NED Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o NED Sp. z o.o.

admin 2015-06-20 18:57
Jesteś zainteresowany pracą w firmie NED Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
Jacek 2016-11-02 20:58
Firma NED to firma budowlana, budująca domy z drewna. Odbywałem tam staż (technologia drewna) i było całkiem sympatycznie. Nie czułem się jak pracownik gorszej jakości, jak to czasami bywa na stażach. Praca całkiem ciekawa przy mniej typowych technologiach budowy domu z bala z sosny lokalnej. Wiele się przez to nauczyłem o drewnie, jego obróbce. Naprawdę spora dawka praktycznej wiedzy od praktyków rzemiosła.
Mirosław 2016-11-30 20:43
Praca na bbudowie nie jest łatwa. Wielu nie wytrzymuje warunków, trudów pracy. Liczy się zgrany zespół. I tak jest w NED. Budujemy domy z bala, a to niełatwy materiał do budowy. Musimy sobie pomagać, by nie było wypadków i by praca szła do przodu. Jak się pracuje? Dobrze. Ciężko. Ale taka praca daje satysfakcje. Lubięto, co robię.
Paweł 2016-12-23 12:37
Swoją pracę w firmie NED mogę ocenić pozytywnie. Nigdy nie miałem problemów w pracy, pensja była na czas. Praca jak na branże budowlaną całkiem dobra. Fajna ekipa, więc miło się pracowało i fajnie wspomina się ten okres w swoim życiu. Jako pracodawcę oceniam firmę NED bardzo dobrze.
Walkowiak 2017-01-25 20:18
Polecam pracę w firmie NED. Pensja jest zawsze w terminie. Ilość pracy może i duża, ale to fajna praca z fajnymi ludźmi. A atmosfera w pracy jest również ważnym argumentem oceniającym samą pracę. Do takiej przychodzi się z większą przyjemnością.
Nowicki 2017-02-20 20:04
Bardzo dobry pracodawca. Firma ok. Pensja ok i na czas. Warunki zatrudnienia całkiem dobre. Przyjemnie się pracuje i co najważniejsze to jest praca.
Zostaw swoją opinię o NED Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NED Sp. z o.o.