Opinie o LSJ HR GROUP

Mobil

Czy był ktoś na robocie w Szwajcarii? Czy można tam godziwie zarobić? Jaki język trzeba znać i na jakim poziomie? Będę wdzięczny za kilka słów.

Karola

LSJ HR GROUP organizuje wyjazdy do pracy na terenie Norwegii. Czy ktoś wie o pracy w tamtym rejonie dla kobiet? Znajomy wyjeżdża za ich pośrednictwem i jest zadowolony.

LSJ HR GROUP dziękuję bardzo za odpowiedź. Zapewne okaże się ona niezwykle pomocna dla Państwa potencjalnych pracowników.

Jak długo trwają wyjazdy zagraniczne? Istnieje kontakt z polskim koordynatorem?

@Marta

Jeżeli chodzi o długość kontraktów to wszystko zależny konkretnej oferty. Na przykład, praca w ośrodkach wypoczynkowych w UK proponowana jest na minimum rok, docelowo jest to zatrudnienie na stałe. Natomiast praca w przemyśle mięsnym w Skandynawii to zazwyczaj kilku miesięczne kontrakty. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez firmę lub agencję zatrudnienia z danego kraju z którą współpracujemy. Również LSJ HR GROUP jako firma kierująca do pracy oferuje opiekę podczas trwania kontraktu. Aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie www.lsj.pl Pozdrawiamy

Mechanik Samochodowy

Rozmowy były dwie po 10 minut. Trzy osoby, dwóch Norwegów i polka z agencjii. W jednym pokoju spokojnie, na luzie z odrobiną żartu, w drugim pokoju ze stresem i nerwami dzięki polskiej przedstawiciele agencji- bardzo nerwowa, wchodzi co chwilę w słowo, nie da się wypowiedzec, ucina w połowie zdania co przy rozmowie po angielski nie jest proste. Po spotkaniu brak kontaktu, ogłoszenia w internecie pojawiają się na nowo.

Wszystkie pytania tematyczne, związane z branżą i doświadczeniem.

Życzliwy

Jak firma dobrze stoi to stawia warunki kontrahentom oraz pracownikom żeby nie zniżyć poziomu. Pracuję tu już długo i wiem, że kiepski pracownik to tylko problemy a pożytku żadnego. To jest super firma i chciałbym aby tak było dalej bo to perspektywa stałej pracy.

Dawid

Wtiam czy ktoś teraz wyjeżdżał do Anglii przez tą agencję ? na oferte do Minehead oraz Skegness. Proszę o kontakt tutaj i na emial : blizna1231@gmail.com Pozdrawiam Dawid

Mobil

Mam pytanie na temat pracy w LSJ. Czy praca w Norwegii, która mnie interesuje na stanowisku blacharza jest ok? Jakie są warunki przyjęcia? No i najważniejsze jak płacą?

LSJ HR GROUP

Witam„Niezadowolona”, Jest nam bardzo przykro, że odebrała Pani tą rozmowę jako przejaw dyskryminacji, zdecydowanie nie było to naszym zamiarem. W przypadku oferty na stanowisko Elektromontera, do której Pani nawiązuje, wymagane było wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych, takie wymagania formalne określił pracodawca. Po wstępnym zapoznaniu się z Pani CV, przekazaliśmy Pani informacje, iż dalszy proces nie będzie możliwy właśnie ze względu na oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów, których Pani nie spełniała. Faktycznie w firmie o której rozmawialiśmy pracują KOBIETY i nic nie stoi na przeszkodzie aby właśnie KOBIETA podjęła tam zatrudnienie, ale musi spełniać wymogi pracodawcy. Jako agencja rekrutacyjna zastrzegamy sobie prawo do wstępnej selekcji i kontaktu wybranymi kandydatami, taką informacje umieszczamy w naszych ogłoszeniach. Z naszej strony uzyskała Pani również informacje, że gdy będziemy mieli inne oferty pracy odpowiadające Pani doświadczeniu zawodowemu i kwalifikacją– „będziemy się ponownie z Panią kontaktować w celu ich zaprezentowania”. pozdrawiamy ,

Niezadowolona

Witam Niedawno wysłałam aplikację do firmy LSJ w odpowiedzi na ogłoszenie związane z pracą na stanowisko elektromontera. Zadzwoniłam pod wskazany w ogłoszeniu numer, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej oferty i z czym się spotkałam ? Kobieta, która rekrutowała ludzi na to stanowisko, dyskryminowała mnie ze względu na to że jestem KOBIETĄ ! Wiadomo mi było, że w tej firmie pracują również kobiety (o czym rekruterka poinformowała mnie sama we wcześniejszej rozmowie) , a więc chciałam zadać więcej pytań. Niestety Pani nie raczyła już ze mną rozmawiać. Po paru nieudanych próbach dodzwonienia się pod wskazany numer, zrezygnowałam. Zostałam odsunięta od rekrutacji mimo iż posiadam spore doświadczenie i spełniam oczekiwania pracodawcy. https://www.olx.pl/oferta/elektromonter-praca-w-centrum-szczecina-CID4-IDhRG1x.html#941a37ff7c Zdecydowanie nie polecam .

marzena

Z tego co ja widze to u nich jest opertor maszyn budowlanych teraz potrzebny a za to tez są obecnie bardzo dobre stawki z tego co widze na rynku w ogóle.

przem

Czesc Serio nikt nie ma kompletnie żadnych informacji ? Przemek

przem

Witam serdecznie wszystkich Potrzebuję kilku bardzo ważnych informacji na temat agencji pracy LSJ, ponieważ jestem kompletni zielony, zależy mi głownie na ofertach pracy na terenie Wielkiej Brytanii, a więc chciałbym wiedzieć (piszę szczególnie do osób, które w niedawnym okresie miały okazję podjąć pracę za ich pośrednictwem) jakie warunki, wymagani należy spełnić, czy praca i płaca było przyzwoita, na czym polegały wasze obowiązki, jak przebiega proces rekrutacji, czy znajomość języka na takim średnim poziomie jest wystarczająca i ogólnie jak ocenicie całokształt ? Nie ukrywam, ze zamierzam zgłosić się do nich, ale chciałbym najpierw poznać Waszą opinie. Będę wdzięczny za odpowiedzi i opinie. Pozdrawiam :) Przemek kontakt mail: mans1289@o2.pl

masarz

Witam. Chciał bym wyjechać za granicę do pracy. Od kilku lat pracuje w Polsce na stanowisku rzeznik. Coś polecicie. Najlepiej od sierpnia. I w tym zawodzie

dzienswistaka

Widziałem oferta fajna, dają zakwaterowanie i jedzenie ale ja nie znam niemieckiego. Praca przyjemna jak każda, trzeba pamiętać, że Niemcy dają duże napiwki :)

kami

Wybiera się ktos do Skegness w maju?

czysty

Praca pokojówki polega na sprzątaniu i przygotowywaniu pokoi dla gości, w każdym pokoju znajduje się toaleta więc trzeba również sprzątnąć łazienkę i wc

Bodek

Jak wyglada praca w minehead dla butlinsa? Czy zapewnione jest 40h tygodniwo? Czy sprzatanie oznacza czyszczenie kibli?

Czy ktoś pracował przez ta agencje w Szczecinie jako spawacz ? Proszę o opinie interesuje mnie praca w Szczecinie jakie warunki ? Z góry dziękuję.

szkoła

Niec nie biorą za rekrutacje się nie płaci ! To w Polsce nielegalne więc jeśli ktoś kiedyś będzie chciał za pośrednictwo od ciebie kase to nie daj się oszukać. To pracodawca płaci agencji za to ze znajdzie super pracowników dla niego nie odwrotnie. LSJ nic nie bierze

xoxo

Hej mam zamiar wyjechac po maturze przez posrednictwo lsj wiecie moze ile biora za posrednicto?

Zostaw merytoryczną opinię o LSJ HR GROUP - Szczecin

• Jak się pracuje w LSJ HR GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy LSJ HR GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSJ HR GROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSJ HR GROUP?

Kandydaci do pracy w LSJ HR GROUP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.