Opinie o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ozon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ozon Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

marian

tez znam elkę byłem na nyskiej nie napracowałem się wygryzła mnie od razu fałszywa zakłamana i szkoda słów

krystyna

wszystko co mówi elka to nie prawda widziałam niejedno krotnie co robi oczernia jest fałszywa odkąd nie ma elki nic nie ginie

grzesiek

nie słucha poleceń szefostwem chce rządzić jest nie reformowalna nie umie pracować w grupie

krystyna
@grzesiek

elka jadzie wygryzła mariana taka porządna że nigdzie się utrzymać nie może do pracy przychodzi się robić swoje tu jej z nami niema 3 miesiące jest dobrze nikt nikomu nie przeszkadza pracować no i od tego czasu nic nie ginie a to tez już o czymś świadczy

Jadwiga

Sprzątaczka neo na nyskiej impel.jarek to kawał h.a i baba nie facet patrzy na ręce osobom innym a sam wynosi kawę soki robi sprytnie by kamera nieobjeła ja też mu podziekuję mój syn się rozmówi jak zdrowy i silny chłop.pozdrawiam ozon group i jarka

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
danka

to prawda żaden szef już jej nigdzie nie chce na żadnym obiekcie wszędzie jest spalona

jurek
@danka

katastrofa to co elka wyprawia to nie do pomyślenia wymyślała nawet że ja jej kolega jestem nie do życia rządzić to w domu może jak jej na to pozwalają

jadzia

ja też znam elkę to prawda jest zazdrosna, fałszywa ,zawistna i ma kompleksy

teresa

elkę znam to dopiero gnida jest straszliwa wszystkimi chce dyrygować i non stop jest usuwana z każdego obiektu

Darek

W ozon group pracuję na innym obiekcie gdzie też grzesiek jest kierownikiem sam gada że jarek to (usunięte przez administratora) ale jest rodziną z neo kogoś tu ma i mu wolno wszystko także jarek to osoba wredna.uważajcie

zenek

tam na szpitalu nie jest żle oprócz kierownika jest też szef obiektu jest zawsze z kimś na służbie na przemian jak wszędzie swoje trzeba zrobić po dwóch na służbie spanie na przemian miałem tam iść ale jestem na podwalu i też sobie chwalę

antoni
@zenek

a ten wrozamet to coś wiesz miałbym blisko?

@antoni

no tam ogólnie nie jest żle ale na obiekcie te jest dowódca obiektu trochę jak w wojsku dużo posterunków rowerem jeżdżą wszędzie trzeba coś robić nie wiesz jak to jest

zenek

na borowskiej w szpitalu potrzebują blisko lekarzy fucha jak złoto 8zł na godzinę potrzebują 2 osoby

albert
@zenek

a do kogo trzeba się tam zgłosić? napisz na priv albert1@wp.pl dzięki pozdrawiam

antoni
@zenek

a to służby dzień noc ? bo stawka lepsza jak u mnie

@antoni

24/48 miałem tam iść ale trafiła się ambasada niemiecka na podwalu lepiej nie mogłem trafić

zenek

Na gazowej w hurtowni lekarstw potrzebują tam jest 9zł tylko leki trzeba liczyć z dokumentem sprawdzać od 23 do 5 śpisz jest nieźle albo na wrozamecie tylko tam 6 zł I auta sprawdzasz śpisz na zmianę

Robert

Jak taki cwaniak to wez na obiekt.chetnie pójdę tam do pracy jak coś do ciebie w czystych warunkach a na budowie syf.błoto w erbudzie.w ozon security.chętnie tam przyjdę

zenek

Ja mam na Podwalu 12zł jest nieźle telewizor DVD jest super!!!

Robert

Ozon group schodzi na psy na budowie chcą za 4.5 by siedzieć w brudzie syfie na seznej.zimne kontenery co chwilę prąd wysiada a tam na nyskiej maja więcej i czysto chętnie z jarkiem zamienie ja tam on tu by miał pozamiatane

PREZES

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie mam dobry zarobek fakt że dają wzór do przepisania i zmienia się spółka dwa razy do roku to i tak nic w porównaniu z innymi firmami ochroniarskimi a byłem już w niejednej spróbujcie w innych to się przekonacie że tam też nie ma kokosów a jak wam tak źle to dlaczego się nie zwolnicie?

Jacek

Popieram zosia ciebie jak wymienić to wszystkich u nas na obiekcie w ożon grup jest niedopuszczalne u nas by wszyscy polecili z biura na budowę gdzie brud syf mają eleganckie warunki i cyrki wypisują jak chore kotki macie zatarg to rozwiążą niech sami całą polskę nie interesuje to mnie interesuje praca w ozon group na 24 godziny praca zajmuje nie głupotami u nas wszyscy równi pracujemy razem możemy się nielubiec ale ozon group nas interesuje i zatrudnia a nie jakiś chłystek bedzie wybierał na obiekt kto mu pasuje jak co to sam odejdź z ozon group

Zosia

Mamy w polsce wolność słowa i prawda w oczy kole ich skoro ele odpoczątku nie była lubiana a teraz mówi pisze prawdę adwokat to jest jak z kozła ogrodowy co tylko paragrafów obumiała nic więcej ozon group jak już to wszystkich powinni wymienic

prawnik

Wszystkie wypowiedzi dotyczące wielokrotnie wymienianych tu Panów z firmy Ozon są kłamstwem i oczernianiem ludzi sumiennie wykonujących swoją pracę (DLATEGO WCIĄŻ PRACUJĄ)negatywne i wręcz karygodne opinie wypisuje cały czas jedna i ta sama osoba stosując tu na tym portalu metodę podania się za kogokolwiek Jest osobą zdesperowaną którą nawet nie zwolniono z pracy lecz nie przedłużono jej umowy co stało się obsesyjne i jednocześnie przerodziło się w przestępstwo mówi o tym art.190a kodeksu karnego paragraf 1,2,3,4 (stalking) także proszę pisać jak najwięcej dosadnie stosując jednocześnie ciosy po niżej pasa oraz w dalszym ciągu więcej tego typu podobnych merytorycznych wypowiedzi.

Recepcjonistka

Jestem na recepcji na nyskiej i ozon group kilka razy był kierownik pan grzegorz rozmawiałam z nim i nie widzę podstaw dla czego pani ela i nowy pracownik nie pasuje tam robi swoje jest miły zaźartuje jakos niechce mi wierzyc jak jarek i jurek psy wieszaja ludzie lubią mimo zastrzezeń ale to inna prawda dużo osób boi o pracę i nie wtrąca recepcjonistka z nyskiej

Jan

Ozon security dobra firma ale osoby zatrudniane próbują kolesi dobierac jak ktoś lepszy od nich to pa tak na nyskiej jarek rządzi.ale mam rade jak ci osoba nie pasuje to ty odejdź nikt cię nie trzyma na siłę dużo firm szuka do pracy jan z ozon security

Zostaw merytoryczną opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ozon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozon Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ozon Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ozon Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ozon Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Antoniego Słonimskiego 6
    50-304 Wrocław