Opinie o F.H.U. Igom w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Igom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Igom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Igom w Katowice

Stanisław

Banda złodziei. Za zwrócony towar nie oddają pieniędzy.

Jackie20

Za grosz kultury, dzwonią, proponują jakiś tam towar, po czym jeśli nie wykazujesz zbytniego zainteresowania rozłączają się przerywając twoją rozmowę bez słowa pożegnania.

Jackie20

Violinka

Pracowałam w firmie Igom jakieś 6 lat temu. Wtedy jeszcze sporą część ekipy stanowiły osoby które wcześniej pracowały w kartograficznej firmie " Beata Piętka " z Katowic . Byli to ludzie naprawdę dobrze zahartowani w telemarketingu . Menagerowie Igomu to oczywiście też w większości byli dawni pracownicy " od Piętki ". Rynek wtedy jeszcze nie był aż tak " obdzwoniony " jaka obecnie , więc jakoś szło nam to sprzedawanie apteczek, alkomatów i rozmaitych materiałów edukacyjnych . Rzecz jasna od tej właśnie sprzedaży uzależnione były nasze zarobki więc każdy się starał jak mógł. Jednak nie zawsze wszystko szło gładko, a był kładziony nacisk na to aby jednak wyrabiać pewne dzienne normy , pojawiał się więc także czynnik stresu. Sporadycznie zdarzały się też sytuacje że ktoś komuś podbierał klienta czy nawet gotowe zamówienie. To co wtedy jeszcze było fajne to atmosfera . Pomimo jakiejś tam cichej rywalizacji stanowiliśmy fajną zgraną ekipę. Były nawet firmowe wyjazdy i imprezy integracyjne. W 2009 r odeszłam ponieważ wyjechałam z Polski ale do dziś pracuje tam moja przyjaciółka , którą niegdyś sama namówiłam aby przeszła ze mną do Igomu. Z roku na rok dobiegały mnie informacje jak kolejne osoby , { niektóre naprawdę dobre }odchodziły z tej firmy . Mam kontakt z niektórymi z nich i wiem że ta miła atmosfera z moich czasów dawno już minęła , że ludzie rzucają już słuchawkami na hasło Igom itp. spadły obroty ,upadły oddziały Igomu ,i ogólnie że jest coraz gorzej. Szkoda , bo kiedyś to była fajna firma :) dlatego ja osobiście dobrze będę wspominała tamte dawne czasy .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H.U. Igom spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
były handlowiec

Jeśli ktoś chce się nauczyć telemarketingu - polecam tę firmę! Bardzo dobre szkolenia, adaptacja nowych prac.i nabycie porządnej praktyki zero mobingu - to tylko w IGOM p. Piotra M.! :) Pracowałam ponad 4 lata, a fajnych i śmiesznych wspomnień z dosłownie całym zespołem mam na 40 lat. Dobre wypłaty, wspaniałe wycieczki, i inne imprezy z Szefostwem Firmy. Serdecznie pozdrawiam !!!

Handlowiec

Osobiście bardzo chwaliłam tę Firmę. Zarabialiśmy dobrze i bardzo dobrze. Właściciele w porządku w stosunku do ludzi i ogólnie aż się chciało wstawać do pracy. Niestety marketing uzależniony jest od koniunktury, która obecnie jest fatalna. Pozdrawiam :)

Baki

Złodzieje nie polecam ich produktów ~!

obecnie

Juz nikt tam prawie nie pracuje. Rynek ciężki marne prowizje nie polecam.W listopadzie 2015 odeszłam. Nie żałuje teraz mam ok

emerytka

Pracowałam tam 3 lata do 2013r.Było super piękne pieniądze,uczciwa szefowa masę nagród za dobre wyniki wycieczki w góry.Nie wiem jak jest teraz ale ze wszystkich firm telemarketingowych tę najlepiej wspominam.

stały pracownik

I jakby było tak jak piszecie to firma nie wytrzymałaby roku a istnieje prawie 10 lat i nie jest tak źle skoro piszę w godzinach pracy

stały pracownik

Jestem wieloletnim pracownikiem i jedyne co mogę napisać to to, że jak sprzedajesz to zarabiasz a jak przychodzisz pogadać sobie to potem rzucasz się tak jak tu wielu, że no przecież przychodzę i dzwonię a oni nic mi nie zapłacili. Po prostu czasy komuny się skończyły i na wypłatę to trzeba się napracować i wypracować a praca łatwa nie jest. Pieniądze na czas. A umowa zlecenie to tak jak nazwa mówi -pracodawca ZLECA pracę, jeśli jej nie wykonasz to za co ma płacić? Ja nie wiem gdzie wy pracowaliście ale ta firma NIE ma żadnego zarządu

zniesmaczony

jestem bylym pracownikiem tejze firmy.Przestrzegam wszystkich którzy mysla o zatrudnieniu w niej .Atmosfera panujaca co prawda do przyjęcia ale coz z tego kiedy nie placi się pracownikowi za wykonana prace.Pracowalem na umowę zlecenie i nie otrzymałem ani zlotowki .Tlumaczenie pracodawcy to brak efektow sprzedaży .Najsmutniejsze jest to ze znajda zawsze takich naiwnych (jak ja )i sa bezkarni !!!!!!!!!!!!!!!!

Loko

ta firma sie konczy najlepsi jej pracownicy uciekaja już z pokładu, kto się za późno połapie zatonie z okretem, powodzenia ja już schodze z tej dziurawje łajby

Kukułka

forest odpowiadam nikt tam z pracy nie może byc zadowolony ta firma to idealny wzor mobingu, nepotyzmu, chamstwa, idiotycznych decyzji, bezsensownego zarzadzania i traktowania ludzi jak bezmózgich niewolnikow a zakompleksiona kobieta która prowadzi ten (usunięte przez administratora) niszczy ludzi tylko po to żeby się dowartościować a słoma z butów :)

Pan B.

nie polecam !

Waldek

unikać !!

Komentarz Aguś na 100% pisany przez właścicieli tej pseudo firmy. Takich złodziei to ze świeczką szukać. Aż się dziwię, że jeszcze ich nie pozamykali.

Płaca najniższa i koperta takie są zarobki... a komentarze nie są podzielone tylko te dobre pisze sam Zarzad.. nie polecam

dobry duszek

uuuu jak możesz omijaj bardzo bardzo szerokim łukiem, poziom zarządzania i kultury Zarządu poniżej krytyki..

B.

fatalny klimat. Odradzam pracę w tej firmie, poprzednie pozytywne komentarze musiał pisać sam zarząd spółki.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Igom - Katowice

F.H.U. Igom