Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

zalosne

w biurze zarabia sie dużo?pewnie dodatek za kablowanie.zblirzaja się swieta i pewnie znow dostaniemy jalomuzne 60zl premii swiatecznej po odliczeniu podatku i(usunięte przez administratora) takie grosze ludziom dawac w innych zakładach paczki normalne godne premie swiateczne i nie tylko a tu nic caly rok zasowasz i nikt tego docenic nie potrafi normalnie tania sila robocza bo wlosi na pewno tak nisko się nie cenia na wszystko maja kase na nowych pracowników a starych maja gdzies na wyjazdy do wloszech bo impreza a tu przyjechali pokamerowali jak malpki w zoo i na tym koniec a tam impreza a tak wgle to ktoś pytal mnie czy chce być kamerowany?

magda

Tu jest super w biurze się zarabia dużo ;-)

ktoś!!!
@magda

w biurze oczywiście, że zarabia się dużo jak się non stop siedzi i liże [usunięte przez moderatora] szefowi.... żałosne jacy ludzie są naiwni!! nie wiem jak ktoś może polecać ten zakład!!! Jest tyle negatywnych opinii i z tego co wiem zakład ten przegrał sprawę w sądzie czyli świadczy to tylko o tym że osoba która założyła mu sprawę nie kłamała i udowodniła wszystko przed sędzia!!! A ZACHOWANIE MAGDY JEST KARYGODNE!!!

twój wielbiciel
@magda

jak sie siedzi i pierdzi w stołek gdzie zimą ma się 20stopni a na hali dziewczyny 10-11 stopni to fajna praca złap za miotłe bo na tyle cie stać

jaja

Porazka żadnych dodatkow typi bony paczki na swieta dla maluchów 7,50 zl brutto marko klnie non stop i dziś pracujesz a jutrodowidzenia. Firma daje umowy zlecenia potem na pół roku umowę o prace i tak przedłuża tragedia

E.zannini

Ja mogę polecić ten zakład pracy z czystym sumieniem.Praca jak każda ale osiem godzin odbębnisz i do domu,poza tym szefostwo jest normalne i wyrozumiałe w pracy nie ma chamstwa kazdy wykonuje swoją pracę.Powiem tak cieszę się że tu pracuję na dwie zmiany co prawda ale dziewczyny z tego działu są bardzo serdeczne i pomocne.Jedyne co to tu trochę zimno. Mam nadzieje że coś z tym zrobią.

@E.zannini

A na jakim dziale pracujesz? :) Jest wiele fajnych osób ale są i tacy, którzy potrafią zajść za skórę. Masz rację, zakład jakich wiele. Ale co do szefostwa...popracujesz-zobaczysz :) poznasz różne aspekty tej pracy. Ale jak robisz swoje to nie jest źle.

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kasia

porazka zatrudniaja na umowe zlecenia a jak nie ma normy to dowidzenia ! zawsze sie dziwilam czemu tak na ten zaklad pracy az tak ludzie nadaja lecz teraz rozumiem bo juz sie napracowalam robia sobie co chca zobaczymy jak dlugo to potrwa haha:) pozdrawiam

aninim

???? - 2013-07-31 21:16:08 Ni w nie prawda kierownik bierze na soboty kto chci i moze [usunięte przez moderatora] jacys pisza zajmijcie siehala gdzie sa kobietyJEST TO NAJGORSZY ZAKŁAD PRACY W CZELADZI... NIGDY I NIGDZIE NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIM [usunięte przez moderatora] JAK W TYM ZAKŁADZIE... LUDZI MAJĄ ZA NIC I TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI... NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU NIKOMU... PŁACĄ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ , JAKBY MIELI MOŻLIWOŚĆ TO PŁACILIBY JESZCZE MNIEJ...

????

...

Wiesz, "była", pracuję w Zannini i wiele rzeczy mi się nie podoba. Ale żeby zniżyć się do takiego poziomu jaki pokazałaś to też mi daleko. Nie wiem czy odeszłaś sama, czy Cię zwolnili, ale czy byłaś materacem [usunięte przez moderatora], żeby wiedzieć, czy jest [usunięte przez moderatora]czy nie? Można dopiec komuś tak, żeby mu w pięty poszło w bardziej cywilizowany sposób, bo to jedno sklecone przez Ciebie zdanie świadczy tylko tyle, że jesteś inteligentna [usunięte przez moderatora] Nie zdziwię się, jeżeli teraz mi zbierze się podobnymi epitetami

...

??? Chętnie zapoznam się z Twoimi argumentami...

xyz

Nadgodzin nie ma, mają je tylko wybrane osoby. A co do firmy, to jeśli komuś nie pasuje wcale nie musi tam pracować. Myślę, że takiego szefostwa jakie jest w Zannini to szukać ze świeczką! Ale cóż, Polacy tylko narzekać umieją.

qaz

Z tego co wiem to płacą tak jak nakazuje kodeks pracy.

qaz

Płacą, dlaczego mieli by nie płacić? Moja znajoma tam pracuje i mówi że co do tego nie można się przyczepić. Sam zastanawiam się złożeniem CV tam, podobno szukaj kogoś do maszyn. Tylko ten kierownik produkcji, podobno jakiś ... . Możecie coś o nim powiedzieć i o samej pracy na produkcji?

ktoś

[usunięte przez moderatora] związane z nadgodzinami, w papierach też czysto nie jest, Dlaczego akurat ta firma? Tam nie ma czego szukać, wiem co piszę...pracowałam tam jakiś czas i miło tego czasu nie wspominam....decyzja jest Twoja...powodzenia

ktoś

W tej firmie nie ma co myśleć o rozwoju ani awansie... Raczej nie bierz pod uwagę tego zakładu jeśli szukasz pracy... Ani praca, ani kierownictwo w tej firmie nie jest normalne... [usunięte przez moderatora] pracownika to podstawa... Z czystym sumieniem( a wiem co piszę) NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU ! ! !

ONAbn

Dostajesz umowe na zlecenie początkowo i stawkę 7 zł na godz , pracujesz 8 godz. dziennie. Póżniej zależnie od szanownego szefostwa a naprawde logistyka zalezy co z Tobą dalej. Ważne że początkowo jesteś Chinolem i tanią siłą roboczą.

xxx

Kobieca zazdrość nie zna granic.

...

jejku zostawcie w końcu tą [usunięte przez moderatora] w spokoju... każy ma swoje życie i układa sobie je jak chce .... Lepiej sie zastanówcie co za liderka jest na pierwszej hali i co ona tam robi....

@@@@@@

Rany julek słyszymy tylko [usunięte przez moderatora] jakby była Ósmym cudem świata, a jest zwykłą dziewczyną.Zajmijcie sie swoim zyciem to jest forum zakładu a nie zycia prywatnego pracowników zannini.Naposzcie lepiej jak sie tam pracuje jak ludzie pracuja,jesli w ogóle mozna powiedziec ze pracuja.Gdyby tylko "góra" wiedziała co sie dzieje byłobyt inaczej ,pracowałam tam to wiem.Teraz podobno przyjeli nowa pania lider ,która czesciej ploty puszcza z najgorszymi platkarami zakładu!!!!Zostawcie prywatne zycie ludzi.!!!!!!!!!!

MaybE

Jesli chodzi o [usunięte przez moderatora] spoko aczkolwiek sama nie wie czego chce pobawi sie troche i znajdzie nowa zabawke no ale takie jest przeciez zycie nie wiem dlaczego sie czepiacie dziewczyny korzysta z zycia i tyle ...moze akurat lubie ruchac sie z dzieciakmi :D a jesli chodzi o [usunięte przez moderatora] to trzeba miec do niej jakies podejscie i zlewac to co do was mówi pracowałem tam prawie rok i zle nie było chociaz kasaaa megaa marna a co do [usunięte przez moderatora] to powinni do łopaty dac ale kara go jeszcze spotka ;p jesli to czytasz [usunięte przez moderatora] to sie pilnuj:p

obojętna

Co ma do pracy odzież?siedza w swoich ubraniach bo sa pańcie nie załoza bluzki o przepraszam założa jak p.kierowniczka idzie na hale a tak to rewia mody i godzinne pogaduchy z pania "L"Nie pracuję długo ,ale da sie zauwazyc kto szanuje prace a kto nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź