Opinie o Lediberg Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lediberg Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lediberg Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lediberg Sp. z o.o. w Warszawa

Sezonowy Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie. Na ogłoszeniu było napisane że po 3ech miesiącach jest możliwość przedłużenia umowy, gdzie w praktyce każdy sezonowy po tym czasie był zwalniany. Polityka firmy na zasadzie "szukamy jeleni na trzy miesiące za gówniane pieniądze, a później mamy was w (usunięte przez administratora) Zero szkoleń bhp, od pracowników sezonowych wymaga się dźwigania ciężkich kartonów (w tym również od kobiet). Atmosfera bardzo napięta, nieogarnięte kierownictwo, a stawka żałosna. Jak dbacie o swoje zdrowie to poszukajcie czegoś innego.

mariusz Nowy wpis

aa' masz rację, każdy pracodawca powinien swoim pracownikom wypłacać wszelkie należnosci pienięzne i wypłatę w terminie, poza tym każdy wie do jakiego dnia miesiac musi otrzymać wynagrodzenie, wiec warto pilnowac tego terminu oczwywiscie mowie o pracodawcy

aa Nowy wpis

terminowa wypłata to rzeczywiście niesamowita rzecz, co za ludzie

edek Nowy wpis

nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy słabo płacą jak zarobisz z premią maks 2000 tyś netto to sukces , nie miła atmosfera ,

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lediberg Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Handlowego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
obiektywny sezonowy

czytam te wpisy i .... Piszecie słabe zarobki - to po co za nie pracujecie? Jeśli za taką stawkę się zgodziliście pracować. Tak się składa, że pracowałem jako pracownik sezonowy i nikt mniew tej firmie nie oszukał, zapłacono mi tyle na ile się umawiałem a to,że praca nie będzie lekka bo kalendarze są ciężkie to też mnie kierownictwo o tym uprzedzało tak samo jak o dyspozycyjności, nikt mnie tam nie oszukał. Pracowałem zgodnie ze standardami i nie miałem żadnych problemów z tego tytułu. W Ledibergu śmierdzące lenie i obiboki nie zagrzeją miejsca. Więc jeśli ktoś ma takie podejście to nie ma co oczekiwać że ktoś będzie go tam głaskał po głowie i jeszcze chwalił.

!

Pracowałam w sezonie, jako pracownik produkcji i mam swoje zdanie: -zła atmosfera (usunięte przez administratora) -słabe zarobki Nie polecam nikomu

sezonowy

Pracowałem w Ledibergu przez 3 miesiące, jako pracownik sezonowy i wiele zobaczyłem i przeżyłem.......Dobrego zdania o Ledibergu nie mam :( Nie polecam tam pracować! :(

była

Lediberg to totalna porażka, nie polecam nikomu...........

Miałem okazję pracować w tej firmie i poznać parę osób :(. Tak więc, mam swoje zdanie o Ledibergu,....... zdecydowanie omijajcie z daleka!!!!! Nie polecam:(

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! W tej firmie bardzo słabo płacą, panuje bardzo zła atmosfera, firmą rządzą dwie osoby(usunięte przez administratora)które sprawy pracowników załatwiają między sobą, nie informując o niczym Prezesa firmy. Jednym słowem OMIJAJCIE..........

Zostaw merytoryczną opinię o Lediberg Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lediberg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lediberg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lediberg Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Arkuszowa 154/156
    01-934 Warszawa