Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

...

Najpierw zastanówcie sie co Wy piszecie.... Co kogo interesuje życie prywatne [usunięte przez moderatora] ?! To jest jej życie i jej sprawa a że ktoś nie ma swojego życia to sie zajmuje cudzym.... mało płacą ale skoro sie komuś nie podoba i narzeka to czemu sie nie zwolni ? i skąd wy możecie wiedzieć o życiu prywatnym pani [usunięte przez moderatora] ? jejku ogarnijcie sie troche...;/

mimi

oczywiscie te opinie popieram [usunięte przez moderatora] to nie jest człowiek tylko bestia wiecej ma wyrozumienia dla zwierząt niz dla ludzi .Ludzie sie dla niej wogole nie licza Juz dawno [usunięte przez moderatora] powinien ja zwolnic i przyjąc na stanowisku sprzataczki(; .Praca jest spoko zarobki żadne A ta [usunięte przez moderatora] to chyba urodziła sie juz z domestosem w ręce(((:Zal mi tych ludzi co jeszcze tam pracuja .Stara panna to ona juz do konca zycia bedzie bo kto by jchciał taka jędze

normalna

Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią,ale żeby pisać na forum prawie nazwiskami to już przesada!!!!!!!!Skoro uważacie że takich zakładów jest na pęczki to czemu tu jeszcze jesteście?Idzcie tam gdzie będzie Wam lepiej.A tak w ogóle to byli są i będą lizusy zawsze i wszędzie:)

normalny

na pewno pisał to ktoś z biura jakiś przy (usunięte przez administratora) as i lizus, bo nikt normalny by tak nie pisał - małe co nie co - to jest żenada i śmiech na sali aż szkoda gadać

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ktoś

takiej pracy jak ta to jest na pęczki... więc nie pisz głupot bo chyba nie wiesz co piszesz...może ciebie to zadowala ale reszty nie... może jesteś następną przy (usunięte przez administratora) tej pożal się Boże "kierowniczki"...

nie lubumy was

nasza Pani [usunięte przez moderatora] i Pani [usunięte przez moderatora] to przydupasy i sługusy Marco, najlepiej to jakbyśmy za darmo pracowali wszyscy - aby nabić ich kieszenie, a ponadto nasza Pani [usunięte przez moderatora] gustuje od jakiegoś czasu w naszych młodych chłopcach - co chyba już nie jedna na zakładzie zauważyła, wielka Ślązaczka a co chwile ma innego "chłopca" bo jak można nazwać 23 latka, weź się ogarnij laska, pierw [usunięte przez moderatora], teraz [usunięte przez moderatora], kto następny? Cały zakład?

ciekawa

Ciekawa jestem czy teraz nie jest głupio tej osobie,która to napisała."Małe co nie co"symbolicznie ale dali ,liczą się chęci:)Kochani, w dzisiejszych czasach człowiek powinien się cieszyć się ,że ma tą pracę, bo z nią jest coraz gorzej.Trochę pokory ludzie!!!!!!!!

rada

i rada na przyszlosc [usunięte przez moderatora] otworz oczy bo nie wszystko co wydaje ci sie takie rozowe takie jest zycie nie jest takie piekne i uslane rozami tak jak ty masz tu jest parwdziwe zycie walka o kolejny dzien wiec prosze cie szeroko otworz oczy i dostrzez to co naprawde jest wazne

świat nie bedzie

wstydzilibyscie sie na świeta dawac pracownikom takie gole wyplaty za to mamy zrobic świeta?w innych firmach to czy paczki czy premia cos pracownikowi sie nalezy bo jak by nie patrzec zarabia na was i ta firme a tu znalezliscie tania sile robocza [usunięte przez moderatora] bedzie wpiepszac same rarytasy na siweta a na [usunięte przez moderatora] moze Zkopane i kulig?:D a ja zamiast karpia panga zamiast ciast pysznych domowych zwykla rolade z biedronki za 3zl a gdzie reszta to beda [usunięte przez moderatora] a nie swieta dzien jak codzien wiec Madziu i cala reszta tej holoty zycze WESOLYCH SWIAT I UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ wybawcie sie za mnie bo mnie nie stac:/

Brawo [usunięte przez moderatora]! Od poniedzialku na frezarce bedzie Ci robila dobre części Pani od sprzątania (czyt. WTYKA) z butelką DOMESTOSA w ręce.

wygrana w wielkim stylu :d:d

DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA WPIS :) ZADOWALA MNIE FAKT, ŻE SĄ LUDZIE KTÓRZY POTRAFIĄ DOCENIĆ MOJE POŚWIĘCENIE I CZAS SPĘDZONY W SĄDZIE I WYSŁUCHIWANIE GŁUPOT OD ŚWIADKÓW. MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE WIĘCEJ TAKICH OSÓB! WIĘKSZA LICZBA OSÓB POSTĘPUJĄCYCH TAK JAK JA POSTAWI TEN ZAKŁAD NA NOGI A JUŻ NA PEWNO NA CZĘSTE KONTROLE Z URZĘDÓW... POZDRAWIAM WSZYSTKICH MAJĄCYCH TAKIE ZDANIE ALBO PODOBNE JAK JA! ::

wygrana w wielkim stylu :d:d

zwolniona - 2011-12-30 13:27:47 i tak trzymac, podziwiam chociaż jedna osoba się odważyła i wygrała GRATULACJE. A ten zakład jest naprawde do (usunięte przez administratora) y pracowałam rok i mnie zwolnili nawet nie podając żadnej przyczyny.DZIĘKUJĘ :) CIESZĘ SIĘ ŻE SĄ LUDZIE KTÓRYCH TAKA SPRAWA MOŻE CZEGOŚ NAUCZYĆ I POTRAFIĄ DZIĘKI TEMU W KOŃCU NA FORUM SZCZERZE NAPISAĆ CO MYŚLĄ O TYM ZAKŁADZIE! RÓWNIEŻ GRATULUJĘ ODWAGI TOBIE I WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE ODWAŻYŁY SIĘ COKOLWIEK NAPISAĆ !

Załosny włoch

zastanawiam sie wkoncu kiedy dostaniemy ciuchy robocze poniewasz tyle wypadków było a butów ochronnych jak niebyło tak niema ponadto brak sopodni roboczych przeciez to podctawa rozpoczeciach pracy bez ubrania roboczego od czego te lidery a juz praca na frezarce to juz przesada wszendzie tłusto a ubrania roboczego nadal brak to załosne by isc do pracy i pracowac w ciuchach których sie przyszło Włochu jak tego nie zmienisz to ja cie bie zmienie czy PIP zrobi cos w tym kierunku to sie zobaczy juz cynk dostali na ten zakład a kary nie są małe CIUCHY ROBOCZE MAJA SIE ZNALESC I C (usunięte przez administratora)

załosny włoch

zwolnic tą kierowniczke psełdo po szkole OHP jest tylko i nic wiecej laske robi włochowi przed kawą i ciastkiem

zadowolona:-)

Ja też pracowałam dość długo w tym zakładzie,sądzę że gdyby głos i ostateczne zdanie miał Pan [usunięte przez moderatora] mogłoby być dużo dużo lepiej jest się w stanie dogadać w różnych sytuacjach czy finansowych czy fizycznych mam dobre zdanie o tym człowieku,przykro mi tylko że wszystko blokuje kierowniczka,poszłam na L4 z powodu warunków pracy pod nawałem pracy wróciłam po paru dniach i usłyszałam że niestety nie otrzymam premii rocznej bo poszłam chorować paranoja jak można tak traktować ludzi,starając się a przyjdzie taka \"Barbie\" i dostanie wszystko bo [usunięte przez moderatora] liże bo inaczej tego nazwać nie można.Długo i dużo by pisać czasami nawet szkoda słów.Pracuję gdzieś indziej i tylko żałuję ze dałam się tak wykorzystywać przez tak długi czas za gówniane pieniądze bez normalnych premii,żadnego zaplecza medycznego ,paczek czy tym podobnych gdzie w innych zakładach takie rzeczy wytyczają standard i poziom Firmy.Miłej pracy życzę pewnym lizuskom z hali głównej i serdecznie pozdrawiam ekipy SOGEMI,SFA,ASK i całą reszte hali:):):):)

BYŁA:):)

BRAVO BRAVO :) Gratuluje koleżanko odwagi bo nie każdy kto tam pracuje lub pracował jest w stanie udowodnić swoją rację bo przecież [usunięte przez moderatora] ma czyste papiery heh jakim kosztem.Wszystko ładnie pięknie przed włoskim dyrektorem jak można być tak zakłamaną osobą, a przecież przy (usunięte przez administratora) asy zawsze będą mam nadzieję ze jak to czytają to wiedzą że to one:) Traktować ludzi jak śmieci, jak roboli a nie dorasta niektórym kobietom do pięt podejściem do życia.Nie mam ani jednej pozytywnej opinii na temat tej kobiety.Pracowało tam wiele świetnych osób zostały zwolnione bo mówiły prawdę i jak jest rzeczywiście ale po co trzymać takie osoby jak można straszyć ludzi gnoić a jak się nie podoba to tam są drzwi.Życzę więcej odwagi tym którzy jeszcze tam są i nie dajcie się miejcie swoją godność.:):) pozdrawiam do zobaczenia

załosni wchołowie

ta firma to sie nadaje do zamkniecia dziewczyny pracóją w spartanskich warunkachj w zime popszykrywane kocami tak tam zimno premi zadnych a włoch tylko mówi wiencej wiencej bedzie wiecej jak dasz normalna godziwą stawke i umowy normalne nie smieciowe podpisywane co 3 mies za niedługo sie to zmieni juz po 1 umowie bedziesz musział nudlu dac normalna umowe a jesli niedasz podwyrzek to zakład popadnie w rujine

zwolniona

i tak trzymac, podziwiam chociaż jedna osoba się odważyła i wygrała GRATULACJE. A ten zakład jest naprawde do [usunięte przez moderatora] pracowałam rok i mnie zwolnili nawet nie podając żadnej przyczyny.

Heja ten zakład to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] rzadzi ma ludzi za smieci a sama jest nikim !!!

bodzia - 2010-12-03 17:30:48 Ani płaca ani władza -wszystko opisali ludzie wyżej !!!to jest prawda 10000% ten zakład jest fajny ale padnie jak dalej będą rządziły nim nie odpowiednie osoby A TAK PO ZA TYM ZADBAJCIE O ZAROBKI PRACOWNIKÓW -WYMAGACIE DAJCIE COŚ OD SIEBIE!!! tez pracuje w tym zakladzie i placo najnisza kracowa

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź