Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Justina

no ja widzę,że żadnych zmian nie ma, każdy na każdego psioczy hehe pozdrawiam klejarki ;)

...

10złotych brutto ;) na rękę 7 ileś ;)

oki

Początkowo będzie to z pewnością umowa zlecenie wiec stawka jednakowa niezależnie od działu różnica między sortowaniem a innymi działami jest taka ze sortowanie jest na dwie zmiany tylko rano i popołudniówki natomiast reszta produkcji robi na 3 zmiany. O wysokość stawki godzinowej najlepiej zapytać w dziale kadr.

Nowa

Witam dostalem propozycje pracy w tym zakladzie i mam pytanie jakie zarobki sa na stanowisku "sortowanie"

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
no

Wykształcenie w obecnych czasach już nie ma znaczenia doświadczenie się liczy i znajomości jeśli się nie ma znajomości to nie dziwne ze po studiach pracuje sie jako szary pracownik produkcji. Co do tego kto pracuje a kto moze stac po 30min itp. oraz kwestii pracy kobiet i mężczyzn sie nie wypowiadam bo co człowiek to opinia i nie wina pracownika że tak jest bo jesli ktos ma w zakresie obowiązków tyle co nic to robi tyle co nic a jak ktos ma w obowiazku robić za dwóch to ma poczucie nie sprawiedliwości i tyle ale w tym zakładzie raczej nigdy to sie nie zmieni. Ludzie nie ma między wami normalnych relacji nie potraficie współpracować dlatego jest jak jest no ale nikt nikogo nie zmusi zeby szanował sam siebie i tych z którymi pracuje wiec po co narzekacie w zasadzie sami na siebie.

Torba

anonim - 2011-10-01 17:09:13 trzeba było sie uczyc a nie 8 lat podstawówki tylko drogie panie z klejarekhahahhaaha a jakie trzeba mieć wykształcenie aby pracować na magazynie ?? :D KURS NA WÓZKI widłowe, może zrobić każdy, mój drogi Panie anonimie;]A nawet jeżeli jesteśmy po 8 latach podstawówki to co z tego? Skoro miedzy nami pracuja ludzie po zawodówce, LO, studiach... za taką samą stawkę :) Uroki Polski....

Torba

Ps. Może nowy kierownik w końcu, zaprowadzi jakieś POZYTYWNE zmiany na dziale klejenia ;]

Torba

Wydajność... większa wydajność... Ale czym kosztem ?! NASZYM-Kobiet ;] Facet może stać 30 minut i dyndać "jajami" nie robiąc nic, ale jeżeli kobieta stoi i nic nie robi, musi szybciutko lecieć na sortowanie ;] A Normy tam? jakaś KPINA! Czas na WC też nam zaczniecie rozliczać ?? Czy my wygladamy na roboty, które pracują w tym samym tempem?

Ktos...

Mam tylko nadzieje, ze wszyscy pojda po rozum do glowy i w przyszlym roku nie bedzie farsy z wyborami.... A ten przyglup nic sie nie nauczyl,.. Zadnego wstydu...

po co zakladacie nowe strony.wystarczy ta.

niki

podobno skonczy sie nasz koszmar przychodzenia do pracy na sms,,,to byly dziwne lata,,,kierownik od rekawiczek,,,,,zegnamy czule,,,

bez wykształcenia

Skoro szanowny kolego z magazynu jesteś takim uczonym to co robisz na magazynie?? poziom waszych wypowiedzi i zachowania jakie prezentujecie drodzy panowie również nie wskazuje na zbytnią elokwencję. Radze zająć się pracą zamiast zarywania panienek i myślenia tylko o jednym!

pani z klejarek

anonim - 2011-10-01 17:09:13 trzeba było sie uczyc a nie 8 lat podstawówki tylko drogie panie z klejarek Drogi anonimie a skąd masz taką wiedzę na temat wykształcenia pracowników? Praca na produkcji nie świadczy o tym że człowiek jest bez wykształcenia! Lepiej spójrz na siebie i swoją edukację a jeśli nie odpowiada Ci praca z nami to zawsze możesz poszukać innego zajęcia. Pozdrawiam i życzę zdrowego podejścia do współpracowników.

hit

kierownika to trzeba sobie wychowac,,,,trzeba go zabrac na imprezke ,gorzalke z nim wypic,,,pogadac ,,a nie tylko go gnebic ,,

trzeba było sie uczyc a nie 8 lat podstawówki tylko drogie panie z klejarek

niki

a zauwazyl ktos co sie dzieje na magazynie surowca?ostatnio braklo nam kartonow w nocy i zmianowy nawet bal sie zalatwic bo w magazynie wszyscy spali i nie odwazyl sie ich obudzic-doslownie szok-czy prezes nie widzi tego ?a moze nie ma kamer na ta ich budke,,,oni po nocce wychodza wyspani,,,a browar i trawka to normal,,,po tym lepiej sie spi-niezle znajomosci ma ten ich kierownik,to jest jakby firma w firmie nawet czapeczek nie musza nosic,czyli 5s nie ma w magazynie?czas przyjrzec sie dokladniej co sie tam wyprawia

ktosiek

ostatnio firma przechodzi chyba menopauze bo taki burdel ze szok-a koNca nie widac,,,najwazniejsze jest donosicielstwo i tylko to sie liczy

ktosiek

tich - 2011-06-28 00:31:20 Prawda jest taka że wszędzie od biura po produkcje ludzie nie potrafią współpracować ze sobą i dlatego jest jak jest zarówno góra, gdzie wszyscy mają parcie na wykazywanie sie za wszelką cene nawet gdy pomysły, które wcielają w zycie bardziej szkodzą niż pomagają jak i sama produkcja gdzie gnojenie mieszanie z błotem i donosicielstwo to chleb powszedni kolega kolegę, koleżanka koleżankę, każdy każdego gdyby tylko mógł dobiłby do ziemi byleby tylko ktos miał gorzej od niego bo tylko [usnięte przez moderatora] i naiwni donoszą

tich

ktoś

No cóż.Pracuję tu ponad 5 lat i jednym słowem jest coraz gorzej w porównaniu z tym co było np. 5 lat-tego nie da się nie zauważyć.Stwarzają sztuczne śmieszne problemy.Jakieś śmieszne rozwiązania,które mają usprawnić pracę a efekt jest taki,że jest wręcz odwrotnie-no ale coś z nudów trzeba wymyślać.Ta cała pseudo góra jest śmieszna.Tak to jest jak jest coraz więcej sztucznych stanowisk pracy w cudzysłowiu.Pozdro dla pracowników,ale nie pseudopracowników z góry,którzy tylko plączą się miedzy nogami niepotrzebnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska