Opinie o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ozon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ozon Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Kowalska

Ozon group mnie zatrudniła a jarek zwykły ciec zwolnił odkryłam prawde o układach bał się wyjawienia w pracy prawdy.kierownik jak prostak zachował jak zwalniał bez pisma jarek wie w których miejscach kamery nie ma lub zasięgu i dla tego ma układ ze sprzątaczkami nowe auto kupił za 12oo jak zarabia a auto 5oooowarte ciekawe czy ozone group tak dobrze płaci

mkd

możemy zrobić zrzutę na badanie wykrywaczem kłamstw jak są wątpliwości ta maszyna pokarze co jest prawdą i jednocześnie narobi kobieto ci kupę wstydu

mkd

co było a nie jest nie pisze się w rejestr proste po co sobie życie umilać ale szacunek do siebie trzeba mieć a tak kobieta przegina każdy pilnuje swoich pieniędzy tym bardziej tacy ludzie którzy maja ich więcej niż przeciętny

conect

o mądre słowa poza tym jesteśmy tu jeszcze my widzieliśmy co się dzieje także lepiej się zastanowić jak pisać brednie i bruździć

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
do najlepszej ochraniarki w mieście

pozostawiam to bez komentarza mądrzy ocenią sami szkoda słów ale kompleksy !!!!szkoda czasu lepiej z rodziną posiedzieć pomodlę się za ciebie obiecuje!!!

Toshiba85
@do najlepszej ochraniarki w mieście

Ozon każe pisać oświadczenia o rezygnacji umowy o pracę i innych świadczeniach pracowniczych. Dają gotowy wzór do przepisania. Nie odprowadzają składek na ZUS przynajmniej u mnie w pracy w ochronie.

Postronny

Ozon grup zatrudnia jakie osoby takie to powinni jak najprędzej pogonic ozon group traci obiekt przez takich jak piszą na forum święta są a wy jak chore kotki zachowujećie wy nienadajecie się do ochrony do lasu wyrab drzew gorzej jak dzieci ozon group w końcu musi porządek zrobić wstyd dla ochrony ozon group gdzie godnosc przez takich ozon group straci obiekty i ogłosi upadłość przez jarki ele anie z ozon group

conekt

Ja pierdziele co ta kobieta bierze... to już nie są żarty podszywa się za ludzi widmo masakra tu trzeba poważnej terapii albo mózg wyciąć przecież to jest komedia ha ....ha....ha dorosła kobieta to jest normalnie mistrzostwo świata dowartościowuje się w necie czy co? Jezus żłobie zaczął od razu kolędy śpiewać jak byś zobaczyła jego żonę to takiej w całym NT niema !!!

mkd

No faktycznie piękność by zaliczył niema co....ha...ha...ha koń by się uśmiał głupi by był mając taką laskę w domu aby stare pudła bzykać kabaret zaraz mu wyślę sms-a niech poczyta co tu się dzieje przecież zaraz spadnę z krzesła już mam całą koszulę w barszczu komedia musiała byś mu kobieto zapłacić i podejrzewam nie miała byś tyle kasy to jego matka ma 63 lata i wygląda lepiej od ciebie ! a jak byś zobaczyła ojca to byś w domu ogórkiem sobie dobrze robiła masakra nie pij już i nie ćpaj bo ci się mózg lasuje ale jazda ha...ha...ha

obserwator

żenada tak ci zależało kobieto na tej pracy to trzeba było stosować się do tego co pisze mój przedmówca teraz to musztarda po obiedzie narobiłaś syfu do o koła siebie a teraz szukasz nie wiadomo czego....na początku to fakt myśleliśmy iż jesteś odpowiednia na to miejsce kulturalna osoba lecz jak widać pozory mylą po to są kamery aby rozwiać czyjeś wątpliwości a ci którym dopiekłaś najwięcej współpracownicy najbliżsi nawet nie wypowiedzieli się tu na forum mają to gdzieś bo prawdę każdy wie jak było a ty dalej swoje oczerniasz doprowadzisz do tego że ci ludzie się jeszcze zbiorą i złożą przeciwko tobie pozew w sądzie podpisałaś się tu w kilku postach z imienia a w niektórych i z nazwiska również twój komputer ma również numer fabryczny IP narobisz sobie kłopotów i najbliższym w swoim otoczeniu wstydu i grzywnę trzeba będzie zapłacić zastanów się czy to ma sens jesteś przecież dorosłą kobietą a nie dzieckiem

Aganeonet.armi krajowej

Ozon group dobra firma pracowałam na nyskiej potem przeszłam na armi krajowej poznałam jarka jako osobe wredną fałszywa eli robili złośliwości nowy pracownik ma kutlure osobistą zachowanie a jarek nie lubi osób zresztą to on zabiegał by go przenieść.zresztą on nigdy eli nielubił zresztą do kobiet jest ordynarny zresztą żona chce z nim rozwieść.z prezem na kolacje idzie na wódke i sprzedaje wrogo nastawia go i dla tego pracuje też dobierał się do eli proponował łóżko nawet ciekawe czy żona wie ciekawie to wyglądało ela odmówiła kiedyś przyjechał w nocy i chciał ele bzykać .ozon group trzyma kapusiów

sprzątająca

telewizor był kiedyś na dole niestety został zabrany bo nie mogłam sprzątać gdyż przeszkadzałam Jaśnie Pani oglądać telewizję to telewizor zabrali niszczyła mnie ta kobieta psychicznie rozliczała mnie z czasu pracy chociaż nie była moja przełożoną kserowała dokumenty dzwoniła z telefonu służbowego soczki sobie popijała można by wymieniać i wymieniać a teraz ludzi oczernia wyzywa ubliża wypisuje jakieś nie stworzone rzeczy w moim mniemaniu trzeba iść do psychiatry katastrofa

pracownik nt

co tu tłumaczyć jak ktoś nie ma argumentów to dobiera to co mu ślina na język przyniesie trzeba mieć odrobinę honoru i nie pchać się tam gdzie kogoś nie chcą tym co tu wypisujesz kobieto w niczym sobie nie pomagasz skreślasz swoją osobę jeszcze bardziej było nie ingerować w pracę sprzątających nie kraść nie wydzwaniać z telefonu recepcji interesować się swoimi czynnościami nie używać expresu nie robić nikomu kawy nie pić a ni nie wynosić soków i materiałów reklamowych stosować się do wytycznych postawionych przez kontrahenta teraz to niema już żadnego naj mniejszego znaczenia co tu wypiszesz to i tak niczego nie zmieni tym bardziej że te informacje to pomówienia nic więcej w żaden sposób nie przywróci cię to do wykonywania obowiązków a jedynie może jeszcze zaszkodzić w dalszym egzystowaniu w społeczeństwie oraz dalszej pracy dalszej pracy

conekt

w Nt na nyskiej niema żadnej Ani znowu kłamie i my tu jesteśmy od oceniania kto jak pracuje a nie ludzie z zewnątrz w naszym mniemaniu twoja praca była niestety nie do przyjęcia dlatego cię tu niema wszystko w temacie!!!! A na G.D PISMO wysłałaś do impela tak go lubiałaś fałszywy człowieku sama się już w tych kłamstwach gmatwasz

Ania z neo

Ozon security dobrze płaci pan grzegorz jest ok tylko ma co niektórych pracowników nieodpowiednich to ze ktoś obraza 2 człowieka wypisując jakies brednie to jedna sprawa to ze do fryzjera to nie sprawa ochrony ja patrzę na podejście kulturę osobistą do pracowników ela i ten nowy pracownik są bardzo mili sympatyczni uczciwi ja mogę u tego pana zostawić nic nie zginie jego krytykują że gotuje sobie korzysta z kuchenki mikrofalowej jarek podjudza wszystkich on też jest zwykły cieć z ozon group a zgrywa cwaniaka ma mózg wyprany przez dopalacze podobno zneca sie psychicznie nad żona i matką obłoznie chorą ja tego nowego pracownika bardzo lubię i pracownicy też za miłe podejście i uśmiech ja z nim rozmawiałam i pracownicy jak i kierownik jego jest w temacie a jarek i jurek mają klapki na oczach i dokuczaja mu zamiast zajmować ochrona to idą do pokoju 2/9 i oglądają tv i piją soki ozon grup dobra jest gorzej z dobierana kadrą brudy wyciągają na forum

animator

co wy możecie wiedzieć o impelu jak było SLD u władzy to mieli wszystkie znaczące obiekty w Polsce nawet daczę prezydencka w Juracie na półwyspie helskim byli monopolistą ryba psuje się od głowy skończył się monopol na rynku akcje lecą na łeb coraz gorzej jest w tym zasranym Impelu i jego córkach a poza tym z kadry zarządzającej podchodziły osoby które miały pojęcie o faktycznej ochronie poprzyjmowali tumanów to mają to tez efekt uboczny

mkd

za stratę NT h&m urzędów wszelakich instytucji sieciowych jednostek wojskowych w całym impelu się głowy posypią bo ozon to tylko jedna z wielu spółek córek ktoś beknie za to !

pracownik nt

dokładnie co to spowiedź jakaś za dużo tego dobrego babochłob nie była w porządku i nie pracuje z kolei ten co jest za nią to co normalny jest 3 miesiące idzie do fryzjera nie myje się a to biurowiec a co do PAN G.D Z OZON to też mamy zastrzeżenia kontrahentem trzeba się interesować zwłaszcza kimś kto daje taką kasę za 285 obiektów w całej Polsce i nie maglujcie tego tematu skoro tez wszystkiego nie wiecie

mkd

co tłumaczysz babochłopowi jak krowie na rowie kto cię do tego upoważnił!!!!!!!!!!!!!!

conect

Nie wypisuj bredni skoro nie wiesz wszędzie są układy w polityce (poplecznicy rodzina itd.) również tu w tym biznesie są układy zatrudnienie nieodpowiednich osób może nawet doprowadzić do upadku firmy dzisiaj świat jest bezwzględny a w tej branży jaką zajmuje się firma NT ogromna konkurencja na rynku jest selekcja nie cena jest tu najważniejsza aczkolwiek ważna a za trochę ręczników środków czystości i jakiś tam pierdół reklamowych nikt się z tobą po sądach prowadzał nie będzie szkoda czasu NIE JEST TU WAŻNE CZY TO OZON CZY JAKAS INNA FIRMA!ochrona musi spełniać warunki i obowiązki za które bierze kasę i nie bronię tu jarka on nie pracuje dla żadnej z firm ta umowa to proforma to jest człowiek M.M on jest także na ochronie osobistej nic tego nie zmieni poza tym we wewnątrz budynku są kamery największej jakości jak główka od szpilki w końcu to firma się zajmuje i tym między innymi

Ela neo

Ozon group lepiej płaci ekotrade wygrało bo mniejsze pieniądze proponowało ciekawa jestem kto przyjdzie za 4 zł robic a tu liczą się układy zresztą wiedzą o tym że jarek to szuja potrafi po trupach do celu isc ja niepasowałam do układu gdybym kradła to w sądźie bym była michał ogrodnik też w ochronie był jarkowi postawił i wyleciał ja to samo ale przyjdzie kryska na matyska ozon group mu też podziekuje jak z prezesem na kolację idzie i namawia go przeciw ozon grup

Zostaw merytoryczną opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ozon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozon Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ozon Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ozon Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ozon Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Antoniego Słonimskiego 6
    50-304 Wrocław