Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

Co wy wogóle za bzdury wygadujecie. Pracowałam z tą Firmą już 2 razy i nie mogę narzekać na podopiecznych, a tym bardziej na samą firme. Przedstawiona oferta była zgodna z prawdą. Jestem zadowolona ze współpracy i myślę dalej jeździź z tą firma.

maria

pracowalam w tej firmie,jesli ma sie farta trafi sie dobrze,jesli nie...trza przetrwac,lub pakowac sie,,,,i szukac dalej.Pani (usunięte przez administratora)JEST SUPER,JAK JEST OK,ALE GDY SIE COS DZIEJE...reaguje roznie.Jestescie wrzucane na gleboka wode,firma ma daleko w duu jak wam tam jest;interesuje sie wtedy,jak ma przyjechac zmienniczka,to juz przerabialam,druga wersja-nowa sztela,czasami zadzwoni pani z biura i zapyta jak wam sie powodzi....niech was to nie zmyli,,,to nie jest troska o was,lecz informacje potrzebne dla nastepnej opiekunki,tzn,co wyeksponowac,a co eufemistycznie zrecznie ukryc,tak sie dzieje w prawie 80proc agencjach,ten sam sposob postepowania.Nie liczcie na zadna pomoc,jestescie praktycznie,,,same,jesli babcia i jej czasami toksyczna rodzina ,da wam,,zyc,,badzcie hepyy.PRZEPRACUJCIE TE 2-3MIES,I CHODU,JESLI MACIE MALE WYNAGRODZENIE,ZMIENCIE FIRME,OD 1000EURO NETTO,TO MIN,STAWKA.NIEMKA,ZA 5 DNI-5GODZ.POBIERA 1000EURO,3 TYS EURO 24h kosztuje inna deutschin,1oooomies,pobiera firma niem,za 24h,wiec my z ost europy jestesmy tanie jak barszcz,Nie mam pretensji do firm,kazdy orze jak moze,sytuacja polityczna zrobila z nas wygnancow,.kobiety z Polski to opiekunki z,,lapanki;ta(usunięte przez administratora)ikt z nas tam nie jedzie z kaprysu,nie wierze,ze ktoras z nas jest zakochana w tych babulkach,czesto psychicznie chorych,rozumiem to chorzy ludzie,hospicjanci.Pracy tej nie lubie,jestem zmuszona tam jezdzic,jak 99procent z nas,.panio,ktore chwala biura,zycze powodzenia w swej naiwnosci,kiedys ,,dobra babcia''zaliczy odlot i optymistycznie debilna opiekunka,powacha nowa sztele,,a potem znow inna,,mam za soba 20podopiecznych,wiec troche przeszlam,kazda rodzina jest inna,kazda babcia czy tez dziadek takze.za parki sie nie biore,czyli malzenstwa,gdyz,jedno jest troche normalne,a drugie (usunięte przez administratora),niech was nie zmyla panie z biur,babcia chora a dziadek na chodzie za 950,albo za 1000euro,to wierutna bzdura,po dziadku sprzatasz,pierzesz.gotujesz obiady itd,itp,a prace w ogrodkach,,,to inna zmiana bluesa,jestem zdania albo opieka domowa,albo ogrodniczka,sa panie ktore lubia ogrodki,zycze takze powodzenia,Niemcy sa zadowoleni,bo u nich wszystko osobno sie placi,niektore nadgorliwe opiekunki,robia nastepnej krecia robote,polskie obiady dla rodziny rowniez,wypieki,fryzury,manikir pedikir,nawet dla znajomych(usunięte przez administratora),licza na prezenty,chca byc niezastapione,czasami bez dobrej znajomosci jezyka,narzekaja na zla sytuacje rodzinna,wymuszaja szmatki od rodziny od znajomych,czasami leki,(usunięte przez administratora)ZIALA,CZESTO OBGADUJA ZMIENNICZKI DO RODZINY,DO BIUR,ECH,SZKODA GADAC,widzialam i inne sytuacje,,,niewiem,czego jeszcze nie widzialam,,a czego doswiadcze,pozdrawiam madre opiekunki,weise sklawe,MARIA

MariannaP
@maria

W ogóle nie prawda, znam dużo opiekunek z Centrum i wszystkie jesteśmy zadowolone. Szefowa zawsze służy pomocą , naprawdę dobra kobieta. Ja jestem zadowolona i wszystkim polecam tą firmę, osoby którym poleciałam firmę też są bardzo zadowolone. wszystko legalnie i na czas !

maryla

Witam!!Jestem pierwszy raz w pracy przez Firmę Eurokontakt.Z wielką przyjemnością informuję wszystkich,ze jest to Firma godna zaufania.Brakuje mi słów!!!!Pracę dostałam szybko i pieniązki wpływają na konto zgodnie z umową. Polecam wszystkim chętnym,którzy poszukuja pracy!!! Firmie dziękowałam drogą meil-ową,a teraz jeszcze raz dziękuję na forum za uczciwość i pracę!!!Sredecznie pozdrawiam!!!Maria .W pracujęca w Oelde od 29.07

samantaewa

Współpracowałam z tą firmą.Wyjechałam do Gmund na Bawarię,Jestem zadowolona.Wypłata w euro na konto.Kontakt z Panią Piech i współpracownikami-bardzo dobry.Ważne jest też to,że zmienniczka ze słabą znajomością języka może w tej firmie zacząć swoją pracę.A wiadomo od czegoś trzeba zacząć.Ta firma daje taką szansę.Jak nie możesz podołać swojej pracy,bo podopieczna jest nie do wytrzymania,to pakuj manatki,bo szkoda zdrowia i psychiki nie ma nic na siłę!Szukaj innej pracy.Pozdrawiam,opiekunka,nie zawiedziona.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
baczek

pracowałam w tej firmie i teraz teżmam jechać żle nie było tylko trochę za mało kasy bo co to jest 900eur.z dobrym językiem ale jak sytuacja zmusza to nie ma wyboru Atak na marginesie to jedna z lepszych firm jakie znam może się mylę a koordynatorka pani Alina jest wspaniałą osobą pozdr.

Kaska

Witam, potwierdzam pieniądze wypłacają w walucie Euro, a nie jak inne wrr..."agencje - Warszawa" w złotych, żeby dodatkowo dorobic na walucie, pozatym normalka, polecam

krystel

Witam Panie! Pracowalam z firma Centrum Eurokontakt-Chelm i jestem bardzo zadowolona.Obecnie nie pracuje i wszystko mi jedno jak to Panie odbierzecie. Nikt na sile mnie nie angazowal do tej Firmy i nikt z tej firmy mnie nie obrazil.Panie sa mile i udzielaja wszelkich informacji.To,ze podopieczni maja rozne schorzenia i nawyki ,to mozna pojechac raz i wiecej nie, nikt Was do tego nie zmusza. Pracowalam z roznymi firmami i mam porownanie.Panie sie nie wtracaja,nie ponizaja,placa wplywa regularnie,konsultantka zawsze mila choc nie ma za wiele czasu, zawsze wyslucha upierdliwe opiekunki,ktore sobie nie radza.Nie spotkalam sie z obraza,czy nagana.Panie ,ktore wyjezdzaja nie sa dziecmi-mysle.Kontrakt niebezpieczny mozna uzasadnic i przerwac.Ja mam wielki szacunek do tej firmy i mialam przerwy codziennie,w kazdym srodowisku a moja konsultantka ma wielkie serce i jezeli zarabia jakis grosz...to nie za darmo.Prosze znalezsc sobie prace samemu,oplacic ZUS,ubezpieczenie dodatkowe,oplacic ksiegowa,pilnowac rachunkow ustalic z rodzina swiete zasady pauzy i noce spokojne. Zycze pania powodzenia. Ja taka firme teraz zamknelam bo za duzo problemow i pani ksiegowa nie wszystko robi ,wierzcie mi.W tej firmie martwisz sie tylko szczesliwym dojazdem do podopiecznego i pracujesz jak najlepiej umiesz.Pozdrawiam panie i zachecam do wspolpracy z ta firma.(Firma z Lubania zaproponowala mi prace na wlasny rachunek-czyli dzialalnosc i nie wyszlo,nie jest to takie proste.Do Lubania mam dystans, ale inne panie jakos tam wspolpracuja i jest OK. Zalezy od podejscia i szczescia.) (usunięte przez administratora)

OPIEKUNKA
@krystel

z tej firmy tez jezdzilam-1000-1100 w porywach,szukalam firmy od 1200-znalazlam-krystyna balawejder-nr otrzymalam od znajomej-byla zadowolona-pieniazki na czas-skl,odprowadzane od najnizszej krajowej,co tydzien szefowa dzwoni,lub koordynatorka-interesuje sie-pyta jak mi idzie,w czym pomoc-miodzio,nr tel(usunięte przez administratora)-polecam ta firme

Gosia gosposia

Jeśli pracujesz dla tej firmy to nie wiesz jakie ona przekręty robi, albo jesteś z biura tej firmy i słodzisz by załapać więcej innych naiwnych opiekunek do tej firmy! Wciskają Tobie jakieś fikcyjne przerwy w pracy by mniej składek odprowadzać do ZUSu, jednocześnie też wpisują, że wykorzystałaś płatny urlop, którego w ogóle nie miałaś, przyjeżdża koordynatorka na terenie niemiec tylko z umowami- nie interweniuje, kiedy dzieje się źle w danym miejscu pracy i warunki są niezgodnę z zapewnieniami i umową (tak było u mnie- i nie oszukujmy się, bo tej firmie zależy na kasie a nie jak Wam się pracuje w Niemczech i tym samym sma sobie szkodzi bo powinno ich interesować i kasa i warunki), a ściąga ona koło 700 € od rodziny rocznie, praktycznie za nic bo umowa może przyjść pocztą prosto z Centrum Eurokontakt i na pewno to nie kosztuje 700 €! Firma nie tylko oszukuje opiekunki ale także żeruje na rodzinach. Też jestem opiekunką, ale mam szacunek do siebie. Jeśli firma by ukryła chorobę psychiczną pacjentki i byłabym traktowana niegodnie to też bym się awanturowała! Jak chcesz to sobie jedź do takiej rodziny, pozwól na to by podopieczny/a ZA NIC DOSŁOWNIE Ciebie drapał/a, próbował/a uderzyć, za każdym razem kiedy do niej/go pochodzisz, próbował/a Ciebie opluć- ciekawa jestem czy też byś sobie na takie traktowanie pozwoliła i czy byś długo wytrzymała w takiej pracy! Nie pozwólcie się wykorzystywać przez tą firmę. Oszukuje, kłamie w żywe oczy i kręci. Na niewygodne pytania odpowiadają dyplomatycznie, tj. "Powiedzą Ci sp******aj w taki sposób, że będziesz się cieszyć i nie będziesz mogła się doczekać na samą myśl o podróży". Czytajcie dokładnie umowy, poszukajcie przepisów prawnych w internecie, również czytajcie dokładnie to co jest napisane w świadectwach pracy wystawianych przez firmę, również kalkulujcie wszystko w rozliczeniach podatkowych a przekonacie się, że firma robiła Wam fikcyjne przerwy aby mniej płacić za ZUS i nie tylko... Nie piszę o tej firmie źle bez powodu, nie jestem jej konkurencją, nie pracuję teraz jako opiekunka bo mam studia- to jest tylko i wyłącznie moja opinia, którą piszę dla Waszego dobra, żebyście się nie nabrały tak jak ja. TO MOJA PRZESTROGA. Koordynatorki zadaniem jest podpisanie umowy z klientem (Waszym podopiecznym) a nie opieka nad opiekunka bo nie masz z koordynatorem podpisanej umowy. Koordynator praktycznie za te podpisanie umowy sciaga te ok. 700 € za kontrakt roczny (czy wg. Was podpisanie kilku papierkow powinno tyle kosztowac?).

Basia z Legnicy

Ja też jestem zadowolona z pracy w tej firmie.Uważam że są w porządku.Mnie nie oszukali do tej pory A Byłej opiekunce proponuję poszukać pracy w sklepie bo do opieki to się pani nie nadaje...

Anna12

Ja jestem zadowolona ze współpracy z ta agencją, jeżdże od nich już 2 lata, teraz zarabiam 1000 Euro na miesiąc, miejsca są różne, bo wiadomo że jeździmy do pracy, a nie na wczasy, jeśli chodzi o umowę to mam o pracę na czas wykonywanej opieki (pełne składki - tak wynegocjowałam :)), pieniądze wypłacają na konto w walucie Euro, a nie jak inne firmy w złotówkach, mnie nigdy nie oszukali, pozdrawiam.

Była opiekunka

Beznadzieja. Bezskuteczne prośby o zmianę miejsca. Opiekowałam się agresywną babą, przez którą chodziłam wiecznie podrapana. Nie pozwalała się myć i śmierdziało od niej, miała też zaawansowaną grzybicę. Kobieta nadawała się do ośrodka specjalistycznego zamkniętego a nie do opieki w domu! Walnięta rodzinka nie leczyła jej w żaden sposób psychiatrycznie i nie godziła się na konsultację psychiatry! Przy opiece nad takim wariatem, który ciągle wydziera się w niebogłosy, ubliża nam, stosuje przemoc, typu drapanie to powinno się dostawać maksymalną stawkę 1200 €/mc a ja miałam tylko 900 € a ile nerwów mnie to kosztowało, to tylko moje... A firma przy umowie o pracę nie wypłaca pieniążków za przysługujący urlop! (usunięte przez administratora) Dodatkowo osoba polskojęzyczna w Niemczech- z współpracującej firmy Ihre Pflege ostatnio się cwana świnia zrobiła. Kiedyś interweniowała a teraz "Radź sobie sama, zamiany nie będzie, jak chcesz to poszukamy kogoś na twoje miejsce". Przyjeżdża tylko do rodziny skasować co jakiś czas 650 € za nic- bo nic nie robi dla opiekunki. O, przepraszam- raz przyjechała z dokumentami, które mogła firma z polski do miejsca pracy opiekunki bezpośrednio wysłać...(usunięte przez administratora) Uważajcie na tą firmę!

katia

j a uważam ,że to normalna firma ani lepsza ani gorsza od innych.Czase m jest jakis balagan w papierach ale ogolnie to dbaja o opiekunki.

sussane

Kurcze a dlaczego beznadzieja?? ja mam z niej jechać do opieki i nie wiem czego moge sie spodziewac!!proszę o odp!!

gosposia

Beznadzieja (usunięte przez administratora),nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt