Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Bopi

Na szczęście żegnamy niedługo panią Patrycję z sortowania-drugiej tak niesympatycznej i zarozumiałej koleżanki dawno w MM nie było...pa pa..Tęsknić nie bedziemy

Dawny pracownik
@Bopi

Pracowałam z Patrycja, byłam przez nią szkolona na sortowni , tak szczerze to przynajmniej dla mnie była pomocna , miła i dogadywała się z resztą załogi. Nie zauważyłam żeby była dla kogoś nieuprzejmą. Najgorsze to są zazdrosne kobiety, które zamiast skupić się na swojej pracy obgadują zająć życiem innych a nie swoim. Pozdrawiam Patrycję i życzę powodzenia w nowej pracy. A życzliwym koleżankom mniej jadu i więcej życzliwości do innych osób.

Ytue

Masz rację.Najszybciej można ją spotkac na palarni..Leniwiec do potęgi entej-pseudo kierowniczka SMIECHU WARTE

Pracownica

Kobiety dorośnijcie!!! Na prawdę nie macie większych problemów niżeli oczernianie innych . Forum ma służyć informacji na temat pracodawcy i warunków tam panujących. Zajmijcie się sobą a nie życiem innych. ZENADA

Pracownica

Podszywanie się pod inne osoby jest karalne.

Krzysztof

Zastanawiam się dlaczego szefostwo nie reaguje na to, co się tutaj wypisuje. Przecież to szkodliwe dla wizerunku firmy. Skąd tyle jadu, nienawiści i frustracji tutaj ? Planowałem aplikować, ale po przejrzeniu tego forum jestem zaniepokojony stanem psychicznym moich ewentualnych współpracowników.

Lena
@Krzysztof

Dokładnie o tym samym pomyślałam.

@Lena

:D Może pracodawca nie ma czasu tu wchodzić, nie wiem? :D A może firma ma gdzieś po prostu takie rzeczy?

Kama
@Dawny pracownik

Pracuje cały czas tam Lucynka na sortowni? Taki z niej kierownik był jak z (usunięte przez administratora). Mam nadzieje że tą szosinistke wywalili.

Hanna
@Kama

Pojęcia na ten temat nie mam żadnego ale się zastanawiam jak tu kierowników się wybiera? Stawiają na rekrutacje wewnętrzne czy wolą ludzi spoza firmy?

Ann
@Kama

Lucynka nigdy nie była tam kierwniczką

Szary pracownik produkcji

Witam was bardzo serdecznie tu zgromadzonych! Pracuje razem z wami tutaj może z pół roku i mam pytanie odnośnie "imprezy świątecznej" kto z was idzie? xD a tak serio to jak to będzie mniej więcej wyglądać? Do której impreza? To są jakieś balety czy poczęstunek? Pytam bo nie wiem czy się tam odnajdę, pozdrawiam! :)

Dj
@Szary pracownik produkcji

Klimat bardziej Ralph z maka jak Cypis....

Beata
@Dj

A czy oprócz imprezy przewidziane są jakieś dodatki na Święta? Jak jest w tej kwestii co roku?

Jeżeli w latach 2015-2017 pracownik biurowy na stanowisku specjalisty zarabiał prawie 3 najniższe krajowe brutto, to w roku 2023 pracownik biurowy będzie zarabiał już prawie 2 najniższe krajowe brutto jeżeli nic się nie zmieni. Powód? Najniższa krajowa brutto wzrosła w tym czasie około 70%-80% a wynagrodzenie pracownika biorąc tylko podwyżkę inflacyjną około 30-35% (przy założeniu minimum 10% w listopadzie tego roku). Im dłużej pracujesz w tej firmie na danym stanowisku tym szybciej do dostrzegasz. To może być powód odejścia wielu doświadczonych pracowników w latach 2021-2022. / Podwyżka inflacyjna to nie jest realna podwyżka wynagrodzenia. Pracodawca o tym zapomina. Pracodawca nazywa to również "Premią Inflacyjną". Nie ma czegoś takiego jak "Premia inflacyjna". Pracodawca może chcieć jedynie zrekompensować pracownikowi ogólny wzrost cen, aby realne wynagrodzenie pozostało szacunkowo na tym samym poziomie. U tego pracodawcy brakuje programu realnego wzrostu wynagrodzeń dla pracowników. / Ludzie bardzo ok.

Ytr

W tych biurach to teraz same inżyniery procesu-natalki anie milosze..przecież oni sami nie wiedzą co mają robić.Nie mają pojęcia o pracy.Tylko romanse biurowe i przesiadywanie na stołówce godzinami.Jeszcze chcą zarabiać 3 najniższe krajowe-żenada.Najpierw się czegoś nauczcie-lesery od pisania maili.

Zer

Ale oni nie są po żadnych uczelniach.!!!to tylko tutaj dostali takie tytuły.Inzyniery produktu!!śmieci warte.Po godzinie na nakladaczu by się popłakał o uciekł do domku.

Zer

Kontrola jakości to wylęgarnia plotek.Oni mają za dużo czasu wolnego. Przeważnie siedzą na stołówce i telefoniki.Do pracy lesrery z KJ

Ytr

Kierowniczka by im dała tak łazikować bez sensu..napewno.Zaraz by zapieprzali na nakladaczu jak roboty.Widocznie brak szefa w kontroli jakości dlatego tam taki bałagan.

@Ytr

Z tego co wiem to do pracy przychodzisz robić masz cel stoisz przy nakladaczu i nakładasz i masz to robic jak inni dobrze żeby firma zarabiała i miała Ci z czego płacić. Jak ty myślisz że do pracy przyjdziesz leżeć no to pomyliły Ci się branże. Idź do meblarskiego na dział tapczany. To że w kontoli mają lżejsza fizycznie prace i wynegocjowali sobie dobre warunki to pewnie dlatego że mówili wprost zamiast płakać na forum. Idź do kadr jak masz problem odezwij się. Może zostań ambasadorem klejarek było by spoko przydał by się jeden odwazny. Zgadzam się że pracownikom produkcji drastycznie spada standard życia że inflacja jest 16 a podwyżki 8% może masz pomysł i odpowiednie argumenty dlaczego chcesz zarabiac więcej? Użyj ich podczas negocjacji z zarządem firmy a na tym pseudo forum to szkoda Twoich słów więcej wniesiesz podczas mediacji z firmą f2f. Piona mordo.

@Paweł Kosiec

Proszę jak się bronią lasery z kontroli jakości.Pamietajcie lasery ze i na was przyjdzie czas i skończy się przesiadywanie z telefonikami na stołówce. Weźcie się w końcu do pracy bo to wasze lenistwo poraża wszystkich.

Bbejbe
@Zer

W kontroli jest taki bałagan bo po prostu nie ma tam kierownikka

Andrzej D

Nie strasz nie strasz bo się (usunięte przez administratora)...

Kontroler
@Zer

Trzeba było się uczyć palancie a się nie chciało to trzeba zasuwac na sztancarkach za bulki z automatu....hahahaha

@Kontroler

Kontroler ciekawe jaką ty szkole skończyłeś jak nawet nie wiesz ile jest logarytm z 10,i ile liczba pi wynosi skończ 8 klasę szkoły podstawowej i wtedy pogadamy.

Ok
@Zer

Macie swojego inspektora pracy na etacie. Nie wiecie kogo? Związki zawodowe, przedstawiciela BHP. Oni powinni o Was dbać . Z Waszych składek są utrzymywani. Ale jak nie zgłaszacie problemu,wolicie się między sobą klucic ,to czyj to problem?. Będziecie tanią siłą roboczą.,będziecie sami kupować buty,odzież,narzędzia. Bo już niektórzy kupują.Oddawac urlop za brak pracy, lub nadgodziny w dniu wolnym. W święta pracować,mimo że to nie jest zakład pierwszej potrzeby. Szpital,straż pożarna,,mleczarnia,piekarnia. Zwierzęta ...Kartoniki super potrzebne. Napewno.Juz natychmiast.

Beata Tomaszewska
@Ok

Jak jesteś taki mądry/mądra inspektor pracy ma na wszystko (usunięte przez administratora) i inspekcja ma to gdzieś.Znajda jakieś wytłumaczenie na wszystko

@Beata Tomaszewska

A skąd wiesz? Ja wiem, że ludzie się nie skarżą do kadr, do Pani SIP, prezesa związku czy chodzby do kierownika. A nawet jak ktoś potrzebuje cokolwiek co firma miała by zapłacić to zaraz słyszy nie bo Pan dyrektor finansowy musi mieć minimum 3 argumenty.... Nie wiadomo teraz czyja to wina, kierowników że są ciapami i dla swojej premii zrobią wszystko, liderów warsztatów że im jajeczka obcieli i umieją tylko w gadce na grubo a pod biurkiem to w spódnicy. Pozatym to jest ich strategia że teraz taka Beata jak ty będzie siać ziarno nienawiści zamiast mobilizować kolegów i kolezanki do zmian, do walki o zmiany.

Ok
@Beata Tomaszewska

Bo się na to zgadzacie. A pani taka niby wyszczekana na forum . Coś działa na polepszenie pracy, zarobków pracowników? Czy tylko podpuszcza,aby się klucili między sobą. Bo najłatwiej sklucic ludzi.

365 dni w roku

Jaki jest u was system pracy? 3 zmianowy to wiem z oferty pracy ale poniedzialek - piątek czy 4 brygadowka jakas i praca ciągle?

@365 dni w roku

Beatko w firmie jest dużo nowych maszyn w obu zakładach na dziale na którym pracowałaś jest teraz 7sklejarek. Część maszyn robi 4 brygadowo a inne 3 brygadowo. Domino aktualnie nie robi 4 brygadowo co świadczy, że pojęcia nie masz o czym piszesz i celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Powiedz wtedy czemu Cię zwolnili?

Paweł Kosiec

Napisałem wyżej jak jest, a że ty masz IQ 2 i jedyne co ogarniasz to wdech i wydech to nie mój problem. A Beata jaka znam to inteligentna osoba a ty jesteś inteligencji rozgwiazdy aby oddychać.

Paweł Kosiec

"Nie szata zdobi człowieka" to raz a dwa studia uczą ciężkiej pracy i ludzie po studiach nie boją się wyzwać i mają wysoką kulturę osobistą. Ty raczej chodziłeś na wykłady do chlewu albo zły kierunek obrałeś. Każdy w życiu ma lepsze i gorsze chwilę z każdej nauczki trzeba wyciągnąć lekcje i być mądrzejszym możesz obrażać kogo kolwiek tutaj to po ludziach i tak spływa jak po kaczce. Pokój "koleżanko"...

Iza

No to jeżdżenie na wózkach to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa, po co tak wyzywać ludzi w ogóle ;) Na co dzień tez taka atmosferka u Was?,

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy jest możliwość pracy w MMP Neupack Polska na część etatu?

Lidia

Czyli weekendy sa niepracujące? :) A jest możlliwość wyrobienia nadgodzin?

Chrabia

Nie ma możliwości

@Chrabia

Nawet na stanowiskach biurowych?

Witam

Mam pytanie jakie temperatury w lato u Was panują?

Wika

Nie wolno wiatraków,bo przez kabel się przewrócisz. Więc pracodawca nie zapewnia.Ale to wiadomo od zawsze,że to oszczędności. Tak jak buty,koszulki,spodnie. Kup se sam. A temperatura latem? Bez drzwi,okien? Bez wentylacji? Ok 35+

@Wika

O matko, ja bym się ugotowała. A zapewniają wam chociaż wodę do picia?

Agnieszka

A w ogóle te temperatury to są zgodne z normami BHP? Ktoś to weryfikował?

Ktoś
@Witam

Afrykański ???? ledwo wejdziesz i już mokry

K

Zwolnili kierownika utrzymania ruchu

Wiktoria
@K

Za co go zwolnili?

Gwoźdź
@Wiktoria

Miał podwładnych niedorajdy co tylko jeden jest dobry a reszta to lewusy to nie ogarnął. Jak dzwonisz że awaria to najpierw musisz im powiedzieć jakie narzędzia mają zabrać i czy szybko im pójdzie żeby iść dalej spać. Pozdro rafalek trollu.

AnkaNaPrezesa

Co do firmy praca jest ok, do ogarnięcia. Większość dzialow jest ok, praca ok. Kierownicy ok. Ale przejdźmy do konkretów. Ludzie są w większości spoko, choć jak wszędzie są wyjątki jak łysy pedryl w okularach na klejeniu. Tak Robercik o tobie mowa. Wisienka na torcie jest kierowniczka na dziale klejenia. Kogoś sobie weźmie na celownik, nawet bez powodu to już po zawodach. Pójdziesz do WC źle! Pójdziesz po rękawiczki źle! Będziesz oddychać ! Źle! Potrafi kłamać prosto w oczy i czepiać się o sytuację, które nie miały miejsca! Miałem w swoim życiu zawodowym wielu przełożonych, ale ta kobieta zasługuje na z złoto! Pierwsze miejsce na podium! Tak wrednej, złośliwej ,obłudnej i po prostu złej kobiety jako przełożonego nigdy nie miałem i wrogowi nie życzę.

Kozak
@AnkaNaPrezesa

Taki jesteś Kozak a się boisz prosto w twarz nawet kobiecie powiedzieć. Jak dla mnie jesteś (usunięte przez administratora) i wielkie wielkie nic...

Gwóźdź
@AnkaNaPrezesa

Ten robercik to pepla?

Możliwe
@Gwóźdź

I to jaka, mówił że jesteś tak mądra że w Solcu trawę kosisz wyszczekanymi zębami.

Pakooo

Witam, Chciałbym zapytać o zarobki na stanowisku pomocnika operatora? Widziałem ostanio ogłoszenie, że jest możliwość zatrudnienia jako pomocnik z możliwością szkolenia na operatora. Posiadam doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych ale w innej branży, niestety ale na stanowiska operatora firma wymaga 2 lub 3 letniego doświadczenia. Chciałbym zapytać jak wygląda praca w firmie chodzi o np rozliczmaie nadgodzin, zarobki, możliwości rozwoju.

HR
@Pakooo

Jeśli ma Pan zapytanie odnośnie warunków finansowych współpracy bardzo proszę o bezpośredni kontakt z działem HR. Numer telefonu ds. rekrutacji: 514 692 990, zapewne otrzyma Pan merytoryczne odpowiedzi na swoje zapytania. Pozdrawiam

HR

Jeśli ma Pan/Pani jakiekolwiek wątpliwości w zakresie poprawności naliczania płac, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym w celu ich wyjaśnienia. W zakresie papierowych list obecności - potwierdzam, że nie stosujemy ich w firmie, od lat funkcjonuje u nas zgodny z przepisami elektroniczny system rejestracji czasu pracy.

Krzysztof

Dlaczego więc Pani/Pan...po prostu się z tej firmy nie zwolni ?

Krzysztof

Twoje wypowiedzi, a raczej ich poziom świadczy o tym że do Pani Tobie daleko...kolego. Beata Tomaszewska...jasne. Wszyscy tutaj wierzą w szczerość Twoich intencji dla których zamieszczasz kolejne posty z obelgami. oraz w płeć, którą tak bardzo chcesz podkreślić. Trzeba być niezwykle sfrustrowanym człowiekiem, żeby na tego typu forum zamieszczać tak "kulturalne" wpisy. Aż boje się myśleć co wyprawiasz na Facebooku, na fejkowym koncie. Miłych dni kolego ;)

Obrońca uciśnionych

Dobrze mówisz jak Ci coś nie pasuje to udaj się do zarządu firmy albo do kadr. Idź do sądu prący, a nie wylewasz swoje żale na forum. Ps. Chętnie powiedziałbym Ci to w twarz

Paweł Kosiec

Podaj swoj adres też bym chętnie podjechał coś Ci w twarz powiedzieć.

Ale dobre pytanie ci zadali, czemu dalej tu pracujesz skoro jest tak źle? I więcej kultury warto pokazać, szanujmy się wzajemnie na forum. W pracy też tak ze sobą rozmawiacie?

Nocturno

Witam, chcialem się dowiedziec jaka panuje atmosfera w filii na petersona oraz jak sie prezentuja srednie zarobki jako drugi operator?

Mario

Witam Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tej firmy, ostatnio przejezdzałem obok, wisi reklama że szukają do pracy. Pracuje w podobnej firmie na sztancy. Ciężko wywnioskować coś z tych wpisów, tylko lament słychać. Jak wygląda praca na sztancy człowieka z doświadczeniem, jakie maszyny macie, zarobki brutto. Jakie zamowienia czy są duże w przeliczeniu na arkusze. Jaki czas ustawienia maszyny. Podzielę się też informacjami z mojej firmy pracuje na Mastercut Bobsta 145 Per Power Register

Góra
@Mario

Jeśli ciężko ci wywnioskować z tych wpisów to co dzieje się w tej firmie to znaczy ze nadajesz się doskonale --takich cepów szukają

@Góra

Witam cep przydatne urządzenie. No dobra ale chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto pracuje na sztancy albo drukarni, wykfalikowany pracownik.

Doradca...
@Mario

Na sztancy zarobisz i się nie narobisz. Za to omijaj klejenie tam się narobisz i nie zarobisz. I jeszcze będziesz na językach starych bab.

Patryczek Patyczek
@Mario

Cześć Mario , czas ustawiania maszyn masz 10 min i jedziesz nie ustawisz trudno po premii.Mastercutt Expert 105 .

@Doradca...

Dobra na sztancy zarobie ile? A na klejarni to wiem bo kobity u mnie też są, na klejarce u mnie są 2 lub 3 osoby zależy kto materiał podaje, jak robot to 2, ustawiacz I przeważnie kobieta z tyłu nadzoruje maszynę czy kartony dobrze się otwierają do których wyjeżdżają klejone pudełka. Dalej robot układa gotowe kartony z klejonym materiałem na palecie a paletę zabiera następny robot

Doradca..
@Mario

To na tym klejeniu u Was lepiej. Cięższe pracę wykonują automaty. U nas w firmie jest tak zróżnicowany format i konstrukcję asortymentu że automaty nie wchodzą w grę. Technicznie można lecz czy się opłaci. A na sztancach masz stawkę od godziny plus premie i godzin średnio 192 w miesiącu chyba że urlopy czy l4 to 240 spokojnie.. Stawkę godzinową wszyscy mają równą więc na rozmowie byś się dowiedział dokładnie. Negocjacje nie istnieją. A powiedz w jakiej firmie pracujesz?

@Doradca..

Pracuje w Niemczech, robimy dla dużych klientów Dr Oetker - Pizza, Müsli Nordgetreide dla Lidla i Aldi itd. Robimy też dla Polski Zott Opole paletki do joghurtu Ale też tekture falistą kascherujemy I stanzujemy

Ytrea

Ile zarabiasz w Niemczech

Natalia
@Mario

@Mario Widzę, że bardzo chciałbyś zmienić swoje dotychczasowe miejsce pracy na rzecz firmy MMP Neupack Polska. Widać ten pracodawca musiał Cię czymś przyciągnąć. Jesteś już zdecydowany na aplikowanie, czy jeszcze pozostaniesz na etapie zbierania informacji?

@Ytrea

Z zarobkami wygląda sprawa tak że stawki godzinowe są bardzo rozbieżne Na stanzy z zawodem już po 2 latach można mieć 15 Euro, sprytni bardziej rozgarnieci z dużym stażem około 20. Drukarze podobnie, pomocnicy drukarz 14.klejarnia ustawiacze 15-16.ładowacze 12-13.50 Euro, biuro owiele mniej a szef to wiadomo. Pozdrawiam

xyz
@Mario

Mario czy mozesz dac jakis namiar do siebie ? Mam kilka pytan odnosnie dukarnii w niemczech .

xyz

może byc email

Tak daj namiary

@xyz

Jeśli dalej chcesz namiar to odezwij się

mariokortmann28@gmail.com

jack
@Mario

tez chetnie sie dowiem bo jestem zainteresowany również.

Zdemotywowany
@jack

Myślę że po takich świetnych podwyżkach więcej osób będzie zainteresowana zmianą pracy...

Lonek
@Zdemotywowany

Tez tak mysle ja juz sie tym interesuje

@Góra

Skąd tu tyle jadu ?

Gosc

Co tam u Kukusia jeszcze robi?

Hanna Ruksza

Nie wiem o kogo chodzi ????

Dobre
@Hanna Ruksza

Najpierw się pozbyliśmy kolegi, potem się cieszyliśmy że odchodzi a teraz nie wiemy o kogo chodzi... dobre, dobre... Pan wielki instruktor specjalista wybitny operator laureat do złotego pręcika.

Bobek

W końcu pozbyliśmy się małego Jarusia...ciekawe ile wytrzyma z tym leserem kierowniczka na petersona??Ha ha ha

Katarzyna
@Bobek

o czym wy piszecie? widzę że sobie znaleźliście miejsce do plotek. jestem kandydatką do pracy... interesuje mnie biuro. polecasz?

@Katarzyna

Czy po przeczytaniu kilku wątków na tym forum, nie uważasz, że to naprawdę nie jest miejsce na takie pytanie? Opinii frustratów i mącicieli nie warto brać po uwagę. Najlepiej aplikować, iść na rozmowę, szczerze pogadać i samemu podjąć decyzję. Jeśli jest się fachowcem, można wynegocjować dobrą kasę, ale obijania się to tutaj nie ma

Zadowolony

Służę uprzejmie... Frustrat - osoba charakteryzująca się pesymizmem, zawiścią. Frustrat życiowy o swoje niepowodzenia obwinia innych, tylko nie siebie. Uważa, że każdy, kto coś osiągnął w życiu, nie zrobił tego uczciwie. Każdy, kto ma więcej pieniędzy niż on, na pewno je ukradł. Każdy, kto osiągnął więcej, na pewno miał znajomości. Nie wiem jak inni, ale patrząc na Twoje wypowiedzi zgadza się w 100 %.

Czy jest możliwość pracy w MMP Neupack Polska na część etatu?

Patriota

Paweł mylisz się, na Dominie nie ma 4 brygadowki. Więc skoro nie wiesz to zapewne pracujesz w innej firmie i to forum Cb nie dotyczy. Może weź tam się udzielaj, a nie zgrzyt bezrobotnego. Pozatym jest dużo nowych maszyn i firma szuka na każdy dział pracowników a nie tylko sklejarki. To Neupack Polska a nie Sklejarki Polska.

Nata

A jak to u was jest z rekrutacją?? Była bym zainteresowana pracą ale mam wrażenie że zatrudniają u was tylko przez agencja co nie jest zachęcające.

Dzięki i pozdrawiam

Z tym żeby składać bezpośrednio do firmy to trochę ciężko bo niema nigdzie adresu maila... Znasz go może??? Będę wdzięczny.

Nata

Nie rozumiem tylko po co wtedy firma ogłasza się na (usunięte przez administratora) jeśli biorą tylko agencyjnych?? No chyba że szybko można przejść na umowę bezpośrednio z firmą ??

Nata

No tylko lipa jest taka że przez agencje płacą 20 zł brutto i wnioskuję że o premi można pomarzyć.

Magda

Witam Chciałabym się doinformowac jak wygląda praca dla kobiet na produkcji przy sortowaniu. Jakie są miesieczne zarobki

@Magda

2900 to jest góra na rękę i na 2 zmiany bodajże ,chodzisz chociaż czasami wypada że w sobotę też musisz przyjść jak jest dużo roboty. Ale się nadzwigasz trochę , jesteś szczupła bo jeśli tak to nie praca dla ciebie.

Magda

Sylwia napisz mi proszę masz na myśli ul. Rowna czy tez Petersona ? Pracujesz na sortowni ?

@Magda

Nie słuchaj trolow podszywających się pod pracowników. Lepiej samemu sprawdzić, niż polegać na opiniach z tego forum.

Słownictwo wola o pomstę do nieba, litości nieco kultury osobistej , to naprawdę przystoi dorosłemu człowiekowi. Pozdrawiam

Jacek

Sylwia wnioskuję że pracujesz na Petersona, skoro jest tam aż tak źle to może czas na zmianę pracy, innym odradzasz a sama tam tkwisz, niezrozumiale.

Być może i nie potrafie czytać ze zrozumieniem Pani sformułowań... " hołota, beduin " naprawdę trzeba zwracać się do drugiego człowieka w takiej nieprzyjemnej formie . Wstyd

Magda

Już niech się tak Pani nie denerwuje, są większe problemy, życzę spokojnego wieczoru i dużo optymizmu. Pani Magdo najlepiej jak sama Pani sprawdzi nie ma sensu sugerować się zdaniem innych, pieniądze są bardzo ważne zawsze można troszkę popracować a jeśli nie będzie praca odpowiadała to poszukać czegoś bardziej dogodnego. Miłego wieczoru

Przecież są dwie zmiany na sortowaniu, to nie jest 4 brygadowka

@Pracownica

Pracownica Tak ale czasami jak jest dużo roboty,to w niektóre soboty też trzeba przyjść jak mają pilne zamówienie

@Sylwia Grzankowska

To prawda że czasami , ale to wcale nie jest 4 brygadowka :)

@Pracownica

Pracownica nie ważne musisz przyjść i koniec ,a spróbuj nie przyjść to premie będziesz mieć (usunięte przez administratora)

@Sylwia Grzankowska

Skoro jest tak, źle to po co pracujesz na produkcji? Rekrutacja na różne stanowiska trwa i można coś zmienić, a nie uzewnętrzniać się na forum i mącić ludziom w głowach. A jeśli chodzi o zjawiskowych "trollingu", to warto troche zapoznać się z tym terminem, bo to nie była żadna personalna "wycieczka". Dodam tylko, że bardzo słabe jest podszywanie się za obecnych pracowników.

K
@Zadowolony

Trafione w punkt

@Sylwia Grzankowska

A oferują umowę o prace ? Można liczyć na umowę na czas nie określony?

@Ewa

Tak oferują.Najlepiej zadzwoń do kadr oni udziela Ci konkretnej informacji

@Ewa

Dają umowę na czas nieokreślony ,ale to musisz (usunięte przez administratora) jak pies jak ktoś ma wyjebke na pracę. To dostanie drugą umowę na pół roku ,a jak ktoś robi jak beduin to dostanie na 33 miesiące ,bo ta 1 umowa jest na 3 miesiące .

@Zadowolony

Zadowolony weź się gościu ode mnie (usunięte przez administratora) ja jestem Sylwia Grzankowska i tyle hołoto ,ty się podszywasz pod pracowników nie ja. Jaka niby rekrutacja na różne stanowiska niby gdzie ośle ,no a gdzie mam iść do pracy jak nie na produkcje.

@Sylwia Grzankowska

Boże widzisz i nie grzmisz.

@Sylwia Grzankowska

Kobieta i tak nagannie słownictwo...

młody

Witam chciałem zapytać o zarobki czy to tajemnica ? W ogłoszeniu podają 22zł butto + do 800zł premii ? Prawda?

Operator

Operator z doświadczeniem i umiejętnościami za 22zl , chyba na głowe upadłaś :) Jak za tyle u wasz robią to brawo ty .

Loko

To stawka pomocnika

Tomi

Ty wogole pracujesz w MMP bo z tego co tu piszesz wychodzi ze nie masz pojęcia o czym mówisz ?

Podwyżki były ulongu

Kolo
@Operator

Za tyle robią pomocnicy nie operatorzy

Daro

Przez takich jak Ty zamęt coraz wiekszy panuje w tej firmie. (usunięte przez administratora)eń. Nie jest tu różowo ale gdzie niby jest w obecnych czasach? Jedna zasada - nikt na siłę Cię nie trzyma.

Daro

490 brutto skąd te informacje? Chyba dlugo juz siedzisz w supravis ze tak chwalisz a tutaj informacje sprzed lat masz

Daro

I po co te przekleństwa. Przeszkadza Ci ze sie wypowiadam ? Robusz to samo dodjąc wulgaryzm. Nie dziw się ze firma postępuje jak postępuje skoro ma takich pracownikow jak Ty. Nie pasuje zmień firme, idz do kolegi skoro tam tak wspaniale jest albo gdziekolwiek skoro wszędzie lepiej jak tu.

Daro

Nie za taką miskę jak ci sie wydaje. Chyba mylisz mnie z kims. Pozdrawiam

Daro

Ty serio masz coś z głową. Ale w jednym się z Tobą zgodzę, nie warto sie z Tobą wdawać w dyskusje. Nie masz nic do powiedzenia poza wyzwiskami.

Wow komentarze klasa. I to dorosli ludzie wypisują

mlody

a więc może Ty mi odpowiesz na moje pytanie ;) bo koleżance coś się przestawiło i wyżywa się na obcym człowieku ;0 pozdrawiam!

Paweł „ pająk” jakiś tam

@Beata Tomaszewska Zacznijmy od tego ze nie podawaj się za pracowników MMP. Bo sam tam już nie pracujesz ze względu na swój stan psychiczny. I nic nie wiesz o zarobkach i premiowaniu w zakładzie. Nie przedłużyli Ci umowy bo jesteś za głupi na prace w tym zakładzie.

Niko
@młody

Zarobki jak na prokudkcje mega nigdzie lepiej nie zarobisz

@młody

To prawda choc premia jest do 800 i nie zawsze tyle dostaniesz wszystko zalezy od kilku skladowych m.in wydajnosici, jakości i makulatury. Popytaj w dziale personalnym to powiedzą ci dokladnie co i jak ale stawki pomocnika i przedział premiowy jest taki jak piszesz

Glupoty

Co to za glupoty ? Ty chyba juz dawno tam nie pracujesz ze masz taki informacje a dyspozycyjność??? Nigdy nie bylo takiej składowej premii od 1. 11.2021 premi max jest 800 a cel to 340 arkuszy ( nie szt)

Tosemja
@młody

Pracuje jako drugi operator na druku i mam 28 zł brutto na godzinę, 1150 premii, 5k na łapkę luźno ale się nabiegasz choć nie zawsze

Andrzej Malicki

Dzień dobry ,jestem zainteresowany podjęciem współpracy z waszą firmą. Chciałbym się dowiedzieć czy doświadczenie ma znaczenie . Posiadam certyfikat Covidowy,jestem po pełnym szczepieniu 3 dawkami. Moje pytanie brzmi czy pracodawca jest po szczepieniu i jest w stanie okazać mi certyfikat covidowy ,czy kierownictwo oraz reszta personelu też mogłaby okazać czy jest zaszczepiona. Jest to bardzo ważne jeśli miałbym podjąć wspólpracę z waszą firmą.

@Andrzej Malicki

Andrzej Malicki A Pan jest z agencji pracy tymczasowej

@Andrzej Malicki

Rzeczywiście masz czym się chwalić,że jesteś po szczepieniu

Praca w tej firmie to wyzysk ludzi 12 godz pracy sami zapiepszac przy maszynach a nie przy komputerkach Pomocnik operatora maszyn stawka od 5 do 6 tys Brutto

OPERATOR
@Marcin

Witaj, 5 - 6 tys to mało czy za dużo, na jakiej maszynie ty pracujesz?, bo jak za mało to obok mojego bloku w żabce potrzebują za 2.5 tys

Operator z mmp
@Marcin

A na jakim dziale tak to jest, że wysyskują?

@Marcin

Stawka pomocnika to tu jest góra 4500, a to co napisałeś Marcin do 6000 to jest operatora stawka

@OPERATOR

Operator tyle ma operator 5000-,6000 jak że stawki pomocnika 21,95 może wyjść 6000 zl

Dziewczyny

A kiedy nasz Piotruś wróci do nas na Petersona??

Marika
@Dziewczyny

Już nie wróci operator omegi jak ta lala super się z nim pracuje -wyluzowany i miły tak trzymaj Pietrek.

Zdziwiony
@Dziewczyny

Jakie dziewczyny jak u nas dziewczyn nie ma. Jacek przestań się podszywać.

Zdziwiony
@Zdziwiony

Wpadł minus "dziewczyny" się oburzyły. Pakuj w karton a nie się boisz w twarz przy maszynie.

Koko
@Marika

Jest tak wyluzowany od palenia zioła że na maszynie jedzie ciągle szajs..potem zawsze przychodzi reklamacja. NIE NADAJE SIE NA OPERATORA

Lol
@Koko

A Ty sie nadajesz czy oczernianiem innych tuszujesz własne lenistwo?

Look
@Koko

W pracy się zioła nie pali. Dalej jedzie szajs czy się poprawił ?

Koko
@Look

Dalej jedzie szajs..nikt nie chce z nim pracować bo nie umie poprawić i cały czas trzeba sortować i wyrzucać opakowania

Rychu

To jest dalej jego Pani? Myślałem że dawno nieaktualne

Rychu
@Rychu

Ha, ktoś wrzucił smutna, ciekawe dlaczego ????

W święta B.N też się u Was pracuje i w sylwestra jak i inne święta narodowe i kościelne

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska