lediberg

Opinie o lediberg

:( 2014-10-15 19:34:51
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! W tej firmie bardzo słabo płacą, panuje bardzo zła atmosfera, firmą rządzą dwie osoby(usunięte przez administratora)które sprawy pracowników załatwiają między sobą, nie informując o niczym Prezesa firmy.
Jednym słowem OMIJAJCIE..........
* 2014-10-28 21:14:47
Miałem okazję pracować w tej firmie i poznać parę osób :(.
Tak więc, mam swoje zdanie o Ledibergu,....... zdecydowanie omijajcie z daleka!!!!!
Nie polecam:(
była 2014-11-05 21:53:59
Lediberg to totalna porażka, nie polecam nikomu...........
sezonowy 2015-01-11 17:29:01
Pracowałem w Ledibergu przez 3 miesiące, jako pracownik sezonowy i wiele zobaczyłem i przeżyłem.......Dobrego zdania o Ledibergu nie mam :(
Nie polecam tam pracować! :(
! 2015-02-06 12:50:46
Pracowałam w sezonie, jako pracownik produkcji i mam swoje zdanie:
-zła atmosfera
(usunięte przez administratora) -słabe zarobki
Nie polecam nikomu
obiektywny sezonowy 2015-09-01 09:28:14
czytam te wpisy i .... Piszecie słabe zarobki - to po co za nie pracujecie? Jeśli za taką stawkę się zgodziliście pracować. Tak się składa, że pracowałem jako pracownik sezonowy i nikt mniew tej firmie nie oszukał, zapłacono mi tyle na ile się umawiałem a to,że praca nie będzie lekka bo kalendarze są ciężkie to też mnie kierownictwo o tym uprzedzało tak samo jak o dyspozycyjności, nikt mnie tam nie oszukał. Pracowałem zgodnie ze standardami i nie miałem żadnych problemów z tego tytułu. W Ledibergu śmierdzące lenie i obiboki nie zagrzeją miejsca. Więc jeśli ktoś ma takie podejście to nie ma co oczekiwać że ktoś będzie go tam głaskał po głowie i jeszcze chwalił.
edek 2016-06-16 15:37:55
nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy słabo płacą jak zarobisz z premią maks 2000 tyś netto to sukces , nie miła atmosfera ,
aa 2016-07-12 14:35:27
terminowa wypłata to rzeczywiście niesamowita rzecz, co za ludzie
mariusz 2016-07-13 19:07:16
aa' masz rację, każdy pracodawca powinien swoim pracownikom wypłacać wszelkie należnosci pienięzne i wypłatę w terminie, poza tym każdy wie do jakiego dnia miesiac musi otrzymać wynagrodzenie, wiec warto pilnowac tego terminu oczwywiscie mowie o pracodawcy
Zostaw swoją opinię o lediberg - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lediberg