Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A

Chrzanów

Opinie o Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A

anonim 2010-03-11 23:19:27
tak to prawda same pocioty w biurze siedza a na produkcji nie szanuja nikogo jestes tam jak smiec jakis i na dodatek zwiazkowcy siedza w radzie nadzorczej ktos sie powinien tym zajac PIP albo cos takiego pozdro dla wszystkich pracowników FABLOKU [usunięte przez moderatora] w Chrzanowie
były f............. 2010-05-17 13:01:31
Tak to sama i szczera prawda ,pracownicy produkcji sie tam nie licza !
Fablok zostal prywatnym poletkiem związków zawodowych i kilku pozal sie boze menedzerów !
Co faszysci i komuna nie zdołała rozwalić ,rozwaliły niezależne samorzadne związki zawodowe z pomocą zarządu !
Dni tej fabryki są już policzone ,a szkoda !!!!!!!!!!!
szaman 2010-06-17 17:22:22
jak masz tam ojca matke ciotke wujka to jest super a jak nie to znaczynasz prace z grupa 8 A czyli 4,5 na reke , [usunięte przez moderatora]] trzeba zgłosic zakład na kontrole !!
anonim 2010-08-20 10:38:19
szaman - 2010-06-17 17:22:22

jak masz tam ojca matke ciotke wujka to jest super a jak nie to znaczynasz prace z grupa 8 A czyli 4,5 na reke , [usunięte przez moderatora] trzeba zgłosic zakład na kontrole !!

tak i tu pan ma racje
były pracownik 2010-11-12 11:58:12
wspaniała firma.. żałuje że się zwolniłem... tak późno!!!! dno i szkoda słów
kandydat 2012-09-13 14:45:02
napiszcie coś o tym p.Pilarskim.
Zenek 2013-03-20 10:34:51
kandydat - 2012-09-13 14:45:02

napiszcie coś o tym p.Pilarskim.
Jesli chodzi o niego to inteligentny gość z tym że wymagający ;)
Jeśli chodzi o fablok to spoko się tam pracuje z tym że za darmo bo nie płacą wypłat ^^
gosc 2013-05-24 04:29:52
były f............. - 2010-05-17 13:01:31

Tak to sama i szczera prawda ,pracownicy produkcji sie tam nie licza !

Dni tej fabryki są już policzone ,a szkoda !!!!!!!!!!!
Przepowiednia po 3 latach się spełniła, związki zawodowe rozwaliły ten zakład, to już jest koniec
halin 2015-01-20 13:21:59
no widze ze temat az wybucha i jest rozgrzany do czerwonosci przez te wszystkie odpoweidzi. szaleństwo totalne. wiecie co... najbardziej mi zalezy na tym zeby ktokolwiek sie wypowiedzial - bo chcialbym tutaj rpacowac. masakra z ta praca jeszcze zeby byla ciekawa to na prawde ... coz czekam na wasze wypowiedzi w tym temacie
czesiek 2015-03-31 17:09:58
podbijam ale pewnie nic to nie da patrząc na to co się tu dzieje a w zasadzie patrząc na to że nic się nie dzieje.. na ich stronie nie ma żadnych ofert tylko bezpośredni namiar do działu kadr z prośbą zainteresowanych o kontakt.. nie wiem czy oni kogoś zatrudniają jeszcze.. @halin- także musisz zadz lub napisać do nich
amigo 2015-04-19 17:12:11
Przecież gdybyś użył swej łepetyny to byś już dawno wiedział że Fablok jest w stanie upadłości likwidacyjnej i zarządza nim syndyk. Pracuje tylko kilka osób u syndyka.
rajkonnnen 2016-04-12 20:24:19
Myślę, że spokojnie doświadczeni ludzie z branży znajdą miejsce w tej firmie @Portoryko, przy czym dochodzi do tego jeszcze kwestia, że muszą kogoś szukać, swoją drogą jak zatrudeniają to dają umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A