Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Miko

Hahahah nareszcie o 2 lata za późno!!!! Ale prosie się uchwało i na l4 zwiało , oj ktoś z biura chyba rano ostrzekł , mam nadzieję że i w biurze czystki zrobią i szpicli trzymać nie będą. P.s. pozdrowienia dla szczerbatego trzymam kciuki żeby wszystkoooo ooo do Ciebie wróciło z nawiazką

Joana
@Miko

Ostrzegł jak ju (usunięte przez administratora) a jeśli kogoś obrażasz to miej na tyle odwagi żeby się podpisać , myślę że na Twój temat też można wiele napisać. Niestety .... odeszła jedyna ekipa zarządzająca przy której praca była przyjemnością !

Radek
@Miko

Uciekł bo jest zwykłym tchórzem, a ktoś kto jest tchorzem nigdy nie powinien zostać dyrektorem.

Bite
@Joana

A koleżanka dobrze się czuje? Czy warszawskie słońce za mocno pogrzalo?

Przemo

Jeszcze kilka niepotrzebnych twarzy zwalnia i może będzie normalniej przynajmniej jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. W Warszawie jeszcze jeden pociotek idę oszałamiające... Ale miejmy nadzieję że niedługo...

Nareszcie pozbyli się Filipa i Flapa

radek

Kazdy ma odmienne zdanie i ma do tego prawo. Każdy oddział w Polsce również jest inny a przede wsyztskim zalezy od osób jakie zarzadzaja nimi. Wiec nie kazdemu sie podoba, niektoryz nie narzekaja na swoich szefow bo wsyztsko jest ok, ja jako PH nie moge narzekac na finanse.

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ojciec

Czy w firmie Są fajne dziewczyny ?

lili

Beza-litości. ........

failarmy

Co w Warszawie znowu ph odszedł czy go Szczerbaty wywalił bo był mądrzejszy od niego.Znowu faktury w aptekach nie poplacone i nie ma do kogo się odezwać a szanowny Szczerbaty na maile z aptek nie odpisuje...... ludzie uważajcie na s zebranego w Warszawie nie dajcie się złapać tam do pracy , pytajcie farmaceutów oni wam prawdę powiedzą na temat tej firmy.

lusi

Ludzie przestancie robic złą opinie , popracujcie w innych firmach i poczytajcie o innych firmach . Praca jak praca, wszędzie trzeba zapieprzac, nie ma co narzekać jest wporządku .

Gregory

A może PGF , tam to dopiero są tematy / biznesy jak kto woli ....

Harry

Wszystkie przekręty przycichły, a prosiaczek nadal przy korycie. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń może zamówienia z farmacolu.

Tomczaczek

Ale bredzisz mariolka... Ty czasem nie z kabaretu jesteś?

Ph

Bardzo łatwo... Bo brak chętnych i kompetentnych.

Do wojtusia z popielnika

Wojteczku, to że ktoś krytykuje tych pseudo menadżerów z walmarku nie znaczy że jest nieszczęśliwy!

Majkel

Tpa... Co ty piszesz!? Daj sobie spokój z takimi żenującym wpisami. Walmark się kończy... Albo firma zniknie albo ją sprzedadzą za przysłowiową złotówkę konkurencji... Taka jest prawda o sytuacji walmarku. Mistrzowie z sanofi aventis pokazali na co ich stać. Ale za to ich spodnie wypchane po brzegi przez te 3 lata bo mep ma widocznie takich samych fachowców.

danka do Ciebie

Oj danka danka...Widać że z biura piszesz... Rekrutacja trwa tak na Wrocław bo kolega P. odszedł bo zobaczył co się tutaj dzieje, że to przecież już tonie... Więc danka - nie tak spokojnie jak piszesz :) Poza tym przypomnij sobie jaka atmosfera była na cyklówce teraz... Wesoło było??

hshhs

Co się skończyło? Czy to juz naprawdę koniec walmark? Widzełem Permen po 6 zł w aptece , chyba umrze smiercia naturalna,czyli to juz koniec.?

Wujek Tom

Walmark walmark walmark....nie walmark tylko chata wuja toma gdzie co niektorzy zarabaija po 50 tysi i mysla ze armia murzynow bedzie sprzatac w ich oborach !!! SKONCZYLO SIE !!!!!!

Pomidor

Faktycznie tu nie jest dobrze, skoro już i pracownicy rzucają papierami.

Nigdy wiecej Walmark

Powiadam wam z tego miejsca ,nic sie bie zmieni dopoki bedzie dowodzic w sztabie general z wiadrem mleka na plecach i kilogramem kielbasy w rece. Bieda bieda i jeszcze raz bieda a waszym kosztem i na waszym garbie puszysty mis bedzie nabijal swoja cysterne mleka do granic mozliwosci.

Pg

Człowieku, używając sformułowania "kreatywna księgowość" w przypadku walmarku kompromitujesz się na całego. Wszystko tam jest kreatywne w negatywnym tego słowa znaczeniu ale nie księgowość.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ