F.H.U. Igom

Katowice

Opinie o F.H.U. Igom

aguś 128 2013-09-10 20:33:30
Pracowałam kiedyś w firmie IGOM w Katowicach. Ogólnie nie mam negatywnej opini, jeśli ktoś lubi rozmawiać przez telefon co się z tym również wiąże sprzażto ja polecam. Kierowniczka Pani [usunięte przez administratora].bardzo miła i rzyczliwa osoba.Atmosfera jest też fajna nie ma momingu zmuszania do sprzedaży to ty sobie wymierzasz cel ile sprzedaż to toje pieniądze i praca. Jak sie będziesz angażował i dobrze sprzedawał to też możesz nie żle zarobić.Nie stety trzeba powiedzieć, że trudno jest w dzisiejszych czasach coś sprzedać ogólnie ludzie są nieufni to takich firm sprzedających przez telefon. Ale jak masz dobrz gadane i bajer to mz pewnością ci się uda, czego każdemu życzę.Ogólnie polecam tą firmę nie jest źle.Pozdrowienia [usunięte przez administratora].
Dominika Z. 2013-12-05 14:35:53
witam!Pracowałam w Firmie IGOM...mogę ją smiało polecić ....przełożeni życzliwi, pozdrawiam Panią Jadzię , miła atmosfera ...zarobki umotywowane sprzedażą ..ale przecież na tym ta praca polega ...;-)))
w czasach kiedy kilku pracodawców już przerobiłam , tą firmę wspominam najmilej
NIKT MNIE NIE OSZUKAŁ .. i nie było mobingu , życzliwi , chętni do pomocy ,,,pozdrawiam załogę IGOMU....(usunięte przez administratora)
KOKO 2015-07-10 15:34:33
nie polecam !
B. 2015-07-19 00:03:09
fatalny klimat. Odradzam pracę w tej firmie, poprzednie pozytywne komentarze musiał pisać sam zarząd spółki.
dobry duszek 2015-07-22 00:27:59
uuuu jak możesz omijaj bardzo bardzo szerokim łukiem, poziom zarządzania i kultury Zarządu poniżej krytyki..
Kasia 2015-08-11 11:52:31
Płaca najniższa i koperta takie są zarobki... a komentarze nie są podzielone tylko te dobre pisze sam Zarzad.. nie polecam
Marek 2015-08-12 21:47:10
Komentarz Aguś na 100% pisany przez właścicieli tej pseudo firmy. Takich złodziei to ze świeczką szukać. Aż się dziwię, że jeszcze ich nie pozamykali.
Waldek 2015-08-31 20:57:20
unikać !!
Pan B. 2015-09-09 15:36:13
nie polecam !
Kukułka 2015-09-18 20:27:59
forest odpowiadam nikt tam z pracy nie może byc zadowolony ta firma to idealny wzor mobingu, nepotyzmu, chamstwa, idiotycznych decyzji, bezsensownego zarzadzania i traktowania ludzi jak bezmózgich niewolnikow a zakompleksiona kobieta która prowadzi ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niszczy ludzi tylko po to żeby się dowartościować a słoma z butów :)
Loko 2015-11-09 22:23:46
ta firma sie konczy najlepsi jej pracownicy uciekaja już z pokładu, kto się za późno połapie zatonie z okretem, powodzenia ja już schodze z tej dziurawje łajby
zniesmaczony 2015-11-15 23:15:28
jestem bylym pracownikiem tejze firmy.Przestrzegam wszystkich którzy mysla o zatrudnieniu w niej .Atmosfera panujaca co prawda do przyjęcia ale coz z tego kiedy nie placi się pracownikowi za wykonana prace.Pracowalem na umowę zlecenie i nie otrzymałem ani zlotowki .Tlumaczenie pracodawcy to brak efektow sprzedaży .Najsmutniejsze jest to ze znajda zawsze takich naiwnych (jak ja )i sa bezkarni !!!!!!!!!!!!!!!!
stały pracownik 2015-11-24 14:32:21
Jestem wieloletnim pracownikiem i jedyne co mogę napisać to to, że jak sprzedajesz to zarabiasz a jak przychodzisz pogadać sobie to potem rzucasz się tak jak tu wielu, że no przecież przychodzę i dzwonię a oni nic mi nie zapłacili. Po prostu czasy komuny się skończyły i na wypłatę to trzeba się napracować i wypracować a praca łatwa nie jest. Pieniądze na czas. A umowa zlecenie to tak jak nazwa mówi -pracodawca ZLECA pracę, jeśli jej nie wykonasz to za co ma płacić? Ja nie wiem gdzie wy pracowaliście ale ta firma NIE ma żadnego zarządu
stały pracownik 2015-11-24 14:36:14
I jakby było tak jak piszecie to firma nie wytrzymałaby roku a istnieje prawie 10 lat i nie jest tak źle skoro piszę w godzinach pracy
emerytka 2015-12-02 22:26:46
Pracowałam tam 3 lata do 2013r.Było super piękne pieniądze,uczciwa szefowa
masę nagród za dobre wyniki wycieczki w góry.Nie wiem jak jest teraz ale ze wszystkich firm telemarketingowych tę najlepiej wspominam.
obecnie 2016-01-24 18:19:50
Juz nikt tam prawie nie pracuje. Rynek ciężki marne prowizje nie polecam.W listopadzie 2015 odeszłam. Nie żałuje teraz mam ok
Baki 2016-03-04 10:57:25
Złodzieje nie polecam ich produktów ~!
Handlowiec 2016-04-11 14:36:59
Osobiście bardzo chwaliłam tę Firmę. Zarabialiśmy dobrze i bardzo dobrze. Właściciele w porządku w stosunku do ludzi i ogólnie aż się chciało wstawać do pracy. Niestety marketing uzależniony jest od koniunktury, która obecnie jest fatalna. Pozdrawiam :)
były handlowiec 2016-04-18 13:54:14
Jeśli ktoś chce się nauczyć telemarketingu - polecam tę firmę! Bardzo dobre szkolenia, adaptacja nowych prac.i nabycie porządnej praktyki zero mobingu - to tylko
w IGOM p. Piotra M.! :) Pracowałam ponad 4 lata, a fajnych i śmiesznych wspomnień
z dosłownie całym zespołem mam na 40 lat. Dobre wypłaty, wspaniałe wycieczki, i inne imprezy z Szefostwem Firmy. Serdecznie pozdrawiam !!!
Violinka 2016-06-16 12:21:27
Pracowałam w firmie Igom jakieś 6 lat temu. Wtedy jeszcze sporą część ekipy stanowiły osoby które wcześniej pracowały w kartograficznej firmie " Beata Piętka " z Katowic . Byli to ludzie naprawdę dobrze zahartowani w telemarketingu . Menagerowie Igomu to oczywiście też w większości byli dawni pracownicy " od Piętki ". Rynek wtedy jeszcze nie był aż tak " obdzwoniony " jaka obecnie , więc jakoś szło nam to sprzedawanie apteczek, alkomatów i rozmaitych materiałów edukacyjnych . Rzecz jasna od tej właśnie sprzedaży uzależnione były nasze zarobki więc każdy się starał jak mógł. Jednak nie zawsze wszystko szło gładko, a był kładziony nacisk na to aby jednak wyrabiać pewne dzienne normy , pojawiał się więc także czynnik stresu. Sporadycznie zdarzały się też sytuacje że ktoś komuś podbierał klienta czy nawet gotowe zamówienie. To co wtedy jeszcze było fajne to atmosfera . Pomimo jakiejś tam cichej rywalizacji stanowiliśmy fajną zgraną ekipę. Były nawet firmowe wyjazdy i imprezy integracyjne. W 2009 r odeszłam ponieważ wyjechałam z Polski ale do dziś pracuje tam moja przyjaciółka , którą niegdyś sama namówiłam aby przeszła ze mną do Igomu. Z roku na rok dobiegały mnie informacje jak kolejne osoby , { niektóre naprawdę dobre }odchodziły z tej firmy . Mam kontakt z niektórymi z nich i wiem że ta miła atmosfera z moich czasów dawno już minęła , że ludzie rzucają już słuchawkami na hasło Igom itp. spadły obroty ,upadły oddziały Igomu ,i ogólnie że jest coraz gorzej. Szkoda , bo kiedyś to była fajna firma :) dlatego ja osobiście dobrze będę wspominała tamte dawne czasy .
Jackie20 2016-08-03 09:15:33
Za grosz kultury, dzwonią, proponują jakiś tam towar, po czym jeśli nie wykazujesz zbytniego zainteresowania rozłączają się przerywając twoją rozmowę bez słowa pożegnania.
Jackie20 2016-08-03 09:16:19
Stanisław 2016-08-22 16:27:18
Banda złodziei. Za zwrócony towar nie oddają pieniędzy.
reso 2016-08-30 14:01:49
Super, że uczciwie podchodzą nie tylko do swoich klientów ale i pracowników @Ax, ale wiadomo czy mają teraz jakiekolwiek oferty pracy? Nie ukrywam, że chęntnie bym się załapał.
Andrzej 2016-12-05 20:31:31
Polecam współpracę
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Igom - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Igom