Opinie o Tabiplast sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tabiplast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabiplast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabiplast sp. z o.o. w Pietrzykowice

Baltazar

Dario praca w banku to nie je bułka z masłem. Plany sprzedażowe ON.

Baltazar

Wal do agentury Quality Expert. Pewnie potrzebują ludzia do roboty, a na dzień dobry podejrzewam, że najprędzej znajdziesz przez nich zatrudnienie w Tabilust.

daria

CZYTAM I SIĘ SMIEJE.Jesteście idealnym przykładem tego ,dlaczego w Pl tak jest beznadziejnie i takie zarobki marne.Ludzie dzielą się na dwie kategorie ,na tych co pracują ciężko ,ale potrafia otworzyć oczy i wyczuć prace wartą zachowu i na takich co będą na wszystko się zgadać ,i mimo ,że nie jest fajnie to wystarczy ich poszczuć jak psa zmianą umowy zlecenie na umowe o prace po pól roku i juz takie osoby zaczynają zachwalac i są w niebo wzięte.Prawda jest taka ,że ktoś ogarniety i ambitny nie zaczyna pracy od (usunięte przez administratora) strony ,czyli nie idzie na umowe zlecenie ,aby sie dawac wykorzystywac jak pies za grosze ,po to aby dostac umowe o prace i sie cieszyc jaki jest zaj..i jak fajnie jest ...bo nie o to w zyciu chodzi.Mądry człek ,szuka takiej pracy ,żeby mieć umowe o pracę od razu ,a póżniej miec podwyżki i awanse,to jest szczyt sukcesu i powodu do dumy.Iść byle gdzie na smieciówke i dawac się poganiac to każdy isiota potrafi,dlatego idioci tak robią ,a pózniej na tych drugich napierdzielają ,głupoty,że sa lenie i ,że przesadzają z marudzeniem itp.że wcale zle nie jest,bo po pól roku dostalem umowe o prace itp.naprawde uwazacie ,że ktos wam łąske robi dają cpo pol roku umowe o prace?ci drudzi za 10 lat beda wysoko stali ,a ci pierwsi beda wtym zakładziku do 50 tyrac z podwyzka 100 zł na 5 lat.Po drugie jesli ktos narzeka,ze warunki mu nie odpowiadaja,bo ma smieciówkę,1200,biega spocony po zakładzie i robi milion rzeczy na raz bez szans awansu itp ,(sorry dla was awans to umowa o prace po pol roku hahaha)błagalnie wykonujac kiepskie męczące ,wysyssajace w czlowieka energie i resztki człowieczenstwa,prace jak pies błagajacy po umowe o prace moze za rok,moze za dwa ,jest kims beeee.bo ma oczy i powiedział prawde ,to wam wspołczuje.Wiadomo ,że kazdy głupi jak mu sie nawet 10 maszyn właczy ,to po czasie ogranie i bedzie zapier..nawet jak wlaczysz 30 to tez po czasie nauczy sie wyrabiac,ale nie o to w zyciu chodzi ,zeby sie dopasowywac do ciezkiej beznadziejnej pracy za grosze ,zeby tyrac ,tylko zeby uciekac od takich prac i ile sie tylko potrafi szukac,probowac czegos lepszego ,innego ,ambitniejszego,mysle ze te drugie osoby w koncu znajda cos co bedzie atrakcyjne.Chyba jest roznica miedzy kasjerka w banku ,ktora po 30 latach pracy wyglada jak elegancka pani,a taka spocona zapierd,,,w fabryce babą,wiekszosc ludiz ktora tak robi cae zycie ,wyglada jak (usunięte przez administratora) w wieku srednim,to chyba cos oznacza ,prawda? jakby opraca byla normalna ,to by ci ludzie tak nie wygladlai i nie tracili na zdrowiu,a byc taka kasjerka w banku ,to wcale nie jest trudne,tylko trzeba miec odwage i probowac startowac do takich prac,a jak juz ktos chce tak strasznie pracowac na tej produkcji i uwaza ze jest fajnie i ogarnia te maszyny ,to przynajmniej niech nie pojezdza tych co nie lubia tej pracy i im ciezko,tylko zrozumie ,ze inny ma prawo byc niezadowlony i uwazac ,ze to wyzysk.

noerror

A tam głupoty gadacie. Jak się komuś nie chce pracować to narzeka. Ja po pół roku śmieciówki dostałem umowę o pracę. Mam ją już od 1,5 roku. Zarabiam z premiami 2,5k zł, z weekendami nieco więcej ponad to. Kierownicy zmian w większośći to ludzie w porządku (jeśli i Ty jesteś dla nich w porządku). Ludzie z Tabi z umowami w większości też w porządku. Ja nie narzekam.

nikita978

śmieciowa umowa to i śmieciowa praca a jeszcze więksi śmieciowi kierownicy.. ja nie polecam tam pracy na pewno .. chyba, że zdesperowanym no i Ukraińcom których tam nie brakuje podobno...

wkurwiona osoba

Nie do zobaczenia, bo to komentarze już w tej fabryce nie pracujących, o tym jak było i jest pewnie.

Czarny

Tak to ja... Czarny :) miło mi drogie Panie.... a i owszem totalnie na niczym się nie znam...pozdrawiam :) i do zobaczenia....

*co najmniej

wkurwiona osoba

Tak, Mały Czarny. Te jego ,,poczucie humoru" jest conajmniej nieśmieszne.

wkurwiona osoba

Quality Expert, czyli eksperci od wykorzystywania studentów i maturzystów, współpracuję z Tabiplastem. Sami małolaci dani na inżynierów operacyjnych w tej firmie, nie obchodzi ich Twój komfort pracy, dostają pieniądze za nic, za siedzenie godzinę dziennie na zakładzie. Mówią: ,,cechą pracownika produkcji jest umiejętność samodzielnej organizacji pracy". Są kiepscy w koordynacji pracy i zwalają to na pracowników. Ja nie dostałam nawet pieczątki, nożyka i ubrania roboczego oprócz butów. Zostałam jeszcze okradziona, ze swoich butów, bo zostały zamknięte w pomieszczeniu socjalnym, koordynator miał mi oddać i tego nie z robił. Ale mniejsza o to... Tabiplast to nie jest na pewno miejsce pracy dla studentów i innych młodych nie wprawionych w pracy na produkcji osób. Wyrzucą Cię już po pierwszym miesiącu pracy, jeśli nie będziesz zaharowywać się na śmierć. Kierownicy nie chcą wytłumaczyć nawet jak mają pracować nowym pracownikom, łaskawie zlecają to stałym operatorom/kom. Potem wychodzą różne błędy i burę dostaję nowy pracownik, że nie skorzystał z instrukcji. Nie ma szkolenia bhp czy szkolenia na stanowisko. W ogóle nie dba się o bezpieczeństwo pracowników. Kobiety same dźwigają ciężkie pudła i palety, w dodatku nie mogą robić tego powoli i w bezpieczny sposób, bo zaraz kierownik produkcji okrzyczy, że mają za powolne ruchy. Jeden z pracowników wbił sobie nóż w rękę przy odcinaniu nadlewu od detalu, czyli ten beznadziejny nożyk, który dają nie jest bezpiecznym i prawidłowym na wszystkich stanowiskach narzędziem pracy. Nie wolno nawet na chwilę odejść od stanowiska, aby napić się, bo zaraz słyszy się: ,,bierz się do roboty". Ktoś na chwilę usiądzie na palecie, jak detale mu z maszyny wolniej idą, to już bura, bo nie wolno nawet na chwilę usiąść. A nogi napierdzielają. Poza tym jeden z kierowników dotyka dziewczyn bez ich pozwolenia np. złapał koleżankę za rękę, to pochodzi pod molestowanie seksualne. Ten sam Pan krzyczy sobie na pracowników dla zabawy, potem stwierdzając, że to żarty. Tak naprawdę stresuję ich takim zachowaniem i wprowadza w popłoch. Ten sam kierownik nie chcę też nic wytłumaczyć. Miałam wrażenie, że sam się na tym wszystkim słabo zna. Niektórych pracowników stawiają na po dwie maszyny i muszą detale z dwóch maszyn jednocześnie pakować.

Ula

To wszystko prawda.

nikita978
@Ula

MAŁY CZARNY???

JA
@wkurwiona osoba

Witam! Zaskakująca jest Twoja opinia o kiepskiej organizacji pracy, skoro będąc umówioną na godzinę 8:00 przychodzisz na 8:45- faktycznie ciężko skoordynować pracę współpracująć z takimi operatorami. Pierwszym i podstawowym wymaganiem od operatorów jest umiejętność organizacji pracy własnej- każdy z pracowników potrafi znaleźć sobie zajęcie w trakcie przestoju maszyny, zamiast siedzieć na palecie, praktycznie zasypiając i wkurwiając całą załogę znajdującą się na zmianie, która ciężko pracuje. Zawsze znajdzie się ktoś komu można choćby skleić karton. Ciężko jest również otrzymać pomoc jeżeli się o nią nie prosi! Każdy z kierowników zmiany, no może oprócz Czarnego (pozdrawiam Misiaczku) jest chętny do pomocy operatorom, ponieważ ODPOWIADAJĄ oni za wyniki z danej zmiany. No dobra, Czarny też jest pomocny :) wystarczy się odezwać słowem i otrzymasz pomoc od kierownika, ustawiacza czy też operatora ze stanowiska obok. Bardzo nam przykro Wkurwiona Osobo, ale całe grono ludzi całkiem nieźle daje sobie radę na produkcji nie "zaharowywując się na śmierć", wystarczy chcieć i mieć choć minimalne predyspozycje do pracy na produkcji. Pozdrawiam.

Pracujący student.
@wkurwiona osoba

Takich bzdur wyssanych z palca dawno nie czytałem. Po co idziesz do pracy dziewczyno, skoro Ci się nie chce pracować? Stojąc przy maszynie i czekając, aż wyjedzie z niej element, masz czas na to, aby skleić parę kartonów, przynieść nową paletę, znaleźć "paleciaka" czy też pójść się napić. Z wyjściem do toalety też nie ma żadnego problemu. Prosisz operatora stojącego obok, albo kierownika, żeby Cię na chwilę zastąpił i idziesz. Faktycznie może być problem, żeby się wyrobić, ale to przez pierwsze 30 minut pierwszego dnia w pracy. Potem już łapiesz rytm, "wyprzedzasz maszynę" i na spokojnie ze wszystkim się wyrabiasz. Chyba nigdy nie pracowałaś ciężko, że piszesz takie pierdoły. Idź do pierwszego, większego sklepu pracować po 11 godzin dziennie za praktycznie o połowę mniejsze pieniądze to może zmądrzejesz.

@JA

Takie bajki to Ty możesz swemu potomstwu do snu opowiadać. Nie mam wpływu na korki na drodze. Wsiadłam o 7.20 do busa. Robiłam to, kleiłam kartony w tym czasie, sprzątałam, jak maszyny stały, ale to oczywiście nie zostało zauważone, tylko drugi dzień pracy na produkcji, kiedy akurat bolały mnie nogi. Pomocny Czarny to chyba oksymoron. Po co tam w ogóle kierownicy, skoro pracę samemu trzeba sobie organizować. Ludzie dają sobie radę powiadasz, a może innym znanym Ci wcześniej kolegom i koleżankom mniej na rączki patrzysz. Dziewczyna,kolega, brat, ojciec, może swojego psa jeszcze tam zatrudnisz? Ucieszy się, to przecież psia robota. Zwykły nepotyzm. Zemszczę się, bo nienawidzę kapitalistów, chociaż w Amazonie było lepiej tysiąc razy niż u Was.

@Pracujący student.

Robiłam to, tylko szkoda, że nie zostało zauważone, tylko te złe początki. Pomagałam nawet innym sprzątać, układać pudła itp. Pracuj dalej bez umowy, bo śmieciówka, wysłana dodatkowo e-mailem, nie ma żadnej wartości. Niedługo też Cię zwolnią, chyba że jesteś któregoś z Quality dobrym kolegom. Tak naprawdę pracowałam tam za krótko, żeby cokolwiek o mnie stwierdzić. A np. Amazon w którym pracowałam, do dziś proponuję mi pracę tymczasową w sezonach. Nie mam żalu, że mnie z tego Tabiplasta zwolniono, żal mam o warunki pracy, jakie tam panują. Dlatego zdecydowałam się podjąć stosowne kroki, wobec tej fabryki. Kroków, jakie podejmę nie będę tutaj przedstawiać, wkrótce zobaczycie to na własne oczy. PS. Zmądrzałam już i życzę Tobie tego samego.

grzybiarz
@wkurwiona osoba

Nie no dziewczyno to nie mamy o czym tutaj nawet dyskutować skoro Amazon się upomina o Ciebie, żebyś u nich pracowała. Śmiało wołaj od nich 3,5 na rękę skoro tak o Ciebie walczą. Ja nie mogę, sam Amazon się upomina, abyś dla nich pracowała, przecież to jak Boga za nogi złapać. Prawdziwa szczęściara. Po zwolnieniu z TABIPLASTU, a nie z Tabiplasta podjęłaś stosowne kroki a których nie masz zamiaru tutaj informować wszystkich zainteresowanych, ale strzelając, stawiałbym, że były to kroki do opuszczenia zakładu, popraw mnie proszę jeżeli się mylę, choć raczej tak nie jest, bo przecież jakie kroki może podjąć osoba o którą walczy AMAZON, no nie oszukujmy się, ale przecież to nawet szkoda czasu na podejmowanie tych Twoich stosownych kroków mając takie możliwości pracy. Komu by się chciało? No komu pytam?

@grzybiarz

Oni dają 8.5 na rękę, Wy 10. Owszem więcej płacicie, ale u Was niektórzy robią ponad normę godzinową, niedopuszczalnie i niebezpiecznie dla zdrowia.

grzybiarz
@wkurwiona osoba

Jestem pewien, że nikt nie jest zmuszany do robienia nadgodzin, jeżeli ktoś ma potrzebę zostać dłużej w pracy bo potrzebuje pieniędzy troszkę więcej to firma mu to umożliwia i są z tego same plusy

kotek

Widać że Kierownicy nie chcą wiedziec prawdy na temat tego więzienia i syfu.jak usuwają opinie które im nie pasują. Ludzie omijajcie tabiplast szerokim łukiem.

mirinda

Wedlug mnie powinna byc mozliwosc uzyskiwania lepszego dochodu w zaleznosci od doswiadczenia - czy cos na ten temat wspominali na rozmowie rekrutacyjnej. Takie rzeczy powinny byc przedmiotem rozmowy, bo 2 tysiace nawet na start to dosyc mizerne pieniadze. Moe w 2015 bedzie lepiej pod tym wzgledem. Ma ktos jakies informacje na ten temat?

Ale tam chyba jest podział na pakowaczy i operatorów, nie mylę się?

Ktoś Nowy

Atmosfera jest o.k. Działania kierownictwa zrozumiałe - rynek trudny, konkurencja wielka, a o byt trzeba walczyć. Zarobki? no cóż prawie 2 dla operatorek to około 30-40% więcej jak w innych Firmach, nie ma restrykcji( kar, nagan - albo mało), warunki nie złe( czas pracy, przerwy - nie wszędzie są - wierzcie mi)..więcej w późniejszym meilu...

kju

TRAGEDIA TO TACY LUDZIE JAK TY!!!

dsssss
@kju

chyba ty! co za kraj,jak ktos nie daje sie wykorzystywac jak murzyn i ma swoje zdanie ,to zaraz takie cos...jeden bedzie stal tam w tabi plascie,zapier...jak te baby po 10 lat i nic z tego zycia nie ma .tylko dzien w dzien za takie grosze w takim obzoie (usunięte przez administratora)...trzeba byc naprawde ..

tragedia

Pracuje teraz w innym zakładzie i widzę różnicę.Tu gdzie teraz pracuje mówią ,że ciężko itp,kierownik super miły,podchodzi pyta się czy wszystko w porządku,od pracy możesz odejśc kiedy chcesz na chwilę jak czujesz potrzebe,nikt nie stoi nad toba z batem,ludzie mili,pomocni,jak zrobisz normę to czasem 2 godz przed koncem pracy masz spokoj,chodzisz i sie obijasz,stanowiska siedzace,maszyny powolutku idą,umowa o prace i 1700 na rękę,dotatej za nocki ,karta multi sport,i przede wszytskim szacunek do człowieka.Do dziś się zastanawiam ,dlaczego po jednym dniu w tabi plascie nie odeszlam od maszyny i nie poszłam w piz.du. to kołkoz.pRZYCHDOZI NOWY TO NIKT NIC NIE WYTŁUMACZY,IDZIESZ NA MASZYNE W CIEMNO,PODCHODZAC DO STANOWISKA ,OSOBA ODCHODZACA Z NIEGO W WIELKIEJ NERWOWCE,WYPEŁNIA JAKIES PAPIERY,SZUKA CZEGOS PO CALYM STANOWISKU ,WIELKI BAJZEL .WYPELNIASZ DOKUMENTY ,KTORE KAZDY NA ODJEB SIE WYPELNIA,JA TAM SOBIE ZMYSLALAM LICZBY,BO STWOERDZILAM ,ŻE NIE MAM CZASU PRZY TAKIM ZAPIERD,,,NA DWOCH MASZYNACH ,LICZYC ZA NIZ JESZCZE BUBLE ITP.w INNYCH FIRMACH,KTOS INNY JEST OD TEGO! PO DRUGIE PREDKOSC JEDNEJ MASZYNY JEST TAKA ,ŻE LEDO SIĘ WYRABIASZ,A DO TEGO SAM ,MUSZISZ ISC 100 KM SZUKAC WOZKA,WYJECHAC TYM WOZKIEM,WSTAWIC NOWA PALETE,POSZUKAC KARTONY,BO NIKT CI NIE POMOZE,SAM CIEZKIE KARTONY USTAWIAC! A CO DOPIERO JAK SA DWIE MASZYNY,I TO NA KAZDEJ ELELMENTY JAK ONI TO NAZYWAJĄ,ESTETYCZNY,LEDWO NA CZAS SIE WYRABIASZ PAKOWAC,NAWARSTWIA CI SIE ,A CO DOPIERO OGLADAC,DLATEGO PO CZASIE ,PAKOWALAM I JUZ,NIECH SOBIE SPRAWDZAJA SAMI POZNIEJ,ZA 1200? MAM ODJĄC DOJAZD,JA MAM TAK TYRAC,BIEGAC,NA STOJĄCO? NIE MEIC PRZERWY,ANI CZASU WYJSC SIKU? MAM DZWOGAC CIEZKIE PALETY JAK TYLE CHŁOPOW NA HALI! I JESZCZE SŁUCHAC TYCH PATOLOGICZNYCH BABEK? KTORE POCHANIAJA,I SIE WYMADRZAJĄ.ZACZYNASZ PRACE ROWNO O 6 I WYCHODZISZ OD MASZYNY CZASEM 10 PO 14,BO ZANIM SIĘ DOCZŁAPIE NASTEPNA TO ...OGOLNIE NAJGORSZA FABYKA NA SWIECIE,OSOBY PRACUJA TAM NA ZLECENIE POWINY ISC DO SAU,UDOWODNIC STOSUNEK PRACY,BO PODOBNO JAK SIE WYKONUJA TA SAMA PRACE NA TYM SAMYM STANOWISKU CO INNE OSOBY,I MAJA ONE UMOWE O PRACE TO TOBIE TEZ SIE NALEZY,

NO

12 SĄ W WEEKENDY,TAKA PRACA,UJOWA

Miki

bylem tam kilka razy na 12h powiem tak nigdy wiecej i wszystko jw meczarnia psychiczna jak i fizyczna a kobiety tam pracujace to na zbity pysk zwolnic glopie cwaniary bez wykształcenia

polonistka

Niektóre piszemy razem!!! Tak tylko pouczam...

ewelina

Wspomnę jeszcze że nie które stanowiska mogą mieć siedzenia ,ale nie...po co.niech stoją wszyscy i na kolana narzekają.Dojazdy to masakra,jechać tam i wracać to tak jakby pracować po 12 godzin a nie 8.

Zostaw merytoryczną opinię o Tabiplast sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Tabiplast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabiplast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tabiplast sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tabiplast sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tabiplast sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 107 ocen.

Tabiplast sp. z o.o.