Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Alibab

Jak dla mnie powinni pracowników zacząć mierzyć przy kołowrotku termometrem bo ludzie są takimi debilami że się wstydzą że będą pierwsi z podejrzeniem i chodzić do pracy będą zarażać innych.

jsfbdjf
@Alibab

Ale po co mierzyc kogokolwiek, 4 dni choroba nie daje żadnych symptomów, przez pierwsze 4 dni roznosisz zarazki, a dopiero 4 dnia wystepuje kaszel delikatny i gorączka. Jesli złapią kogokolwiek z goraczką na kołowrotku, to uwierz mi bedzie juz po ptokach dla większosci firmy...

Artur
@jsfbdjf

Masz rację, ale odpowiednie środki ostrożności powinny być w firmie zachowane. Czy mógłbyś napisać jaka jest obecnie atmosfera w pracy i czy relacje między pracownikami, a przełożonymi są przyjazne?

Koronny
@jsfbdjf

To warto firmie ryzykować w takim wypadku? Nie lepiej zamknąć zakład i płacić postojowe ludziom jak wiele innych firm. I tak się wszystkiego nie zrobi co było planowane na ten rok, każdy zakład jest w plecy, wszystko wlicza się w koszta i bierze różne scenariusze , a każdy następny dzień to jak igranie z ogniem, a więc czy warto ryzykować?

wirusik
@Koronny

jeśli będziecie chodzic do pracy a potem prosto do domu, to nikomu sie nic nie stanie, jesli będziecie sie włóczyc gdzie popadnie to będziecie miec na sumieniu innych ludzi w firmie. Chcesz zamknąc zakład? Kilka tygodni bez produkcji może źle się skończyc, kontrachenci wkońcu zaczną zamawiac u konkurencji a nie u nas. Nie masz tak źle, pracujesz w zakładzie zamknietym, pomyśl gdybys tak pracował np w LIDLU, to nie dośc ze koledzy i kolezanki by Cie mogły zarazic, to jescze setki klientów przewijajacych się wokół Ciebie przy kasie. Nie panikuj!

Wrw
@wirusik

Czy wszystkie placówki Sma na świecie też są otwarte czy tylko jak zwykle my inaczej jesteśmy traktowani?

Wir
@wirusik

Czyli uważasz że dobro firmy ważniejsze niż życie i zdrowie każdego pracownika?

Sanepid

Zamknąć na dwa tygodnie zakład, możemy odrobić później w soboty a nawet w niedzielę. Zdrowie jest najważniejsze. Pozdrawiam

Mouset
@Sanepid

Biznes ważniejszy , a naturalna selekcja wkarkulowana

Były

Kto jest teraz kierownikiem kontroli?

Netto

Wszystko drożeje, czy pensja tutaj również wzrośnie jak ceny wokoło ?

brutto
@Netto

w pierwszej kolejności wzrosną normy :)

saturday
@brutto

a pózniej ilość sobót pracujących bo pogoda robi się coraz lepsza, co tam człowiek będzie nudził się w domu wśród rodziny lub znajomych w tak piękne weekendy ;-)

Xd
@Netto

A kon Zwalony?

ABW

adres IP został juz namierzony, wysyłamy jednostkę w celu zatrzymania groźnego przestępcy!

yo

nie.

?

Nie wiem czy o tej samej osobie myślimy ale jeśli tak to dalej pracuje

Ebenezer
@?

O kim mowa?

Ebenezer

A ja tam ja lubiłem ????

JA

Widzę ze dała ci kosza, zakompleksiony człowieczku !

?

To jednak nie myslimy o tej samej

Asdf
@?

Ktoś tu nie wyciąga wniosków po ostatniej takiej akcji z oczernianiem pewnej dziewczyny. Nic tutaj nie jest takie anonimowe jak wam się wydaje. Adres IP może policja sprawdzić. Już jedna osoba przez to nie pracuje.

Kalol

Wczolaj zamiast pączków jadłem naleśniki z cynamonem.

qsc
@Kalol

widać

Jean

Dalej przyjęcia tylko przez Work?

Sma
@Jean

Tak

Piąteczek

Podobno soboty do wybicia haha.Jaja.

XD

Podobno was wszystkich zwolnią haha jaja

podobno
@Piąteczek

podobno ma przyjechac do pracy 300 ukrainców. haha jaja

Zagazowany

Smierdziel odchodzi z AO?

julia

Brawo ! Wreszcie !

asd
@Hip Hip Hura

Popieram

Jaki jest wkład kierownictwa DTW w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Majki

Żaden??!!

Casio
@Majki

Sprawdzanie czy pracownicy wracający z przerwy nie spóżnili się czasami o kilkadziesiąt sekund tak samo się tyczy wychodzeń ''na'' przerwę.

Majki
@Casio

Ale to chyba nie buduje pozytywnej atmosfery ?

Wąski

Panie i panowie jakas w miarę fajna pracka w okolicy to gdzie? Mam już dosyć dokrecania sruby. Ręce mi odpadają nie daje rady. Cała noc mnie bolą ręce..

thgbehb
@Wąski

Food Care jak wcześniej ktoś napisał dobre pieniądze tam zarabiają.

food
@thgbehb

tylko na magazynie niestety

Najgorsza firma w Polsce nie polecam lepiej do biedronki iść

stonka
@Marek

W biedronce same benefity i lepsze wynagrodzenie

food care

Wczoraj w firmie Food Care magazynierzy złozyli wypowiedzenia dokładnie 10 pracowników. Co się stało? Po godzinie Dyrektor zaprosił wszystkich z magazynu na rozmowe. Podpisał tego samego dnia z wszystkimi aneksy na 3000 netto i wszyscy zdecydowali się zostac w firmie. Tak tylko pisze.........

Maciek

Pracuje tam 4 miesiące i wiem tylko tyle że trzeba stąd szybko (usunięte przez administratora)

escape
@Maciek

To szybko się zorientowałeś, niektórzy potrzebują na to wielu lat.

Tadek

W SMA zwalniają za papierosa to wole Fideltronil tam człowieka szanują

Czujny
@Tadek

Ale bzdury opowiadasz brygadzisci co 20-30 minuta na papierosku. Pracują po naście lat. Pisz prawdę, a nie polprawdy..

Dren

Ludzie fajni ale kierownictwo w kontroli to jakaś porażka

Maria

Ludzie w pracy są fajni. Brygadziści też są w porządku. No ale za 2600 netto(tyle mam na umowie) ? Płacą grosze bo firma biedna i nie stać ich aby płacić godnie ludziom. Jak firma nie traktuje z szacunkiem pracownika(z 10 letnim stażem) między innymi uczciwie mu płacąc za pracę to nie jest to dobra firma. To już lepiej przenieść produkcję do Chin tam za 400 dolarów (1300zł) po 10 godzin 7 dni w tygodniu bez przerwy można znaleźć pracowników. Bo w firmie bardzo lubi się oszczędzać na pracownikach.

jbsdudbsnkk
@Maria

Pracownik szeregowy lidl po 5 latach pracy 2700 netto pracownik produkcji telefonika KRK po 5 latach pracy 3000 netto pracownik SMA po 5 latach pracy 2500 netto Kierownik Lidla 3500 netto kierownik Telefoniki KRK 5000 netto kierownik SMA 8000netto Juz wiecie gdzie uciekaja pieniadze ktore powinny byc dla pracowników.

zagubiona
@jbsdudbsnkk

Praca tutaj przez 3 lata była największym moim błędem życiowym, pamiętajcie nie idzcie moją drogą.

Raj
@zagubiona

A inni muszą uciekać po ponad 20-stu latach.

Agdam
@Maria

Za 2600 netto to nie życie tylko wegetacja nie ma co się oszukiwać. Ciekaw jestem czy Niemiec by pracował za 650 euro miesięcznie? (usunięte przez administratora)

Euro
@Raj

Mlodemu wilkowi spadł sufit na głowę i tnie na produkcji

Agata
@Maria

Jak pracowałam w firmie to pamiętam jak zaczęto oszczędzać na tym że przyjęli technologów którzy byli od tego żeby szukać sposobów by zwiększać normy wszelakimi sposobami. Niektórzy się tylko nadawali do tego żeby ustawić kamerę nad pracownikiem i nagrywać jego pracę przez 8 godzin a pózniej w wygodnym foteliku przed komputerem oglądali i szukali przy kawce co zrobić by ten pracownik robił więcej. De facto ludzie byli wściekli że ktoś chce z nich zrobić robota a z drugiej strony przecież tym technologom trzeba płacić i to nie małe pensje co miesiąc.I tak się rozkręcało, normy rosły a pensję stały w miejscu albo rosły o 1% rocznie. A co do brygadzistów,-stek nigdy im nie ufałam gdyż wszyscy mieli dwa oblicza i tak pewnie jest do dzisiaj o ile jeszcze pracują.

ehheheh
@Maria

10 lat pracujesz i nie wiesz, że na umowach nie podaje się kwot netto?!

Się ciesz ja mam 2890 brutto xD

Gh

Nowy rok, nowa hala :-)

Pluto

Zdrowych i wesołych . Pozdro dla pracujących- zwolnijcie się życie jest za krótkie żeby (usunięte przez administratora) na Niemca

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.