Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. w Wrocław

ARTI-BAU

Jako Prezes Zarządu, w imieniu i na rzecz spółki Arti-Bau zwracam się z prośbą o uwagę wszystkich osób zainteresowanych podjęciem pracy w mojej firmie. Wpisy człowieka o niku LACKY MAN są całkowicie bezpodstawne i mocno nadwyrężają dobre imię firmy, co nie pozwala mi stać obojętnie. Pragnę jednak zaznaczyć, ze wpis będzie pierwszym i ostatnim jednocześnie. Spółka zgodnie z przepisami prawa zatrudnia pracowników na umowę o pracę na cały czas trwania kontraktu. Wykwalifikowany i pracowity elektryk, ślusarz czy spawacz zawsze dostaje koleją propozycję podjęcia pracy przy następnym projekcie. Firma ubezpiecza pracowników po stronie polskiej i gwarantuje stałą opiekę socjalną w kraju oddelegowania. Zatrudniamy tych samych pracowników od 2009 roku, tak więc gdyby warunki były niegodziwe, a panowie czuli się oszukiwani czy wykorzystywani, z całą pewnością szukaliby pracy u innego pracodawcy. Mamy jednak schyłek 2015 roku i pozostają nadal zatrudnieni w Arti-Bau bez używania wobec nich jakichkolwiek środków przymusu – dotyczy to również podpisywania dokumentów związanych z zatrudnieniem. Wynagrodzenie negocjowane jest w sposób indywidualny, w zależności od kwalifikacji potencjalnego pracownika i możliwości kontrahenta, które zawsze jest wypłacane terminowo. Dla pracowników myślących poważnie o przyszłości składki ZUS opłacane od całości wynagrodzenia są ważniejsze od tych, które odprowadzane są w przypadku „diet” czyli tylko od minimalnego, miesięcznego wynagrodzenia w Polsce. Cała reszta to sprawy znacznie mniej istotne, bo rzeczywiście internet nie zawsze jest dostępny w mieszkaniach ale nie jest to również regułą. Panu z nikiem LACKY MAN proponuję zająć się swoim życiem zawodowym w należyty sposób, bo gdyby był rzetelnym i zdolnym pracownikiem zapewne pozostałby w stosunku pracy z Arti-Bau a fakt nieujawniania swojego nazwiska, które w mojej opinii mogłoby pozostać nikiem, świadczy jedynie o jego zwykłej ludzkiej złośliwości, której sporo w dzisiejszych czasach. Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV i rozpoczęcia współpracy.

lucek

BZDURY WYPISUJESZ!!!Ja pracuję od lat w firmie i jeszcze ani razu się nie zdarzyło, że kasy nie dostałem, że nie było pracy, cały czas mam ciągłość w zatrudnieniu. Jak ktoś chce pracować, to praca zawsze jest. Gorzej jest z leniami, albo z takim, co myślą, że się od żonki i dzieci urwą i na wczasy jadą, a nie do pracy, gdzie trzeba pracować!!! JA POLECAM PRACĘ !!! NIGDY NIKT MI NICZEGO NIE KAZAŁ PODPISYWAĆ!!!!

Ogiewka
@lucek

A to nie ty coo w toitojuwolisz siedzieć i wdychać smrodu niż pracować zięć paaula Niemca mi

szym

ile w rzeczywistosci ma sie brutto za godzinę? Czy jakoś innaczej płacą. Są polskie firmy co płącą po 9 euro brutto za godzinę. a powino byc innaczej bo na umowie wiecej. A 10 najpuzniej muszą byc pieniądze na koncie bo innaczej w niemczech zolle byu tą firme przetrzepały i tylko tego wszystkie firmy sie boją. Działąjące na rynku niemieckim.

szym

Jakie są tam proponowane umowy? Czy UJmowy o pracę na polskich warunkach a praca za granicą? Zus płacony w polsce a podatek w niemczech lub austrii zalezy do jakiego panstwa się jedzie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
ta jest

tak, zdarza sie ze spi sie z kolega w jednym lozku, pff z kolega, z obca osoba ktora wam przydziela poprostu, to jest prawda.prawda jest tez ze dostajesz wyplate zawsze 10 na konto . za kilometry od mieszkania na budowe tez placa. chorobowego nie placa. za to niema problemu ze zjazdami do domu. ja bylem zadowolony, pracowalem tam dosc dlugi okres. mysle ze niema co narzekac. mieszkania nie sa najgorsze, w niektorych jest internet w niektorych nie, to akurat normalne. ja osobiscie firme polecam, i jesli beede zmuszony znow jechac za granice to napewno wroce do tej firmy.

Ben

naprawdę to nie jest to hilton ale przynajmniej zawsze masz się komu poskarżyć jak jest naprawde źle to na pewno wymienią . nigdy nie spałem w kontenerze ani z innym w łóżku i z tego co wiem od chłopaków oni też nie. Mieszkanie ważne ale kasa co miesiąc najważniejsza, bo po to tam jedziemy anie żeby sie wylegiwac.

Ben

Co Wy pieprzycie?????chyba te opinie piszą same lenie. Jak ktoś chce pracować i zawsze dostać wypłatę na konto w terminie to lepiej trafić nie mógł. Arti-Bau nie dosc, ze płaci na czas to robisz legalnie i masz robote do konca życia a nie skaczesz z kwiatka na kwiatek. Pracuję tam od zawsze i nigdy mnie nie oszukali,

Typowe narzekanie typowych Polaków. Jak się nie podoba to szukajcie pracy gdzie indziej,nikt was w Arti-Bau na siłę nie trzyma. (usunięte przez administratora) - szczekasz jak pies, krowa która dużo wyje,mało mleka daje. Ja jestem zadowolony, poki co warunki mi odpowiadają - wiadomo ,że chciałoby się mieć lepiej - ale do tego też trzeba mieć odpowiednie kompetencje a np. język to podstawa. Spanie z kolegą? nie zdażyło mi się i nie słyszałem żeby ktoś tak spał.

anka

mieszkania to prawdziwa lipa, mieszkają w jakiejś stodole po remoncie, niby pokój, kuchnia i łazienka ale wygląd masakra, widziałam zdjęcia!!!

lolo_38

wypłata zawsze jest 10 na koncie - z tym nigdy nie ma problemu. ale co do łóżka to jest to prawda - sam musiałem spac z kolega a jak sie zbuntowałem i zadzwoniłem do firmy to powiedziały mi ze trudno i mam se spac gdzie chce ale one mi niczego innego nie załatwia.pozatym ostatnio nadchodza ciezkie czasy dla pracowników tej firmy -(usunięte przez administratora)

mietek

A jak jest z płaceniem pensji przez tą firmę? Wiecie chodzi mi o to czy jak przychodzi np. 10 to czy wypłata jest na koncie

młody ocet

brak internetu, skromne warunki i dość często wynajmują tylko jeden pokój na dwie osoby z jednym małżeńskim łóżkiem :) także spij se z kolegą w jednym łóżku;) a poza tym jesli coś ONE chcą od Ciebie to ma to być na już, ale jeśli ty masz pytanie lub chcesz zobaczyć pasek z wypłaty możesz sobie poczekać, ONE mają czas..

mare41

zaprosili mnie na podpisanie umowy w poniedziałek szukam jakiś bliższych informacji o firmie na ile im można wierzyć

marek 41

witam wybierasz się na rozmowe do firmy mam też zaproszenie

electrico

Pracowałeś tam że takie rzeczy wypisujesz...

seb
@electrico

tak pracowałem tam i straszna lipa jest z tą firmą

jolka

I nie płacą składek ZUS?

oszukany

Czy miał ktoś tak, jak papierośnik, problemy z bezpłatnym urlopem?

lilk

czy możesz powiedzieć coś więcej? chcę komuś bliskiemu oszczędzić podróży do Wrocławia :]

felek

Nie polecam, odradzam. Nie ryzykujcie ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.?

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.