Autoreduta

Opinie o Autoreduta

Paulina

Zastanawiasz się czy jesteś dobrym kandydatem do pracy w Autoreduta? Sprawdź jakich osób poszukuje firma do swojego zespołu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,496431,0,0,kogo_szukamy

kajtek

ale na jakim stanwosiku bo to jest istotne, jak na wyzszym to wiadomo,ze bedziesz sporo zarabial chyba ze jestes mechankikiem to mniej?

gino

Dorobić to się tam można odcisków albo zawału serca...

bb8

Super firma, polecam!!!

r2d2

Pracuje w tej firmie. Jest ok.

anonim2211

jestem ale byłem...zresztą co to ma do rzeczy

Tak się zastanawiam kto napisał swoją ostatnią opinię o AUTOREDUCIE? Jesteś ich pracownikiem czy byłeś?

hedek

bardzo chce wiedzieć ile można zarobić w miesiącu u nich..nigdzie tu nie widzę aktualych informacji ogólnie w necie też neiwiele znalazłem, ale wiadomo, lepiej wiedzieć coś od osób które mają jakieś doświadczenie, np. pracują u danego pracodawcy, bo takie info jest bardziej wiarygodne. A więc może ktoś powiedzieć coś o Autoreducie?

zainteresowany

słuchajcie, może ta Autoreduta nie jest taka zła. Właśnie wszedłem na ich stronę w zakładkę praca i okazuje sie że szukają lakiernika, Oferują jak to nazwali atrakcyjny program szkoleń. Podpowiedzcie coś.

Panowie piszcie prawdę i tylko prawdę, wyzywanie kogoś anonimowo niczego nie daje. Trzeba ostrzegać innych o tym pracodawcy a nie go obrażać i to jeszcze z błędami . Pokażmy że jesteśmy inteligentni aby opinie były wiarygodne i nikt tam nie chciał pracować po lekturze tego forum. Wszystkie opinie piszemy właśnie po to , prawda? Pozdrawiam.

ktoś

Nawzajem...hihihi

Dyrektorek

Witam, Z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkim sukcesów zawodowych u Waszych nowych pracodawców!

Pati

ZWYKŁY - ciekawi mnie skąd wiesz tyle o tej firmie, pracujesz tam jeszcze,(usunięte przez administratora)jak to piszesz o innych osobach, a sam jesteś jednym z( usunięte przez administratora ) Po drugie przeglądając opinie da się znaleźć również ocenę serwisu, więc wygląda na to, że nie jest to tylko portal o pracodawcy. Poza tym jako pracownicy Autoreduty obecni lub byli, skoro czujecie się tacy skrzywdzeni, może wypada lub wypadało ( usunięte przez administratora )a nie teraz anonimowo w necie to opisywać, papierek na odchodne dostaliście, więc okazja była.

bandzior

bandzior - 2012-01-02 23:23:30 To było pisane doto było pisane do byłego pracownika

ZWYKŁY

Pati, czy to jest portal na którym dyskutuje się o zadowoleniu klienta? NIE ! To jest portal na którym mówi się o pracodawcach. A prawda o tym pracodawcy chluby mu nie przynosi. Po co piszesz bzdury o pracownikach w biurze? Nie ma tam rotacji? ( usunięte przez administratora )

Pati

Czytając te wszystkie opinie jestem pod wrażeniem jak serwis Autoreduta w ogóle funkcjonuje, skoro jest aż tak źle?! Jak to możliwe, że przyjeżdżają tam klienci - stali i nowi; koszty części i robocizny większości z nich odpowiadają; zespół pracowników (bynajmniej tych w biurze) jest niezmienny od jakiegoś czasu?! Uważam, że jeśli ktoś nie potrafi lub nie potrafił dogadać się z pracodawcą, nie powinien wypisywać takich bzdur. A człowiek podchodzący z dystansem do tego typu wpisów i tak będzie je czytał z uśmiechem na twarzy - ja bynajmniej tak do tego podchodzę.

Pracownik AUTOREDUTA - 2011-11-25 10:27:05 Jestem pracownikiem tej firmy. Nie jest to moja pierwsza praca, i pracodawca. Wszystkie obietnice i ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej z dyrektorem są prawdziwe. Dostaje to co ustaliliśmy, i mam nadzieję że daje to co obiecałem. Atmosfera w pracy jest ok, pracuję osiem godzin, jeśli mam ochotę mogę zostać po godzinach, jeśli nie to nie. Rozumię osobę która opisje w samych negatywach tę firmę ( usunięte przez administratora ) bo sam kiedyś straciłem pracę, ale człowieku głowa do góry i do przodu, nie pal sobą mostów. Nie pisze tego dla premi, jeśli na nią zasłużę to tylko moim zaangażowaniem, fajnymi pomysłami które pozwolą całemu naszemu zespołowi osiągać sukces. Motoryzacja to moja pasja, i jeśli mogę coś powiedzieć o ludziach którzy pracują w Autoreducie to uważam że mają taką samą pasję jak ja. Jeśli ktoś chce pracować w fajnym zespole, fajnej firmie to jest to dobre miejsce. to tej wypowiedzi dotyczy mój wpis, przepraszam za zamieszanie

anonim - 2011-11-26 10:28:03 może trafiłeś na niedyspozycję swojego szefa i coś mu umknęło z tymi warunkami, a może zgodziłeś się na tak marne warunki pracy tam? Ale jeżeli tobie to odpowiada to ok. ( usunięte przez administratora )wypowiedzenia, zmiany umów znajdujesz pan czas aby wpisywać się tu??? a może to pan ( usunięte przez administratora ) Była premia za ostatnią opinię???

Pracownik AUTOREDUTA

Jestem pracownikiem tej firmy. Nie jest to moja pierwsza praca, i pracodawca. Wszystkie obietnice i ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej z ( usunięte przez administratora )są prawdziwe. Dostaje to co ustaliliśmy, i mam nadzieję że daje to co obiecałem. Atmosfera w pracy jest ok, pracuję osiem godzin, jeśli mam ochotę mogę zostać po godzinach, jeśli nie to nie. Rozumię osobę która opisje w samych negatywach tę firmę i( usunięte przez administratora ) bo sam kiedyś straciłem pracę, ale człowieku głowa do góry i do przodu, nie pal sobą mostów. Nie pisze tego dla premi, jeśli na nią zasłużę to tylko moim zaangażowaniem, fajnymi pomysłami które pozwolą całemu naszemu zespołowi osiągać sukces. Motoryzacja to moja pasja, i jeśli mogę coś powiedzieć o ludziach którzy pracują w Autoreducie to uważam że mają taką samą pasję jak ja. Jeśli ktoś chce pracować w fajnym zespole, fajnej firmie to jest to dobre miejsce.

Zostaw opinię o Autoreduta - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoreduta