Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Kamil z Amazona

594 $..............na tyle was H&M wycenia. Inflacja rośnie, oficjalna wynosi 3,5 %. Kochani politycy............dobrze, że wam tyle zasiłków dają bo niedługo masło będzie po 10 zł, a wam pewnie obniżą pensyjkę. Jednak Rząd was kocha.

Najlepsze jest siedem ranek przez agencje

Nasti

Hej, ile dostajecie za godziny nocne? Ja byłam na inwentaryzacji i dostałam przelew za 2h nocne kwota 4,64 ???????? w pon będę to wyjaśniać bo to chyba jakaś kpina

@Nasti

W H&M sie nie pracuje dla pieniędzy...

Nasti
@Rzeźnik

Cóż, nie z mną te numery, nie jestem organizacją charytatywną.

@Nasti

Oni ci powiedzą, że powinnaś być dumna że pozwolili ci przyjść na inwenture do tak zacnej korporacji.

Kamil z Amazona

Ile dla Hennes & Mauritz Logistics corporate crap są warci pracownicy ? 2675 $...tyle jest wart Niemiec 308 $...tyle jest warty kambodżański wsiok ( dzieciom pewnie płacą mniej ) 594 $...tyle są warte wsioki z Ukrainy i Polski w Gądkach. Polska rzeczywistość.... Miłej pracy magistry na nockach, na trzech zmianach, w święta, w soboty, w niedziele, bez dodatku, bez podwyżek, bez premii..............................

Ryszard
@Kamil z Amazona

Kiedyś za (usunięte przez administratora) płaciło się więcej. Dobrze, że jesteśmy w Unii Islamsko-Niemieckiej.

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Mateusz

Ciekawe czy mi dzisiaj da

Patrycja

Aż tak firma spóźnia się z wynagrodzeniami dla swoich pracowników ?

Maciej

Powinieneś być wdzięczny że pozwalają ci przebywać w tym wspaniałym miejscu a nie jeszcze pieniądze chcesz. W H&M się nie pracuje dla pieniędzy.

nowa

bez kitu. utwierdzacie mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłam nie podejmując tam pracy. miałam pracować właśnie przez Work... do tego ten (usunięte przez administratora) i nieprzestrzeganie zasad sanitarnych. dzięki za cenne informacje.

@nowa

Nie możesz być taka surowa.... Pomyśl sobie jakie to wspaniałe doświadczenie pracować jako wolontariusz w takim korpo. Liderzy w ramach inwigilacji zakładają pracownikom teczki jak UB-eki. Coś czuję, że ta firma ma jeszcze wiele tajemnic, które dopiero wypłyną bo Niemcy już im się do tyłka dobrali bo Szkopy sobie nie dadzą w kasze dmuchać jak śmieszne Polaczki z Gądek. Czekam niecierpliwie na nowe korpo-brudy.

twm

Ktoś pytał jak wygląda sytuacja sanitarna. Pod tym względem niestety nie można czuć się bezpiecznie. W szatniach agencyjnych tłok, jakikolwiek dystans jest niemożliwy do zachowania; szatnie koedukacyjne. Na zebraniach przed pracą jeden stoi obok drugiego, nie ma jak zachować bezpieczny dystans; brygadziści wręcz mówią aby się przybliżyć żebyśmy słyszeli. Większość osób nie zakrywa nosa a niektórzy też ust (noszą maski pod krawędzią dolnej wargi). Wchodząc i wychodząc z pracy trzeba przejść przez chmurę dymu obok miejsca dla palaczy, palarnie niewielkie. Na halach niektóre osoby ciągle kaszlą, temperatury może nie mają ale zdrowe nie są a przyjeżdżają do pracy zamiast siedzieć na L4. Stołówki są odkażane bodaj tylko raz na zmianę. Jedni po drugich przychodzą na przerwę i nikt pomiędzy nie odkaża stołów. Na stołach masz zaschnięte porozlewane napoje, okruchy pieczywa. Chodzą sprzątaczki i dezynfekują sprzęt ale nie przed rozpoczęciem zmiany. Skaner też mogą ci wydać niezdezynfekowany. Niby na ścianach jest pełno dozowników z płynem do dezynfekcji ale brakuje właśnie butelek ze środkiem odkażającym na każdym secie, stacji indukcyjnej, stole pakowym itd.., żeby każdy przed rozpoczęciem pracy mógł sobie odkazić stanowisko pracy. U przewoźnika agencyjnego nie siedzi się pojedynczo. Wspomnę tylko na koniec, że można zauważyć że niektóre osoby przed jedzeniem lub po skorzystaniu z toalety nie myją rąk; zarówno rodacy jak i obcokrajowcy.

@twm

Ale co tam.... Najważniejsze, że możesz tu przebywać bo to wspaniałe miejsce pracy. Kochające brygadzistki żartobliwie nazywane liderkami. Kochające kierowniczki żartobliwie nazywane menadżerkami. Kochające kadrowe żartobliwie nazywane HR-kami. Kochane nieroby nazywane Związkami Zawodowymi, SIP-ami, Security, BHP i inne wynalazki. Tylko stare dobre ich pupilki wciąż są nazywani (usunięte przez administratora) To oni tworzą to wspaniałe miejsce.

Kamil z Amazona

Siema Ostatnio oglądałem wywiad z gościem co opowiadał że pracownicy w Kambodży mają dniówki 15 $. No i płakałem ze śmiechu jak sobie pomyślałem o Hennes&Mauritz Logistic shit fucking crap........... Przeliczę wam to bo wiem że wy po studiach macie z tym problem..........ha ha...magistry odzieżowe....ha ha ha Czyli miesięcznie kambodżański wsiurek dostaje 1 140 zł czyli w przeliczeniu na te ich pieniążki to będzie 1 222 080 dziengów. Teraz będzie naprawdę śmiesznie: Wasza wypłata 2 200 zł - 1 140 zł = 1060 zł.............ha ha ha ha ha ha h h...............ha ha......................ha ha ha ha Różnica między pracownikiem H&M Gądki a kambodżańskim parobkiem to 1060 zł czyli 279 $. H&M Gądki płaci wam o 279 $ więcej niż kołchoźnikom z trzeciego świata, którzy ledwo potrafią czytać i pisać. Niemiec za 279 $ kupuje sobie kurtkę na zimę. ha hah ha hahh ha a ,...............haha .....................hjaha hah ha hahha hah ..................ha ha hah ha ...................................ha ha haha ha ha haha ha h a.......................ha ha ....................................ha ha ha Pozdro lemingi i JEB****Ć LIDERÓW Z H&M

@Kamil z Amazona

Dla magistra od przerzucania ciuchów z jednej kupki na drugą to w sam raz. 4 lata studiów dają efekty.

Jarek

Eee a pytanie z innej beczki AU mają przedłużone aneksy czy nie? Tych niepotrzebnych zlikwidujcie bo szkoda płacić na darmozjadów

Szukający w kukurydzy

Przepraszam ale potrzebuje ważną informacją czy 15.10.2020 Magazyn był czynny ? Bo nie wiem czy dat nie pokonałam.

Mark Aventura

Cooo boicie się grudnia jak będziecie musieli autkami dojeżdżać lub dopłacać do autobusu? Dobre czasy się kończą moi mili... Firma już dawno powinna się za to zabrać moim zdaniem bo ludzie dojezdzaja z wioch oddalonych o 50km ale tego że dojezdzaja za darmo nie liczą... Teraz przy Covid firma nie powinna mieć skrupułów.

Miastowy
@Mark Aventura

odezwał się miastowy. Gdyby nie ci z wioch to ta firma by nie prosperowała od samego początku. Znalesc w szczytowym momencie ponad 3000 pracownikow z okolic nigdy by im się nie udało. Agencje tez dowoza pracownikow z dalekich miejsc np pleszew, Konin, Ukraina. Teraz fak ludzi mniej jednak jak bez dojazdu zwolni sie ponad 1000 9sob to ciekawe gdzie znajdą tylu agencyjnych. Bo dla mnie np osoba mieszkajaca w Poznaniu i pracujaca w hm, to się marnuje, jakby w mieście nie mogła znalesc lepszej pracy. I godzi się na hm przez swoją zyciowa nie udolnosc. Wielcy miastowi a robia w hm.

@Miastowy

Dokładnie, zgadzam się z tym... Nieudacznicy z miasta Poznań po studiach nie potrafili sobie ogarnąć lepszej pracy niż H&M mimo tego że mają takie możliwości. A teraz się wymądrzają i uważają się za lepszych od całej reszty. Oni się z nas śmieją, że będziemy płacić za dojazd, a to niedoczekanie ich. Jeżeli faktycznie zlikwidują te dojazdy to ja na śmieciówkę na pewno tutaj nie wrócę bo już mam dość tej firmy i takich ludzi. Gdybym ja mieszkał w Poznaniu to bym poszedł do Bridgestone'a do pracy i tam bym zarabiał na rękę 4 000 zł i może nawet pomyślę jak to ogarnąć zamiast tu siedzieć za resztki z pańskiego stołu i grać na telefonie. Wielcy miastowi, a ludzie ze wsi czasem są bardziej rozgarnięci i pomocni od tego marginesu.

Berry Jan
@Maciej

Haha widzę że żal ściska no ale co ja Ci mogę powiedzieć...wspolczucie tylko że musisz codziennie godziny tracić na dojazdy i zero komentarza z mojej strony ????

Poznaniak
@Berry Jan

Też ci współczuje, wielki miastowy w hm pracujący, znam osoby z Poznania co tez tracą z godzinne na dojazd. Bo niby Poznań ale obrzeza. Ciekawi mnie skoro taki mądry jesteś, to pewnie masz własny apartament w centrum z 300 m2 , oraz mieszkasz już na swoim nie na garnuszku u rodziców. Czy raczej mikro kawalerka za 1500zł wynajem, oraz rodzice cię finansują, no bo jak żyjesz za tą pensje z hm ? Nie jeden z miasta taki mądry a z rodzicami na 40 m2 mieszka, dwa pokoje , kuchnia i łazienka. No luksus i przepych :D Bogaczu z miasta, pewnie jesteś łowcą promocji i pomocy dla potrzebujących.

@Berry Jan

Poznań to nic ciekawego, w życiu bym tam nie chciał mieszkać. Zatęchłe kamienice, zabetonowane bloki w których strach wejść do windy, jak trochę popada to ulice są zatopione jak na wsi, miasto zadłużone po uszy przez to opłaty są ciągle podnoszone za byle co, nawet w piłkę nie potrafią grać w tej waszej śmiesznej drużynce. Nie potrzebne mi parady miłości pod oknem i sztucznie zawyżone ceny. Nawet gdybym miał dużo kasy to wybrałbym inne miejsce do życia. Znam ludzi co wynajmują pokoje z jakimiś obcymi ludźmi w Poznaniu i się pysznią tym że są wielkimi miastowymi. To zwykłe pustaki z facebook'a. Dla mnie oni mają smutne życie. Czym tu się chwalić....?

Poznaniak
@Maciej

I tak dobrze napisałem o kawalerce za 1500 zł, a są jeszcze pokoje w mieszkaniach z obcymi , 2 czy 3 osoby na pokoju a w mieszkaniu z 8 obcych ludzi :D bo miastowi ale w tylu mieszkanie wynająć to jest taniej. Raz na tydzień pewnie wizyta u rodziców po zapas jedzenia. A co do tracenia godzin na dojazd to czasem szybciej z takiej wioski się dojedzie niż Poznania, ciągłe remonty, rozkopane ulice, teraz jakiś most mają wyburzać, korki na rondach i skrzyżowaniach i niech mi nikt nie wciska kitu ze przez Poznań np jadąc na popołudniu do pracy jedzie się z 10 a 15 minut . Może da radę z ronda rataje, ale czy to już nie obrzeże miasta ?

Uuu
@Mark Aventura

odliczajmy razem do ostatniego listopada. Zostaną ci z autami co mają blisko plus agencje. Ludzie z prowincji juz nie będzie, a dla tych co zostaną nie będzie podwyżek bo agencje trzeba opłacić a to nie raz drożej niż sponsorowanie dojazdu wychodzi, także brak dodatku za obecność bo agencji bedzie tyle ze to czy pracownik hm bedzie obecny czy nie nalo kogo bedzie interesować

Bartek
@Uuu

A co, myśleliście, że jak tyłek kisicie na etacie w HM to już wam nic nie grozi ? Śmiejecie się ciągle z agencji a firma was dojedzie tak, że się nie pozbieracie. Smutne jest to że te parszywe korpo robi to akurat na święta.............ot, taki prezent....wstyd Nowo budowane DC to już w całości obsługuje operator zewnętrzny więc musi im się opłacać. W tej firmie zawsze będziecie pomiatani bo ta firma nic nie produkuje to tylko mega-przepakowalnia szmat z Chin i nic więcej tak więc nigdy tam nie zarobicie dobrej kasy, ale wy wciąż wierzycie i to też jest smutne. Likwidacja dojazdu ma tylko jeden cel. Przenieść masę ludzi z umowy o pracę na umowę śmieciową. Firma was długi czas inwigilowała i dużo o was wiedzą. Oni sobie to dobrze przemyśleli i wiedzą co robią i uda im się to zrealizować. Oni wiedzą, że i tak tutaj wrócicie na kolanach i będziecie robić dalej tylko tyle że przez agencję.

Uuu
@Bartek

wskaz mi proszę gdzie się śmieje z agencji? Wypraszam sobie, pisząc o tym ze będzie duzo osob agencji i nie będzie dodatku za obecność dla hmowych bo firnue bedzie zwisać czy jest obecny czy nie. Nie ma w tym nic o wysmiewaniu się z agencji. Jednak widze ze większość osób twojego położony żyje w wyimaginowanym świecie widzi, słyszy rzeczy których nie ma oraz to co wygodniej. Czytaj uwaznie i z zrozumieniem i zacznij ogarniać realia, a nie swoje wyobrażenia. I zdajesz sobie sprawę że agencja za pracownika dostaje sporo więcej niż mu wypłacają te okolo 20 zl brutto dostaje pracownik , a agencja na z 4 razy tyle

Bartek
@Uuu

To ty żyjesz w wyimaginowanym świecie. Realia są takie, że Hm-owcy ciągle jak pamiętam szydzili z agencji że są tacy czy owacy i nie pisałem że ty się śmiejesz tylko ogólnie, czyli to oznacza, że ty masz problem z rozumieniem czytanego tekstu. Realia są takie, że w innych centrach DC H&M jest już tylko agencja tak więc to oznacza, że im się to opłaca bo gdyby się nie opłacało to by tego nie robili..........czaisz ? Firme obchodzi tylko kasa i nic innego. Firmy nie obchodzą robole takie jak ty czy ja tylko pekiel........czaisz ? Firma będzie robić tylko to co im się opłaca. Te gadanie, że pracownik jest najważniejszy to propaganda dla wizerunku i nic poza tym. Gdyby firmie się opłaciło wszystkich nas(usunięte przez administratora) na bruk i nazwozić sobie samych Ukraińców to nawet by się nie zająknęli z uśmiechem na ustach przekazali by nam tą wesołą nowinę. Powtórzę to bo widzę, że jesteś odporny na wiedzę. Przez likwidację autokarów firma chcę przenieść masę ludzi z umowy o pracę na umowę śmieciową. Oni to dobrze zaplanowali i wiedzą co robią. Firma nie zrobi niczego niemądrego i niczego co jej się nie opłaca. Nasz Rząd ma nas gdzieś, związki mają nas gdzieś więc firma robi co chcę. To są realia i czego jeszcze nie rozumiesz ?

@Uuu

Będziecie tyrać na śmieciówkach i sami sobie jesteście winni. Ciekawe czy gdyby wszystkich przerzucili na śmieciówki to związki by dalej ciągnęły ten cyrk ?

@Johnny Bravo

Ta firma to zwykły syf. Tylko dla bezmózgich studentów.

Magda
@Mietas

Nie mów, że dla studentów, bo mnustwo tam mgrow narzekających ze pracy niema. I tak X lat zero ambicji. W innych firmach ludzie kariery robią i kasę zarabiają, a tu wygodnie im narzekać i nic więcej, nie zmęczyć się i tak całe życie.

@Magda

(usunięte przez administratora) Uczelnie w Polsce są uzależnione od liczby studiujących. Im więcej ich będzie, tym większą dotację dydaktyczną dostanie dany wydział. Dlatego rekrutacja nastawiona jest na to, aby przyjąć jak najwięcej osób. Zadanie niełatwe, ponieważ studia rozpoczynają roczniki niżu demograficznego. Na wielu kierunkach obniża się kryteria przyjęcia do żenującego poziomu. Matura nie musi być zdana śpiewająco. Wystarczy, że jest. Bo to wyłącznie jej wyniki są uwzględniane podczas rekrutacji na większości uczelni. Często jednak nie skutkuje nawet obniżenie wymagań. Dlatego konieczne są kolejne tury naboru. Na prestiżowym w Polsce Uniwersytecie Warszawskim w najbardziej ekstremalnych przypadkach można było dostać się na studia kilka dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Totalna zapaść kształcenia zawodowego oraz panujące od lat 90. przekonanie, że na studia powinien iść każdy młody człowiek, bo tylko dyplom wyższej uczelni jest gwarantem zawodowego sukcesu, spowodowały niespotykane dotąd umasowienie studiów. Poszli na studia się pobawić, na imprezy, przedłużyć sobie dzieciństwo na garnuszku rodziców, po zniżki na komunikacje, do kina, żeby dostać papierek z socjologii czy innego nic nie wartego syfu. Typowe dzieci facebook'a od złotych myśli i demotywatorów co boją ubrudzić sobie rączki od pracy, nieroby, nygusy, (usunięte przez administratora) bo oczywiście szlachta nie pracuje tylko żydzi kase od mamy i taty, którzy ciężko tyrają. Postępowi wolontariusze na paradach LGBT. Tacy absolwenci nie wiedzą nawet, że Ziemia krąży wokół Gwiazdy. Mnie to nie dziwi, że takie miernoty kończą potem w H&M Gądki na zbieraniu ciuchów. Po co szli na te studia skoro do pracy w H&M można mieć niepełne podstawowe ? Życie ich weryfikuje.

Mietas

Macie papierek magistra i żadnych umiejętności. Nie ma czego wam zazdrościć. Zazdroszczę mojemu koledze po zawodówce bo zarabia 4 500 zł na rękę co miesiąc. Ale żeby tyle zarabiać to trzeba coś umieć i ubrudzić sobie rączki w przeciwieństwie do magistrów po studiach. Miernoty po studiach w H&M dostają 2 000 zł i płaczą że im autobus likwidują. Też niedługo idę pracować do moich ziomków i będę zarabiał jako nowy pracownik około 3 500 zł na start czyli więcej niż wasi liderzy po 10 latach jako korpo-gryzonie. Wy natomiast nie macie żadnej perspektywy przy waszym podejściu....no chyba że Amazon.

Magda

Czego zazdrościć, zarobków, pozycji czy głupoty? Akurat będę wracać z macierzyńskiego i cały ten czas się uczyłam, aby być mgr i dlatego rzucam wypowiedzenie, bo mam pracę biurowa. Także litosci

@Magda

Dokładnie...trzeba się uczyć, ale czegoś konkretnego żeby coś realnie umieć bo to ma realną wartość. Tym bardziej dzisiaj kiedy pełno miernot po studiach co nic nie potrafią oprócz przerzucania ciuchów z kupki na kupke. Wtedy można zmienić pracę i zarabiać. Dzisiaj nawet zwykły spawacz czy wózkowy po kursie jak dobrze robi robotę to zarabia więcej niż inżynier w H&M Gądki. To wy powinniście im zazdrościć, ale jesteście zbyt pyszni swoją pozycją pracownika magazynowego. Dobrze, że już niedługo i też się stąd zawijam.

Rekrutacja

Witam, Od około pół roku na stronach pracuj.pl można znaleźć ogłoszenie na stanowisko Distribution Centre Controller. Czy wiecie może dlaczego tak długo widnieje to ogłoszenie? Czy została zatrudniona jakaś osoba, która się nie sprawdziła i szukają ponownie, jeśli nie dlaczego tak długo szukają? kto zajmował to stanowisko wcześniej i dlaczego odszedł / został zwolniony?

nic madrego
@Rekrutacja

obawiam się ze raczej nie uzyskasz tu konkretnych informacji. Na forum wylewają swoje żale zwykli magazynowi pracownicy. Mało oczym mają pojęcie. Może nie ściągli ogłoszenia lub ktoś sam odszedł, albo chcą mieć parę takich osób. Może lepiej jakbyś do centrali zadzwonił i tam się zapytał.

Mafiozo z Kościana
@nic madrego

Ha ha ha ha....ha ha.........dobre........no faktycznie nic mądrego nie napisałaś... Przez pół roku wisi ogłoszenie do HM to jak myślisz o czym to świadczy ? Na magazyn też wisi ogłoszenie już 2 miesiące więc sobie tak nie wlewaj , że jesteś taka ważna. Zastanów się trochę co jest tego powodem, a potem się wymądrzaj. Odradzam pracę w tej firmie bo szkoda czasu, energii i nerwów za takie grosze.

Rekrutacja
@Mafiozo z Kościana

Stanowisko jest poważne, więc i pieniądze pewnie nie takie małe, jednak liczy się dla mnie kwestia "czy da się tam pracować". Ogłoszenie które jest aktywne przez około pół roku, nie napawa optymizmem, ale może jest coś czego nie wiem, dlatego pytam. Od Ciebie Mafiozo jakkolwiek dziękuję za zaangażowanie, nie dowiedziałem się również niczego konkretnego. Możecie jakoś pomóc?

KK
@nic madrego

Niezbyt to dobry pomysł, aby zadzwonić do centrali, bo należy spodziewać się niekoniecznie prawdziwej odpowiedzi. Skoro wisi ogłoszenie od pół roku, to powody mogą być różne: próba zapełnienia stanowiska, bo centrala tak chce, a tutaj dyrekcja tak naprawdę nie chce i wtedy taki ktoś ma związane ręce. Może być, że ktoś odszedł bo przełożeni są trudni, a może być, że się ktoś nie sprawdził, musiał wyjechać (na przykład z żoną do innego miasta)... Wiecie coś? Jakieś domysły?

Kandydatka

Witam. Mam nietypowe pytanie do pracowników. Chcę aplikować do pracy w tej firmie na stanowisko pracownik magazynowy. Czy możecie napisać jak obecnie wyglądają warunki sanitarne i ochrona przed zakażeniem Covid w tak dużym skupisku ludzkim? Z góry dziękuję.

niezadowolony

Ciężka praca ,nie duże pieniądze ,daleki dojazd

Zadiwolony
@niezadowolony

lekka praca, wynagrodzenie adekwatne do pracy, bo co juektorym niewiadono za co płacą bo nic nie robią a kase dostają, dojazd czasem daleki. No jednak jak coś się nie podoba to po co w tym siedzieć, nie narzekaj tylko zmień prace

@niezadowolony

Na czym twoja praca polega skoro twierdzisz ze taka ciezka? Ja ide tam od czwartku i sie boje

@Zadiwolony

A th co robisz? Jak wyglada praca tam?

Zadiwolony
@Arla

Zależy gdzie trafisz chodzisz sobie 8 h niezbyt szybko i zbierasz z kartonów rzeczy tak jak ci skaner każe, około 2 tys sztuk trzeba zebrać, jak masz dobre zlecenie to z 500 i więcej nawet w godzone zrobisz, 2 tys to około na cały dzień trzeba i jest ok

Arla

Ile zarobie na rękę gdzies przy stawce 17.50 na umowe zlecenie? Weekendy tez są pracujace?

@Arla

To zależy ile kar po drodze dostaniesz... Radzę ci dobrze przeczytać umowę. Na dole jeden gość wszystko o pracy opisał więc czego jeszcze nie rozumiesz ? Miałeś matematykę w szkole ? Skończyłeś podstawówkę ? Jeśli nie to mogę ci napisać tyle, że około 2 000 zł na rękę.

agencyjny
@Arla

witam. około 100 zl za dzie na reke po odprowadzeniu wszystkich składek w tym składki chorobowej. pracuje przez agencje i jestem bardzo zadowolony. pozdrawiam i polecam . praca nie jest ciezka. trzeba tylko chcieć.

@agencyjny

Czyli jesteś bardzo zadowolony że nie wyrobisz sobie emerytury na śmieciówce ? Jak dostajesz kare finansową od agencji to też cię to bardzo cieszy czy tylko trochę ?

Europejski standard

Międzynarodowa korporacja zarabiająca miliardy oferuje takie warunki pracownikom w Polsce. Właścicielowi firmy kapie złoto z klamek. H&M w Gądkach, zleciło Agencjom Pracy nabór do pracy na magazynie komisjonowanie odzieży z darmowym transportem: rataje/rondo Śródka. Godziny wyjazdu od 5:20. Wynagrodzenia są różnie wypłacane, zależne od Agencji Pracy, od 10 do 25 każdego miesiąca. Jak wygląda rozmowa w sprawie pracy ? Telefonują do ciebie że praca jest w tym magazynie co opisałem. (usunięte przez administratora) (Tam gdzie(usunięte przez administratora) brutto zabierają(usunięte przez administratora)gr/h pracy na transport) + kara pieniężna za nie wstawienie się do pracy od (usunięte przez administratora)zł brutto za każdy dzień. Jak wygląda przyjazd do pracy ? Otrzymujesz na początek telefonicznie na którą zmianę zapisują cię. Przyjeżdżasz na którąś z lokalizacji i czekasz na autobus pracowniczy. Autobus poprostu jakiś gruchot (przynajmniej takim jechałem, nie wiem jak innych agencjach pracy). Autobusie zimno, jakby się siedziało cały czas na zewnątrz. Jak wygląda sytuacja będąc na miejscu, aby podpisać umowę ? Czekasz od 30 min do 1h za team liderem. Gdy już ktoś się pojawi, zapraszają cię na górę. Team lider opowiada o tym że, praca jest 3 zmianowa. W dniach porannych i popołudniowych pracuje się 15 min dłużej, aby mieć przerwę 30 min , na nockach tylko 15 min przerwy. Odciągane jest 0.50 gr (nie wiem czy netto czy brutto) na osobną kartę (bo współpracują z mBank) czyli dostajecie z 17.50 brutto - 17.00 brutto/h lub 16.50 brutto/h. Premie za sobotę i niedzielę, dostajecie tylko 2 zł brutto do każdej godziny przepracowanej. Cały czas masz mieć zakryty nos oraz usta. Jak wygląda umowa zlecenie ? 1. Koszt obuwia ponad (usunięte przez administratora)zł brutto 2. Koszt lekarza medycyny pracy ponad 100 brutto (usunięte przez administratora) 4. Plakietka do odbicia około (usunięte przez administratora)zł brutto 5. Kara za brak przyjścia od (usunięte przez administratora)zł brutto za każdy dzień . (usunięte przez administratora) Regulamin jest wypełniony samymi karami i nie pozwalają ci przeczytać pod pretekstem nie "mamy czasu". Naliczają czas pracy od momentu wejścia na magazyn, to że się przyjechało załóżmy na 5:45 i czekasz 2h za to nie zapłacą. Teoretycznie zapłacą ci za 6h. Każdym tygodniu pracy zabierają ponad 40 zł na osobną kartę płatniczą. W 1 tygodniu pracy zarobisz od 161 zł Czyli od 4.41/h pracy. STRACONY CZAS, (usunięte przez administratora) NIE WIEM KOGO SZUKAJĄ, ALE NAPEWNO JSKIES OSOBY KTORE, SĄ NIEMĄDRE.

Johnny
@Europejski standard

Ha ha ha ha ....Dobrze że jesteśmy w Unii...dzięki temu Niemcy mogą mieć za pół darmo ciuchy...ha ha ...

@Johnny

Oficjalne wartości tego korpo już znacie ze ścian. Chcecie poznać prawdziwe? Proszę bardzo: 1. Inwigilacja 2. Lider ma zawsze rację 3. Za miskę ryżu 4. Twój Łikend to nasz Łikend 5. Albo liżesz albo szarpiesz.

Tadam
@Johnny Bravo

Zapomniałeś ...Im prościej tym trudniej!!!

@Europejski standard

Serio??? Ile w tydzien zarobie?

jj

super praca

Sven Jordinkssen

A tymczasem Święto Niepodległości będziemy czcić na zmianie nocnej... Firma taka wspaniała że możemy obchodzić w środę od 00:00 do 6:15 a jak komu będzie mało to jeszcze w środę od 22:15 do 23:59...no i tradycyjnie nocke zaczynamy dzisiaj... Happy Happy Świętujmy to Razem w pracy niech będzie nas więcej :)

Krotchy
@Sven Jordinkssen

Widze kolega krotko pracuje. Święta są tylko do 18 godziny. Pewnie kolega tylko na online pracuje. Na shopie to był standard ze 24 grudnia na rano a 25 i 26 nocka, i inne tym podobne święta. Kruczki prawne im pozwalają to korzystają. Niestety dla nas.

@Sven Jordinkssen

To są właśnie standardy tej firmy. Przyzwyczajaj się bo korpo może żerować bez ograniczeń na takich jak ty. Rząd polski i Związki Zawodowe na to pozwalają więc korpo ma czystę ręce. Przez sam fakt, że magazyn jest w Polsce zarabiają dobrą kase bo Polakom płacą 4 razy mniej niż za linią Odry, mają bardzo dobrą lokalizację w Polsce i podatków nie płacą. Ale dla korpo to za mało. Człowiek musi robić w soboty, niedziele, święta, bez dodatków, bez płatnych nadgodzin i myślisz że to koniec ??...................nie. Korpo ani myśli zacząć szanować polskich pracowników w ich własnym kraju bo jak nie znajdzie kandydatów wśród taniej szarej polskiej masy to sobie sprowadzą masowo jeszcze tańszą biomasę z Ukrainy, Białorusi czy innego postkomunistycznego grajdołka. Tak więc, baw się, świętuj, doceń odpowiednio firmę bo jest warta tego................. Pozdrawiam świeżo zatrudnionych lemingów

Kamil

Siemano Ja teraz robię w Amazonie i pasuje robota. Tak się zastanawiam dlaczego ten wasz śmietnik ma tak wysoką ocenę 2/5 ? To szok....według mnie śmietnik w którym Polacy robią za miskę ryżu powinien mieć 0/5. Druga sprawa to likwidacja waszych autobusików. Muszę przyznać, że to genialna strategia ze strony H&M. Pozbawią was transportu i nie będziecie mieli wyjścia tylko będziecie musieli się przenieść do agencji na śmieciówkę, a oni wiedzą o tym że wy nie potraficie iść do innej roboty i tak czy siak wrócicie jak bumerangi. Genialne posunięcie. W innej firmie ciężko byłoby przeprowadzić taką operacje, ale tęgie głowy od wyzysku w H&M wszystko już przemyślały co z wami zrobić. Sami musicie przyznać, że dla firmy to fenomenalny ruch ? SZACH - MAT Pozdro leszcze

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.