WESTA Krzysztof Faryński

Legnica

Opinie o WESTA Krzysztof Faryński

Pracownik 2011-10-18 10:37:27
Zastanówcie się co piszecie? Jestem w tej firmie od kilku lat i nie narzekam, oczywiscie sa gorsze i lepsze miesiace, ale jak ktos chce pracowac to bedzie pracowac, wszyscy chca od razu podstawe telefon sluzbowy, samochod i najlepiej jak sie im klienta poda na tacy. Zastanówcie się dlaczego szukacie pracy i czy praca na etacie byla tak bezpieczna? To, że Wy nie widzicie się w tej branży nie oznacza, iż nie można odnieść sukcesu, praca jest czasochłonna ale i dobrze płatna. Jeżeli uważacie, że jesteście tacy wspaniali to dlaczego szukacie pracy? Nie mówcie też, że zmarnowaliście czas na spotkanie, już nie wspomne o waszej odwadze cywilnej. Umawiacie się na rozmowy, opowiadacie, że jesteście idealnym kandydatem, a później słuch o was ginie. Czy to jest dojrzałe zachowanie osoby dorosłej? Zresztą nikt za darmo wam płacić nie będzie, jeżeli wam nie odpowiada forma pracy to idźcie dalej pracować na etat dorabiać kogoś za marne 1500 zł brutto, tylko nie wypisujcie bzdur, że akwizycja, że się nie da, bo to nie prawda. Chcesz być bogaty zapomnij o pracy na etacie.
Zostaw swoją opinię o WESTA Krzysztof Faryński - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WESTA Krzysztof Faryński