Opinie o bemomotors.pl - Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bemo Motors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Niestety wszystkie opinie o tym serwisie to prawda. Mechanika mają za śmiecia! Mobbing na każdym kroku! Oczywiście zaczynając od szefa serwisu który tylko czeka żeby znaleźć coś żeby się przyczepić. Tylko wybiega ze szklarni i przeklina na Mistrza .....Ten tylko głową w piasek. Mistrz wprowadza tylko zamieszanie a jak potrzeba żeby podpowiedział to ucieka. I tak codziennie. Następny to gwarant siedzi tylko w internecie i się mądrzy....nie powie mechanikowi jak opisać zlecenie bo jak będzie źle to zwali na mechanika a sam umyje ręce..... przecież to mechanik napisał! Jest jeszcze kierownik doradcy.... wszędzie wsadzi nos ....szuka tylko błędów u mechaników..... następny temat to roboczogodziny zamykają na innych mechaników...więc jak ktoś szuka pracy żeby zarobić to tutaj nie zarobisz ! Z jednego mechanika już zrobili niewolnika ! Pracuję po 12 godzin.... Pracy w tym serwisie nie planuje się wcale...zasada jest prosta Mistrz rozdaje zlecenia do końca dnia tak aby nic nie zostało na biurku :-) Jak chcesz wziąć dzień wolny to zapomnij.... rok wcześniej musisz planowac. Jak się spóźnisz 15 minut to musisz odpracować godzinę za którą nie jest płacone tylko za przerób. Wpisujesz się na listę że jesteś 8 h a tak naprawdę po 10, 12 ...na przerwę też nie pójdziesz ..... Szkoda że nikt tego nie widzi.... Szkoda jest mi Diagnosty nikt z kierowników go nie szanuje a tak naprawdę to bez niego dopiero zobaczą. Sami będą szukać usterek ....Diagnosta ma z nich największą wiedzę ! ........Szkoda waszego czasu na tą firmę ! Ludzie będą się zwalniać grupami! Niestety dyrektorzy muszą zrobić krok do przodu i zmienić kierowników znaleźć odpowiednich ludzi na ich stanowiska. Wtedy może coś się zmieni uszanują ludzi. Będą mieli wyszkolonych mechaników i firma na tym zarobi. A tak przyjdzie mechanik na miesiąc i ucieka. I firma traci i pieniądze i opinie klientów.

ByłyPracownik

Opinie kieruję bezpośrednio do skonfrontowania przez Prezesa i zarządu. Ludzie otrząście się i zacznijcie naprawdę rozliczać swoich pracowników z pracy jaką naprawdę wykonują. Przekonałem się na własnej skórze, że głupota, i idiotyzm w tej firmie to filary na których się ona opiera. Nie wiem jak wygląda współpraca w innych odziałach w Państwa firmie ale Bemo Motors Warszawa to jest chyba jakaś kpina. Szef serwisu oraz kierownik bok dobrali się idealnie, głupota za głupota ciągnie. Nie potrafią nigdy niczego logicznie wytłumaczyć, wspomóc tylko oskarżać i straszyć kolejnymi cięciami z pensji. Nie dziwi mnie fakt, że jest tam taka ciągła rotacja pracowników bo tak to się kończy jak się nie szanuje pracowników i wykorzystuję "stołek" dyrektora,kierownika. Nawet porządnego szkolenia bądź wprowadzenia w dział nie potrafią zaoferować na poziomie bo sami nie maja pojęcia co robić. Mistrz serwisu ... jest chyba tak bardzo zastraszony przez szefa serwisu, że boi sie nawet powiedzieć ostatniego słowa. Ciagłe przekleństwa i szykanowanie z tego człowieka ...aż robi się przykro jak się na to patrzy. Panie Prezesie prosze w końcu naprawdę może zastanowić się nad zmianą stałego składu i wysłac co poniektórych już na emeryturę bo po prostu wprowadzaja niezdrową atmosferę do firmy. Dlaczego ktoś kto naprawdę nie potrafi nic zrobić, i tylko przekrzykuje swoję niby rację pozwala sobie na takie panoszenie. Na Pana przyjazdy każdy stoi jak na szpilkach i się pięknie uśmiecha lecz na codzień i w rzeczywistości tak nie jest.

Czy zdarzają się nadgodziny w Bemo Motors Sp. z o.o.?

lukas

jeśli pracujesz na serwisie to tak uciekajjjjjjjj

Paluszek

Dzień Dobry, Na wstępie chciałbym odradzić wszystkim osobom którzy planują rozpocząć prace w Grupie Bemo tym bardziej w oddziale w Warszawie. Dno dna i niżej chyba nie można upaść. Miałem okazję przepracować tam rok i już zdąrzyłem zauważyć jak bardzo nieprofesjonalni i nieodpowiedni ludzie są na nieodpowiednich stanowiskach. Aby osiągność "jakikolwiek" ochłap trzeba wiedzieć z kim trzymać i do kogo fałszywie się uśmiechać. Fałszywość w tej firmie to fundament na którym jest budowany zespół lub po rodzinie. Przełożeni szukają problemów nie tam gdzie powinni i zamiast zając się naprawdę swoimi solidnymi obowiązkami potrafią jedynie przeglądać strony z butami, grać w pasjansa lub chodzić całe dnie po salonie i lansować swoją głupotę. Rozpoczynająć tam pracę po pierwszym tygodniu można już poznać życiorys każdego pracownika wystarczy się przejść na papierosa a tam samych zainteresowanych nigdy nie brakuje. Moim skromnym zdaniem niektóry osoby w ogóle nie powinny już uczestniczyć w życiu firmy bo tylko psują zdrowie i odbierją energię. Człowiek naprawdę stara się zająć swoimi obowiązkami a tzw." siwy pan" utrudnia to swoimi wymyślonymi fanaberiami które tylko w jego głowie powstają. Jeśli nie jesteś ciotką, babką swatką ... nie masz co liczyć na żaden awans ponieważ polityka tej firmy jest taka" zamiast utrzymać pracownika lojalnego, pracownitego, obeznanego ze strukturami - zwolnijmi go ! zatrudnijmy moją kuzynkę piątą wodę po kisieli która nigdy nie miała styczności z komputerem" Jeśli chodzi o pieniądze ... brak komentarza. Każda wypłatę trzeba dokładnie przeanalizować, i upominać się o swoje.

Były strzelec.
@Paluszek

W pełni zgadzam się z kolegą.Pracowałem i przekonałem się że jest tak jak w opisie...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Doradca Serwisu Mechanicznego?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Kier

I tak klienci będą przeciagnięci do Swarzędza na Poznańską49.

Xxxx

Pracownik myjni u mechanik samochodowy śmieszne pieniądze a wymagają by szarpać jak robot a wypłata śrubki....i pan Jacek stosuje mobing w obec pracowników!

Xxxx

Pracownik myjni śmieszne pieniądze a wymagają by szarpać jak robot a wypłata śrubki.... Nie polecam!

Xerox

Nie można się sugerować wszystkimi negatywnymi opiniami bo opinie to jednak nie fakty. Natomiast uważam, że wymóg zakładania działalności gospodarczej dla 3700 netto to przesada i naciąganie pracownika na dodatkowe koszta, odliczyć 1230 zusu, 150 księgowej i codziennego dojazdu do opłotek przy aktualnych kosztach za paliwo (ok 450 zł mies) wychodzi ok 1800 zł/ mies. Nawet nie odliczając dojazdów to podstawa rzędu 2300 na fakturze to dla kogoś z doświadczeniem handlowym kpina. Moim zdaniem na fakturze powinno być ok 5000 netto wtedy po wszystkich kosztach mamy, powiedzmy tą minimalną pensję z której każdy będzie mógł opłacić podstawowe wydatki. Strasznie bronią się przed umową o pracę....hmmm wydaje mi się, że nie tylko ze względu na ucieczkę przed zusem , ale również przed pozwami za mobbing itp. Pracownik na umowie o pracę jest na o wiele większych prawach. Polecam, ale nie handlowcom z dużym doświadczeniem. Praca raczej dla młodych, chcących nabrać doświadczenia. Z czasem może i będą zarabiać 15 czy 20 tys zł miesięcznie.

Rada
@Xerox

Informuje , ze nie ma obowiązku zakładania działalności. Chetnie zmienimy ja na Umowe o prace. Co do placy zasadniczej , pewnie nie jest wygorowana , ale premia za sprzedaż jest jedna z wyższych na rynku. No coz, by zarobić trzeba sprzedawac , a nie oczekiwać worka pieniędzy za gotowość do pracy!. Taka branża. Zamiast narzekać proponuje pracować zgodnie z charakterem pracy , bądź ja zmienić na inną.

Dav
@Xerox

Pokaż mi firmę gdzie obdarowują podstawą w kwocie 5 000 zł netto,taka suma nie motywuje do dobrej pracy bo i dlaczego by miała skoro co miesiąc piątka wpada,a dla wielu to pieniądze jakich na oczy nie widzieli. Mi podstawa w zupełności wystarcza do opłacenia ZUSu,podatków i moich comiesięcznych rachunkow. Pracowałem w wielu firmach na stanowisku handlowym,teraz jestem pracownikiem BM i uwierz mi jeśli chcesz pracować i wiesz jak to robić aby były efekty prowizja jaką możesz uzyskać kilkukrotnie przewyższy to co dostajesz w podstawie. Pracuje tam od 5. lat i jestem bardzo zadowolony.

Andrzej nowy tomyśl

(usunięte przez administratora) Kupiłem Forda Mondeo salonowy i po 3 miesiącach okazało się przy wymianie opon na zimowe że jedna opona była wulkanizowana. W Nowym aucie. Po 5ciu reklamacjach pozostałem wimny. (usunięte przez administratora)

Ktoś

A ja dodam całkiem odmienna opinie, ja nie narzekam a jestem pracownikiem grupy Bemo już dwa lata. Atmosfera w pracy spoko, pieniądze tym bardziej. System premiowy utrzciwy bez sufitu. No takie czas, za nic nie zapłacą. Dla chcącego nic trudnego. Ja cię utrzciwie pracować i dobrze zarabiam. Nie jeden na wysokim stanowisku tyle nie osiąga więc przestańcie narzekać bo jak ktoś ma ambicje i chęci a przede wszystkim nie jest lewusem to i bez problemu zarobi dobra forsę.

Misiek
@Ktoś

Przestan (usunięte przez administratora) Po przejeciu Lipskiego zwolnili 10 osob i chca zrobic z niego Krakowska. Tylko ze u Lipskiego serwis utrzymywal jakosc i ceny dostosowane do rynku a Krakowska juz nie ma szans na odbudowanie opini.

Tomasz
@Ktoś

Wspomniałeś w swojej wypowiedzi o istotnym aspekcie, jakim jest system premiowy w firmie. Czy możesz napisać, jakie warunki powinien spełnić pracownik, żeby otrzymać taką premie? Czy premie są miesięczne, czy kwartalne? To dla innych osób może być cenna informacja. Zachęcam byś rozwinął te kwestie.

Screr
@Ktoś

Skoro zatrudniają głąbów piszących "utrzciwy" to tam nie moze być dobrze. Idź z pieprzem i już więcej nie pisz komentarzy.

@Screr

Może ukrainiec?

qwe

widzę, że szukają pracowników jako koordynator ds nowych aut. Na jakie wynagrodzenie i umowe można liczyć? O prace? zlecenie?

Adas

Grupa Bemo kupiła Lipski BS ciekawe ile da sie jechac na renomie .Bo ze oszczednosci wykoncza Lipskiego to przesadzone.

Iza

@arczisi, może warto po prostu zaprezentować się z dobrej strony i pokazać swoje zaangażowanie. Być może wtedy pracodawca Bemo-Motors doceni twoje starania i zaproponuje awans lub premię motywacyjną. Namawiając innych pracowników do pracy z ograniczoną wydajnością, wpływasz niekorzystnie na morale całego zespołu. Może lepiej pokazać nowym pracownikom swoje poświęcenie dla firmy i stać się dobrym przykładem?

arczisi

zarobki nie są najgorsze o ile jesteście lubiani przez zarząd i jego pomagierów, natomiast nie proponują żadnych benefitów i nie płacą nadgodzin. nikt tam nie stawia na jakość większość stanowisk kierowniczych to cudowne awanse wewnętrzne które niestety średnio tam wychodzą ponieważ awansują ,,przyjaciół firmy'' a nie osoby z odpowiednimi kompetencjami. Chcą być korporacją nie da się ukryć. Jeśli decydujecie się na pracę tam to nie starajcie się pracować dobrze a jedynie wyczujcie kto rozdaje karty :)

Iza

@Rada, czy jesteś oficjalnym przedstawicielem firmy Bemo-Motors? Czy wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji do firmy? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Na forum GoWork.pl zagląda bardzo wiele osób. Są to kandydaci do pracy i pracownicy, ale też osoby z branży HR szukające obiecujących kandydatów do pracy!

@Iza

Poszukujemy osoby które chcą pracować bez względu na doświadczenie. Warunek taki , ze ta osoba chce się rozwijać i potrafi znaleźć się w dzisiejszych czasach.

Iza

@Xerox, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Bemo-Motors. Rozumiem, że Twoja opinia dotyczy stanowiska handlowca w tej firmie? W swojej wypowiedzi użyłeś słowa mobbing, które jest przestępstwem w świetle prawa, czy takie zjawisko może występować w firmie Bemo-Motors? Napisz coś więcej na temat planów sprzedażowych jakie są wymagane przez pracodawcę dla handlowców w ich firmie.

Wyjątkowo hamowaci prezenterzy samochodów używanych z kompetencjami komiwojarzera

Niektórym najlepiej wychodzi marudzenie.!

Byłem na rozmowie w Warszawskiej Mazdzie, stanowisko sprzedawca części. Zaproponowano mi 1750zł brutto na umowę zlecenie. Tak małych pieniędzy nikt nie zaproponował mi a byłem na kilku rozmowach. W Hyundaiu na stanowisku doradcy serwisowego zaproponowali mi 2500zł netto w niezależnym serwisie 3000 netto plus premie. Nie warto tracić czasu. Obietnice dużych pieniędzy za 5 czy 10 lat, dobrze że nie za 15. Trudno wyszukać gorzej płatną w Warszawie.

@Warszawa

Doradca serwisowy a sprzedawca czesci to dwa rozne stanowiska... To tak jak bys porownal pania krysie z miesnego z panem prezesem pkp

uwaga na typa.

Pan od rekrutacji nie kompetentny, nie potrafi się przedstawić, wysłać maila , sms-a. Dziwne że firma zatrudnia takich ludzi? Odpowiada na pytanie pytaniem i wmawia ludziom nieprawdę . Psuje wizerunek firmy Bemo Motors- nie żałuję że rozmowa się nie odbyła .Telefon tego Pana to (usunięte przez administratora)trudny przypadek.

@uwaga na typa.

Od rekrutacji jest akurat PANI :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bemo Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bemo Motors Sp. z o.o.

Bemo Motors Sp. z o.o.