie w jezyku polskim na miejscu.

adi
@jack

hej mozesz mi podac namiary na ten warsztat?

Mechanik Samochodowy

Rozmowy były dwie po 10 minut. Trzy osoby, dwóch Norwegów i polka z agencjii. W jednym pokoju spokojnie, na luzie z odrobiną żartu, w drugim pokoju ze stresem i nerwami dzięki polskiej przedstawiciele agencji- bardzo nerwowa, wchodzi co chwilę w słowo, nie da się wypowiedzec, ucina w połowie zdania co przy rozmowie po angielski nie jest proste. Po spotkaniu brak kontaktu, ogłoszenia w internecie pojawiają się na nowo.

Wszystkie pytania tematyczne, związane z branżą i doświadczeniem.

wladek

Pojechalem do roboty w norwegii jako rzeznik przez lsj, wszystko o.k., wyplaty na czas.jestem tu od pul roku.

DODO
@wladek

witam,mam takie pytania odnośnie pracy,własnie potrzebuja rzezników ja posiadam wieloletnie doswiadczenie w tym zawodzie, pracuje w małym zakładze, na uboju i na produkcji mam prosbę mógłbys mi napisac jak wygląda ta praca,czy pomagają jak pisza na miejscu i w załatwieniu dojazdu,i jak sie trzeba przygotować bardzo zależy mi na wyjezdzie a nie chciałbym wpakowac sie w kłopoty(wiadomo jak czasem bywa)bede bardzo wdzieczny za udzielenie informacji,z góry dziękuje.

jaaa

Czy ktoś wyjechał do pracy w norwegii jako mechanik samochodowy z rozmowy kwalifikacyjnej, która odbyła sie w gdasku pod koniec czerwca ??? jakie macie odczucia co do pracy? jest to co obiecywali ?

Kodar

Hej, Mnie tez (usunięte przez administratora)nienawidzę ich za to. Ale napisz czy w ogóle dojechałeś do Norwegii, podjąłeś jakąś robotę, czy tam w Norwegii był jakiś koordynator itd. Czy bez znajomości norweskiego można dostać legalną pracę w krainie fiordów, bo wbrew powszechnym pogłoskom raczej w to nie wierzę i bardzo zależałoby mi na opinii kogoś kto tam był. Pozdrawiam,

jezu, naprawdę tak tam jest? po co się tyle oglaszaja jak pracy nie ma?

@ja

A no po to, aby znaleźć kolejnych (usunięte przez administratora)o przecież jest b. duża rotacja. Ci, co myśleli, że będą kelnerować lub barmanowac, kucharzyć, odkładają pierwszego tysiąca, zwijają manele i jadą do innej roboty. Każdego tygodnia ktoś odchodzi, no to muszą znaleźć nowych, a gdzie jest więcej naiwniaków niz. w Polsce?

Kodar

Właściwie to nie chce mi sie pisać bo zapewne nikt mi nie uwierzy, że oferta pracy w Minehead (Kelner, Kelnerka, Pokojówka, Bary, Sklep) to(usunięte przez administratora) a robota jest tylko przy sprzątaniu najgorszych brudów na tzw. Facilities czyli miejscach publicznych wg ichniejszej terminologii. Na spotkaniu rekrutacyjnym nie dowiecie się o tym rzecz jasna, oczy otworzą się wam dopiero na miejscu w Anglii. (usunięte przez administratora)ak ktoś chce więcej szczegółów, chętnie udzielę wyczerpujących odpowiedzi na konkretne pytania.

gębała

w sumie to nie słyszałem, aby LSJ zapewniało w swojej ofercie przetransportowanie pracownika na miejsce pracy

obeznany

Jak ktoś szuka pracy, która rzeczywiście ma pasować do jego umiejętności a nie przesyła cv gdzie popadnie, to radzę skorzystać z firmy typu lsj. Rekruterzy nie wysyłają ofert w ciemno tylko według kryteriów. Sam znalazłem tak pracę i jestem zatrudniony od ponad roku. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LSJ HR GROUP - Szczecin

• Jak się pracuje w LSJ HR GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy LSJ HR GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSJ HR GROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSJ HR GROUP?

Kandydaci do pracy w LSJ HR GROUP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSJ HR GROUP