Opinie o Storck w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Storck. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Storck o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storck w Warszawa

Witam Praca jako pH, jakie auto i czy do celów prywatnych mozna uzywac jaka podstawa i premie?

@Zainteresowany

Storck to firma handlująca slodyczami, nie taxi.

A

Pracowalam dla Storcka dobre kilka lat, firma bardzo wymagajaca, musisz dac 110%. Masz zadania do wykonania i jesli sie wyrobisz w czasie pracy to jestes na +, jesli nie to musisz nadrobic. Zarobki na poziomie rynkowym, auto rowniez do dyspozycji prywatnej; ale bez przegiecia. Narzedzia pracy jak w innych firmach, premia kwartaln plus premia roczna za wypracowany target. ja bardzo dobrze wspominam swoje lata w Storck pomimo ciezkiej pracy czasami nawet do poznych godzin nocnych. Zawsze wsparcie ze strony kierownika, Ja osobiscie polecam, (usunięte przez administratora)

@A

Zgadzam się, bo bardzo prawdziwie i mądrze napisane. Dokładnie tak jest. Wszędzie trzeba pracować, nikt nie da za darmo, a Stork mimo wszystko zapewnia bdb warunki pracy i szanuje lojalnych pracowników. Chyba tylko ten, kto wymaga gruszek na wierzbie skrytykuje tu pracę.

Jaki jest wkład kierownictwa Storck w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Honorata Nowy wpis

Widzieliście te ofertę dla handlowca na stronie? czy z jej treści niby wprost nie wynika czy dają aut czy nie? piszą tylko ze wymagana jest taka umiejętność i ze zatrudnienie odbywa się na umowie o prace. to z niej wynika, że dostanie się auto jako narzędzie do pracy? od lat dają takie same? Jakie są zasady użytkowania? Kiedyś pisali, że do użytku prywatnego „ale bez przegięcia” jak to rozumieć? :D

Ja Nowy wpis
@Zainteresowany

Storck to firma handlująca slodyczami, nie taxi.

A

Ja Nowy wpis
@A

Rekrutacja prowadzona w bardzo przestarzałym modelu. Słaba rozmowa, lekko ociekająca niekompetencją, brak feedbacku.

Dlaczego chcesz u nas pracować? Co cię motywuje? Jak sobie radzisz ze stresem? Co lubisz robić w pracy, a czego nie? Co wiesz o firmie? Co mógłby o tobie powiedzieć twój poprzedni pracodawca / szef?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Storck? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Cynamonka

Rezygnują sami. Ze względu na brak możliwości rozwoju, okrojone zadania i bardzo słaby management.

Czy w Storck są szkolenia zewnętrzne?

Nie

Renata
@Karolina

A wewnętrzne chociaż są ?

qwerty
@Renata

Szkolenia to pojęcie ogólne- chodzi o specjalistyczne czy jakiekolwiek? Są np z zakresu BHP czy wew. dotyczące polityki firmy itp.

Dwa razy wysyłałem do Państwa maila z problemem przeterminowanego towaru!!! Zero odpowiedzi!!! Wstyd!!!

Jacek
@Tomek

Nie wiem, czy ci ktoś tu odpowie na temat przeterminowanego towaru, bo to forum bardziej dla pracowników niż klientów. Skontaktuj się z firmą bezpośrednio, bo przecież możesz reklamować towar jak jest niezgodny z umową. Próbowałeś tak zrobić?

praid
@Jacek

Z przeterminowanym towarem to od razu do sklepu niech oddadzą pieniądze.

Arleta

Ile podstawy netto - na rękę może otrzymać przedstawiciel handlowy, jak duże są tereny, z jakiej floty obecnie korzysta Storck? Dziękuję za odpowiedź :)

Czy Storck ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odp

Raczej tak, aczkolwiek zależy od działu. Wiadomo, że nieco inaczej może to wyglądać w Dziale Sprzedaży.

Czy można liczyć w Storck na prywatną opiekę medyczną?

Odp

Tak, jest.

Zuzanna
@Odp

A co stanowi w Storcku pakiet świadczeń pozapłacowych? Jeśli zależy od działu to chodzi mi o sprzedaż. Możecie podzielić się takimi informacjami?

Karol

Czy firma stosuje system premiowania pracowników ?

SM
@Karol

tak

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Storck?

Asdfgh

Na jakim stanowisku lub w jakim dziale?

Jacek
@Asdfgh

Mnie interesuje praca w dziale handlowym na stanowisku przedstawiciela handlowego. Pracodawca zamieścił właśnie taką ofertę rekrutacyjną. Czy dostaje się samochód firmowy, a targety są tak ustawione, że można je bez problemu zrobić i uzyskać co miesiąc premie? Napisz o tym proszę.

SM
@Jacek

Z tego co się orientuję dostaję się służbowe auto, telefon i tablet. Targety są tak ustawione, że można je zrealizować, ale czy bez problemu? Zależy jak dobrym jesteś PH oraz na jakim terenie będziesz pracował.

SunnyM

Pierwszy rok był oszałamiający i pełen nowości. Czas uczenia się rynku FMCG, szukania sposobów promocji i sprzedaży słodyczy dobrze znanych. Praca bliska z ludźmi w biurze oraz w terenie, które będę pamiętać. Firma ma dobre marki w swoim portfolio oraz dobrze wypracowane strategie sprzedaży. Jak przystało na niemiecką firmę jest dużo pracy, odpowiedzialności, mało pochwał i pilnowanie czasu spędzanego w pracy (plusy dla rodzin z dziećmi). Polubiłam większość osób, od wielu się czegoś nauczyłam i uważam, że spędzony czas w firmie był dobrym doświadczeniem. Ale uważam, że nie ma tam miejsca dla osób, które szukają rozwoju (czyli młodych), ale jest to miejsce dla osób, które potrzebują stabilizacji i stały dochód. Kwestie wynagrodzenia częściowo przemilczę, ponieważ każdy dział ma inne procedury. A spora część osób nie była z nich zadowolona, ale jak wiemy każdy ma inną miarę, więc nie mi oceniać. Jedyna rzecz, która plami moje wspomnienia jest sposób zakończenia współpracy, przełożony nie zachował się jak lider, co było dla mnie dodatkowym zaskoczeniem. Cóż liczę, że inne rozstania wyglądały milej i każda kolejna osoba w zespole nie będzie w taki sposób zaskakiwana.

Karol

Witam pojawiło sie ogloszenie Specjalista Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Czy ktos moze podrzucić wiecej informacji na ten temat?? Pozdrawiam

Staszek

Świetna firma, takie opinie są o firmie i oby więcej takich było !!

@Staszek

A czy może Pan powiedzieć coś więcej? Pod kątem podejścia do pracownika i atmosfery w firmie?

Czy ktoś moze podzielić się nowymi informacjami, jak obecnie wygląda tu praca?

Michal

Witam czy jest tu moze ktos z obecnych ph i moze napisac kilka zdan nt warunków jakie oferuje firma.Bede wdzieczny za prawdziwe opinie.

Obiektywna

Piszę jako były pracownik, zupełnie obiektywnie. Tak więc zaczynając od zalet to: work life balance, zawsze godzina 17.00 można wyjść z pracy i nigdy nie umiera się tam z przepracowania, o 17.05 nie znajdziesz w firmie żywej duszy. Są premie, które zazwyczaj są co roku ale wynagrodzenia są ok. 20% poniżej średniej rynkowej, więc premią nie można nadrobić tzw. luki. Poza tym bardzo niski poziom kompetencji pracowników, którzy siedzą w firmie często ponad 10/15 lat,nie rozwijając się, nie starając się o więcej, co za tym idzie, dla ambitnej osoby raczej brak rozwoju. Szczególnie tzw. "kadra zarządzająca", która dołączyła do firmy kilkanaście lat temu, nie reprezentuje sobą wysokiego poziomu kompetencji,a mianowicie: dyrektor marketingu zatrzymała się w latach 90 ( nie tylko wiedzą ale i strojem), dyrektor sprzedaży zamiast motywować ludzi- śpi na spotkaniach a prezesa to może podczas roku pracy widziałam dwa razy. Wchodząc do firmy i rozmawiając z panią 70-letnią manager HR wydaje się jakby kilka lat cofnęło się w czasie i tak,w zasadzie, wygląda cała firma, straszne zacofanie i ciemnogród Jest bardzo zła atmosfera,szczególnie w marketingu, ludzie za bardzo ze sobą nie rozmawiają. Pani dyrektor marketingu sprawdza wszystkim godziny wejścia i wyjścia z pracy, czuje się wszechogarniającą kontrolę, typowa niemiecka korporacja, gdzie pracownika trzyma się krótko. Firmę ratują mocne marki i ciągłe duże inwestycje w telewizje. Podsumowując praca jest raczej pewna i bezpieczna, dopóki się nie podpadnie Pani emerytce z HR.Druga Pani z HR( chyba Monika) bardzo sympatyczna.

Dziki bill
@Obiektywna

Obiektywnie patrząc jak dobrze że Ciebie u Nas już nie ma.

Dominika

@WaWidzę, że niestety nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Na stronie internetowej firmy pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was pracuje w Storck właśnie na tym stanowisku? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane aplikacją?

Zostaw merytoryczną opinię o Storck - Warszawa

• Jak się pracuje w Storck?

Zobacz opinie na temat firmy Storck tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Storck?

Kandydaci do pracy w Storck napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Storck