Opinie o Dig-Net Lenart sp.j. w Mroczeń nowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dig-Net Lenart sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dig-Net Lenart sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dig-Net Lenart sp.j. w Mroczeń nowy

hans

Pracowałem dwa tygodnie wypłata 1000zł dniówka 117 zł za 9 godzin nie polecam na waciki będzie.

Porażka
@hans

13pln za godz ? Haha jak właściciela nie stać na godne wypłaty niech zawija biznes, albo niech sam(usunięte przez administratora)

Hans
@Porażka

Buduje nową hale więc chyba go stać.Zero szacunku do pracownika tak to wygląda.

Britisz
@hans

Lepsze bonusy i kasę oferuje market Polo - i to kawałek dalej od tej całej "nowoczesnej firmy". 117zł dniówka za 9h to 13zł na godzinę - ależ miłosierdzie z ich strony!

Witold
@Britisz

Może poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze ewentualne dodatki do pensji podstawowej? Proszę o informację w tym zakresie bo trudno mi uwierzyć, że za fizyczną pracę oferowana jest stawka 13 zł na godzinę. Mogę ustalić dzięki Wam, ile tak naprawdę można tam zarobić? Dziękuję.

Hans
@Witold

Witam.Powiem TAK w mojej konkretnej sytuacji tyle zarobiłem nie wiem jak inni być może zarabiają po 5 tyś tego nie wiem.Ze względu na pandemię nie rozmawiałem z kierownikiem na pewno chciałbym się dowiedzieć dlaczego tyle zarobiłem.Co do pracodawcy NIE POLECAM.

Britisz
@Witold

Rok temu zaoferowali mi za miesiąc pracy 2100zł Praca po 9h - brak premii bo nowy pracownik - do tego oczywiści bez umowy!!! - kiedy zaczęłam walczyć o swoje to dodali mi 200zł do tych 2100zł Praca na produkcji - 2x przerwa po 15 min. Szczerze nie polecam. Zresztą - przekonacie się sami. Widać po rotacji pracowników - zostają tylko starzy - bo im już nic lepszego w życiu nie zostało. Pozdrawiam!

NoName
@Hans

Zgadzam się w 100 procentach. Sporo tam przepracowałam - podejście do pracownika a przede wszystkim zarobki to porażka. Najbardziej bolało mnie te przeskakiwanie z jednego stanowiska pracy na drugie - raz na maszynie, raz na pakowaniu innym razem praca na okuciach. Świat idzie do przodu, życie staje się coraz lepsze - naprawdę w około jest wiele innych miejsc pracy o wiele ciekawszych i bardziej rozwojowych...

Sylwia
@NoName

Jak często zdarza się 'przeskakiwać z jednego stanowiska na drugie' w Dig-Necie? Dostaje się jakieś przeszkolenie z innych obowiązków niż tylko to, na które jest się przyjmowanym?

Maurek
@Sylwia

Przeszkolenie? Chyba (usunięte przez administratora)od pracownika z którym aktualnie przyjdzie Ci pracować dlaczego jeszcze tego nie umiesz i dlaczego tak wolno..haha Szef jak przyjdzie też swoje dopowie.... żeby było milej.. i lepiej się pracowało....

Czy w Dig-Net Lenart sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Na święta Bożego Narodzenia dostaniesz stówkę albo 2. Na więcej profitów w roku nie licz.

Karol

Warto się zatrudnić?

Dawid

W jakich godzinach pracujecie ?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dig-Net Lenart sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk (m/k).
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ciekawy

Praca po ile godz i jakie stawki oferuje firma na produkcji ?

Widzieliście dziewczyny tego nowego na magazynie co robi z Grzesiem? Ale ciacho....

Po usłyszeniu niektórych pytan powinno się trzasnac drzwiami i wyjsc!!!!!!

@Marta

Możesz rozwinąć swój komentarz? Jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna? Pytam, bo właśnie na swojej stronie oferują pracę na stanowisku technologa i specjalisty ds. obsługi klienta e-commerce www.kawiks.com.pl/praca.html .

DomekJ

Pracodawca słaby, wymagania jak w Szwajcarskiej firmie, zarobki niestety ukraińskie. Poziom stresu: +++++++++++

Monis
@DomekJ

Idealne podsumowanie. Cala prawda o tej firmie!!!!!

Tonik

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajcie z oskarżeniami!

Jarek

Nie polecam tej firmy nikomu, jak szef sobie ziółka wypije to jest do zniesienia a jeżeli zapomni to najlepiej niech idzie pokrzyczeć na drzewa w lesie bo to mu pomaga. Rodzinna firma z tradycjami -ubezpieczyć od najniższej a reszta w kopercie to już nie te czasy Janusz.

Izabela

@OPD, dziękuje za Twoją opinię. Uważam, że warto poznać także opinie innych użytkowników, dlatego też zapytałam Ciebie o przebieg rekrutacji. Być może warunki finansowe mogłyby ulec zmianie proporcjonalnie do długości stażu pracy? Co jeszcze, oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia by praca była satysfakcjonująca? @A, czy zamierzałeś aplikować do Dig-Net? A może jesteś już pracownikiem firmy?

Izabela

Niedawno @ben pytałam właśnie o proces rekrutacyjny, interesuje mnie dokładnie jak to wygląda, bo z takich zdawkowych komentarzy, to niestety można się tylko domyślać. Możesz opisać jak to dokładnie wyglądało i dlaczego wystawiasz taką ocenę Dig-Netowi?

OPD
@Izabela

@Izabela, sądzę, że opis samej rekrutacji przez @PH jest wyczerpujący, przecież nikt nie będzie się bawił w cytaty. Dodam tylko, że propozycja zarobków to 2500 zł netto dla PH plus coś bliżej nieokreślonego. W obecnych czasach to ponury żart. Inne Firmy z branży wnętrzarskiej oferują równo x2 tą podstawę plus prowizje i premie. Na szczęście czasy się zmieniają. Jednak jak widać nie wszystkie trędy docierają tak samo szybko pod uroczy lasek w Mroczniu.

Fajnie sie pracuje

guber
@anonymous

co rozumiesz przez to moze cos o zrobkach

A
@guber

PH 2500 zł, czi tyle co w Biedrze na kasie, w Lidlu jest więcej

Czym firna sie zajmuje?

Spoko spoko spoko

Izabela

@PH a kiedy brałeś w rekrutacji, o której mówisz? Czy to było już jakiś czas temu? Czasami zdarza się, że proces rekrutacyjny (z różnych względów) się przedłuża, ale może jest jeszcze szansa, na informacje zwrotną z firmy. Czy zarobki, o których wspominasz mogły zmienić się wraz ze stażem pracy w Dig-Net?

Jakżyć

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dig-Net Lenart sp.j. - Mroczeń nowy

• Jak się pracuje w Dig-Net Lenart sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dig-Net Lenart sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dig-Net Lenart sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dig-Net Lenart sp.j.