Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

Dalej atakują tym razem pod nazwą Relax Lux ... i bajeczki o generowanych losowo numerach, bazach danych okolic miasta .. tylko nie potrafią powiedzieć skąd taka baza itd.................. ściemniają jak ściemniali, pokazy eh pokazy....

Wal sie Prezes.....
@Gość

Pytasz skad baza? Oni maja wszystkie numery. Zyjemy w czasach cybernetyki.

Kinga
@Gość

Dzień dobry. Szukam osób, które ciągle odbierają takie telefony. Bardzo proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)

IceMan

Nie została mi udzielona informacja skąd Eco Vital ma numer telefonu do mnie, sprawę zgłaszam do RODO

Kinga
@IceMan

Bardzo proszę o pilny konktakt w sprawie, o której Pani pisze. Udało się Pani zgłosić sprawę? Mam podobny problem, szukam rozwiązania. (usunięte przez administratora)

mb

ECOVITAL - oszuści od początku do końca. Garnki, które wciskają ludziom za grube tysiące są do nabycia w internecie za max 300 zł. Praca "telefonicznego naganiacza", choć czasochłonna i wyczerpująca psychicznie - bo masz świadomość wpędzania ludzi w maliny - marnie płatna. Najlepsi są przemądrzali koordynatorzy, co to wszystkie rozumy pozjadali w sztuce rozmowy i handlu. Tym, którzy chcą dla nich pracować polecam złoty pomysł firmowy: piernik z patelni.

NiktWazny_Wrobiony
@mb

Witam jeśli jest Pani zainteresowana to sprawa jest 09.04.2019 w Ostrowie Wlkp mój tata również został wrobiony przez firmę.. zapraszam na e mail aleksandrawojtczak4@gmail.com

mała

Pracowałam u nich kilka lat temu, nie było jeszcze weksli. Ale ta firma to porażka. Jak już się uda coś zarobić to karami niemal za wszystko zabierają zdecydowana większość. Okres próbny, nie dość że za prace nic nie dostajesz, to jeszcze, nie mogąc ukarać finansowo, karają w inny sposób, np. składanie i noszenie krzeseł po występie gwiazdy, przez pół nocy. Potem dowiadujesz się że jest za późno żeby zjeść, więc na głodnego spać. Oni decydują o której kładziesz się spać, sprawdzają jak w jakimś obozie, też to czy jesteś w swoim pokoju. W ciągu dnia też nie ma jak i kiedy zjeść. Ludzie czesto żywią się tylko tym co na pokazie. Oczywiście obostrzenia nie obowiązują starych wyjadaczy.... Traktują ludzi podle, poniżają, obrażają. Widziałam jak późnym wieczorem wyrzucili dziewczynę podczas eventu w jakiejś małej miejscowości i kazali samej wracać do domu. Ta firma jest chora, ci ludzie.. Jak nie umiesz komuś na siłe wciskać ich towaru to traktują Cię jak śmiecia

NiktWazny_Wrobiony
@mała

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tonik

Świetny pracodawca, firma która rozwinęła się bardzo dobrze, polecam

Pablo

Wciskają starszym ludziom gówniane garnki które powinny kosztować max 300zł. Zdrowe? Oddajcie je do atest PZH :D

Natalia

Okropna osoba, która nie ma szacunku do ludzi P. Aleksandra Trzebiatowska, publicznie w obecność i wszystkich pracowników wyzywa biednych ludzi. Mam nadzieję,ze los sprawiedliwie ja potraktuje.

Xtr

Nikt nikomu na sile nie wmusza zakupu produktow umowy podpisuja dobrowolnie a potem placz ,dobry handlowiec ma za zadanie sprzedac klientowi to czego on nie potrzebuje to jest stara jak swiat zasada handlu cos innego zamierzone oszustwo.

Agata

@zzz Rozwiń, proszę swoją wypowiedź. Czy Twoja wypowiedź oznacza, że coś niedobrego stało się z firmą Eco Vital? W internecie znalazłam niepokojące informacje o zamknięciu kilku oddziałów firmy i zwolnieniu kilkuset pracowników. Czy to prawdziwe informacje? Czy firma nadal funkcjonuje i zatrudnia pracowników?

Wal sie Prezes.....
@Agata

Moderatorka, wara z tymi zasranymi cudownie uleczajacymi koldrami i smierdzacymi garnkami. Przekaz to swojemu Prezeskowi.Walcie sie ze swoimi kabaretowymi pokazami i nie nabierajcie ludzi i nie robcie im prania mozgu. Szczegolnie tym starszym. Co juz nie wiecie, jak zarobic pieniadze? Ciemny ten Wasz prezesek. Wypieprzajcie do roboty fizycznej w kamieniolomach, a nie cwaniakowate triki na starszych ludziach. Moze przy tej robocie fizycznej nauczy sie prezesek co to praca. A emeryci, ktorych prezesku nabierasz cale zycie uczciwie pracowali na ta emeryture marna zaznaczam. Do lochow cie prezesie powinni zamknac. Klamca! I Oszust! (usunięte przez administratora) z Polski! (usunięte przez administratora) klaunie z czerwonym nosem!

zzz

szkoda

To ja
@zzz

Co tam słychać u Iwonki i Hubercika ?

Agata

@mała, sytuacje które opisujesz naprawdę nie brzmią dobrze. To wszystko miało miejsce w Eco Vital? Jak w firmie jest skonstruowana umowa, pamiętasz jak brzmią punkty dotyczące braku wypłaty za okres próbny? Czy umowa reguluje kary o których wspominasz?

zzz

szkoda

Agata

@Pokrzywdzony - na jakim rodzaju umowie pracowałeś w firmie Eco Vital? Na pewno musiał zostać podany powód zwolnienia, określony w umowie. Czy ktoś z Was pracuje obecnie w którymś z oddziałów, np. w Poznaniu i orientuje się jak wygląda sytuacja w firmie? Opinie o pracodawcy są cenne dla osób szukających zatrudnienia na podobnych stanowiskach.

agata

Witam. Szukam osób do uczciwego i korzystnego projektu biznesowego, mile widziane doświadczenie w kontakcie bezpośrednim z klientem, email: alfa9765@gmail.com

elajna

Ja miałam okazję pracować jakieś 4-5 lat temu w oddziale Katowickim. Na porządku dziennym były opóźnienia w wypłatach, ucinanie wynagrodzeń za wszystko, terror i motywacja na poziomie "pracuj, bo na Twoje miejsce jest mnóstwo innych chętnych". Później wybuchła afera, trochę też za sprawą pracowników, którzy nie mieli zamiaru trzymać języków za zębami. Dlatego widzę, że teraz zabezpieczają się, każąc podpisać weksel. wtedy tego nie było... Ogólnie chłam, terror i koszmarnie niska kasa, o którą trzeba się upominać, założę się, że nic się nie zmieniło. Nie polecam.

miss

Świetnie, że każdy dba o to, żeby atmosfera między pracownikami opierały się na przyjacielskich relacjach @lease, o taką dbałość jest trudno.

Pokrzywdzony

Ta firma oszukuje wszystkich. Pracowałem i nie dostałem wynagrodzenia, bo nie miałem wystarczających wyników. Firma zwolniła mnie tylko i wyłącznie, że przez prelegentkę nie miałem możliwości sprzedania. Podniosłem straty, a umowa jest bardzo niekorzystna,. Mają prawo zwalniania każdego bez podawania przyczyn. Jako, że pierwszy miesiąc był okresem próbnym - kasa nie przysługiwała. Życzę firmie upadku i przestrzegam wszystkich przed pracą u złodzieji. Mam nadzieję, że zostaną ukarani. Sumienia na pewno tam nie ma. Zależało mi bardzo i starałem się, jednakże byłem zaplanowanym pionkiem do usunięcia jeszcze przed podpisaniem umowy..

hahaha
@Pokrzywdzony

Cieszę się że tak ta firma traktuje "pracowników" a raczej oszustów. Przecież wiecie co wciskacie biednym staruszkom. Firma {oszust) oszukuje oszustów- tzw. pracowników. Dzwoniono do mnie dzisiaj osiem razy. Nie odbieram- ten nr. który dzwoni jest powszechnie znany :-D

Zenekscyzoryk

A ja jestem ciekawy czy osoby, które pracowały w eco vital i podpisały weksel, dostały go z powrotem po rozwiązaniu z nimi umowy?

sasza

Weksel dają do podpisu, celem zabezpieczenia gdybyś zechciał ujawnić ich machloje na prezentacjach do gazety, wtedy weksel wypełnią na określoną kwotę i dostajesz zawiadomienie, że masz zapłacić kasę

sasza

A ja weksla nie podpisałem do końca życia nie zapomnę ich min, kiedy im to powiedziałem że mogą mnie pocałować i idę do konkurencji, to banda oszustów i krętaczy, o stabilnym zatrudnieniu nie ma tam mowy

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital