Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Piero

Marketing działa na zasadzie a może nowa akcja sie uda a może sie nie uda , no ale nie uda i tym razem . Klient to nie szczur który bedzie ścigał sie po jakieś badziewie tylko dlatego że tak sobie ktoś wyczarował z mchu i paproci

Patrycja

@Express Napisałeś we wpisie, że jesteś niezadowolony z wynagrodzenia. Czy pracownik firmy Walmark może liczyć na dodatki do pensji na przykład premie? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? @Milo Dlaczego napisałeś, że pracuje się strasznie? Czy zmieniły się ostatnio jakieś procesy w firmie Walmark lub zakres Twoich obowiązków? Czy na pewno nie dostrzegasz żadnych pozytywnych aspektów pracując dla firmy Walmark?

Szczurek Ryszard
@Patrycja

Pozytywne jest to, że przy zatrudnieniu jak dostaniesz używany samochód służbowy i zrobisz aferę, to dostajesz nowiutki z lepszym wyposażeniem ...oprócz tego nic pozytywnego statek W tonie i żaden DiCarpio juz gonie uratuje :-)

Emilka

Jakie auta maja PH farma w Walmark ?

Y
@Emilka

Passaty CC

Rozsądny

Ludzie!!! Ściek i szambo sobie tutaj urządziliście. Sracie we własne gniazdo,ale skoro uważacie,że to taka fajna zabawa to się bawcie dalej. Zobaczymy jak na tym wyjdziecie.

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

Leszno
Z nowego podworka

Uderz w stół a nożyce się otworzą ! Żeby były wyniki to muszą być realne plany Oferty do bani a plany kosmos Żeby mieć wyniki w tej firmie to trzeba mieć Kamowskie sieci i wejścia do hurtu nic więcej, więc przykladanie sie do pracy nie ma tu nic do rzeczy . Życzę wszystkim odwagi do zmian bo naprawdę są firmy które mają normalne zasady , szacunek dla pracownika i porządne podstawy dla przedstawicieli z 7 z przodu ! .

Norbi

Nikt nie chce płacić jeśli pracownicy nie przykładają się do pracy. Wyniki świadczą o pracy!!!

Express

Zarobki dramat , plany nie do zrobienia , skody to jedyny plus tej pozornie dobrze wygladajacej firemki , duzo ludzi czeka na lepszą opcje , odradzam

Goldie

Witajcie, jak pracuje się teraz w Walmarku? Stanowisko PF/KAM, jakie wynagrodzenie, system premiowy , jak kierownictwo?

grejj

do @Klient 28.12.2017 13:01 a może z lublina hehe a tam na wszystkim łapę trzyma blond niunia a zwlaszcza na hurcie Lubfarm i plany się robią od kilku lat hehe

SILVA

Czy ktos pracuje lub pracowal w marketingu Walmark? Polecacie? Mozna sie rozwinac zawodowo i cos fajnego zro ic? Jak atmosfera w zespile? Ktos cos??

Klient

Witam chciałbym zapytac,dopytac,uzyskać odpowiedzi na temat cen jakie pojawiają się min.na Permen,ostatnio w aptekach kupuje często i tez dużo podróżuje po kraju, zastanawia mnie fakt dlaczego taka rozbieżność cen np.w Lodzi a np. Ciechocinek czy Kielce. Podobno jakaś firma z Kielc Insanix sprzedaje Permen Go poniżej 11zł netto a Permen King ok 28zl netto' Czy faktycznie można te suplementy zakupić w takich cenach i czy są oryginalne a nie importowane?

Grey
@Klient

A może z lublina hehe a tam na wszystkim łapę trzyma blond niunia a zwlaszcza na hurcie Lubfarm i plany się robią od kilku lat hehe

Obserwator

Tylko tak dalej .. Na szczescie mamy bardzo sprawnie funkcjonujące sądy pracy

Szu

Serio ?

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Szu
@Jarek

Nie

Edmund

Ludzie przestańcie pluć jedem na poprzednich "rządzących " , bo chyba nie macie pojęcia o czym piszecie , albo nie mieliście przyjemności i zaszczytu dla nich pracować ! Tyle .... Kompetencje , myślenie szrersze niż ramki w tabelkach , szacunek i poważanie wsród zespołu . Panowie , Paweł , Grzegorz dla Was , dla nas chciało się chcieć "przenosić góry ". Nie było zawsze lekko i kolorowo , ale byliśmy zespołem grającym do jednej bramki . Wielki szacunek dla Was ... Pamiętamy i nigdy nie zapomnimy . Podstarzała Pani z problemami emocjonalnymi (nawet nie używa swojego prawdziwego imienia ) , to ewidentna oznaka zaburzeń osobowości i z postępującą menopauzą próbuje tutaj zabłysnąć , tylko niestety słabo jej to wychodzi .

@Edmund

Tak, właśnie dlatego do tej pory nikt ich nie zatrudnił... Chyba, że coś się zmieniło? Edmund musiałeś bardzo "dogłębnie" poznać obu panów...

Ludzie Edmunda
@Dudi

Dudi poziom Twojej wypowiedzi pozostawimy bez komentarza ....

@Ludzie Edmunda

Tak jakby wasza wypowiedź była jakaś gornolotna... Ludzie Edmunda... Faktycznie macie coś z główką, to jednak nie legendy ani plotki.. To fakty.

Biały Ząbek
@Dudi

Dudi po godzinach Twoich wpisów wnioskuję ,że masz problemy ze snem :( Może Benosen będzie pomocny , a koleżance Joasi podrzuć Mabelle ;))))

Dudi

Ależ wy jesteście tępi. Dzięki za wymianę poglądów. Hipokryci.

Maria Magdalena
@Dudi

Ty za to "ostry" ;))))) Idź lepiej zobacz czy bombki na choince równo wiszą , albo kolędy pośpiewaj , karpia zjedz . Święta mamy . Wszystkich tu po kolei obrażasz , chyba masz jakiś problem ze sobą. Odsyłam do definicji określenia "hipokryta" ,może w swej bystrości umysłu po parokrotnym przeczytaniu załapiesz , że mało adekwatne do opisywanych sytuacji .My tu wszyscy "tępi" ,co innego Ty ;))) Żebyś jeszcze znał zasady ortografii, interpunkcji i gramatyki byłoby całkiem miło . "Byki" walisz jak dziecko ze szkoły podstawowej .

Jacob

Kiedy Panowie przyszli do firmy to właśnie wtedy firma była na dnie . Nie było sprzedaży , nie było produktów . Oni wprowadzili Sinulan/Pneumolan/ odratowanie Marsjanek nie powiodło się , ale nie wszystko się udaje . Przypominam że ich Sinulan expres forte obecnie wiedzie prym ! Za to teraz macie Biopron dwa razy droższy od bazowego bo ktoś dołożył jakąś babkę jajowatą haha , pusty śmiech człowieka ogarnia . Zakazy i nakazy , święte tabelki i durne estymacje , atmosfera strachu i lęku . Był czas że do Walmarku ludzie dobijali sie z innych firm , obecnie poza wałkarzami każdy czeka dobrą okazję . Taka teraz jest rzeczywistość , mądry człowiek widzi różnicę !

Bartek

Góra ma zero szacunku dla ludzi ale brawa biją regularnym wałkarzom ktorzy robią czystą fikcje żeby dobrze wyglądało i w tabelkach sie spinalo , co za żenada

Kłaj

Przeczytajcie sobie książkę byłego pracownika Valeanta- niejakiego Zygmuntowicza, który opisał wszystkie "numery" firm w Polsce! Szczęka opada! o naszej fimie też tam sporo! Podaję link do książki: http://stapis.com.pl/?product=pileczki-w-palcach-zonglerow-artur-zygmuntowicz

DERMATOLOG

Joanno , ogranicz solarium .

Śniety

kiedys to sie tam plany robilo bo bylo czym pracownik byl najwazniejszy a teraz nic. pozyjemy zobaczymy nie tacy byli z wizjami i musieli sie zwinac . Nowi maja tylko oczekiwania oderwane od rzeczywistosci ale przyjdzie kryska na matyska ho ho ho

Pani Frałłł

Totalny Syf

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ