Wellness Club

Szczecin

Opinie o Wellness Club

m 2012-05-08 07:09:34
No wlasnie.. To troszke dziwne, w dodatku dzwonia OD RAZU W tym samym dniu i tacy chetni, Cos podejrzanego troszkę.. Tez tam mam isc na rozmowe o prace, ale nie wiem czego mam sie spodziewac.. No i czy po tym co tu napisane w ogole warto ?!
dziwne 2012-05-11 18:59:55
Masz rację. Fora i strony w internecie to najodpowiedniejsze miejsca do zasięgania opinii.
rozmowa 2012-07-09 10:17:42
Byłam również na rozmowie w sprawie współpracy a nie pracy co dużo osób myli, co prawda nie zdecydowałam się według mnie było wszystko jasno powiedziane i albo to komuś odpowiada bądz nie...... A co do Pana z którym rozmawiałam to bardzo konkretnie i rzeczowo mówił....
Dziwie się osobą które szukają pracy stałej a ciągle prace zmieniają.....
Ale taka nasza mentalność potrafimy tylko narzekać i narzekać
Gugu 2013-01-04 13:42:54
Jeżeli szukasz współpracy, która polega na tym że wykupisz produkty od firmy i sam na własną rękę będziesz sprzedawał je z zyskiem - to WELLNESS jest właśnie dla Ciebie!
Jeżeli nie potrafisz chodzić po ludziach i wciskać produktów, to nie jest to praca dla Ciebie!

( usunięte przez administratora )

P.S Czy nie jest to dziwne, że wellness CAŁY CZAS szuka nowych "pracowników"
Dodek 2016-05-18 18:01:51
Nie wiem co mam powiedzieć o tej firmie, ale zdecydowanie polecam ich spróbować, firma piękna i z tradycjami
Zostaw swoją opinię o Wellness Club - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wellness Club