Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. w Wrocław

Erwin

Mam już spore doświadczenie zawodowe i wiem jedno, że jak ktoś stara się w pracy to zawsze zauważy to ktoś z kierownictwa. Można doczekać się awansu lub podwyżki wynagrodzenia. Podobnie jest z innymi współpracownikami, też trzeba z ludźmi rozmawiać i szanować ich.

Edyta

@ARTl-BAU co znaczy, że negatywne opinie zostały wykupione? Na forum nie ma możliwości kupienia komentarzy negatywnych. Niby w jaki sposób?

Alicja z Krainy Czarów
@Edyta

Edyta wygląda to tak, że jak pracodawca ma dużo negatywnych komentarzy, co jakiś czas za opłatą może je usunąć, żeby ewentualni pracownicy dalej rekrutowali. I tak jest w przypadku tej firmy. Było w tym miejscu dużo więcej negatywnych komentarzy, które w jakiś sposób zniknęły z portalu. Kiedyś natknęłam się na artykuł, w którym było dokładnie opisane jak to się dzieje, w skrócie jest tak jak napisałam.

Maniek

Bardzo rzadko piszecie na forum o Arti-Bau agencja pracy. Szukają pracy za granicą trafiłem na nich i teraz na to forum. Generalnie mają dobra opinię więc może warto wyjechać z nimi?

ARTl-BAU
@Maniek

proszę podać gdzie można odnaleźć te dobre opinie bo z tego forum większość negatywnych opinii została wykupiona przez zainteresowaną SPÓłkę ZOO (P.S czytaj ze zrozumieniem

Edyta

@Maniek z tego, co pisze @nick to warunki na miejscu firma Arti-Bau zapewnia dobre i godne. A na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Z tego co widzę to jest stanowisko elektryka? Czy to właśnie Cie interesuje? Firma do tego oferuje atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami (7 000 – 8 000 brutto),dodatek urlopowy oraz bożonarodzeniowy, umowę o pracę, opiekę polskiego koordynatora i punktualne wynagrodzenie miesięczne. Naprawdę brzmi to nieźle jak na pracę za granicą. Mogą to zweryfikować aktualni podopieczni agencji? @Maniek jak zdecydujesz się na pracę to potem innym użytkownikom zdaj relację jak Ci się pracuje.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
nick

kurczę nie wieżę co ludzie wypisują....no cóż alkohol do głowy im uderzył Praca jak praca - nikt nie jedzie na wakacje tylko pracować system 10 dni pracy na 4 dni wolnego ( w sytuacjach skrajnych zjazd może się przedłużyć lub przyspieszyć) Praca nie w stałym miejscu - bo to budowa i nikt nie buduje się przez 10 lat!!!! mieszkania spoko zazwyczaj z w-fi 2 osobowe w skrajnych przypadkach 3 osobowe. pensja na czas zgodna z umową , urlopy są, chorobowe też, w kraju w którym pracujesz są płacone podatki , Ubezpieczenie w polsce Jeśli jesteś solidny , bez większych nałogów to praca będzie cały czas. polecam.

Eryk

Czy ma ktoś wiedzę na temat nowych ofert pracy w Arti-Bau ? Słyszałem sporo dobrego o nich ale informacje z pierwszej ręki mogą się przydać. Z góry bardzo dziękuję.

Etyk

Cóż tak mało opinii o firmie , chyba jest tak dobrze i nikt nie ma czasu pisać.

Etyk

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o firmie, jak dbają o ludzi za granicą?

Pstryk

Może ktoś mógłby podpowiedzieć czy firma ma jakieś oferty pracy w Austrii? Nic nie mogę znaleźć a zależy mi bardzo. Słyszałem, że agencja jest spoko i można załapać się na dobrą robotę. Lubię wiedzieć coś o firmie mniej oficjalnie.

cela

Nadal nie wiem ile wynagrodzenia otrzyma osoba początkująca w Austrii,nie będąca elektrykiem

KameLeon
@cela

pracuje w firmie od paru miesięcy..puki co nie mam na co narzekać..wcześniej pracowałem w paru agencjach i naprawdę nie ma źle !! praca jak praca...nie jesteśmy tam na wakacjach ! jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe...bywa różnie ale jako że firma za nie płaci to też nie narzekam...co do wynagrodzenia jest mniej więcej jak mówią...wszystko zależy od przepracowanych godzin oczywiście...i najważniejsze..na czas... + - 1 dzień nie robi mi różnicy.. a chcesz ponarzekać...popracuj w Pl za 3-4 tysie... (na papierze 2 tysie brutto zatrudniona na pół etatu..czasami po 2-3miesięcznym okresie próbnym..wówczas możesz ponarzekać...)

Stefan

Słyszałem wiele dobrego o tej agencji, pracowałem za ich pośrednictwem w Austrii i mam dobre wspomnienia. Może ktoś miał pecha i coś poszło nie tak, ale tak bywa.

cela

Ile otrzyma osoba wynagrodzenia na samym początku pracy nie będąca elektrykiem

Iza

Arti-Bau agencja pracy mają ciekawe oferty i spokojnie można dzięki nim zarobić. Wiele złego bież sie od ludzi, którzy wyjeżdżają żeby się pobawić a nie pracować!!!

elektryk

Uwaga oszuści, szukają elektryka za 1700 brutto :D do austrii, kto na takie stawki pojdzie pracować z elektryków z uprawnieniami??? dziś praca na linii produkcji składanie kartonow opakowań bez kwalifinacji dla studenta zarobisz ok. 1790brutto bez kwalifikacji a oni oferują elektrykowi mniejsze stawki hahahahahhahahaha OSZUSCI !!!!!!!!!!!! jak powiedziałem ze się nei zgadzam na taka stawke ze placa w Niemczech austri ok 15 netto na godzine i ponad 2000 netto na początek to się baba obrazila i chamsko zaczela rozmawiać !!! do tego się pyta jak mi nie pasuje to co ja teraz robie ??? a co cie to obchodzi lafiryndo jedna co ja robie:) na pewno nie oszukuje ludzi :D:D:D szukaj naiwnego gdzie indziej:)

@bodzio
@elektryk

Pracuję w firmie ładnych parę lat, nigdy nie poczułem się oszukany, pieniądze naprawdę przyzwoite, a od nowego roku jeszcze lepsze!!!! Co do Pań w biurze, zawsze mile i pomocne, także nie wiem, co ty Gościu wypisujesz!!!!! Jeśli nie pasuje Ci wynagrodzenie to nie podejmujesz pracy, proste? Proste.

ARTI-BAU
@elektryk

Szanowny Panie Mariuszu, na wstępie proponuję cedzić słowa. Nieprawdą jest to, co Pan wypisuje o firmie!!!! Nikt nigdy takich warunków, o jakich Pan pisze nie proponował. Być może źle Pan zrozumiał!!!! Firma Arti-Bau Sp.zo.o. jest rzetelną firmą, od lat realizującą swoje usługi głównie na terenie Austrii i Niemiec. Wynagrodzenie jakie oferujemy pracownikom skierowanym do pracy za granicę jest zgodne z przepisami jakie obowiązuje w miejscu wykonywania pracy. Aktualne warunki wynagrodzenia na terenie Austrii, które zostały Panu telefonicznie przedstawione przedstawiają się następująco: 1.minimalne wynagrodzenie w branży elektrycznej : 1769,47 Euro brutto/ m-c.+ dodatek montażowy ( Montagezulage) wypłacany za każdą godzinę pracy + dodatek (Entfernungszulage) wypłacany za każdy dzień pracy oraz 13 i 14 pensja( tak zwany dodatek urlopowy i dodatek bożonarodzeniowy). Oczywiście wszystkie elementy wynagrodzenia wypłacane są w walucie Euro!!!! 2.zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 3.25 dni urlopu wypoczynkowego/rok, 4.bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy, TAKIE, A NIE INNE WARUNKI ZOSTAŁY PANU PRZEDSTAWIONE!!! Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy w branży elektrycznej zapraszamy do współpracy!!!!! Zapraszamy do złożenia aplikacji na adres rekrutacja@artibau.pl lub o kontakt pod numerem tel. 71/7822677 wówczas będziecie Państwo sami mogli wyrobić sobie opinię, nie sugerując się bezpodstawnymi komentarzami. Serdecznie zapraszamy!!! Zespół Arti-Bau

elektryk

post powyżej o niku bodzio to Pani z biura pracy arti bau !!! słuchaj chamska babo!!! wiesz dobrze ze w austrii i Niemczech sa stawki minimalne dla określonego zawodu i kwalifikacji, to co oferujesz to jest przestępstwo , baw się nadal w kręcenie wałków a ja ci gwarantuje ze organy ścigania skasują ciebie i twoja szajke adekwatnie do sytuacji jaka prowadzisz ....szukając murzyna w końcu się przejedziesz !!! a wypitki w stylu co pan robi bo ja panu oferuje zarobek, to kieruj do ludzi bez wykształcenia albo po szkole specjalnej !!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawny pracownik
@elektryk

Słuchaj no ty WYKWALIFIKOWANY ELEKTRYKU, a jak u ciebie ze znajomością języka niemieckiego? Bo jeżeli jesteś taki mocarny, to dlaczego w pełni sezonu taki SUPER ELEKTRYK potrzebuje zatrudnić się poprzez Agencję Pracy? Wszyscy wiemy, że wszędzie brakuje dobrych fachowców. Komu chcesz wodę z mózgu zrobić? Po drugie od kiedy to w Niemczech bądż Austrii zarobki ustala się NETTO na godzinę? Pracuję już 20 lat na Zachodzie i pierwszy raz słyszę coś tak prymitywnego. Ty możesz sobie swoje netto wyliczyć(jeśli pozwoli ci na to twoja wątpliwa INTELIGENCJA), ale jeśli pracujesz LEGALNIE to na żadnej umowie nie ma NETTO ZAROBKÓW !!! Więc się więcej nie kompromituj, a Pani z firmy ARTI-BAU współczuję, że musiała z TAKIM DNEM zamienić chociaż słowo. Jako wspaniały elektryk powineneś znać inne miejsca do WYŁADOWANIA SWOJEJ NIEMOCY!!!! ARTI BAU Jedyna poważna, uczciwa firma z jaką spotkałem się, chociaż bardzo dawno temu! POZDRAWIAM!

Edyta

Czy kontakt z polskim koordynatorem po dotarciu na miejsce pracy jest dobry?

zadowolony

Fajna firma i polecam wyjazdy przez nich organizowane!!!

Etyk

Szukam pracy jako elektryk ale interesuje mnie tylko Austria. Może dowiem się ile płacą i jakie są warunki mieszkaniowe na miejscu? Czy praca jest w tym samym miejscu, jeśli nie to co z dojazdem? Jak długo trwa kontrakt

były koleś LACKYMANA
@Etyk

Arti-Bau to praca na budowach a nie w utrzymaniu w ruchu, więc oczywiste, że nie w tym samym miejscu. Budowy się zaczynają i kończą, to typowy montaż. Płacą dobrze, niektórym to aż za....Ponieważ zmieniają się miejsca to i zmienia się mieszkania, ale spoko. Kontrakt jest zależny od ciebie, będą cię majstrowie austriaccy chcieli, to będą sami cię ciągnąć z budowy na budowę, wykażesz się będziesz miał robotę. Jak długo jestem w firmie, a to już 7 lat, dobrego nigdy nie pogonili. Po prostu spróbuj a nie słuchaj pijaków i lewusów....

szahija2@onet.pl

nie jest tak zle pracowałem andrzej nicze pozdrawiam

lackyman

jest gorąco bo jest nadzieja na sprawiedliwość frau mazanek będzie miała problem nie dał jej rady kolega z austrii ale da jej normalny gość paragrafy na niej już zawisły problemy z ukryciem swoich przekrętów i to niestety za waży na przyszłości ponad 200 ludzi którzy do pewnego momentu i do teraz myśla ze to jest dobra kobieta niestety z przemyśleń i po doświadczeniach jakie ja na własnej osobie osiągnołem muszę powidzieć że ta baba robi tylko pod siebie my wszsscy też tak robimy każdego ranka !!!!!!ale ona robi i ma. nie tylko to co my mamy każdego ranka pod warunkiem że masz wyregulowany stolec to trzeba powiedzieć dla wszystkich przyszłych rekrutów i ostrzec na co i po co i w jakim celu chcą być i współpracować z tymi oszustami i nie będę pisał w drukowanych literach oszust będzie oszustem !Ale jeżeli oszukuje rodzinę to niech tak pozostanie jak szanowne forum już wie z wcześniejszych wpisów i nie tylko moich to jest rodzinna firma oszustów i co jakiś czas w tej patologicznej rodzinie brakuje złotej rączki i dlatego wystawiają ogłoszenia teraz napiszę z dużej litery UWAGA!!!!! Fachowcy są mile widziani ale zarabiają mniej niż rodzina i są potrzebni tylko na wypadek gdy rolnik czy polonista /ciastkarz/dostawca pizzy/lodziarz nie daje rady w elektroinstalacji aha był też lakiernik i pracował jako saper czyli elektromonter

były koleś LACKYMANA
@lackyman

Oj widzę, że szanowny LACKYMAN ciągle nie może zapomnieć, że go-PIJAKA pogonili z Arti-Bau. On jest przecież takim super fachowcem, za którego to musiliśmy 2 tygodnie rypać na budowie. Drzwi do chłodni dureń zostawił otwarte i takie tam inne.... Frau ....to i tak złota kobieta, że cię zatrudniała, ja bym cię na morde po dwóch dniach wywalilł, jakoś nikt więcej cię nie chce ha, ha i siedzisz jak ten (usunięte przez administratora) w chałupie. Weź się chłopie do roboty, przestań chlać, a z nazwiskami to radziłbym ci uważać!!! Wszystko jest do udowodnienia i sprawdzenia, ale tobie ta wóda rozum już kompletnie zniszczyła. A my jak pracowaliśmy tak pracujemy w Arti-Bau, ja już ponad 7 lat i nie szukam nic innego, bo mi tu dobrze. A tobie Miro gra na gitarze i chlanie zawsze lepiej wychodziło niż robota, więc zbastuj!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.?

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o.