Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Grzegorz

Polecam Panią Aleksandrę Pelczar. Pośrednik bardzo konkretny, wyróżniający się fachową wiedzą. Skrupulatna praca Pani Oli zaowocowała szybką sprzedażą domu.

Bartłomiej i Natalia

Niezbyt długo dane nam było korzystać z usług pośrednika Verso. Dlaczego? Działanie błyskawiczne, piękny opis sprzedawanego mieszkania. Zawsze byliśmy dobrze wysłuchani. Mieszkanie nabyli obcokrajowcy. Polecamy osobę Pana Przemysława Jaremka do współpracy. Elastyczność, komunikatywność (tak, nie zawsze idzie spotkać tą cechę). Życzymy wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia i wielu sukcesów w Nowym Roku! Polecamy od serca!

Bogna

Szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum, liczyłam na kilka informacji.

Hanna i Zbigniew

Polecamy pośrednika Verso, panią Aleksandrę Pelczar. Już po miesiącu sprzedane mieszkanie. Systematyczny kontakt, doskonała znajomość prawa, doradca potrafiący sprawić, że klient czuje się bezpiecznie. Dziękujemy za pomoc, terminowość i dokładność.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na stanowisko Poszukujemy 2 osób Doradca ds/nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Weronika

Współpracowaliśmy wraz z mężem już nie jeden raz z firmą Verso Nieruchomości. Szczególnie możemy polecić pana Michała Zagórskiego - profesjonalny, uprzejmy i życzliwy. Sporo nam ułatwił. Praca nad zakupem mieszkania we Wrocławiu przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

Sebastian

Polecam usługi pośrednika Verso - współpracowaliśmy przy wynajmie domu, poszło wszystko jak marzenie - szybko, terminowo i nie było powodów do narzekań.

Zuzanna
@Sebastian

To super, że jesteś zadowolony z VERSO. A jak oceniasz obsługę klienta? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

Rafał

Polecam każdemu Wrocławianinowi pracę pośrednika Verso. Konkretnie i fachowo.

Weronika

Dzień dobry, miałam okazję współpracować z p.Jaremkiem przy sprzedaży dużego domu we Wrocławiu. Kontakt konkretny, terminowy i zawsze dopasowany do możliwości klienta, co naprawdę doceniam na bazie moich doświadczeń z poprzednim biurem nieruchomości. Warto nawiązać kontakt z tym biurem i samemu się przekonać, ja mogę polecić.

Małgorzata z Wrocławia

Chętnie wystawiam pozytywne słowa, jeżeli mam taką możliwość potwierdzenia wartości firmy... Verso to pośrednik rzetelny i wiarygodny we Wrocławiu. Już niejeden znajomy korzystał z usług tego pośrednika i za każdym razem słyszałam same dobre opinie... Stąd mogę przyznać, iż w momencie gdy ktoś poszukuje odpowiedniego biura dla siebie - trafił w dobre miejsce. Konkretnie współpracowałam z Panią Aleksandrą Pelczar. Bardzo konkretna, fachowa osoba, idealnie wyczuwająca potrzeby klienta. Mieszkanie niezmiernie trafione. Polecam...

Anna N-a

Wystawiam opinię, ponieważ uważam że dobra praca wymaga docenienia. Wiem, jak praca agenta nieruchomości jest niełatwa - musi się on wykazać ogromną wiedzą i dobrać jedną z najważniejszych inwestycji w życiu człowieka tak, by mieszkanie później się sprawdziło zgodnie z potrzebami danego klienta. W przypadku pośrednika Verso nie mam wątpliwości, to dobra firma we Wrocławiu, o którą się "otarli" także moi znajomi. Efekty zadowalające, polecone mieszkanie bardzo się sprawdza :)

Małgorzata

Całym sercem polecam Panią Karoliną. Wspaniała pani agent, która dopięła całą sprzedaż wielkiego domu z garażem od a do z. Mieliśmy pewność, że sprzedaż jest w dobrych rękach, więc wszelkie problemy (jakich się obawialiśmy) zostały zniwelowane. Już po wszystkim, dom ma nowego właściciela. Myślę, że obydwie strony są zadowolone. Polecam najmocniej!

Krystyna ,Zofia.

Dotyczy naszej opinii,przepraszam opinia dotyczy p. SEBASTIANA .Panie SEBASTIANIE .przepraszamy i jeszcze raz bardzo dziekujemy

Krystyna ,Zofia.

Bardzo dziekujemy firmie VERSO w sprzedazy starego mieszkania a w szczegolnosci p .MICHALOWI JAREMCE "odpowiedni posrednik na odpowiednim miejscu " Skutrczny,rzetelny ,pelen profesjonalizmu ,WYSTAWIAMY OPINIE CELUJACA, Panie Michale bardzo dziekujemy

Mateusz

Verso to wielka staranność, zaangażowanie i profesjonalizm. Bardzo szybko znalazłem z pomocą Verso kawalerkę. Doradztwo podatkowe bardzo wysoki poziom. Polecam serdecznie!

Klienci

Polecam cały zespół Verso. Świetna obsługa mojej firmy w zakresie nieruchomości. Trzymajcie tak dalej, powodzenia! :)

Grażyna H.

Przyjemnie się współpracuje z Verso, mogę polecić każdemu kto szuka tego typu usług. Mieszkanie bardzo się sprawdziło, doskonalne dobrane do moich potrzeb.

Klient

Polecam serdecznie pośrednika Pana Jaremka z firmy Verso jako kontrahenta. 100% rzetelności, uczciwości i profesjonalizmu.

Jola

Serdecznie polecam firmę Verso do współpracy! Jedna z najlepszych firm, z jakimi miałam okazję współpracować. Wiadomo, firmę tworzą ludzie - a tutaj ludzie są naprawdę na miejscu. Duża kultura współpracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Alicja

Bardzo dziękuję firmie VERSO , a w szczególności Panu Michałowi w sprzedaży mieszkania "odpowiedni Pan na odpowiednim miejscu "- skuteczność , rzetelność, pełen profesjonalizm, byłam mile zaskoczona współpracą..Panie Michale bardzo Panu dziękuję . POLECAM

Grzegorz
@Alicja

Ja również mogę potwierdzić powyższą opinię. Pośrednik jeden z lepszych, z jakim miałem przyjemność współpracować.

Bartłomiej

Mam nadzieję, że poniższe opinie się sprawdzą. Wkrótce wystawię własną notę. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.