Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

kaoa

Pracuję już 7 rok, premie i nagrody uznaniowe przyznawane są regularnie. Pozdrawiam malkontentów!

Jola

Jakie aktualnie zarobki na stanowisku doradca klienta kluczowego ? Jaka podstawa ?

Sylwia

Na jakie zarobki może liczyć aktualnie doradca klienta kluczowego? Jaka podstawa ?

Maurycy

Podwyżki? Raz na 5 lat to sukces

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
cała prawda

Witam, Z firmą Hertz Systems miałem "przyjemność" współpracować przez 4 miesiące. Niestety nie zrobili na mnie wrażenia. Pozwoliłem sobie poczytać wcześniejsze posty i stwierdzenia, iż firma daje bardzo dobre narzędzia pracy oraz olbrzymie premie są bardzo dalekie od rzeczywistości. Stanowisko doradca klienta kluczowego: - stara fabia na gaz - wyłącznie do użytku służbowego ( poobijana i obdrapana- wstyd) - ciągle zawieszający się telefon, który nie umożliwiał normalnej prezentacji systemy mobilnego u klienta. - brak przejrzystego systemu premiowego ( zależne od humoru przełożonego) - marna podstawa (ustalana indywidualnie) Rada dla przyszłych pracowników, wszystkie deklaracje (nawet te najdrobniejsze) proście, żeby zostały spisane. Mam nadzieję, iż Pan DG przejrzy na oczy i dostrzeże, iż zatrudnianie nowej kadry co kilka miesięcy jest mało opłacalnym biznesem. Dodatkowo poprawienie dobrej opinii w branży pochłania nie tylko pieniądze, ale również bezcenny czas. Oczywiście są w firmie ludzie godni zaufania i oby wiodło im się jak najlepiej! Pozdrawiam

o
@cała prawda

Na jakie warunki może teraz liczyć doradca klienta kluczowego ? Nadal słaba kasa i zużyty samochód służbowy ? Do tej firmy rekrutują także przez Randstad.

iza

Wszystko jest dostępne dla każdego pracownika

kinga

Te owoce , kawa , herbatki , i karnety to chyba są jakieś JAJA. Kto to widział oprócz Prezesa i zaufanych osób ?

stażysta

Od niedawna jestem na stażu w Hertz Systems i jestem zadowolona z warunków pracy. Atmosfera jest przyjemna, a pracownicy mili i kompetentni. Bardzo fajną inicjatywą HR są owocowe piątki(owoce dla pracowników co piątek dostępne w kuchni), różne herbaty do wyboru, pyszna kawa. Pracownicy mają też codziennie zajęcia z języka angielskiego na miejscu w firmie. W weekendy można chodzić na Squash’a lub korzystać z karnetu na siłownię. Uważam, że warto aplikować do firmy, ponieważ stwarza pozytywne warunki pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji. Mogę łączyć studiowanie zaocznie z pracą w firmie i zdobywać nowe doświadczenie.

didiu

Jak to czytam panowie, a w szczególności ostatnie posty to wydaje mi się że Zielona Góra to III świat - a jak niby doradca miały by pracować bez samochodu, telefonu, komputera, internetu, itd. Ludzie jeżeli firma się tym szczyci to albo liczą na naiwność niedoświadczonych idiotów albo nie nic więcej do zaoferowania niż oczywiste narzędzia pracy.

Jaro

Jest nauka angielskiego na miejscu to fajne

monteskiusz

Premie hmmm ciekawe, ciekawe gdzie

Hufi

W firmie są duże zmiany na lepsze. Pracują tu bardzo wartościowi ludzie.

riczi

to skoro zwalniają większość pracowników , a potem po jakimś czasie znowu masowo przyjmują do roboty to oznacza tylko tyle , że z tą firmą naprawdę musi być coś nie tak, albo przynajmniej coś nie tak z zarządzaniem nią jakie ma tutaj miejsce. Może zamiast wywalać całą grupę ludzi zmienić tylko jedną za to odpowiedzialną?

Alan

- a jak tam jest teraz? przecież Boże Narodzenie blisko - może wreszcie zaczęli "gadać ludzkim głosem" ?

nieobecny

hmm.. za moich czasów to "specjaliści ze stolycy" raczej wiedli prym niż wykonywali polecenia. Były tam nawet znane i medialne nazwiska. Do dziś nie widzę uzasadnienia biznesowego posiadania takich układów w Warszawie - no ale cóż..

Alan

nie przesadzajcie. Żbik to Żbik i tyle. No może zgodnie z sugestią "członek". I nic wiecej.

Wynagrodzenie nikczemne. Najchętniej przyjmowani są inwalidzi (zakład pracy chronionej). Wykorzystują fakt, że w Zielonej Górze rynek pracy nie należy do pracownika tylko do pryncypała. Ile utargujesz to Twoje. Podwyżki nigdy nie uświadczysz.

też były
@były pracownik

Jakim to "specjalistom" z Warszawy wydają polecenia? Nie znam żadnego "specjalisty" z Wawy mogącego nosić to miano. Ci których znam, są co najwyżej przyuczeni do bycia pracownikami Hertza, umiejącymi dobrze pływać, a ich praca to głównie dobre gadanie. Zawsze mnie dziwiła naiwność właściciela Hertza w tej kwestii. Poza tym, przedstawicielstwo w Warszawie, to prestiżowa sprawa. Nie masz pojęcia o strukturze Hertza.

nieobecny

Pan "żbik" jest prawdopodobnie "członkiem zarządu"(czytaj: człowiekiem prawym, szlachetnym, którego głupie fujary pojąć nie mogą, gdyż ON ma całe zaplecze niesamowitych planów ulepszeń cudów, żywcem do nieba weźmie, wciągnie...)

nobody

że tak powiem pięknie i w prost - pies trącał pana żbika i jego sioło :)

Alan

ciekawe, że Żbik pisze "Prezes" z dużej litery. Co to jest jego imie? hłe hłe - niezła wazelina :D

..ano trudno.

Zostaw merytoryczną opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 109 ocen.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.