Opinie o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLORENTYNA ZpChr. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLORENTYNA ZpChr o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

PH

Zastanawiał się ktoś nad przejściem do Galicji? Podobno oferują bardzo dobre warunki.

Waldemar

@Luck Dlaczego tak dziwne zapytanie stawiasz? Firma ok więc może to inspiracja konkurencji?

Luck
@Waldemar

@Waldemar jak to dziwne? Pytam o to, co dla mnie interesujące. Nie konkurencji. Myślę że ta ma swoje problemy.

Luck

Co we Florentyna? Zwalniają czy wytrzymała?

Zmartwiony

Miesiąc październik 3 wypowiedzenia pracowników .Super.Jak tak dalej pójdzie to po nowym roku zrobią tylko jedna zmianę.I to są ich oszczędności.Bravo

Szczęśliwy
@Zmartwiony

Oj widzę że znów macie wspaniałą atmosferę w firmie.Jedna zmiana (usunięte przez administratora) Czyli wszystko po staremu.(usunięte przez administratora)

Specjalista Ds. Sprzedaży

było miło, mało stresująca rozmowa

merytoryczne, duzo casow

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
młody

czemu tak cisza jak jest rewolucja z RD

Dawid

W ostatnim czasie miały miejsce jakieś zmiany w firmie FLORENTYNA ZpChr? Moglibyście napisać, jak wygląda sytuacja kadrowa? Firma prowadzi nabór nowych pracowników, czy raczej wręcz przeciwnie? Chciałbym dowiedzieć się, jak ze stabilnością zatrudnienia w tym miejscu, dlatego proszę o rzetelną odpowiedź.

Dawid

Czytając Twoją wypowiedź, zaciekawiło mnie, czy pracodawca rozlicza każdą przepracowaną przez pracownika godzinę? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale z Twojej wypowiedzi wynika, iż obowiązuje nieregularny czas pracy. Mógłbyś szczegółowo przedstawić, ile średnio godzin pracujemy w firmie FLORENTYNA?

Karol

Wiecie może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane w procesie rekrutacyjnym do pracy w tej firmie? Chciałbym wiedzieć, czy jest w ogóle sens aplikować.

Karol

Możesz napisać coś więcej? Twój wpis jest niepokojący, jednak nie podałeś żadnych konkretnych przykładów. Mam nadzieję, że teraz to zrobisz.

Paulina

@Taki see, zwracam się do Ciebie z prośbą o to, aby dodawane przez Ciebie opinie były bardziej powściągliwe i nie obrażały nikogo. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Florentyna. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

@Paulina

Kandydat na pracownika oczekuje godnej placy i ze wynagrodzenie poczatkowe bedzie ujawnione juz w ogloszeniu a nie na 3czy4 rozmowie o prace . bo hr nie jest upowazniony do udzielania info o wynagrodzeniu kierownik dzialu rowniez tylko dyrektor z takim podejsciem zycze powodzenia nikt nie jest glupi i nie bedzie tracil 3 czy 4 dni aby na koniec uslyszec ze wynagrodzenie to niecale 2000netto

@Kandydat

Szkoda, że osoby prowadzące rekrutacje nie podają od razu kwoty, która przewidziana jest na danym stanowisku. Możesz napisać, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne dodatki?

To moze firma zamiast wpisywac atrakcyjne wynagrodzenie poda jakie jest wynagrodzenie poczatkowe.Bo tak to szukacie naiwniakow co beda pracowac za najnizs,a krajowa we wizje awansu i wzrostu wynagrodzenia juz nikt nie wierzy

@Kandydat

Wynagrodzenie jest często ustalane indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej, więc trudno byłoby jego kwotę wpisać w ogłoszeniu, choć oczywiście niektóre firmy tak robią. Czy inne ustalenia z rozmowy były według Ciebie zadowalające, czy także miałeś zastrzeżenia?

Zly

Witam.Szczerze to nie polecam chyba że ktoś jest naprawdę zdesperoeany.Kiedys szło się do pracy z uśmiechem na twarzy teraz ten uśmiech jest kiedy się z niej wychodzi.Wszystko zmieniło się kiedy od kiedy jest nowa władza na magazynie.Przyjeli nowego ,,uzdrowiciela ,,który szczerze to...Może ugryze się w język.Pozmieniali ale chyba na gorsze.Nowe umowy oczywiście gorsze no i te ich normy.Najlepsi mają co szarpać A co z tymi słabszymi.Wszyscy mieli być traktowani równo A tu masz doszły mnie słuchy że jeden z wozkowych ma stałą pensyjke.Jesli on to kto jeszcze .Moze ktos na picingu czy na zaladunkach.A mieliśmy być jednym timem.Jestem ciekaw czy szefostwo wie co się dzieje na magazynie.Pozdrawiam

Hanna
@Zly

Wiele niepokojących kwestii poruszyłeś. Wspomniałeś, że zastanawiasz się, czy Szefostwo FLORENTYNY wie, co się dzieje na magazynie. Może być tak, iż właśnie nie wiem i dlatego też warto byłoby mu o tym opowiedzieć. Dlaczego tego nie zrobiłeś?

Gor
@Zly

Na szykowaniu perne osoby tez są na stałej lub na starych zasadach.(usunięte przez administratora)

Macie u siebie takie stanowisko jak dyrektor logistyki i ewentualnie czy jest to miejsce wolne czy kimś obsadzone, Jestem zainteresowany ofertą

Robert
@Zainteresowany

Obecnie jest poszukiwany pracownik na stanowisko specjalista do spraw eCommerce. W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie pracodawca zapewnia stałą umowę, pensję podstawową plus premie, możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz pracę w młodym zespole. Niestety nie ma obecnie rekrutacji na stanowisko, którym jesteś zainteresowany. Dajcie znać, jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych odczuć.

HMH123
@Zainteresowany

Wlasnie szukaja Dyrektora Logistyki

@HMH123

Prócz stanowiska, o którym piszesz jest także dużo innych ofert rekrutacyjnych na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/florentyna-sp-z-o-o,3919. Pracujesz w firmie i znasz warunki zatrudnienia? W ofercie rekrutacyjnej pracodawca oferuje rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń- technicznych i sprzedażowych oraz współpracę z ekspertami w branży. Co o tym sądzisz i czy pracując w firmie Florentyna można zdobyć nowe kompetencje i dostać awans?

nina

Muszę to napisać i podzielić się radością jaka spotkała nie ze strony firmy FLORENTYNA. Otórz reklamowałam garnek ,w którym zrobiła się dziórka na ściance garnka,.Proszę sobie wyobrazić, że dostałam w zamian piękny garnek, z bajerkami jakich do tej pory nie widziałam,po prostu jestem przeszczęśliwa . Zostałam profesjonalnie obsłużona od pierwszgo kontaktu z przemiłymi pracownikami . Nie było ,żadnego ale! Po prostu super!!! Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które mnie tak uszczęśliwiły.Zyczę wszystkiego dobrego . Serdecznie pozdrawiam Janina Maślińska

Jack

Może mi ktoś nakreslić jakie zarobki na ph?

Małgorzata
@Jack

Niestety, nie wiem, na jakie zarobki może liczyć osoba, na wymienionym przez Ciebie stanowisku w firmie FLORENTYNA ZpChr. Może niedługo uzyskasz odpowiedź od osoby, która tam pracuje. Ale powinieneś wiedzieć, że firma ta rozwija umiejętności swoich pracowników, ponieważ wiedzą, iż za każdym sukcesem ich przedsiębiorstwa stoi człowiek. Byłbyś zatem skłonny do dołączenia do ich zespołu? Bardzo Cię proszę, informuj nas na bieżąco o podjętych przez siebie decyzjach.

Tadek
@Jack

przedstawiciel handlowy? a masz doświadczenie, czy świeżak?

Jack
@Tadek

13 letnie doświadczenie w handlu

@Tadek

Może Ty będziesz wiedział, na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć przedstawiciele handlowi zatrudnieni w firmie FLORENTYNA ZpChr? Zastanawia mnie, czy fakt tego, że zainteresowana osoba ma, aż 13 lat doświadczenia na tym stanowisku, będzie wpływał w jakiś sposób na wysokość zarobków, czy może pracodawca wyznaje zasadę, że liczy się doświadczenie tylko i wyłącznie wypracowane w jego firmie? Mam nadzieję, że będziesz mógł pomóc i odpowiedzieć na te pytania.

Olek

Widziałem ofertę pracy do działu marketingu na specjalistę ds. Trade Marketingu - czy macie może więcej informacji? Jak wygląda praca w biurowcu? Jak atmosfera i wynagrodzenie w tym dziale?

Pytajnik

Czy ktoś może cos napisać na temat PH Sieci Rynku Nowoczesnego? Jakie to są konkretnie sieci? Jak atmosfera? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Dzięki.

ciekawski

nie długo kierownik R założy czerwony mundurek i sam będzie pracować bo pracownicy zwalniają się w zaskakującym tempie ,,, no chyba że Ukraina pomoże

tyta

Jak chciałem wykorzystać tatarzynskie to kier R dawał mi 6zł na godzine! Gdzie tu sens i logika a z jedynki mogą wszystko

tyta
@tyta

nie rozumiem kierownika R miało nie być wyróżnień a tu są(w sobotę przychodzą do pracy mają 12 na godz.a inni 15

Erer
@tyta

Już mają 17 ście A nie 15 scie

Paulina

@Widelec, jeśli zaobserwowałeś, że niektórych komentarzy nie ma, to musiały one łamać regulamin forum GoWork i w związku z tym zostały usunięte przez administratora, zachęcam do przeczytania ( https://www.gowork.pl/regulamin ) A o usługach płatnych można przeczytać w zakładce dla pracodawców. Jeżeli macie jeszcze dużo do powiedzenia o pracodawcy, jakim jest firma FLORENTYNA to serdecznie do tego zachęcam.

ciekawski

a co to się dzieje na magazynie że pracownicy z wieloletnim stażem się zwalniają

Konrad

Wszystkim po równo nie jest uczciwym rozwiązaniem. Jeśli ktoś się stara dlaczego ma mieć tyle to pracownik będący w pracy?

Paulina

Piszecie bardzo ogólnie i takie komentarze nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Możecie powiedzieć jak wygląda kwestia wynagrodzeń oraz benefitów pozapłacowych? Czy premia ustalana jest według wypracowanych celów indywidualnych, czy firmy? Jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy Florentyna i myślą o zaaplikowaniu do niej.

Widelec
@Paulina

Paulino, a co tu pisać? Skoro wszystkie niepochlebne opinie lądują w koszu. Oczywistym jest, że Florentyna płaci wam za moderację tego forum. Zdziwię się jak ten post się tutaj ukaże.

Zostaw merytoryczną opinię o FLORENTYNA ZpChr - Pleszew

• Jak się pracuje w FLORENTYNA ZpChr?

Zobacz opinie na temat firmy FLORENTYNA ZpChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLORENTYNA ZpChr?

Kandydaci do pracy w FLORENTYNA ZpChr napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FLORENTYNA ZpChr