Opinie o Mar-ol Hurt sp. zoo w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mar-ol Hurt sp. zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mar-ol Hurt sp. zoo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-ol Hurt sp. zoo w Kostrzyn

Boy

Odradzam pracy (usunięte przez administratora) rozciąga się na całą pl. Dyrektorów więcej niż gdziekolwiek a czujesz jakby zadnego profesjonalisty po niektórych tekstach... Pracownik tyra a na koniec po xxx latach nie potrafią z klasą się zachować, podziękować m.in za poświęcone godziny prywatne dla ich firmy! Żal! Gdańsk zamkneli co następne?

KKK

Pracowałem w Kostrzynie i serdecznie odradzam, chyba że macie ukraińskie obywatelstwo to wtedy będą o Was dbać lepiej niż o swoich. Porażka, stracone kilka miesięcy.

OneCoinBiznesŻycia
@KKK

A teraz myjesz tiry w Marathonie i czujesz się spełniony. Brawo.

Tola

Cześć może ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako PH jakie zarobki, jak wygląda premia i czy samochód jest np do użytku prywatnego, jak z socjalem np, proszę o rzetelne opinie

Ona
@Tola

PH zarabia między 4,5 a 7 tys., auto jest do użytku priv ale masz limit na paliwo

onzawsze
@Ona

ONA: PH Zarabiają w granicach 1200-5000 ale 80% łapie się na 2200-2500.

PH
@Ona

chyba w 3 miesiące....!!! jak nie oszukają i nie podliczą źle prowizji, reklamacji oczywiście nie uwzględniają i zaległej kasy nie zobaczysz.... tak jak ktoś wyżej pisał więcej dyrektorów niż pracowników...

Niki

wymagania są takie jak wszędzie, ale płacą zawsze w terminie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mar-ol Hurt sp. zoo spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Kostrzyn
Netto Sp. z o.o.
tomek

no i jest teraz praca - szukają ludzi jako Rzeczoznawca ds. warzyw i owoców i wymagania są całkiem duże.

abek

Pracowalem w Warszawie w marolu. Odradzam. Obcinane premie za nic. Nadgodziny oszukane, nie wyplacalne. Smród, wszystko gnije. Nedzne zarobki, po 6 latach wyciagnalem 2000 zł hahaha nędza, zamknąc ten (usunięte przez administratora)

.I.

nawet 1300 :) pisze poważnie

nickt

Piotrek

Niedoceniona

Pracownik w marolu czuje sie niedoceniony. Bardzo mala pensja. Bardzo jest to przykre, ze ta firma za nic ma swoich podwladnych. Pensja to najnizsza krajowa. Przydalaby sie jakas podwyzka :(((

PracownikBiurowy

Ja pracuje w biurze. Praca lekka. Plus to praca od poniedzialku do piatku. minus to bezplatne nadgodziny, zadnych dodatkow, zadnych paczek na swieta itd, zadnych podwyzek. Wyplata to 1280zl na reke czyli najnizsza krajowa.

bum

na nic nie ma kasy a o podwyżkach to można zapomnieć, atmosfera żałosna, socjal zerowy.Pracownik się nie liczy.Dziadostwo jakich mało!!!

Zalosne

Odradzam pracy jako magazyniera walki walki i jeszcze raz walki jeden z magazynów na celowniku Prokuratury Aczkolwiek jeśli chcesz więcej siwych włosów to jak najbardziej polecam

Bydgoszczanin

A jak w Poznaniu? Wiecie jak wygląda praca w Centrali? Myślę nad startowaniem do nich, do może jakiegoś finansowego działu. Jak klimat i ludzie? A kasa? Czy możecie coś doradzić? Pozdrawiam

xoxo

Nie wiem jak na magazynie ale w biurze tragedia... Mobbing i podkładanie sobie świń... Trzeba mieć na prawdę stalowe nerwy żeby tam utrzymać pracę. Stare wyjadaczki z biura potrafią wykończyć psychicznie. Decyzja o zwolnieniu się stamtąd była najlepszą w moim życiu a żmije niech się dławią swoim jadem ;)

wieloletni oddany

to że ta firma istnieje jeszcze to cud,tam są ogromne pieniądze wyprowadzane przez pewnego w/w kierownika magazynu,kilka państwowych instytucji kontrolujących powinno wejść tam ze szczegółową kontrolą oczywiście nagłą,wiele by wyszło na jaw.

iiee

A jak się pracuje w administracji?

kkk

podstawa 2000 brutto + nadgodziny + premia ale jeśli idziesz na l4 to nie masz nic z dodatków , gdzie na kartce od wypłaty nie doliczysz się niczego,dlatego nie ma co oczekiwać na kokosy na koncie,poza tym na głos (pożal się Boże)kierownik mówi że zabierają z wypłaty za uszkodzenia co według polskiego prawa jest NIELEGALNE.

olgierd

albo anwet i lepiej niż 2 tys to standard. Zastnawiam się jeszcze jak sprawa wygląda jeśli chodzi o szczegóły zatrudnienia czyli jak to jest jeśli chodzi o wypłatę i o wyskość zarobków u nich, bo tak spekulowac to sobie można i więcej nawet, ale najlepiej jakby jakis pracownik jasno nam to okreslił jak wygląda tam zatrunienie.

z tego co wiem, to i na magazynie i w biurach nie jest wesoło, fakturzystki też nie mają lekko, dodatkowo od poniedziałku do środy muszą robić za dwa oddziały (Kostrzyn i Przylep, bo oczywiście Zielona Góra nie może zatrudnić jednej osoby), pensja niższa niż najniższa krajowa bo 1600 brutto i tylko jakaś śmieszna premia 300 zł., człowiek się stara a i tak go mają w nosie i nie dadzą podwyżki, w ogóle nie potrafią docenić człowieka. Nadgodziny nie są płacone, za pracę w niedzielę też nie, masz tylko dzień wolnego, Ale jeśli chodzi o urlop wakacyjny to tu akurat nie ma problemu, kto pierwszy ten lepszy. ;)

kukła

we wrocławiu biorą jak leci, bo inaczej nie masz dobrej trasy, albo w ogóle nie pracujesz kierowców mają za nic powinno się tym zainteresować w końcu ABW

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-ol Hurt sp. zoo - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Mar-ol Hurt sp. zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-ol Hurt sp. zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mar-ol Hurt sp. zoo