Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Kazik Staszewski

Już umiera ta kraina Tego nikt już nie powstrzyma...

@Kazik Staszewski

Ciekawe jest tylko to, że cały czas przychodzą nowi ludzie do pracy. Jak jest tam Wam źle to się zwolnijcie a nie obrzydzajcie tej Firmy innym. Praktycznie wszędzie jest tak samo, tylko jest inna nazwa Firmy. Mam nadzieję, że Skoff znowu złapie wiatr w żagle, czego życzę z całego serca. Obserwuję tą Firmę od czasu jak kiedyś jeszcze była malutka. Powodzenia. Ps. Nie jestem związany z Właścicielami tylko z Czechowicami.

pomocny
@Wiesław

Myli Pan obrzydzanie z ostrzeganiem. A ten potral został stworzony włąsnie do tego by chwalić lub otrzegać. Taka jest jego istota. A dlaczego ludzie przychodzą? Bo rotacja w tej małej firmie jest na poziomie 50% rocznie. Nikt kto szanuje swoje zrdowie nie pracuje tu zbyt długo. I zapewnam Pana, nie wszędzie jest tak samo.

@pomocny

Przepraszam, że tak zostałem zrozumiany, ale jednak firma trzyma się na powierzchni już kilkanaście lat i ludzie maja utrzymanie. Rzeczywistość jednak jest taka, że wszędzie jest podobnie. Obecnie jednak o karierze w każdej prawie firmie decyduje raczej niczym nie ograniczone wazeliniarstwo. Do rzadkości należą pracownicy, którzy muszą być dopieszczani przez pracodawców, ponieważ od ich pracy zależą losy firmy. Są to pracownicy, posiadający rzadkie kwalifikacje trudne do wyuczenie w kilka miesięcy a nawet lat. Są to przykładowo konstruktorzy narządzi, konstruktorzy wyrobów. Błąd konstruktora narzędzi to koszt do 50000 PLN albo więcej. Błąd konstruktora wyrobów może jeszcze więcej kosztować. Dlatego bez obrażania kogokolwiek trzeba sobie powiedzieć, że pracodawcy potrafią wymieniać pracowników, których łatwo zastąpić. I to byłoby na tyle.

pomocna
@Wiesław

Całkowicie sie z Panem zgadzam. Wymiana pracowników jest naturalną rzeczą w każdej firmie. Jednak połowa zwolnień w tej firmie odbywa sie na podstawie zwolnień dyscyplinarnych. Oczywiscie w wyimaginowanych powodów na które Sąd pracy w Pszczynie reaguje już z uśmiechem. A dlaczego? Bo pracodawca nie lubi płacic pracownikom w okresie wypowiedzenia. Dochodzi już do takich chorych sytuacji gdzie pracownicy boją sie złożyć sami wypowiedzenie bojąc sie dyscyplinarki. Totalna patologia.

@pomocny

Pracowałem w kilku prywatnych, rodzinnych firmach. Jednak w większości jest podobnie. Takie mamy czasy.

Konstruktor
@Wiesław

Po pierwsze, jeżeli konstruktor to maszyn i urządzeń- elita, która nie czeka na pracę, kompletnie niezainteresowana składaniem lampek. Po drugie,nad wyrost określenie konstruktor wyrobów, jeżeli już to projektant wyrobów. Po trzecie błąd konstruktora, pracownika dopieszczanego przez pracodawcę, bo od jego pracy zależą losy firmy, jeżeli kosztuje firmę tylko 50 000? Hm...To chyba niewiele. Po czwarte, stwierdzenie, że pracodawcy potrafią wymieniać pracowników, których łatwo zastąpić, hm...pracodawca, który tak postępuje i w taki sposób traktuje ludzi, bardziej przypomina handlarza niewolników, a jego firma kolonię karną. Wiesław, mam nadzieję, że to co napisałeś to zwykłe przejęzyczenie i miałeś co innego na myśli. Po prostu, jeżeli chcesz zachęcić innych do zainteresowania się tą firmą, to nie uzewnętrzniaj swoich przemyśleń.

@Konstruktor

Pisząc o około 50000 PLN miałem na myśli koszt poprawy narzędzia wynikający z pomyłki konstruktora. Projektant wyrobów zajmuje się opracowaniem idei wyrobu, natomiast konstruktor wyrobu opracowuje wszystkie elementy w sposób umożliwiający wykonanie narzędzi. Jeżeli zostałem źle zrozumiany to przepraszam.

@Konstruktor

Mam wątpliwości Czy Pan kiedykolwiek zarządzał zespołem ludzkim. Praca z ludźmi polega na ciągłej analizie możliwości wykorzystania ich wiedzy i umiejętności koniecznych do wykonania zadań. Jeżeli nie spełniają wymagań to należy ich wymienić lub przesunąć do innych celów. Nie każdy pracownik musi od dnia podjęcia pracy wykonywać aż do emerytury na jednym stanowisku. Przecież pracownicy też wędrują po firmach w poszukiwaniu swojego miejsca. Dlaczego odmawia Pan tego prawa Przedsiębiorcy, który angażuje w swoją firmę własne pieniądze. Przepraszam za szczerość ale chyba takie jest życie. Pozostaję z szacunkiem.

Barbara
@Wiesław

Przejrzałam powyższe wywody i musze przyznać racje Panu Wiesławowi. Pan Konstruktor jest raczej idealistycznie nastawiony do rzeczywistego świata. Pozdrowienia dla obu Panów.

Agnieszka
@Barbara

@Barbara A więc dobrze, że po przeczytaniu postów zechciałaś zacząć czynnie udzielać się na forum. Z Twojego komentarza nie wynika jednak, czy jesteś pracownikiem firmy SKOFF - zdradź nam to w kolejnym. Orientujesz się może, czy w najbliższym czasie planują zatrudnienie nowych pracowników?

@Konstruktor

Niestety, ludzie pracujący w tej firmie tak myślą, że prezes może wszystko, jak napisałem wcześniej -mentalność (usunięte przez administratora) i tak już tam zostanie.

Globox

i bardzo słusznie, że podjęte zostają kroki, no bez jaj, żeby było przyzwolenie na jawny hejt...ja rozumiem wolnośc słowa, przecież można dzielić się opinią, nie ma znaczenia, czy jest negatywna czy pozytywna, ale należy rozdzielić opinię od hejtu, a to co tu się wyrabia, to pod paragrafy podchodzi...a, i nie bagatelizowałbym tego zbytnio, bo znam takiego jednego trolla, którego po sądach potem ciągnęli, bo przesadził w necie i czara goryczy się przelała, także zbastowanie wydaje się być rozsądne...

@Globox

Paragrafy za co? Trochę odwagi a nie skundlone zachowanie

Basia

Nie wiem skąd w ludziach tyle jadu i złych opinii. Mój znajomy pracuje w tej firmie i wcale nie narzeka. Idzie do pracy, robi swoje, wraca do domu - na tym to polega. Nie dajmy się zwariować i nie sugerujmy opiniami ludzi, którzy weszli na forum tylko z zemsty.

Basia

Fakty są poparte dowodami, a tych tutaj niestety wciąż brakuje. Mój znajomy pracował, był zadowolony, więc nie narzekał. Skoro inni mają tyle do zarzucenia tej firmie, to dlaczego nie załatwią problemu właśnie tam, tylko przychodzą wypisywać żale w internecie? Dla mnie to świadczy o braku rzetelności i dojrzałości z ich strony, a zatem jak można się sugerować czymś takim?

Obserwatorka
@Basia

Po to są takie miejsca, żeby dzielić się opiniami o firmie. Bardzo się cieszę, że to przeczytałam. I dziękuję za te komentarze. Wiem gdzie nie iść na rozmowę.

@Obserwatorka

no jeżeli dla Ciebie wystarczającymi argumentami są internetowe, anonimowe opinie.. ;)

dobre
@Basia

Pragne zauważyć że Pani opinia tez jest internetowa i anonimowa....

@dobre

zgadza się i nikt nie musi się do niej stosować ;) warto rozważyć opinie jednej i drugiej strony, ale żadnej z nich nie brać za pewnik, dopóki samemu się nie zobaczy

Obserwatorka
@Basia

Nie tylko internetowe i anonimowe, również te nie anonimowe i na żywo. Weszłam tutaj żeby poznać inne opinie. No cóż. Te nie anonimowe są takie same ;)

tylkoja
@Basia

żalą się tutaj bo po to jest ta strona

Wiesiek
@Basia

I na tym ma polegać praca, a nie na ciągłym wygryzaniu Właścicieli. Przecież Oni mają zainwestowane pieniądze , i nie muszą się dzielić swoimi planami z Pracownikami. Obecnie nie ma przymusu pracy ani wtrącania się do zarządzania cudza firmą. Można założyć własna działalność i dać swoim Pracownikom głos doradczy. Tylko nie wiem czy to będzie miało sens.

@Basia

podstawowe pytanie czy ma się kontakt bezpośredni z prezesem. Jeśli nie, to praca spoko, jeśli tak to tylko kwestia czasu

Dział Prawny SKOFF

Drodzy Państwo, jako dział prawny apelujemy i jednocześnie wyraźnie ostrzegamy. Nie będzie ze strony firmy SKOFF Sp. z o.o. tolerancji dla obrażania, zniesławiania i szargania opinii pracowników firmy. Tak dział prawny, jak i Zarząd Spółki oficjalnie przyjął stanowisko braku tolerancji dla tego typu wypowiedzi oraz podjął działania mające na celu wyciągnięcie konsekwencji prawnych wobec osób, które dopuściły się zachowań, stanowiących w świetle prawa przestępstwo. Jakiekolwiek wyraźne wskazania w komentarzach na konkretne osoby w spółce poprzez podanie ich imion, nazwisk, inicjałów lub choćby nawet sugestii stanowiska czy przezwiska będą natychmiast zgłaszane do organów ścigania. Na podstawie art. 212 KK. którego egzekucja skutkuje karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art. 24 KC. Dotyczy to zarówno postów już umieszczonych ma łamach portalu GoWork, jak i wszystkich, które pojawią się na nim w przyszłości. Każdym postem gdzie umieszczone są insynuacje mające na celu rozpoznanie pracujących osób zajmują się obecnie prawnicy oraz pełnomocnicy w.w osób. Działania podejmowane przez dział prawny mają na celu ochronę dobrego imienia spółki oraz jej pracowników.

Offtopic
@Dział Prawny SKOFF

Szukacie kogoś do działu prawnego??

Enigma
@Offtopic

Nie czas to i nie miejsce na takie pytania.

@Offtopic

na pewno nie ciebie

zen
@Dział Prawny SKOFF

Przecież firma nie ma działu prawnego. Tylko prawnika na ryczałt. O czym tu mowa???

@Dział Prawny SKOFF

To w jakim celu jest Gowork? Chyba po to aby wyrazić opinie o firmie i jakości pracy i zarządzania. Niech się dział prawny nie ośmiesza bo on nie istnieje. Mamy całkowite prawo wyrazać swoją opinię.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Stanisław Opitek

Szanowni Państwo, nazywam się Stanisław Opitek i mam cywilną odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska z pełnymi konsekwencjami prawnymi. Go Work został stworzony po to, aby dzielić się opiniami nt. pracodawców. Co niniejszym czynię. Od 25 lat jestem aktywny w segmencie rynku, który w skrócie nazwać można „elektro & tech” . Pracowałem w dużych Spółkach technologicznych. Z budżetami przychodów przekraczającymi 200 mln PLN. Miałem przyjemność zarządzać zespołami sprzedaży i marketingu, kompetentnymi , zorientowanymi na sukces fachowcami. Pełnymi wiary i przekonania, że to co robimy dobrze. Nauczyłem się pracować na budżetach pamiętając, że celem nadrzędnym każdej firmy jest cel marżowy. Za to, nam, menadżerom, płacą. Abyśmy poukładali procesy sprzedażowe tak, aby był zysk. I to jest uczciwe. Mam dwie wspaniałe Córki. Natalię i Julie. Obie są niesamowite. Mają tyle wiary w sobie, że sam mogę się od nich uczyć. Jak wierzyć w sukces. Moje surrealistyczne doświadczenie z firmą SKOFF zakończyło się konfrontacją z jej właścicielami… na zasadzie nie wiem gdzie mam iść w pierwszej kolejności… do okulisty czy laryngologa…bo co innego widzę…a co innego słyszę. Szanowni …potencjalnie zainteresowani pracą w spółce SKOFF.. Darujcie sobie. Po co Wam nieprzespane noce… Po co Wam „potargane newry” w wykonaniu człowieka, który nawet po polsku nie potrafi się prawidłowo wysłowić… Szanujcie siebie i swoja wiedzę. Dbajcie o siebie. Zdrowie jest najważniejsze. Przez 25 lat mojej pracy spędziłem 200 w roku w delegacji. Nauczyłem się 5 jezyków obcych. Wkuwałem słówka po nocach.. Moi przyjaciele z UK, USA , Berlina i Kijowa i Moskwy poprawiali i uczyli mnie akcentu i dialektu. I jestem im za to wdzięczny. Jutro poniedziałek. (usunięte przez administratora). Ja jutro wyślę swoje CV i poszukam pracy. (usunięte przez administratora) Z wreazami szacunku. Stanisław Opitek. Były Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy SKOFF Sp. Z o.o.

FRYZJER
@Stanisław Opitek

Bardzo mocna opinia. Proszę o jakiś komentarz zarząd albo właściciela.

Nie kupuje w OBI
@Stanisław Opitek

Wstrząsające wyznanie. Szacunek. Ciekawe czy lider zespołu BIG CYC odpowie czy zamiecie pod dywan?

Lukas
@FRYZJER

To zagadaj bezpośrednio, a nie oczekuj, że ktoś będzie na goworku odpowiadał, nawet nie ma pewności, że tu zaglądają

Inwestor indywidualny
@Stanisław Opitek

Szacunek za odwagę w wypowiadaniu opinii. Znam Pana z innej czechowickiej Spółki. Jest Pan fachowcem w swojej dziedzinie. Pracę Pan znajdzie jak nie w Polsce to w Europie.

Czechowiczanin
@Stanisław Opitek

Tak. Właściciele i kilku pracowników.

ricko

Czy jest prowadzona obecnie rekrutacja bo nie widzę żadnych ogłoszeń

@ricko

no to podejrzewam, że jak nie ma ogłoszeń, to raczej nie prowadzą

no ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać, to ci powiedzą na 100%

@porfi

Myślisz, że to nie będzie takie zawracanie głowy? Bo skoro nie ma to pewnie nic nowego się nie dowiem, a tam tylko czas na mnie stracą

@ricko

jeny, spokojnie, nie przejmuj się tak, najwyżej powiedzą że nic nie mają i zakończą rozmowę

@ricko

nie ma co się tak stresować jednym telefonem, wal śmiało

@porfi

Tak mam i nie poradzę, ale pewnie masz rację i trzeba spróbować

stayo

daj znac jak poszło ;)

@stayo

Na razie nie szukają osoby o moich kwalifikacjach, więc póki co nic z tego, ale może w przyszłości

Lambo

Super atmosfera w pracy! naprawdę zgrany zespół, aż żal było odchodzić.

@Lambo

a na jakim to stanowisko pracowałeś?

@miptu

Pracowałem na produkcji

okej, dzięki

@Lambo

To dlaczego odszedłeś skoro było żal odchodzić?

@Teresa

Bo miałem swój powód i tyle. Tłumaczyć się nie muszę ;)

REality SHOW
@Lambo

Zaskakujące to co piszesz większość tutaj hejtuje lidera Big Cyca.

@REality SHOW

Każdy ma swoją opinię a taka jest moja

@REality SHOW

Od tego jest też ten portal, żeby ją wyrażać

@Lambo

widać, że gość coś nie ten teges, a ty jeszcze odpowiadasz na jego zaczepki

@lusa

Ma prawo bronić swojego zdania i tyle.

@lusa

Jak chce odpowiadać, to już jego sprawa.

RICO
@lusa

Kto jest nie ten teges? Ciekawe czy bylbys taki madry na produkcji.

@RICO

A co na produkcji takiego jest, że tak mu docinasz?

@RICO

ale ja nie rozumiem czemu mi tu tak dogadujecie, ja sie tylko chciałem opinią podzielić, że fajnie było kiedyś, a tutaj jakaś kłótnia się wywiązała

nunu
@Lambo

no nie przecierpią takiej opinii pozytywnej

SR12

Jak jakościowo wypadają ich produkty?

eee

ktoś mi powie, czemu są dwa profile firmy tutaj? mają kilka placówek czy jak?

@eee

też się temu dziwiłem

@eee

wydaje mi się, że oba dotyczą tej samej lokalizacji

@lusa

Czyli opinie też się powielają?

@Renata

Ciężko stwierdzić myślę, zależy kto o czym pisze

@Renata

w sumie dziwne jakby dotyczyły tej samej lokalizacji, ale chyba tu tak jest

@Renata

Może ktoś z pracowników będzie wiedział jak to wygląda

@Renata

To sobie sama musisz zobaczyć, nikt tego w tabelki wstawiać nie będzie i porównywał

Tak, dotyczą tej samej.

@lusa

Kiedyś ten drugi był oznaczony pod błędna lokalizacją. Potem to zmienili, ale drugi profil został.

@lusa

Także do wyboru do koloru.

Basia z Podlasia

Moment…moment…moment… Czy aby tutaj nie powstała nareszcie jakaś refleksja spóźniona ? Dość mocno spóźniona ? Refleksja, która jakimś nadzwyczajnym cudem sprawiła, że najwyższe władze tej Spółki zaczęły wreszcie się interesować jaj klientami ? Partnerami ? Czy odrobinę nie za późno … ? Jakim trzeba być cynikiem aby negować złożone przez siebie oferty handlowe z całokształtem ich konsekwencji ? Jak długo trzeba próbować udowadniać klientom, że są oszustami i w jakimś amoku próbować przekonywać wszystkich, że to nie ja podpisywałem / podpisywałam ofertę ….ot „wymksło się”… pardon…tonie ja…???? Jak długo pozostanie przyzwolenie dla Zarządu tej Spółki, aby oczerniać , upokarzać jej pracowników ?? Zarządu, który nie potrafi porozumieć się nawet między sobą !!!! Zarządu, który nagle przypomniał sobie, że są klienci, którzy mimo upokorzeń ciężko pracowali aby utrzymać jakiekolwiek relacje i którzy wreszcie oczekują popartych konkretami działań a nie deklarowanymi latami pustymi, niczym nie popartymi obietnicami. Problem tej Spółki polega na tym, że wszyscy wiedzą, na czym jej problem polega , ale każdy się boi, jakby nie było innych Spółek, w których można pracować normalnie, i sie ie bać. Basia z Podlasia.

SELVA
@Basia z Podlasia

Basiu to co piszesz łapie za serce tak samo jak Stasia wpis. Co takiego lider Big Cyc zrobił, że tak piszesz?

Suzie

Administracja też pracuje 6-14?

steff

Nie, 8-16

@steff

A jak tam ludzie i atmosfera?

steff
@Suzie

Nie wiem, nie pracowałem w adm

@steff

A jest tu ktoś kto pracował lub pracuje tam?

@Suzie

Nie wiem czy dalej interesuje Cię odpowiedź, ale mogę się wypowiedzieć

@Suzie

Narzekać można zawsze na wszystko, ale uważam, że w administracji było naprawdę w porządku

@Suzie

Jak to się mówi - byle sąsiad miał gorzej, ale nie było takiego odczucia

@Suzie

Nie pracuje już z przyczyn osobistych, ale odczucia zostały pozytywne

@Pelikan

dało się pracować i z kimś zamienić dwa słowa?

kozi
@miptu

masz na myśli czy ludzie są spoko, że jest się do kogo odezwać, a nie całą zmianę w ciszy? To tak, przynajmniej ja nie mam z tym problemu

Robert

Dzień dobry, czy macie może jakiś sklep stacjonarny, gdzie można naocznie obejrzeć produkty?

@Robert

Albo czy dystrybuujecie do jakichś konkretnych punktów? Najlepiej gdzieś w okolicy?

@Robert

Czy raczej celujecie wyłącznie w sprzedaż online?

him
@Robert

wydaje mi się, że jak zadzwonisz do boku to na pewno odpowiedzą

him

kontakt masz na stronie

@him

Ok, dzięki za info

@him

Tam nie patrzyłem

grando

Jakie warunki dla PH? Jest stałe wynagrodzenie, czy zarobki typowo prowizyjne?

@grando

Tak, jest podstawa plus prowizje

To jak tak to okej

@men

Jesteś z tego stanowiska?

@men

Bo może dowiedziałbym się coś więcej o pracy tutaj

tak

Pytaj śmiało

@men

Czy zarobki są dobre? Warto się starać o posadę?

I czy zapewniają sprzęt?

@men

Z góry dzięki za odpowiedzi

zanzi

Oczywiście

koss
@zanzi

i jaki ten sprzęt?

koss
@zanzi

dobry do roboty? jakościowo?

zanzi
@koss

Nie wiem jak jest teraz, ale gdy pracowałem był ok

genef3

Na jakie dodatki można liczyć jako monter?

ligo

jest teraz taka oferta?

ligo
@genef3

nie widzę, a też jestem ciekaw

@ligo

A o się tu ludzi traktuje nie po równo? Myślałam, że każdy ten sam dodatek dostaje

@Renata

nie wiem, nie widzisz podpisu?

@Renata

przeciez wyraźnie się deklaruję jako "kandydat" więc chyba logiczne, że nie znam informacji wewnętrznych firmy...

@Renata

więc nie wiem po co od razu wysnuwać insynuacje, ja tylko tak sformuowałem pytanie niefortunnie, nie sugerując nic, po prostu z ciekawości

@genef3

swoją drogą, ona nie ma żadnego...

ty faktycznie

tak się da?

nie mam pojęcia

@genef3

ale u mnie się nie da, próbowałem z ciekawości

@genef3

Jak jesteś zwykłym użytkownikiem to nie.

Wniosek zatem jest jeen.

jeden*

@Kameleon

(nie żebym się czepiał jakby co)

@Kameleon

swoją drogą ciekawe jaki jest cel

@genef3

na każdym stanowisku dostajesz premię uznaniową plus różnego rodzaju benefity

nusa

jakie te benefity?

ex
@nusa

Na pewno była opieka medyczna i multisport. Ale może coś rozszerzyli od mojego odejścia

zastanawiamsie

Ciekawe czy jest tu ktoś kto pracuje od początku powstania firmy albo ma długi staż pracy

A co?

@zastanawiamsie

W sensie, co ma ci dać ta informacja?

zastanawiamsie
@Emerald

A czy musi coś dać, nie mogę zapytać z ciekawości? Poza tym, jeżeli są ludzie, którzy pracują od początku istnienia firmy, to może to dość dobrze o niej świadczyć

krysten
@zastanawiamsie

to ja tu robię ponad pięć lat, ale czy to długo to zależy jak kto patrzy

@krysten

czyli można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie? :) chodzi mi o UoP na czas nieokreślony

@Emerald

jednak daje to spory ogląd na sytuację pod względem stabilności chociażby

@Emerald

Moim zdaniem pytanie jest jak najbardziej zasadne

@krysten

Nie no, 5 lat w jednej firmie to już dość pokaźny staż

@Teresa

na to by wychodziło nie?

@Teresa

przynamniej dla mnie to o tym świadczy

@strick

no to dobrze. ale wiesz czy od pierwszych dni czy trzeba czasu żeby dostać taką umowe?

@Teresa

jestem kandydatem, nie nie wiem...

taką, czyli jaką?

@strick

bo nie widzę odniesienia.

@Kameleon

To przeczytaj jeszcze raz, pisała wyżej

@Kameleon

O uop na nieokreślony chodzi

@Teresa

ale no nigdzie nie dostaje się już na dzień dobry umowy na nieokreślony

@lolek

To ciekawe w końcu jak tutaj to wygląda? Da ktoś znać?

no ja nie wiem

@lolek

No widzę, a ktoś inny wie jak z tymi umowami w razie czego tu jest?

Ostatnio z rodziną chcieliśmy wspólnie kupić jakieś oświetlenie i przez przypadek wpisaliśmy nazwę ulubone firmy ale z końcówką com. Wyskoczyła strona austryjackiej winniarni . Ja jak to ja od razu chciałem jechać i gadać z Krzyskiem i mu naskarżyć ale żona mówi aby może mu podpowiedział,że warto to wykorzystać i założyć własny sklep z winami. Nawet nazwę wymyśliła " To nie Twoja wina, że lubisz nasze wina". Co wy na to?

heh
@ja

Dawajcie, co wam szkodzi ;)

bern
@ja

W sumie kojak mógłby zacząć produkować wina skoro jest już strona z końcówką con. Hasło reklamowe " nasze wino to droga do oświecenia"

bonek

Gdzie można szukać aktualności na temat firmy. Znajdę coś oprócz tego co tam na stronie mają?

Prowadzą fejsa

O, dzięki

@keyo

A nie wiesz czy tam się czasem pojawiają oferty pracy też? Czy to tylko na innych stronach można szukać?

@bonek

Nawet teraz szukają - grafika.

@keyo

Ooo, to dzięki, może coś akurat się uda

@bonek

A co, akurat się tak trafiło, że jesteś grafikiem? To byłby niezły zbieg okoliczności

@keyo

Jakieś tam umiejętności i trochę doświadczenia mam, czy wystarczy to się okaże

A, w ten sposób

@bonek

No to powodzenia życzę przy rekrutacji

@keyo

Co nie? Na jego miejscu bym puścił totka

Serio mówię ;)

inż

Znaleźli już kogoś na stanowisko konstruktora elektronika?

motka
@inż

mogę podejrzewać, że jeśli ogłoszenie wisi to nie

tastekin
@inż

z tego co wiem, to tak

inż
@tastekin

to się spóźniłem, dzięki za info

kishibashi

Cześć, jakiś czas temu widziałem ogloszenie na marketingowca - kojarzycie, czy przyjęli już kogoś na to stanowisko?

Oleg
@kishibashi

jak już nie ma znaczy pewnie że kogoś wzięli. Jak chcesz się przyjmować a nie ma to może zadzwoń się dopytać to będzie szybciej na pewno.

@kishibashi

na ten moment nie ma już chyba ofert, a ten 'jakiś czas temu' to dawno?

Abon
@mosszt

Była poszukiwana osoba na to stanowisko, ale to było 3 miesiące temu..więc to naturalne, że ktoś już na nie wskoczył

SZTOS
@mosszt

Przyjdz po prostu i pogadaj z ludźmi, pokaź inicjatywę.

@SZTOS

co masz na myślisz? mam wpaść i zagadać tak o

Marinos

Czemu nie.

Marinos
@mosszt

Jak nic z tego nie wyjdzie, to sobie przynajmniej pogadasz ;)

@Marinos

jakoś wydaje mi się to dość dziwną praktyką...

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF