NED Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o NED Sp. z o.o.

admin 2015-06-20 18:57:53
Jesteś zainteresowany pracą w firmie NED Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
Jacek 2016-11-02 20:58:36
Firma NED to firma budowlana, budująca domy z drewna. Odbywałem tam staż (technologia drewna) i było całkiem sympatycznie. Nie czułem się jak pracownik gorszej jakości, jak to czasami bywa na stażach. Praca całkiem ciekawa przy mniej typowych technologiach budowy domu z bala z sosny lokalnej. Wiele się przez to nauczyłem o drewnie, jego obróbce. Naprawdę spora dawka praktycznej wiedzy od praktyków rzemiosła.
Mirosław 2016-11-30 20:43:06
Praca na bbudowie nie jest łatwa. Wielu nie wytrzymuje warunków, trudów pracy. Liczy się zgrany zespół. I tak jest w NED. Budujemy domy z bala, a to niełatwy materiał do budowy. Musimy sobie pomagać, by nie było wypadków i by praca szła do przodu. Jak się pracuje? Dobrze. Ciężko. Ale taka praca daje satysfakcje. Lubięto, co robię.
Zostaw swoją opinię o NED Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NED Sp. z o.o.