Opinie o Autoreduta w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Autoreduta, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoreduta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoreduta w Warszawa

Czy w Autoreduta są paczki/bony świąteczne?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Autoreduta?

Jak pracujesz to zarabiasz, jak się obijasz to zwalniają i tak powinno być

Magdalena
@Pracownik

Czyli wysokość wynagrodzenia w Autoreducie jest uzależniona od efektów pracy pracownika? Przybliżysz tę kwestię? Jak kształtują się zarobki i od czego są zależne?

Pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Zależą od zaangażowania i wynikow

Bana Nowy wpis
Kandydat

Byłem w tej firmie na rozmowie o pracę jakiś czas temu. Ogólnie odczucia raczej negatywne. Mam wrażenie, że niespecjalnie widzieli o czym chcą rozmawiać i szukają kogoś kto chciałby pracować z nadgodzinami i dodatkowo w jakiejś śmiesznie niskiej stawce. Chcą sprawiać wrażenie elitarnego salonu, ale na rozmowie raczej tego nie pokazali

Zbigniew Nowy wpis
@Bana

A czym jest Twoim zdaniem ta "niska stawka"? Możesz podać jakieś konkrety? Zastanawiam się ile można zarobić w Autoreduta, więc może coś powiesz... :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Autoreduta?

Ślepy

Źle,

Magdalena
@Ślepy

A coś więcej mógłbyś dodać na ten temat? :P Dlaczego źle? Co konkretnie według Ciebie jest nie tak z atmosferą w Autoreducie? I z czego to wynika? Czy wychodzi od współpracowników czy może od przełożonych?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Autoreduta masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Mechanik Samochodowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Kto u was wprowadza nowe osoby ?

Nie polecam. Podziwiam za usuwanie komentarzy

Czy w Autoreduta są paczki/bony świąteczne?

Mechanik
@Pytanie

Dzień dobry, jestem pracownikiem Autoreduty od 5 lat. Tak, są bardzo fajne paczki świąteczne, również dla naszych dzieci.

Memphis

Ja dostałem talon

Danuta
@Memphis

Dzięki za odpowiedź na temat bonów i paczek świątecznych w Autoreduta, szkoda tylko, że tak niewiele napisałeś. Na co otrzymałeś bon? Napisz coś więcej.

@Memphis

Na kur*e i balon chyba. Jak tam żadnych talonów nie ma... Ogólnie z mojej strony bardzo nie polecam firmy. Kierownictwo stara się wykorzystać cie z każdej strony jak nie pod liczbą przepracowanych godzin to i sobót za które nie płacą.. Jednym zdaniem wynagrodzenie nie adekwatne do zadań

Karol
@Były pracownik

Lubie takie opinie. Zapewne dlatego ludzie pracuja w tej firmie po 5 czy 10 lat. Za wszystko jest zaplacone. Ten kto stara sie podpierac sciany nie ma czego szukac Pzdr

Nikodem
@Karol

Skoro wszystkim tutaj coś nie pasuje, to pytanie czy ktoś w końcu znalazł dla siebie pracę idealną? Zakładam, że nic tam nie robicie, za co wam płacą, do tego bony, wakacje pod gruszą i darmowe atrakcje weekendowe? Warto zająć się solidną pracą, gdzie po zaangażowaniu widać kto zostaje na dłużej. Jednocześnie warto skupić się na nauce, aby nie doprowadzić przy okazji do zaniedbań.

Nikodem
@Karol

Powyższa opinia została skierowana do @Były pracownik @Karol, popieram Twoje zdanie - to zawsze pracodawca będzie tym złym, a pracownik niczego niewinny

Marc
@Pytanie

Tak są, w górnej części kierownictwa firmy. Nie polecam tego pracodawcy ze względu na podejście kierownicze do pracowników... Pracownik jak śmieć jednym słowem '' nie pasuje to tam są drzwi '' zarobki dramat a wymagań masa

Patryk
Kandydat
@Marc

Dziwne, skoro ludzie pracują tam bardzo długo. Może nie umiesz pracować?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Valdes

Nie

@Pytanie

Otrzymuja umowe na okres probny a potem na czas nieokreslony

Marek

@Mechanik czyli firma fajnie umie dbać o pracownika i ma gest wobec niego?

Anonim
@Marek

Firma ma gest tylko pytanje czy Ty masz gest dla firmy? (Uczciwosc, zaangazowanie) Jest bardzo w porządku

sbrm

Ile czasu tam pracowałeś/aś?

N.N.
 Rekomendacja

Pracuję w tej firmie prawie 2 lata i jestem zadowolona. Atmosfera jest przyjazna, wielu fajnych ludzi tu pracuje i nie ma wielkiej presji jak w korporacjach. Pensja jest zawsze na czas i wszystko na umowie. Polecam :)

MK
 Rekomendacja

Współpracuję z Autoredutą od roku. Praca układa się bardzo pomyślnie - zgodnie z ustaleniami. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Rozliczenia wpływają na konto terminowo. Faktem jest, że właściciele firmy poszukują ludzi samodzielnych z charakterem, z dużą inwencją i zaangażowaniem, którzy przede wszystkim stawiają na wyniki - takie osoby są tutaj doceniane. Pozdrawiam!

Andrzej
@MK

Na czym dokładnie polega Twoja współpraca z firmą Autoreduta? Twoja opinia ma pozytywne brzmienie, dlatego też chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Być może sam również podejmę próbę współpracy, jeżeli wszystko rzeczywiście wygląda tak dobrze.

MK
@Andrzej

Skąd takie zdziwienie pozytywną opinią? Mam świadomość tego, że ludzie z reguły wprowadzają opinię wtedy, kiedy są z czegoś niezadowoleni. Niestety nasze społeczeństwo wiedzie w tym prym. Ja codziennie spotykam w firmie autoreduta osoby zadowolone z pracy tutaj. Najlepszym dowodem tego są pracownicy, którzy przepracowali ponad 10 lat w autoreducie - a to chyba o czymś świadczy... nikt ich nie (usunięte przez administratora) nie okradł i nie kazał pracować za darmo. A skupiając się już stricte na odpowiedzi, jestem osobą zarządzającą działaniami marketingowymi. Zapraszam! Pozdrawiam, MK

Lord

Od początku - ze stwierdzeniem „okresu próbnego za który Panu zapłacę” zgadzam się w 100% - bo sam tego doświadczyłem. Pracując w autoreducie stanowisko które zajmujemy nie ma nic wspólnego z tym, czym będziemy się zajmować - robisz to, co jest ci powiedziane lub „idź do domu”. Soboty pracujące są oczywiście bez płatne. Co do pensji: radzę się nie zdziwić jak na konto 10-tego wpłynie od 1500 do 2300. O szkoleniach można zapomnieć. Aha, No i kadra a dokładniej rotacja - ogromna. Radzę obserwować stronę na której co chwila zmienia się jakiś pracownik w zakładce kontakt. Mógłbym powiedzieć Jesscze trochę, ale mi się nie chce już. Szkoda słów.

Iwona
@Lord

Nie da się zaprzeczyć, że jesteś bardzo rozczarowany warunkami zatrudnienia w Autoreducie. Jedno mnie szczególnie zaskoczyło - a mianowicie to, iż nie dostajesz wynagrodzenia za przepracowane soboty. Czy myślałeś o tym, by zgłosić ten fakt jakimś wyżej postawionym instytucjom?

Tomek

Firma oszukuje ludzi którzy mają zacząć pracę bierze na 3 dni oszukuje że płatne po czym twierdzi że jesteś za Free następnie obiecuje kontakt i nagle zapomina o tobie. Totalny brak profesjonalizmu i łamanie prawa jakim jest branie pracownika na kłamstwo z próbnymi dniami.

bmw

najlepszy serwis bmw pasja rozwiązywanie problemów to ich specjalność

Paulina

Zastanawiasz się czy jesteś dobrym kandydatem do pracy w Autoreduta? Sprawdź jakich osób poszukuje firma do swojego zespołu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,496431,0,0,kogo_szukamy

kajtek

ale na jakim stanwosiku bo to jest istotne, jak na wyzszym to wiadomo,ze bedziesz sporo zarabial chyba ze jestes mechankikiem to mniej?

gino

Dorobić to się tam można odcisków albo zawału serca...

bb8

Super firma, polecam!!!

r2d2

Pracuje w tej firmie. Jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoreduta - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Autoreduta
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
Autoreduta