Opinie o APS PROFIT Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie APS PROFIT Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w APS PROFIT Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APS PROFIT Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Asystent/-ka w APS PROFIT Polska Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Gdzie wciągnęło komentarze na trzy lata? Tutaj widzę niektóre z ofert, chociażby na pakowanie ręczne. Nie ma jednak podanych szczegółów. nie mam pojęcia nawet co to za forma umowy. Zawsze dają zlecenie?

Lech Nowy wpis

Jako regularny pracownik sezonowy przyznam, że polecam, bo płacą na czas, a czasami zdarzają się bardzo ciekawe zlecenia nie tylko w kraju, ale też poza granicami. Zależy, jakie macie kwalifikacje.

Marcin Nowy wpis

Nie robią żadnych błędów formalno-prawnych, jeżeli chodzi o sprawy kadrowo-płacowe. Pracodawca nie musi właściwie niczym się martwić. Dobrze oceniają potrzeby i rozumieją standardy nowoczesnej rekrutacji na różne stanowisko.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie APS PROFIT Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik zespołu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Moja firma się rozwinęła dzięki pracownikom ze Wschodu i przyznam, że trzeba niestety kombinować, bo prawo w tym kraju celuje coraz mocniej w producentów. Źle się dzieje w niektórych branżach i gdyby nie takie agencje pracy tymczasowej to nie wiem, co bym zrobił.

Mark

Można zaufać, ponieważ znają się na kwestiach kadrowo-płacowych. Rozliczenia masowe pracowników ze Wschodu? Nie ma z tym żadnego problemu.

Witold
@Mark

Rozumiem, że wypowiadasz się z poziomu osoby, która miała okazję korzystać z usług firmy APS PROFIT Polska? Ogólnie to bardzo mnie ciekawi, czy wiesz coś na temat pracy w tej firmie? Proszę Cię, abyś napisał wszystko co wiesz bo może właśnie dzięki Tobie czegoś uda mi się dowiedzieć?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Adrian572

Co masz dokładnie na mysli ?

Adrian572

Pracuje w tej firmie któryś rok i jak wrażenia ? Bez jakichkolwiek zastrzeże , co do pieniędzy zawsze jest wypłacane tyle ile było mówione Nigdy w żadnej pracy nie byłem ” wtopiony” w żadna minę wiec to jest na duży plus. Komentarze typu nie polecam jest tak czy tak są naprawdę za przeproszeniem z (usunięte przez administratora) wyssane a najwidoczniej wypowiadają się ludzie co tam pracowali bo stosunek szefa a agencji do pracownika go są zupełnie dwie różne rzeczy :) z czystym sumieniem polecam agencje i zachęcam do podjęcia współpracy bo naprawdę warto :)

Ewka

Ja co rok mam więcej na rękę , zaczynałam w 2014 za 12 zł netto na sezon dorywczo a teraz mam 15 zł netto ! Przeliczcie przy 200 g. można 3 tys netto wyciągnąć a za nocki płaca zeta więcej ! Brutto to ponad 20 zł ! jak tak dalej pójdzie dogonią niemców za 5-7 lat :)

Witold
@Ewka

Czym dokładnie zajmujesz się w firmie APS PROFIT Polska? Informowałaś, że na początku pracowałaś dorywczo, dlatego zastanawia mnie, czy w dalszym ciągu istnieje taka możliwość, aby dostać zatrudnienie w formie pracy dorywczej? Proszę o informację.

Zibi

Jakieś podpowiedzi czy teraz firma potrzebuje nowych ludzi i jakie stawki?

Irek

Zastanawiam się dlaczego tak sporadycznie ktoś pisze? Mam tylko nadzieję, że warto z nimi pracować.

@Irek

Bo to solidna firma , piszą Ci co się czepiają jak słusznie wylecieli :) Klasyk.

Firma spoko !!!! Zarobki super !

Witam. Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w Magdeburgu na stanowisku kurier która firma oferuje? Pozdrawiam.

Gregor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a przecież takich wyróżnień nie dostaje się za nic.

Michał Dikpa

All perfect, wonderful and competent people

Ross

Perfect

Weronika

@XS, jeśli pracowałeś z Luisem i znasz dobrze firmę dodaj kilka słów na jej temat. Jakie warunki pracy tam obowiązują? Czy umowy, które są zawierane z pracownikiem są według Ciebie satysfakcjonujące? Jak wygląda sprawa z gratyfikacją pracownika? Czy są premie lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Luis

Parę tygodni temu wróciłem z pracy w szklarni (Magdeburg). Wyjazd oceniam na duży plus, nie dość że dobrze zarobiłem to fajnie się pobawiłem. Ludzie których tam poznałem to fajna, pozytywna ekipa i serdecznie ich pozdrawiam. Jednak jest parę rzeczy które nie były takie fajne. Po pierwsze i chyba najważniejsze to szef który jest niezrównoważony psychicznie i lubi sobie powyzywać polaków, robić zebrania na których mówi że firma nic na nas nie zarabia i że gdy on zbankrutuje nie dostaniemy pieniędzy. Zdarzało się też że kogoś szarpał czy czymś w niego rzucił. Po drugie koordynator, od którego delikatnie mówiąc nie pachnie ładnie, a w dodatku nigdy nie trzyma strony pracowników tylko ich jawnie kabluje do szefa. Po trzecie 200 euro za mieszkanie w takich warunkach to troszkę przesada szczególnie że oprócz ludzi mieszkają tam też karaluchy. Co do samej agencji to przesunęli parę dni przed wyjazdem termin o dwa tygodnie, no i z wypłatą zrobili małe zamieszanie nie wypłacając wszystkiego odrazu. Pieniążki co prawda wpłynęły na konto więc można powiedzieć że są wypłacalni. Podsumowując, jeżeli ktoś nie jest wybredny co do warunków mieszkalnych oraz posiada wysoką tolerancje w stosunku do kierownictwa to pracę w szklarni w Magdeburgu gorąco polecam. Dla mnie osobiście była to fajna przygoda.

XS
@Luis

Luis,chyba pracowalismy razem? :)) Masz 100 % racji. Ale mimo wszystko było fajnie,pozdrawiam:)

Weronika

@Luis, wiesz może czy obecnie są rekrutowani sezonowi pracownicy? Jeśli tak napisz kilka słów o tym. Rozumiem, że poza kilkoma niedogodnościami mieszkaniowymi jesteś zadowolony z pracy i wyjazdu? Piszesz o przełożonym, z którym nie masz najlepszego kontaktu. Czy spokojna rozmowa, mogłaby pomóc i poprawić atmosferę? Napisz jeszcze czy przyjmowani są studenci, którzy na czas wakacji szukają zatrudnienia? Zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii. Może dzięki Twoim wskazówkom ktoś zdecyduje się na tą pracę.

Weronika

@Czarek, Ty masz zupełnie odmienne zdanie od @Gggg. Na jakim stanowisku pracujesz i co mógłbyś powiedzieć o pracy w tej firmie? Rozwiń swoja myśl i podaj konkrety typu premie, szkolenia, grafik pracy. Każda dodana opinia będzie satysfakcjonująca.

Zostaw merytoryczną opinię o APS PROFIT Polska Sp. z o.o. - Szczecin

APS PROFIT Polska Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 23 ocen.

APS PROFIT Polska Sp. z o.o.